Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Narcissa Lestrange

2 posters
YazarMesaj
Melody Krum
3.Sınıf Slytherin Öğrencisi
3.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Melody Krum

Kadın
Rp Sevgilim : Arıyorumm xD
Savaş Tarafım : Kötü TaraF
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : Çoban püskülü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Zeki ve Sinsi olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Narcissa Lestrange Imgleft0/100Narcissa Lestrange Emptybarbleue  (0/100)
Rp Gücü:
Narcissa Lestrange Left_bar_bleue0/100Narcissa Lestrange Empty_bar_bleue  (0/100)

Narcissa Lestrange Empty
MesajKonu: Narcissa Lestrange   Narcissa Lestrange Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 11:35 am

Adı Soyadı : Narcissa Lestrange
Okul ve bina : Hogwarts-Slytherin
Kaçıncı sınıf : 5. Sınıf (hem okul hayatını yaşıyım hemde mesleğime çabuk ulaşıyım)
Örnek rp : (biraz kötü ve birazda saçma oldu ama...)

1.BÖLÜM
Narcissa burada ne aradığını bile bilmiyordu. O büyük tilkiden kaçarken buraya doğru emin adımlarla koşmuştu fakat şimdi kaybolmuştu. Asası elini acıtıyordu çünkü asasını çok fazla sıkıyordu. Her an gelebilecek bir büyüye hazır bekliyordu. Çünkü ileride iki büyücü düello yapıyorlardı. Orman Büyücülerin asalarından savrulan büyülerle aydınlanıyordu. Adamlar giderek daha yakına geliyorlardı. Narci koşarak bir ağacın arkasına saklandı. Sırtını ağaca dayayarak şimdi ne yapması gerektiğini düşündü. Bu sırada yan tarafındaki ağaç Büyük bir gürültüyle yere yıkıldı. Ağacın dallarından biri narcinin ayağına düştü. Narci acı içinde inledi. Sonra bir sessizlik oldu. Çünkü adamlar onu fark etmişti. Narci tüm cesaretini toplayarak ağacın arkasından onlara baktı. Adamlardan biri ruh emiciydi. Diğerini tam görememişti ama içinden büyük bir olasılıkla seherbazdır demişti. Ruhemici narcissaya doğru yaklaştı. Narcissa gözlerini sıkıca kapattı. Asası artık elini yakıyordu ve elinin içi terden sırılsıklam olmuştu. Ruh emici asasını narcissaya doğru tuttu ve :
‘’Avada Ke...’’
Ruh emici sözünü bitirmeden diğer adam ona bir patronus yollamıştı. Adamın patronusu bir attı. Narci ata büyülü gözlerle baktı. Ruh emici uzaktaki bir ağaca doğru savruldu. Bu sırada adam narcissanın yanına gelerek:
İyi misin? Biraz önce ağacın ayağına düştüğünü gördüm. Dedi.
Narcissa:
Hayır iyi değilim ayağım çok acıyor.

Adam :
Kalkabilecek misin ? diye sordu

Narcissa:
Pek sanmıyorum....

Adam:
Burda ne işin var? Diye sordu.

Narcissa:
Kızıl ormanda geziniyordum. O sırada karşıma büyük bir tilkimsi bir yaratık çıktı ne yapacağımı bilemedim ve koşmaya başladım . Burada ışık görünce daha hızlı koştum ama yanlış yere gelmişim .

Adam :
Burası senin gibiler için uygun değil buradan...

Adam sözünü bitirmeden Ruh emici ona bir lanet yollamıştı. Narci adamın neden bir kere daha patronus yapmadığını merak ediyordu ama şuan sorulabilecek bir soru değildi. Narcissa olduğu yerden kalkamıyordu çünkü ayağı çok acıyordu.Ruh emici Adamı çok uzaktaki bir patikaya doğru fırlattı. Ne büyüsü yaptığını duyamamıştı. Bu sırada ruh emicinin narciye doğru geldiğini farketti. Ayağa kalkmaya çalıştı. Ahh şu ayağı acımasaydı çoktan kalkmıştı ama kalkamıyordu. Ruh emici kızın suratına yaklaştı.
Narci içinden :
Yoo olamaz napabilirim hiçbir şey bilmiyorum. Diye geçirdi.

Ruh emici karanlık ağzını açtı içerisi bir boşluk gibiydi. Ruh emici tam öldürücü öpücüğünü verirken adam kuvvetli bir sesle ‘’expecto patronus’’ DİYE BAĞIRDI. At kişneyerek Ruh emicinin üzerine doğru geldi. Narci gözlerini sıkıca kapadı. Bu kadarı ona fazla gelmişti. Daha fazla dayanamayarak bayıldı.
2. Bölüm
Narcissa gözlerini açtığında bir hastanede olduğunu farketti. Oturmak için doğrulduğunda şifacının cılız sesini duydu:
Nereye bakalım minik bayan ayağınız iyileşmeden hiçbir yere gitmek yok .

Narci:
Ayağımın neyi var? Diye sordu.

Şifacı:
Sadece kırık ama üzülme birkaç güne kalmaz eskisinden iyi olur. Dedi.
Bu sırada Onu kurtaran adam içeriye girdi.

Nasılsın bakalım ? dün gece başıma büyük belalar sardın dedi ve sırıttı.
Narci:
Şeyy özür dilerim ama yapacak bir şeyim yoktu. Gerçekten korkmuştum . dedi ve ekledi:
Beni o Ruh emicinin elinden kurtardığınız için teşekkür ederim. Dedi

Adam :
Şiit sessiz ol seni ağaçtan düştü biliyorlar dedi ve göz kırptı.
Benim artık gitmem gerekiyor dedi.

Narci:
Sizi bir daha görebilir miyim? Diye sordu.

Adam:
Belki . Ama sanmıyorum. Dedi

Narci adamın arkasından :
Peki adınız ne?? Diye sordu

Adam :
Charles diye bil o sana yeter dedi ve gözden kayboldu.

Narcissada yeniden yatağa uzandı ve dün gece olanları düşünerek uykuya daldı.
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Narcissa Lestrange Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Narcissa Lestrange Imgleft100/100Narcissa Lestrange Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Narcissa Lestrange Left_bar_bleue100/100Narcissa Lestrange Empty_bar_bleue  (100/100)

Narcissa Lestrange Empty
MesajKonu: Geri: Narcissa Lestrange   Narcissa Lestrange Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 11:42 am

3. Sınıf !!

KİLİT
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com

Narcissa Lestrange
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Narcissa Lestrange
» Narcissa Lestrange
» Narcissa Lestrange <3
» Lorie Lestrange
» Lorie Lestrange