Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düello Sonucu Yaralanmalar

2 posters
YazarMesaj
Jake G. Potter
Kehanet Profesörü&Dırdırcı Yazarı&Hufflepuff Bina Sorumlusu
Jake G. Potter

Erkek
Nerden? : GoDriC^s HoLLoW-İsT :)
Rp Sevgilim : YoKKKK !!!!!!
Savaş Tarafım : zAy
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : -Aslan Kürkü-
Kan Saflığı : melez
En Belirgin Özelliği : EmO^YhUm YhA
Ruh haliniz : Düello Sonucu Yaralanmalar Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Düello Sonucu Yaralanmalar Imgleft50/100Düello Sonucu Yaralanmalar Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Düello Sonucu Yaralanmalar Left_bar_bleue95/100Düello Sonucu Yaralanmalar Empty_bar_bleue  (95/100)

Düello Sonucu Yaralanmalar Empty
MesajKonu: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 12:40 am

Burada Düello sonucu yaralanan kişilerin tedavisi yapılır.....
Tonks Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Tonks Walker

Kadın
Nerden? : Antakya xD
Rp Sevgilim : Chris Evans
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Baykuş Uçuşu
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...
Ruh haliniz : Düello Sonucu Yaralanmalar Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Düello Sonucu Yaralanmalar Imgleft50/100Düello Sonucu Yaralanmalar Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Düello Sonucu Yaralanmalar Left_bar_bleue75/100Düello Sonucu Yaralanmalar Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 8:33 pm

Tonks o gün dükkanda çok yorulmuştu.Dondurmacı o kadar kalabalık oluyordu ki 3 elemanı olmasına rağmen yetişemedikleri oluyordu müşterilere…Yemeği çabucak yedikten sonra ev ahalisine afiyet olsun deyip odasına geçti yapması gereken işler vardı çünkü.Uzun zamandır elinde olan kitabı bitirmeliydi,hiç bu kadar uzun süre elinde tutmamıştı…Kitap çok heyecanlıydı ama Tonks yorgun döndüğü için dükkandan vakit bulamıyordu…Kitabı eline aldı 157.sayfayı açtı.Siyak Kan işte buydu kitabın adı hızla okumaya başladı.158,159,160…

Kitaba öyle dalmıştı ki .Penceresinden içeri giren kuzeninin atadam patronusunu farketmemişti.

“Kuzen durum çok acil sadece sana haber verebilirm.Lütfen acele dondurmacının yanında ki çıkmaz sokağa gel.”

Tonks bunu duyunca hem korkudan sıçradı hem de çok şaşırdı…Jake acil olmasa bu saatte rahatsız etmezdi onu.Hemen üzerini değiştirip ev halkına Ben çıkıyorum deyip evi terk etti. .Gitmesi gereken yere konsantre oldu.Karnında bildik yanma hissini duyduktan sonra çıkan Şak! Sesiyle oradaydı işte.Jake onu neden çağırdı diye düşünürken bir ses duydu biraz ilerledikten sonra Jake’i gördü kolu paramparça olmuştu.Bu manzara karşısında şok olan Tonks hemen kuzeninin yanına eğildi.Ve ona neler olduğunu sordu.Ama Jake çok kan kaybediyordu daha fazla burada duramazdı .Elini beline dolayıp onu sıkıca kavradıktan sonra ST MUNGO diye düşündü.Ve kendilerini St mungo’nun önünde buldular hemen hoş geldin cadısının yanına götürdü kuzenini. 6.kata yanı büyü hasarının olduğu bölüme götürdüler….

Tonks çok endişeliydi.Ya kolu eskisi gibi olmazsa...
http://goblet-of-fire.foromotion.net/index.htm
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Düello Sonucu Yaralanmalar Left_bar_bleue95/100Düello Sonucu Yaralanmalar Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 10:21 pm

Jake Diagon Yolu'nda gece birşeyler içmeye çıkmıştı...Çatlak kazana gitti ve bir ateş viskisi istedi...Az sonra ateş viskisi yanındaydı...Ateş viskisinden bir yudum aldı ve masaya bıraktı...Bardak parçalanmıştı...Çevresine baktı ve ölüm yiyen olan Rupert Voldemort'u gördü...Jake
-Rupert kozlarımızı dışarıda paylaşalım burda savaşmayalım dedi...
Dışarı çıktılar...Kuytu bir köşeye gittiler...Tamda Tonks'un dondurmacısının yanındaki çıkmaz sokaktaydılar...Voldemort asaını salladı çok ağır bir büyüyle saldırdı...Jake ilk büyüyü atlatmıştı ama Rupert ilk yenilginin ardından iyi bir şekilde hazırlanmıştı...ikinci darbe Jake'in koluna gelmişti...Jake olduğu yere yığıldı..Rupert düelloyu kazandığını sandı ve mutlulukla buharlaştı...Jake kolunu hissetmiyordu...Gözleri kararmaya başladı...Ortalığı birbirine katmamak için asasını çıkardı ve patronusunu Tonks'un yanına yolladı...Çünkü en çok pipriğe kapılmaycak kişiydi Tonks...Bir süre sonra Tonks suratı bembeyaz bir şekilde karşısındaydı hemen yanına koştu ve Jake yardım etmeye başladı...Bu sırada Jake'in gözleri kararmış artık hiçbirşeyi göremez olmuştu...
Gözlerini açtığında kolu sargılı bir şekilde yatakta yattığını gördü...Çeşitli iksirler yüzünden midesi bulanmıştı...Kolunu hissetimyordu...Herşeyi geçti öğrencilerini ve kuzenlerini düşündü onları üzmek istemiyordu...Biraz sonra Tonks ve bir şifacı içeri girdiler....Ama hepsinden önce Jake'in kafasın da bi soru işareti vardı..
-Kolum eski haline gelecekmi?
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Düello Sonucu Yaralanmalar Left_bar_bleue75/100Düello Sonucu Yaralanmalar Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 11:00 pm

Tonks korkuyla dışarıda bekliyordu kuzenini...Beklerken de her şeyi yeniden yaşıyordu sanki patronusu alışı, sokağa girişi,Jake’i o halde görüşü,St Mungo’ya getirişi…Her şeyi tekrar yaşıyordu onu beklerken…

“N’olur ona bir şey olmasın n’olur sağsağlim çıksın şu kapıdan..” diye söyleniyordu kendi kendine tam o sırada içeriden hemşire çıktı ve onu bir odaya geçirdi.Tonks hemen;

“Durumu nasıl?Kolu nasıl?” diye sordu telaşla hiç bu kadar endişelendiğini hatırlamıyordu…Hemşire elini kaldırıp susturmasa daha soru soracaktı…

“Korkmanızı gerektiren bir durum yok ortada durumu iyiye gidiyor…Kolun iyileşmesi için belli bir zamana ihtiyacı var tabi yaklaşık 1 ay sol kolunu fazla kullanmasın.Yanında her daim biri bulunursa daha iyi olur tabi…”

Tonks bunları duyunca bir oh çekti.Korktuğu gibi olmamıştı çünkü hemşireye teşekkür edip kuzenini görüp göremeyeceğini sordu.Hemşire odaya aldıklarını 20 dakika sonra görebileceğini söyledi çünkü iksirlerin etki göstermesi zaman alırdı…

Tonks 20 dakika St Mungo’nun çayhanesinde oturdu.Zaman geçmek bilmiyordu neden hep böyle olurdu ki mutlu olduğu geçmesini istemediği zamanlar su gibi akıp giderdi ama böyle zamanlar asla çabuk geçmezdi her dakika bir yıl gibi geliyordu Tonks’a.Ve sonunda geçmek bilmeyen 20 dakikanın sonuna ulaşmıştı .Hızla yerinden kalkıp kuzeninin görmek için 6.kata çıktı.İşte oradaydı Jake kolu bandajlı bir şekilde yatıyordu.Onu görür görmez başını kaldırdı;

“Kolum eski haline gelecekmi?” diye sordu.Tonks önce numaramı yapsam diye düşündü.Sonra bunun faturasını 1 ay sonra,kolu iyileşince, kötü ödeyeceği aklına geldi ve vazgeçti…

“Tabi ki iyi olacaksan kuzen 1 ay sol kolunu kullanmayacaksın ,kendini fazla yormayacaksın o kadar sonra o bildiğimiz deli Jake olarak aramızdasın…” dedi gülerek…
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 11:38 pm

Jake'in
-Kolum iyleşecek mi?... sorusuna Tonks gülerek
-Tabi ki iyi olacaksan kuzen 1 ay sol kolunu kullanmayacaksın ,kendini fazla yormayacaksın o kadar sonra o bildiğimiz deli Jake olarak aramızdasın dedi...
Jake düşündü...1 ay ders yok...Sadece yatacak,gezecek ve eğlenecek bu çok şanslı bir durumdu...Şimdiden Tonks'a işkence yapmaya başlıyabilirdi...Eee nede olsa onun lakabı Deli'ydi...Zaten sevgiliside onla hiç ilgilenmiyordu...Bu biraz şimarmak ve sevdiği herkesi çevresine toplamak için bi fırsat olabilirdi...İşkenceye hemen başladı...Tonks'a
-Kuzen benim canım balkabağı çorbası çekti...Zahmet olmassa bana bir tas balkabağı çorbası getirirmisin dedi...
Tonks sevinçle balkabağı çorbası almaya gitti...O kuzeninin iyileştiğine seviniyordu...Ama bilmiyordu ki kuzeni ona en büyük işkenceyi yapacaktı...
Balkabağı çorbasını getiridi ve Jake içirmeye başladı...Jake
-Yok benim canım bunu çekmiyo bana çikolata al dedi...
Tonks yine kafeteryaya gitti...Jake yaklaşık 20 defa her seferinde de beğenmiyerek Tonks'un aldığını geri yolladı...Tonks artık kan ter içinde kalmış ama kuzenini üzmemek için her isteğini yapıyordu...O gittiği zaamn Jake arkasından pis pis gülüyor...O geldiği zaman yüzünü yine buruşturuyor ve hasta numarası yapıyordu...Bu onu çok eğlendiriyordu...Sonunda Tonks'a
-Dur Tonks otur biraz konuşalım harap oldun hem zaten birazdan ziyarete gelirler kusura bakma senide yordum ama ne yapalım Angie'nin çok işleri var daha benim burdan olduğumdan haberi bile yok...Sen burda benle 1 ay boyunca kalacaksın...dedi...
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 10:15 am

Jake kolunun iyi olacağını duyunca çok sevinmişti.Kuzenini tanıyorsa şu an ki haline seviniyordur bile…Hatta şu an aklında çok kötü şeyler seçtiğine süpürgesi üzerine bahse bile girebilirdi Ve daha bunları düşünürken Jake ondan balkabağı çorbası istemişti ..Tonks aklına gelenlere güldü yok canım daha yeni açtı gözlerini ne kadar da kötüsün Tonks ya kuzenin hakkında böyle şeyler düşünüyorsun ayıp sana valla diye söylene söylene aşağı balkabağı çorbası almaya gitti.

Çorbayı getirdiğinde kuzeni pencereden dışarı bakıyordu.Jake solak olduğu için Tonks içirecekti çorbayı tam Jake’in ağzına götürürken kıpırdadı ve çorba üstüne döküldü.Çorba sıcak olduğu için çok fena yanmıştı.Hemen asasını sallayıp üzerini kuruttu.Ve hemşirelerden iksir hazırlamasını istedi.Kuzenin suçuydu ama dayanamıyordu yanmasına…Biraz içtikten sonra ; "Bana çikolata alır mısın?" diye sordu Tonks’a.Tonks işte çocuk Jake başladı ağlamadan gidip çikolatasını alayım bari dedi ve hızla aşağı indi…Jake’e çikolata kendine ise nescafe almıştı.Yukarı çıktı çikolatayı Jake!e verirken omzu nescafeye çarptı ve kahve Jake’in üzerine döküldü.İnanmıyordu Tonks bu olanlara inanmıyordu önce kolu paramparça oluyordu sonra sıcak çorba ve kahve üzerine dökülüyordu.Yazık kuzenimdeki şansa bak dedi kendi kendine…

“Ah kuzen biraz daha dikkatli ol ya.Bu kadar şey pişmiş tavuğun başına gelmez.Eee başka bir şey ister misin” dedi ama anında pişman oldu çünkü başka çikolata istedi odadan çıkarken

“Merak etme nescafe veya çay getirmeyeceğim şimdi…” dedi hayıflanarak tekrardan aşağı indi.Ama Jake bu getirdiğini beğenmemişti.Kuzenini kırmamak isteyen Tonks defalarca aşağı indi ama kuzenine bir şey demeyecekti.yukarı çıktığında Jake aldığı çikolatayı yine beğenmedi ve aşağı gönderdi.Tonks bu kadar sabırlı olduğuna inanamıyordu.Tek tesellisi vardı o da kuzeninin iyileşecek olmasıydı sonra bunların hesabını o zaman çıkaracaktı…Yaklaşık 20-25 kere St Mungo’nun çayhanesine indikten sonra kuzeni insafa geldi ve ona biraz oturmasını söyledi.Ne de olsa 1 ay beraberlermiş.Tonks bunu duyduğunda çok şaşırdı sevgilisi yanında kalmayacak mıydı ki.Acaba sorunları mı vardı.Jake Tonks’a anlatmak ister miydi ki tabi ki anlatırdı birbirlerinin her şeylerini biliyorlardı.Ama nasıl sormalıydı ki….

"Eeee kuzen nasıl hissediyorsun kendini?Aslında şu kolunu parçalaman da iyi oldu uzun zamandır senle oturamıyorduk.Tabi başka bir yerde oturup konuşmayı tercih ederdim ama olsun…Anlat Angie nasıl?İyi anlaşıyor musunuz? ”
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 5:23 pm

-Eeee kuzen nasıl hissediyorsun kendini?Aslında şu kolunu parçalaman da iyi oldu uzun zamandır senle oturamıyorduk.Tabi başka bir yerde oturup konuşmayı tercih ederdim ama olsun…Anlat Angie nasıl?İyi anlaşıyor musunuz?

Jake bu sorudan sonra kolunun ağrısını ve kuzeninin sakarlıklarını unutup konuşmaya başladı...

-Evet aynen öyle,yoksa bizi pek göreceğin yok işkolik oldun sen biliorum ben...Angie'ye gelirsen o zaten dediğim gibi çok yoğun inan son zamanlarda ben bile bir sevgilim olduğunu unuttum...Oda beni unuttu...Galiba biz ayrılacağız...Ama bilmiyorum ben hala ona aşığım kendisi beni unutsa bile...Ne yapacağımı bilmiyorum...Onu seviyorum ama onu sevdiğimi belli bile edemiyorum çünkü görüşemiyoruz bile...Unuttu beni her zamanki gibi,bak hasta oldum herkes beni ziyarete geldi ama onun ruhu bile duymadı...Gerçi duysa bile bana vakit ayıracağını sanmıyorum..Bu durum kolumun parçalanmasından daha çok canımı yakıyor...Çünkü Angie'nin beni unutması kalbimi acıtıyor kuzen canım çok yanıyor...dedi...

Ve gözünden yaşlar akmaya başladı...Tonks'la birbirlerine öyle bir sarıldılarki sanki Jake biryere gitcekmişte birdaha geri gelmeyecekmiş gibi duruyolardı...Tonks ağlıyordu Jake onu ağlattığı için kendine kızıyordu çünkü Jake Tonks'un bu durumlarda ne kadar zayıf ve narin olduğunu biliyordu...Gözlerini sildi...Tonks'a bir baktı ve...

-Yeter artık ağlama zaten hastayım biliyorsun daha kötü olmamı istemiyorsan yeter sil gözyaşlarını lütfen benide üzüyorsun...

Tonks gözyaşlarını sildi artık gülüyordu...Jake'e deli diyorlardı ama Jake çok duygusal biriydi...Tonks'un bu haline dayanamadı ve...

-Tonks ben sana bişey itiraf etmek istiyorum...Ama bana kızağından korkuyorum...

-Söyle ama ben tahmin edebiliyorum galiba....dedi...

-Ben sadece sana eziyet etmek için onları yaptım seni sadece denemek amaçlı...Bu kadar çok şey yaptıktran sonra yanımda kalacakmısın diye test etmek istedim...Lütfen beni affet bu çok zor ama lütfen...

Tonks küçük bir gülümseme attı ve...

-Biliyordum zaten...Merak etme ben seni çok iyi tanıyorum ve sadece beni test etmek amaçlı yapacağınıda biliyordum...Sana kızmadım...Asla kızamam zaten...Sen benim kuzenim kuzenimden de öte bi dostumsun bunu sakın unutma... dedi...

Jake'le bir kez daha sarıldılar birbirlerine...Yüzlerinde gülümseme ve ağlama biraradaydı...Biliyorlardı bunlar mutluluk gözyaşlarıydı...
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 10:14 pm

Tonks,Jake’i çok seviyordu .Bu yüzden hem onu üzmemek için hem de konuyu daha fazla kurcalamamak için ağlamasını engelledi ve kuzenine sımsıkı sarıldı.Onun üzülmesine kırılmasına dayanamıyordu.Küçükken de böylelerdi .Biri üzüldüğü zaman öteki daha çok üzülür yardım etmek çırpınır dururdu.Bu seferde böyle olacaktı…Jake’in üzülmesine izin veremezdi Tonks vermemeliydi…Jake’e neyin iyi geleceğini biliyordu.Eski günlerden konuşmak her zaman onu güldürmüştü…Hemen hangi anıyı anlatsam diye düşünmeye başladı.acaba ağaçta kaldıkları anı nasıldı gülmesi için yeterlimiydi...

“Kuzen bak aklıma ne geldi.Hani 9-10 yaşlarındaydık.Bir gün evde yalnız otururken senle iddiaya girmiştik…Sen bizim evin önündeki ağaca tırmanırım diyordun bende hayır tırmanamazsın diyordum.Çikolatalı kurbağasına iddiaya girmiştik.Sen kendinden emin bir şekilde ağaca çıkmıştın ama inememiştin….Ben de sana çok gülmüştüm sonra da acıyıp ağaca seni kurtarmaya çıkmıştım ama bende geri inememiştim.3 saat ağaçta beklemiştik….Babamlar gelmişti de kurtarmışlardı bizi.Sonra da ne azar yemiştik ama….”

Dedi ve gülemeye başladılar.Bu iyi gelmişti ikisine de bir süre de olsa Jake’e sevgilisini unutturabildiğine sevinmişti Tonks…
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 11:02 pm

-Kuzen bak aklıma ne geldi.Hani 9-10 yaşlarındaydık.Bir gün evde yalnız otururken senle iddiaya girmiştik…Sen bizim evin önündeki ağaca tırmanırım diyordun bende hayır tırmanamazsın diyordum.Çikolatalı kurbağasına iddiaya girmiştik.Sen kendinden emin bir şekilde ağaca çıkmıştın ama inememiştin….Ben de sana çok gülmüştüm sonra da acıyıp ağaca seni kurtarmaya çıkmıştım ama bende geri inememiştim.3 saat ağaçta beklemiştik….Babamlar gelmişti de kurtarmışlardı bizi.Sonra da ne azar yemiştik ama….

Jake bu anıyı duyduktan sonra sanki o günlere geri dönmüştü...Herşeyi Tonks'la baştan yaşıyorlardı adeta...Gözlerini kapadı...Kendini Tonks'un anlattığı zamana buharlaştı sanki...Gözünü bi açtığında ağacın tepesinde Tonks'la titrediği anı gördü...Gözünü tekrar açtığında Tonks anının sonlarını anlattı ve Jake'in gülmesi gerkiyormuş gibi ona baktı...

-Hehehehe nasıl hatırlamam kuzen...Babanlar azmı azarladı bizi...Birdaha o ağaca çıkmamıza asla izin vermemişlerdi unuttun mu?Ama biz yasakları delmek için vardık adeta ne kadar çok yasak varsa biz o yasakları çiğnerdik...Hatırladın mı Hogwarts 1.sınıftayken hani yasak ormana gitmek yasaktı...Biz yasağa hiç aldırış etmeden gidiyorduk...Hagrid olmasaydı o ormandan zor çıkardık...Korktuk ama bizim için çok iyi bir deneyim oldu...Belki de şimdi ormanın derinliklerini kimse bilmezken biz biliyoruz...Tabi aldığımız cezaları unutmamak lazım...Bizi yıldırmak için yapılan şeyler...Ama biz asla yılmadık şimdide yılmıycaz...Her zaman bütün düşmanlarımıza karşı ayaktayız...Eeee küçüklüğümüzden belli kuralları yıkcağımız...Annemle babama çekmişim galiba...Ailesini karşısına alacak kadar cesur bir anne ve Hiçbirşeyden korkmayan cesur bir baba...2 gryffindor öğrencisinder 1 ravenclaw öğrencisi ne kadar şaşırtıcı öyle değilmi?Eski günlerden açtığımız iyi oldu kafam da dağıldı ee daha 1 ay önümüzde konuşcak bol bol zamanımız olcak...Sen konuş birazda Finrod karanlık lord olmuş ne diyosun????

Bu soru üzerine Tonks yutkundu ve konuşmaya başladı....
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 4:37 pm

Jake’in anlattığı anıyla ikisi de gülmekten yerlere yapışmıştı…Eski günlere dönmek hem Tonks’a hem de Jake’e iyi gelmişti.Ama konuyu değiştirip Finrod’la ilgili soru sorunca Tonks’un yüzü değişivermişti….Belki konuyu değiştiririm de unutur sorduğu soruyu umuduysa başka bir anıya geçti…Çünkü Finrod’dan bahsederse karşılaştıklarını da söylemek zorundaydı kuzenine …Aslında bu kadar zamandır anlatmamamsı büyük bir gayretin sonucuydu…Jake’in ne diyeceğini çok iyi biliyordu çünkü…

“Doğru küçükken belliydi yaramaz 2 çocuk olacağımız ...Bizim aldığımız cezaları kimse almamıştır heralde.Nasıl cezalar alırdık ya 3 parşömen yazı yazma , ödülleri parlatma, sınıfları temizleme.Neredeyse okul bizim sayemizde pırıl pırıldı....Hele bir keresinde bizi Hagrid değil de Tılsım Profesörümüz Vertand yakalamıştı da okulun tüm lazımlıklarını bize temizletmişti.Ne cezaydı ama sihir kullanmadan o kadar lazımlığı temizlemiştik.Tabi sonra ikimizin de elleri berbat olmuştu…”

Jake gülmüştü ama sonra kaşlarını çatıp Tonks’a bakmıştı.Tonks bu bakışın konuyu sakın değiştirme anlamında olduğunu anlamıştı ve biraz pencereden dışarıyı seyrettikten sonra ;

“Evet duydum, biliyorum kuzen.Zaten geçen gün Finrod’la karşuılaştık.İlk defa dondurmacıda çok yorulmamıştım bir muggle sokaklarını gezeyim dedim…Bir dükkana girdiğimde Findrod ve ölüm yiyenlerini gördüm…Yani öylesine konuştuk eski günlerden bahsettik biraz…”dedi ve Jake’e baktı.Kuzeni bu anlattıklarına inanamamışçasına bakıyordu Tonks’un yüzüne…Tonks yine pencereden dışarıya baktım…Jake’in penceresi muggle sokağına bakıyordu…İnsan akını vardı sokağa , alışverişten dönenler ve alışverişe çıkanlar …Herkesin ellerinde poşetler vardı…Biraz sokağı seyrettikten sonra kuzenine döndü hala ona büyük bir sinirle bakıyordu…
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:03 pm

Evet duydum, biliyorum kuzen.Zaten geçen gün Finrod’la karşuılaştık.İlk defa dondurmacıda çok yorulmamıştım bir muggle sokaklarını gezeyim dedim…Bir dükkana girdiğimde Findrod ve ölüm yiyenlerini gördüm…Yani öylesine konuştuk eski günlerden bahsettik biraz...

Jake Tonks'un bişeyler gizeldiğini biliyordu....Her zamanki gibi kaşlarını çatarak

-Sen birşeyler biliyorsun ve benden gizliyorsun...Tonks hani bizim armızda ayrı gayrı yoktu...Hani bütün bildiklerimizi birbirimize anlatacaktık...sen böyle yapınca gerçketen beni çok üzüyorsun...Anlat bana ne var ne yoksa...Lütfen,gizleme benden birşey...Unutmaki arsmızdakiler her zaman sır olacak kalacak...

Tonks muggle'lara bakıyor ve asla konuşmuyordu...Sanki Jake'in birşeyler öğrenip ona kızacağını ve birşeyler söyleceğini düşünüyordu...Tonks döndü Jake'e bir bakış attı ve konuşmaya başladı....
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 5:59 pm

Tonks bu kadar sert çıkmasını beklemiyordu Jake’in.Her şeyi anlatmasını istemişti yalansız kaçamak cevaplar vermeden bu sefer bir şey saklamadan her şeyi gizlemeden…Tonks sandalyesinde bir süre kıpırdandıktan sonra her şeyi anlatmaya başladı….

“Aslında pek bir şey olmadı sadece oturduk ve eski günlerden bahsettik o kadar.Sonrada ben eve geldim-merak etme kendim geldim o getirmedi.Hem öyle bir şeye ben izin vermem …”

dedi.Jake’i yatıştırmaya çalışmıştı ama başaramadığını daha ilk yüzüne baktığında malubiyetini anlamıştı…

“Tamam Jake ya valla bu kadar oldu ben artık o eski Tonks değilim merak etme.Her şeyi biliyorum gözlerim de açıldı artık…Neyse ya bu konuyu da kapatalım…Bizimkilere haber vereyim mi burada olduğunu hala bilmiyorla sanırım…”
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 9:01 pm

Jake sinirli bir şekilde Tonks'un Finrod'a tekrardan aşık olmasından korkuyordu...Bu nedenle Tonks'a sinirli sinirli bakıyordu...Bunun üzerine Tonks

-Tamam Jake ya valla bu kadar oldu ben artık o eski Tonks değilim merak etme.Her şeyi biliyorum gözlerim de açıldı artık…Neyse ya bu konuyu da kapatalım…Bizimkilere haber vereyim mi burada olduğunu hala bilmiyorlar sanırım…”

Jake bunun üzerine Tonks'a onaylar gibi bakıp

-Tamam ama sakın önemli birşey mi gibi anlatma onların benim için üzülmesini istemiyorum...Babannemin öldüğünden haberleride yok sanırım...Bunu söylersen hepsini bir arada söylede işin içindenç çıkalım...Sen kuzenlere (Walker ve Potter) haber ver...Ama yine diyorum abartmana gerek yok...Küçük bi sıyrık büyütmeye gerek yok...Angie'ye de haber verirmisin geliceğinden pek emin değilim ama eğer gelmesse bu ilişki biter ....Bilemiyorum zaten daha neler yapcağım okula gitcem...İzin belgemi sen götürürmüsün Miss.Knigtley merak etmesin.....

Jake mutsuz ve yalvarır bir tarzla Tonks'a bakıyordu....Acaba Tonks Jake'in isteklerini kabul edecekmiydi....

Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Düello Sonucu Yaralanmalar   Düello Sonucu Yaralanmalar Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:33 pm

Tonks bu duruma çok üzülmüştü,kesin olarak ayrılmayı düşünüyordu Jake peki bu ayrılığa hazır mıydı, bu ayrılığın yükünü omuzlamaya hazır mıydı?Bu konuyu mektupları gönderdikten sonra açmaya karar verdi…Yerinden kaktı eline bir parşömen alıp önce Paul’a sonra da Jake’in sevgilisine mektup gönderdi…Tabi Jake’in uyarıları sonucu olayı gayet basit bir şekilde anlattı…Bir süre baykuşların pencereden dışarı uçmalarını izledi.Arkasını döndüğünde Jake büyülü tavana bakıyordu.Yavaşça yanına yaklaşıp sandalyeye oturdu .

“Abi gerçekten ayrılmaya kararlı mısın ?

Biraz bekledi ama Jake’den cevap gelmeyince devam etti.

“Jake siz çok yakışıyorsunuz çok iyi anlaşıyorsunuz.Bir daha düşünmeye değmez mi sence?”

Out:Abi başka konuya geçelim yoksa kız bu rpleri okuyunca gerçekten ayrılacak…

Düello Sonucu Yaralanmalar
1 sayfadaki 1 sayfası