Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mai Yumi Kuraki x)

2 posters
YazarMesaj
Mai Yumi Kuraki
Beauxbatons/6. Sınıf Unicornwit Öğrencisi
 Beauxbatons/6. Sınıf Unicornwit Öğrencisi
Mai Yumi Kuraki

Kadın
Nerden? : Japonyaa!
Rp Sevgilim : Arıyorum mümkünse çekik gözlü :D
Savaş Tarafım : Yokk!
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Almadım daha
Kan Saflığı : Safkan!
En Belirgin Özelliği : Tatlılığı

Mai Yumi Kuraki x) Empty
MesajKonu: Mai Yumi Kuraki x)   Mai Yumi Kuraki x) Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 3:37 pm

Ad: Mai Yumi
Soyad: Kuraki

Bina: Unicornwit
Okul: Beauxbaton
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden : En fazla 5 sınıfı istiyorum. Çünkü erkeklerden büyük olursam kimse benle çıkmaz x)
RP :

Mai yaz günlerini çok seviyordu. Ama terlediği zamanlardan nefret ediyordu. Herkez gibi .. Sıkılmış bir şekilde malikanesinde ki odadan çıktı. Dışarısı aşırı derecede sıcak görünüyordu. Ama ev daha sıcaktı. Dışarı çıktı ve ağacın altında ki salıncağa oturdu. Hızlıca sallanıyordu. Böylece rüzgar daha sert çarpıyordu yüzüne .. Gözlerini kapayınca sanki bulutların üstünde yürüyen bir melekti. Öyle hissediyordu. Ama aslında şeytan .. O kendini melek olarak adlandırsada çevresi hep cin ya da şeytan derdi. Bu belki de çok zeki, çok uyanık olmasının bir verisiydi ..

Arkasından yaklaşan gölge ona yabancı gelmiyordu. Arkasına döndüğünde karşısında Chaki'yi bulmuştu. O yine tüm karizmasıyla Mai'ye gülümsüyordu. Onun gülümsemesinde bile bir Gizem yatıyordu. Acaba Mai'nin ona karşı hissettiği duyguları oda hissediyor muydu?

- Selam! Nasılsın Chak?

Chak Mai'nin hemen yanında ki salıncağa oturdu ve hafif hafif sallanmaya başladı. Ağır ağır yine karizmasını koruyarak ..

- Senin yanında olupta kötü olabilir miyim?

Mai bir süre gülümseyerek baktı ama daha sonra utanıp yüzünü çevirdi. Ondan hoşlandığını böyle belli etmekti amacı. Ama onun bunu anlaması yine uzun süre alacak gibi görünüyordu ..

- Nasılsın? Nasıl geçti maç?

- Çok güzeldi. Açık arayla yendik.

Mai başını eğip üzüldüğünü belli ediyordu.

- Gelemediğim için üzgünüm. Dün gece .. Biliyorsun. Shumi ile çıkmıştım. Ama iğrenç geçti. Boşuna ektim seni ..

- Önemi yok. Yani var ama .. Neyse sen anladın. Yine de yendik.

Mai gülerek :

- Yoksa başka bir şans meleği mi buldun?

dedi. Bunu hem bir şeyler öğrenmek için, hemde espiri olsun diye söylemişti. Mai'nin gittiği tüm maçları alıyordu Chaki'nin takımı. Ama bu sefer Mai yoktu. Acaba nasıl yenmişlerdi?

- Hiç öyle şey yapar mıyım?

Gülüp geçtiler ikiside .. Mai gizlice Chaki süzüyordu. Ama Chak ona hiç bakmıyordu. Yani Mai'ye göre. Gizlice baktığını bilmiyordu tabii ki .. Aynı anda :

- Sana bir şey söylemeliyim!

demişlerdi. Zamanlama gerçekten süperdi. Gülerek durdular bir süre. Daha sonra Chak :

- Bak benim ki çok önemli. Önce beni dinle lütfen ..

dedi. Mai ona izin verirmişcesine başını salladı. Chak konuşmasına başlamıştı. Birazdan Mai onun kollarına atlayabilirdi ..

- Ben .. Seni ilk gördüğüm, günden beri .. Ben, Seni seviyorum ..

Mai şaşkın bir şekilde baktı Chak'e. Chak ne söyleyeceğini çok merak ediyor gibiydi. Artık ikisininde cesaret edemeyip söyleyemediği şeyi Chak söylemeyi başarmıştı. Bu gerçekten çok güzel bir gelişme olmuştu ikisi içinde ..

- Ben .. Tamda bunu söyleyecektim Chak!

Mai hızlıca Chak'in boynuna atlamıştı. İkiside pufun üstüne düşüp gülmeye başladılar. Chak üste çıkıp Mai'yi öpmeye başlamıştı. Artık ikisininde en çok istedikleri gerçek, gerçekleşmişti ..
http://hershey-burada.niceboard.net/index.htm
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Mai Yumi Kuraki x) Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Mai Yumi Kuraki x) Imgleft100/100Mai Yumi Kuraki x) Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Mai Yumi Kuraki x) Left_bar_bleue100/100Mai Yumi Kuraki x) Empty_bar_bleue  (100/100)

Mai Yumi Kuraki x) Empty
MesajKonu: Geri: Mai Yumi Kuraki x)   Mai Yumi Kuraki x) Icon_minitimeCuma Haz. 27, 2008 4:09 pm

Anlatım ve konu seçimi güzel . Tek eksik betimleme .

6. Sınıf
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com

Mai Yumi Kuraki x)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mai Yumi Kuraki
» Mai Yumi Kuraki x)
» Mai Yumi Kuraki x)