Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarja Stene

2 posters
YazarMesaj
Tarja Stene
Durmstrang/ Firentoad 6.Sınıf Öğrencisi
Tarja Stene

Kadın
Yaşım(Rp\'de) : 17
Asam : tekboynuz teleği
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : çatalağız olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Tarja Stene Imgleft100/100Tarja Stene Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Tarja Stene Left_bar_bleue100/100Tarja Stene Empty_bar_bleue  (100/100)

Tarja Stene Empty
MesajKonu: Tarja Stene   Tarja Stene Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 2:29 pm

Ad:Tarja
Soyad:Stene

Bina:Firentoad
Okul:DURMSTRANG
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?:6. sınıfı istiyorum sebebi:çünkü sihir birikimim olduğuna güveniyorum eğer üç büyücü turnuvası yapılacaksa kadehe adımı atmak istiyorum ve birde kısa zamanda meslek hayatına adım atmam gerektiğine inanıyorum.
RP :
Tarih:7 temmuz 2007
Tarja güneşli bir temmuz günü esneyerek yatağından doğruldu.Onu uyandıran seyin ne olduğunu biliyordu.
Merdivenden gelen tıkırtılar ve kedisi northun simsiyah baykuşları snake le oynadğı yeni bir oyunun kanıtı
sayılacak tırmalama sesleri...North yine yukarılarda bir yerde olan snake’e erişmeye çalışıyor olmalı diye
düşündü Tarja.Bir süre yatağından kalkamadı , basucunda hareket eden birsey dikkatini çekti.Baktığında bunun
akşam okurken sızdığı quidditch süpürgelerini tanıtan bir broşür olduğunu farketti.Sarışın yakışıklı bir büyücü
elindeki bir nimbusla fiyakalı bir sekilde uçuyor ,altın parıltılı sacları rüzgardan uçusuyordu ve Tarja fena halde yanılmıyorsa az önce ona göz kırpmıştı.Broşürü komidinin üzerine bıraktı.Uçmak onun için herseydi kendini ulaşılmaz sonsuz boşluğa bırakmaktan daha güzel ne olabilirdi.Tarja tembel tembel bunları düşünürken içeriden bir kafes şangırtısı geldi bayan Stene’in fena halde kızgın bir sekilde ‘AMAN YANİ!!’ dediğini duydu tarja ve sırıtarak hole çıktı north son sürat önünden gecti snake ise pencere pervazından gözden kayboldu.Tarja mutfağın
ortasındaki büyük tahta masaya yaklaştı pek ses yapmadan sandalyesine oturdu ve masanın üzerindeki elmalardan birine doğru uzandı koca bir ısırık alırken ‘anne bakıyorumda bu sabah keyfin yerinde’dedi.Gelecek postasının arkasından Mr.Stene’hayatım bu kadar telaş yapma gelenler sadece akrabalar ‘dedi.Bayan Stene ise sadece birseyler mırıldandı asasını bulaşıklara doğru yöneltti küçük bir hareketiyle çatallar bıçaklar tabaklar birbirinden ayrıldı ve havalanarak yerlerine uçtu.Tarja ekmeğine marmelat sürerken gelecek postasının manseti gözüne çarptı ‘BAKANLIKTA YENİ BASKIN!’...Koyu renk bir cüppe içindeki son derece yorgun görünen bir büyücünün resmi vardı mansetin altında.Tarja camdan dışarı bakarken onlara doğru gittikçe büyümekte olan kara bir noktanın yaklastığını farketti.Son derece tropikal bir kuş umursamaz bie edayla geldi masada boş olan yere kondu.Bay Stene gazeteyi bir köşeye koydu ve kuşun ayağına bağlı mektubu aldı ,kuş az önce yere düşen kafese doğru yol aldı.Mr Stene mektubu yüksek sesle okudu ‘’saat üçte orada olacağız uçuç tozunu kullanacağız hepinize sevgiler sizi öyle özledikki imza Anette’’.Bayan Stene tahmin etmiştim dedi ama bu onu daha da telaşlandırmıştı.Öğleden sonra yonvilledeki hayat Tarja’ya herseyden daha sıkıcı gelmişti.Annesi ona yapması için birsürü görev vermişti.Bahçedeki pıtırkurtları temizledi ki bunda kedisi northun çabasını asla inkar edemezdi,evin arka tarafındaki quidditch oynanan sahayı yabani otlardan arındırdı eline fena halde bezeli yumru irini bulaştıktan sonra yüksek sesle bu işi yapmayacağını belirtti ve kısa caplı bir protesto gerceklestirdi.Daha sonra salondaki doksi pisliklerinin temizlenmesine yardım etti, evdeki gulyabaniyi çatı katına kilitledi ki bu hayli zor bir işti.Sonunda en sevdiği kuzeni Vibeke’ye kavuşmayacak olsaydı bunların hiç birine katlanamazdı.Ama saat 3e yaklasmaktaydı.Bir muggle bile evin şu an ki halini eleştiremezdi.Bay Stene şömineye yaklastı asasıyla 2 kez şömineye vurdu ve sanki saatlerdir yanıyormuşcasına çıtırdayan bir ates oluşturdu.Tarja en sevdiği siyah deri koltuğa gömüldü ve beklemeye basladılar.Saat 3oldu ..kimseler yoktu...saat3.15oldu sadece snake ve tropikal kuşun aynı kafeste olmaktan hoşlanmadıklarını gösteren gıcırdamalar geliyordu..saat3.30 oldu.. Tarja hadi gelsinler diyordu..saat 3.45 oldu alevlerin sessiz dansı artık can sıkıcı hal almıştı ve saat4ü vurdu alevler büyüyüp küçülmeye basladı. Stene ailesi ayağa kalktı alevler zümrüt yeşiline dönünce Transilvanyalı akrabalar eskimiş kırmızı sarap rengindeki salona dolmaya baslamıştı.Daha2dakika önce can sıkıntısından patlamış olduğuna sasıyordu Tarja.Tüm aile bahceye çıktı büyüyle oluşturulmuş devasa masanın etrafında toplandılar.Herkes bir ağızdan konuşuyordu.Espriler büyüler havada uçusuyordu cisimlenme sınavını yeni veren kuzenler küçükleri eğlendirmek için habire cisimleniyordu , north gerinerek çimlere uzandı ve tüm olan biten curcunayı izlemeye basladı.Vibeke Tarja’ya işaret etti ikisi birlikte Tarja’nın odasına çıktılar,1yıldır görüşemiyordular anlatacak okadar çok sey vardı ki.Muhabbette devam ederken pırılpırıl parlayan güneşin batmaya basladığını ve duvarda oluşan gölgeleri farketmediler bile.Taaki kapı ardına kadar bammm diye acılana kadar.Kuzenler odaya doluşmuştu heyy Tarja hadi süpürgeleri kap sıkı bi quidditch maçı yapalım dedi Seth.Tarja süpürge dolabında bulduğu tüm süpürgeleri bahceye tasıdı.Takımlara ayrıldılar ki bu çok uzun sürdü kimse bir diğerinin dediğini kabul etmiyordu.En sonunda tartışmalar sona erdi ve Tarja kendini eşsiz maviliğin içinde buldu.Ne kadar oynadıklarını bilmiyordu tam bayan stene onları yemeğe çağırdığında Zack snitchi yakalamıştı(Tarjalar 200e 80 yenmişti)Harika bir akşam yemeği yediler balkabağı sularının ardı arkası kesilmedi.Bahçeyi aydınlatan havada süzülen mumlar eşliğinde sarkılar söylediler büyüklerden gizli atesviskisi yürüttüler.Tarja okadar yorgundu ki yatağa nası gittini hiç bilemedi.

Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Tarja Stene Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Tarja Stene Imgleft100/100Tarja Stene Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Tarja Stene Left_bar_bleue100/100Tarja Stene Empty_bar_bleue  (100/100)

Tarja Stene Empty
MesajKonu: Geri: Tarja Stene   Tarja Stene Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 4:41 pm

6. Sınıf ...

KİLİT
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com

Tarja Stene
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tarja Stene
» Tarja Stene