Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yorucu Bir Gün Sonrası

2 posters
YazarMesaj
Psyche Scarlett Johansson
Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı

Kadın
Rp Sevgilim : James Dean Grant
Savaş Tarafım : Şimdilik Tarafsız..
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Asanızı yazınız!
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Mükemmeliyetçi

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Yorucu Bir Gün Sonrası Imgleft80/100Yorucu Bir Gün Sonrası Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Yorucu Bir Gün Sonrası Left_bar_bleue0/100Yorucu Bir Gün Sonrası Empty_bar_bleue  (0/100)

Yorucu Bir Gün Sonrası Empty
MesajKonu: Yorucu Bir Gün Sonrası   Yorucu Bir Gün Sonrası Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 3:00 pm

Zor ama güzel bir gün geçirmişti Psyche.. Dean'e duygularını açabildiği için çok mutluydu.. Ama kafasını Dean'in söyledikleri çok karıştırmıştı.. Acaba Dean gerçekten haklı mıydı?.. Zaman aralarındaki aşkı olumsuz etkiler miydi?.. Psyche, böyle bir şeyi aklına bile getirmek istemiyordu.. O ne olursa olsun Dean'den vazgeçmemeye niyetliydi.. Onun asıl korktuğu Dean'in kendisinden ölüm yiyen olduğu için soğumasıydı.. Ya Dean bir gün karşısına geçip onu sevmediğini söylerse, o zaman neler olurdu?..

Dean, Psy'e diğer ölüm yiyenlerden farklı olduğunu söylemişti.. Gerçekten haklı mıydı peki?.. İşte Psy'in kafasını karıştıran, onu deli eden şeyde buydu.. Eğer ölüm yiyen olmaktan vazgeçerse başına ciddi belalar açılabilirdi.. Karanlık Lord herşeyi yapabilirdi.. Psy için kendine bişey yapması önemli değildi o Dean'e zarar verebilecek olmaları ihtimalinden korkuyordu..

Çatlak kazana gelmişlerdi Psy ve Rachel.. Hızlı adımlarla odasına çıktı Psy, kapıyı yavaşça araladı ve Rachel ile içeri girdiler.. Şimdi Rachel ile karşı karşıya oturmuşlardı yatağın üzerine.. Rachel sorgularmışcasına Psy'e bakıyordu.. Psy konuyu değiştirmek istercesine dudaklarını araladı ve bişeyler söyledi

"Eee neler yapıyorsun Rachel?.."
Rachel Summer Bilson
Muggle
Rachel Summer Bilson

Kadın
Nerden? : Los Angeles
Rp Sevgilim : ♥Adam Seth Armstrong♥
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : KéDî PéNÇéSî
Kan Saflığı : Safkan!
En Belirgin Özelliği : Sert Çıkışları
Ruh haliniz : Yorucu Bir Gün Sonrası Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Yorucu Bir Gün Sonrası Imgleft50/100Yorucu Bir Gün Sonrası Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Yorucu Bir Gün Sonrası Left_bar_bleue100/100Yorucu Bir Gün Sonrası Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yorucu Bir Gün Sonrası   Yorucu Bir Gün Sonrası Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 3:24 pm

Rachel bir insanı gördüğüne bu kadar sevinemezdi. Uzun süre olmuştu ve ikisini de görememişti. Dean'la fazla konuşamamıştı dün gece. Ama aklına takılan bir sürü soru onu meşgul etmekteydi. Scarl belki söylemek istemiyordu ama Rach ısrar ederek mutlaka öğrenmeliydi. Ama önce biraz özlemini gidermek için konuşmak iyi gelirdi.

" Ne yapayım sıkıntıdan patladım. Sana da ulaşamadım zaten... Sen iyi görünmüyorsun? "

Scarl pek iyi görünmüyordu. Yüzünün beti benzi atmış gibiydi. Dünkü olanları mutlaka öğrenmesi gerekiyordu yoksa patlayabilirdi.

" Dün... James'le ne konuşuyordunuz? Bu arada o benim okuldan çok iyi bir arkadaşımdı. Senin kadar yakın bana. "

Artık gelecek cevabı bekliyordu ve Scarl'ın elini tutuyordu. Elleri soğuktu hemde böyle bir havada... Bunun tek sebebi buydu galiba. Dünkü gördükleri. Acaba aralarında bir şey mi vardı? Bir an aklından bu düşünce geçti Rachel'in ama daha sonra bir düşünce bu fikri bozdu. Scarl bir Ölüm Yiyen'di. Ama James Z.A.Y'dı ve asla bir Ölüm Yiyen'le konuşma yanlısı olmazdı.
http://karanlik-okul.niceboard.net/

Kadın
Rp Sevgilim : James Dean Grant
Savaş Tarafım : Şimdilik Tarafsız..
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Asanızı yazınız!
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Mükemmeliyetçi

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Yorucu Bir Gün Sonrası Imgleft80/100Yorucu Bir Gün Sonrası Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Yorucu Bir Gün Sonrası Left_bar_bleue0/100Yorucu Bir Gün Sonrası Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Yorucu Bir Gün Sonrası   Yorucu Bir Gün Sonrası Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 4:06 pm

Psy telaşlıydı.. Rachel garip garip ona bakıyordu şimdi.. Psy, Rachel'in ne düşündüğünü gayet iyi biliyordu.. Öyle böyle derken Rachel konuşmaya başlamıştı..

" Dün... James'le ne konuşuyordunuz? Bu arada o benim okuldan çok iyi bir arkadaşımdı. Senin kadar yakın bana. "

Psy birkaç kaçamak bakışla sorudan kaçmaya çalışıyordu.. Ama anlatmazsa daha da garip hissedeceğini biliyordu.. Derin bir nefes aldı ve konuşmaya başladı..

"Şey.. Sana olanları en baştan anlatıyım en iyisi.. Buraya ilk geldiğim gün göle gitmiştim.. Orada Dean ile karşılaştık.. Sohbet falan derken bana bakanlığı gezdirmek istedi.. Birlikte bakanlığa gittik.. Tabi ben seherbaz olduğunu öğrenmiştim.. Odama girdik işte.. Konuşmaya başlayalı yarım saat olmadı ben ona ölüm yiyen olduğumu söyledim.. Hiç bir şey söylemeden çekip gitti.. Benden hoşlanmış gibi görünüyordu aynı şey benim içinde geçerli tabi.. Nerdeyse bütün gece onu aradım, onu sevdiğimi söylemek için.. Tam umudumu kesmiştim ki onu gene göl kenarında buldum.. Yorgun görünüyordu.. Bana güvenmesini sağlamak için elimdeki asasıyı eline verdim.."

Biraz fazla konuştuğunu düşünerek bi süre sustu Psyche.. Daha sonra Rachel'in ısrarcı bakışlarına dayanamayıp devam etti konuşmaya..

"Hiç beklemediğim bir anda beni sevdiğini söyledi ve ona verdiğim asayı bana geri uzattı.. Benden ne istedi biliyor musun?.. Onu öldürmemi istedi.. Böylesinin onun için en iyisi olacağını ve eğer bir ölüm yiyen tarafından öldürelecekse o kişinin benim olmamı istediğini söyledi.. Ben tabi kendimden çıktım.. Ağlamaya başladım orada.. Daha sonra bana diğer ölüm yiyenlerden farklı olduğumu söyledi.. Ne diyeceğimi bilemedim, sadece zamana ihtiyacım olduğunu belirttim.. Daha sonrada sen geldin işte.."

Olayları anlatmanın rahatlıyıla bir oh çekti Psyche.. Şimdi Rachel'in elini daha sıkı tutuyordu, bana yardım et dercesine.. Kafasının içinde tam anlamıyla bir savaş vardı.. Mantığı, Dean ile birlikte olmanın doğru bir karar olmadığını söylüyordu kalbi ise Dean'e karşı bastıramadığı aşk duygusunu savunuyordu.. Kim bilir bu ne kadar böyle devam edecekti?.. Psyche, gözlerini Rachel'in gözlerine odakladı ve biraz tiz bir sesle konuşmaya başladı..

"Ne yapacağımı bilmiyorum Rachel.. Ona karşı hissettiğim şeyler her geçen saniye daha da büyüyor.. Galiba ben Dean'e gerçekten aşık oldum.."
Rachel Summer Bilson
Muggle
Rachel Summer Bilson

Kadın
Nerden? : Los Angeles
Rp Sevgilim : ♥Adam Seth Armstrong♥
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : KéDî PéNÇéSî
Kan Saflığı : Safkan!
En Belirgin Özelliği : Sert Çıkışları
Ruh haliniz : Yorucu Bir Gün Sonrası Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Yorucu Bir Gün Sonrası Imgleft50/100Yorucu Bir Gün Sonrası Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Yorucu Bir Gün Sonrası Left_bar_bleue100/100Yorucu Bir Gün Sonrası Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yorucu Bir Gün Sonrası   Yorucu Bir Gün Sonrası Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 5:01 pm

Rachel olanları sessiz kalıp dinlemeyi tercih etmişti. Bu onun için çok önemli bir şeydi. İki kankisi aşık olmuşlardı. 3 kişi bir grup bile olabilirlerdi. Aklından bu güzel hayaller geçerken gittikçe kötüleşen hikayeyi dinledi. Daha sonra tekrar güzel şeyler duymuştu. Demek karşılıklıydı... Bu çok iyi olmuştu. Tek sorun taraflar gibi görünüyordu. Ama aşkın gücünün önüne hiç bir engel geçemezdi. Eğer gerçek bir aşk doğuyorsa onlar için engel görünen her şey aslında hiç bir şey olurdu. Gülerek Scarl'ın elini daha da sıktı Rach.

" Canım bak. Eğer gerçek bir aşksa ve siz buna inandıysanız ; ne taraf, nede başka bir şey size engel olamaz. Yani biliyorum benim yaşadığım aşklarda pek iç açıcı değil. Ben her zaman bilinçliydim ama onlar değildi. Annem hep böyle söylerdi. Aslına bakarsan kalbinin sesini dinleyerek hareket etmen sana en doğru yolu gösterir. Ölüm Yiyenler'in gerçek yüzünü işte o zaman görebilirsin... "

Rachel bunları içtenlikle söylüyordu Scarl'e. Onun anladığını biliyordu. Scarl'da, oda her zaman birbirlerinin fikirlerine anlayarak bakmışlardı. Bu sefer ki belki en içten gelen düşünceleriydi Rachel'in. Bir ilişkinin başlamasını ilk kez bu kadar yürekten istiyordu.
http://karanlik-okul.niceboard.net/

Yorucu Bir Gün Sonrası
1 sayfadaki 1 sayfası