Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emre Aydın

2 posters
YazarMesaj
Emre Aydın
Beauxbatons/Phoenixfeather 4.Sınıf Öğrencisi
Emre Aydın

Erkek
Nerden? : İstanbul
Rp Sevgilim : aranıyor
Savaş Tarafım : ZümrüdüAnka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : yok
Kan Saflığı : muggle
En Belirgin Özelliği : geleceği görebilen!!

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Emre Aydın Imgleft10/100Emre Aydın Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Emre Aydın Left_bar_bleue45/100Emre Aydın Empty_bar_bleue  (45/100)

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 12:55 am

Ad:Emre
Soyad:
Aydın

Bina:phoenixfeather
Okul:Beauxbatons
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?:6 veya 7 - yüksek sınıf öğrencisi olmak güzel :)
RP :
Emre için yine sıradan birgündü...Her zamanki gibi bilgisayarının karşısına geçti ve oyun oynamaya başladı...Yine aynı şey oluyordu...Gözlerini kapatınca oyunu görüyor ve sonunda gördüğü yer gerçek oluyordu..Bugün onu yine yaşamıştı...Dışarı gezmeye gittiğinde arkadaşına

-Girme buradakileri beğenmiyeceksin dedi...

Arkadaşı

-Sen nerden biliyorsun Allah aşkına gel bir girelim dedi...

Ve Emre'nin dediği yine çıkmıştı arkadaşı ordan hiçbirşey beğenmeden çıkmışlardı...Emre'deki bu garipliği yavaş yavaş herkes sezmeye başladı...Birgün annesiyle kouşurken

-Anne ben rüyamda babannemi gördüm...Anne babannem iyi değil çok hasta bence onun yanına gitmeliyiz...dedi...

Annesi

-Merak etme oğlum baban dün konuştu...Babannen çok iyi bi sorunu yok dedi...

Ama Emre gördüğü rüyada bişey olduğunu biliyordu...Sürekli bunu annesine ve babasına söylerdi sonunda bir akşam eve telefon geldi...Arayan Emre'nin amcasıydı...

-Annemi kaybettik....

Bu lafı duyan babası aniden yere yıkılmıştı...Emre bi yandan şaşkın bi yandan kendi kendine

-Ben size söylemiştim diye söyleniyordu...

Aradan 1 ay geçmiş,Emre balkonda oturuyordu...Birden bacağında bir mektupla bir baykuş belirdi...Emre ilk önce korktu ve annesini çağırdı...Baykuş mektubu bırakıp gerisin geriye döndü...Annesi mektubu alıp okumaya başladı...

Mr. ve Mrs. AYDIN
Oğlunuzun aşırı derecede olan sihir potansiyeli sayesinde okulumuz Beauxbatıns'da okumaya hak kazanmıştır...Okulumuz sihir ve büyücülük eğitimi vermektedir...Oğlunuzu almak için bi öğretmenimiz yanınıza gelip sizi bilgilendirecektir...İyi günler

Beeauxbatons Büyücülük Okulu

Annesi şaşkınlık içinde mektubu okudu ve Emre'ye dönüp

-İnananmıyorum bu gerçek olamaz...Biri bizimle dalga geçiyor olmalı...

Diye düşündü ve içeri girdiler...Ama okuldan bir öğretmen gelip aile ile konuşunca bunun bir düzmece değil gerçek olduğunu anladılar...Emre çok mutluydu...Hayatında ilk defa büyücülük okuluna gidecekti...Eee bu şans kaç milyonda bir kişiye vururduki...Emre hemen ne götüreceğini hazırlamaya başladı bütün eşyalarını,bütün kıyafetlerini koydu...Unutmaması gereken birşey daha vardı...Ailesinin resmi...Resmi koydu valize ve valizi kapattı...Artık gitme zamanı gelmişti...Emre gözyaşlarını tutamadı ve ağlamaya başladı...Anneside dayanamadı ve oda ağlamaya başladı...Emre

-Annecim seni çok özleyeceğim...Ne olur sende gel benimle...Lütfen dedi...

Annesi

-Oğlum unutma artık kendi başının çaresine bakma vakti geldi...Koskoca adam oldun sen artık bunu unutma ve bizide unutma...Önümüzdeki yaz görüşürüz...Sakın ağlama çok uzağa gitmiyorsun bunuda unutma...

Diyerek Emre'yi son defa öptü ve at arabasına bindiler...Emre el salladı bir yandanda gözünün yaşlarını siliyordu...Artık araba havalandı ve bulutların içinde kayboldu....Emre'yi yepyeni bir yaşam bekliyordu....
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın
Nerden? : Diagon Yolu
Rp Sevgilim : Daniel Radcliffe
Savaş Tarafım : Zay...
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ::çıLgıN ZeKa::
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Delü:)

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Emre Aydın Imgleft100/100Emre Aydın Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Emre Aydın Left_bar_bleue100/100Emre Aydın Empty_bar_bleue  (100/100)

Emre Aydın Empty
MesajKonu: Geri: Emre Aydın   Emre Aydın Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 11:06 am

Betimleme yok amam uzunluk oldukça iyi dördüncü sınıf!

Emre Aydın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-