Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gizli Kitaplar Bölümü

YazarMesaj
Sirius Black
Obscurus Kitapçısı Sahibi/Seherbaz
Sirius Black

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Aranıyor...
Savaş Tarafım : Z.A.Y.
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Tek Boynuzlu At Dokunuşu
Kan Saflığı : Half-Blood
En Belirgin Özelliği : Cesur ve korkusuz, Azıcık ucundan duygusal xD
Ruh haliniz : Gizli Kitaplar Bölümü Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Gizli Kitaplar Bölümü Imgleft80/100Gizli Kitaplar Bölümü Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Gizli Kitaplar Bölümü Left_bar_bleue95/100Gizli Kitaplar Bölümü Empty_bar_bleue  (95/100)

Gizli Kitaplar Bölümü Empty
MesajKonu: Gizli Kitaplar Bölümü   Gizli Kitaplar Bölümü Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 4:12 pm

Sessiz ve büyüleyici geçen bir gecenin ardından Orlando sokaktaki sesler yüzünden uyandı.İlk önce yatağında doğruldu ve geniş geniş esnedi ve gerildi.Bu onu çok mutlu eden bir hareketti.Gerilmenin ardından havadaki kollarını yatağına koydu ve o okyanus mavisi gözlerini kısdı.Aklına dün geceki yıldızlarla olan buluşması geldi.Bütün gece bulutsuz gökyüzündeki parlak yıldızlarla konuşmuş, dertleşmiş ve dilekler dilemişti.Bu onun yapmayı sevdiği ve hayatına anlam katan çok az şeyden birisi.Aklında Birden bir şimşek çaktı.

-Bugün evet evet bugün birşeyler yapmalıyım.Üzerimdeki olumlu enerjiyi harcayacak bir iş bulmalıyım kendime

Gözlerini komidinin üstündeki eski saate kilitleyerek

-Yoksa sende benim düşündüklerimi mi düşünüyorsun?

Yüzündeki sabah yorgunluğu yerini tatlı bir gülümsemeye bırakmıştı.Birden irkildi.

-Hayır! Onlar bana babamdan kaldılar ve gizli kitaplar.Onlara ben bile dokunamam

-Hadi Orlando yapma!Sen artık Mr.Bloom un küçük çocuğu değilsin.Yoksa korktun mu?

Orlando zihninin ona küçük bir oyun oynadığının farkındaydı ama senelerdir aynı yerde duran ve bir kez bile açılmamış "Gizli Kitaplar" bölümünün büyüleyici atmosferi iliklerine kadar işledi ve orayı açmaya karar verdi.Ama o işi o gün yapamazdı.O kadarda cesaretli değildi ve ertesi gün yapmaya karar verdi.O gün babasının mezarına gitt

-Babacım!Ben artık senin küçük cocuğun değilim ve bulunduğum bölgenin en cesur ve korkusuz kişisiyim.Biliyorum beni çokca tembihlemiştin o bölümü açmamam konusunda ama artık bunların bir önemi yok çünkü ben biliyorum ki ne olursa olsun o bölüm açılacak.Bugün ben açmazsam ben öldüğümde dükkanımı araştıracak olan yetkililer bulup açacaklar bu bölümü ve buna izin veremem onlar bizim ailemizin yadigarı.Mezarında rahat uyu babacığım...

Bu konuşma onu ağlatmaya yetmişti.Her nekadar cesur ve korkusuz olsada sonuçta o da insandı ve onunda duyguları vardı.Taksicinin meraklı bakışları altında gözlerindeki yaşı sildi ve

-Obscurus Kitapcısı lütfen...

Dükkanın önüne geldiklerinde Orlando parayı uzattı ve taksicinin işini yapmış olmanın verdiği hazla gülümseyen yüzüne bakarak

-Üstü kalsın...

Orlando "Gizli Kitaplar Bölümünü" yarın açmaya karar vermişti ama babasıyla yaptığı bu görüşme ona adeta Şahadete susamış bir Türk cesareti vermişti.Orlando Türkler hakkında çok bilgiye sahipti ve onlara hayrandı.Vatanları ve dinleri için gözlerini kırpmadan canlarını veren Türkleri her zaman saygıyla ve cesur olmasına rağmen korkuyla anıyordu.
İçeri girdi.Dükkanın kapısını kapattı ve "KAPALI" tabelasını astı.Bundan sonrası onun belkide hayatını yönlendirecekti.Ya bu merak uğrunda orada can verecekti ya da bir kez daha cesaretini kanıtlayıp o bölümdeki kitaplara ulaşmış olacaktı.
Sessiz ve usulca "Siyasi Kitaplar" bölümünün arkasındaki duvara yaklaştı.Babası ona orayı nasıl açacağını göstermemişti ama meraklı ufaklık Orlando bir gün gizlice babasını izlemişti ve öğrenmişti.

-People should not be afraid of their governments, governments should be afraid of their people

Bir anda bir gürültü koptu sanki duvar yıkılıyordu çatır çatır sesler geliyordu.Duvardaki boya çok kaliteli olmasına rağmen dökülmeye başladı ve duvar bir anda içeriye doğru açıldı.Orlandonun ilikleri titriyordu.Acaba içeride ne vardı?

Şu anda bu rp için bu kadarlık zamanım var daha sonra devamını getireceğim.

https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com/

Gizli Kitaplar Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gizli Nikah Ceza Walker_Laura James