Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hanna Beth

2 posters
YazarMesaj
Hanna Beth
Beauxbatons/Lizardian 5.Sınıf Öğrencisi
Hanna Beth

Kadın
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Y.O.K
Kan Saflığı : Safkan!!!
En Belirgin Özelliği : Sinsiliği

Hanna Beth Empty
MesajKonu: Hanna Beth   Hanna Beth Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 3:51 pm

Ad:Hanna
Soyad:Beth

Bina:Lizardian
Okul:Beauxbatons
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?:6.sınıf istiyorum. Çünkü daha küçük sınıflar için kendimi yeterli buluyorum. hem yetişkin hem öğrenci olmak istiyordum ve karar veremedim. Ben de 1 sene öğr. olurum sonra yetişkin olurum amacıyla bu sınıfta olmak istiyorum
RP :
Her zaman isteklerimizi elde etmek belki de yaşamımızı olumsuz etkiler. Bazen isteklerimiz uğruna savaşmak bizim yararımıza olacaktır.
Hanna, yine ailesinden uzak bir güne başlamıştı. Ailesinden uzak kalmak onu olumsuz etkiliyordu. Hanna, ailenin en küçük kızıydı ve şımartılmıştı. Ama Beauxbatons'ta kendisine özel bir ilgi gösterilmemiş, her öğrenciye yapıldığı gibi davranılmıştı. Oysa o, buna alışamamııştı; çünko şimdiye kadar her isteğini gerçekleştirmişti. Belki de doğrusu buydu: ama Hanna gibi şımartılmış çocuklar bunun doğruluğuu anlayamıyordu.
"Belki de doğru olan budur. Ailem benim üzerime bu kadar düşmemeliydi."
dedi derin bir iç çekerek.
Artık yanında dadısı yoktu. Her şeyini kendisi yapmak zorundaydı. Gece boyunca uyumadığı yatağından kalktı ve üzerini giyindi. Yüzüne her zamanki gibi koyu bir makyaj yaptı. Yatağını toparladı ve kahvaltı yapmak üzere Kristal Salon'a gidecekti.
Koridorlar, çok büyük ve ihtişamlıydı. Hanna'nın hayal ettiğine bin basardı. Tabloları izleyerek yürüdüğü yolda karşısına bir çok öğrenci çıktı. Hiç biri Hanna gibi mızmız görünmüyor; aksine hallerinden mutlu görünüyorlardı. Onlara özenerek baktı ve:
"Benim ana kuzusu olmaktan bir an önce çıkmam gerek. Yeter artık, çok sıkıldım! Ben güçlü bir kızım ve karşılaştığım hiç bir zorluk karşısında da yılmayacağım"

dedi emin bir şekilde. Hanna artık kendisinin büyüdüğünü; şımarık, her istediğini yaptıran, çocuklardan farklı olması gerektiğini anlamışa benziyordu.

Sonunda Kristal Salon'a gelmişti. İleride hedeflerini gerçekleştireceği yer burası olmalıydı.
"Hemen kendime bir arkadaş bulmalıyım. İleride beraber yapacağımız işler bizi bekliyor. Acaba hangisi benim suç ortağım olmayı kabul eder?"

dedi ve etrafa baktı. Herkesin arkadaşı var gibiydi. Sadece Hanna ve şu en köşede oturan, ezik görünümlü çocuk, hariç. Hanna, o kıza doğru ilerledi.

"Bu kız ZAY gibi görünüyor. Eğer öyleyse bu işten vazgeçmeli. Ama yine de bir soralım. Belki de Ölüm Yiyen'dir."

dedi içinden. Hanna, kızın omuzunu dürterek:

"Bakar mısın, savaş tarafın ne öğrenebilir miyim?"

dedi. Kız, şımarık ve kötü yürekli birisi tarafından tikiyle oynanmasından dolayı ürkerek İyilik taraftarı olduğunu söyledi. Bunun üzerine Hanna, kızın yüzüne bile bakmadan oradan çekip gitti.

"Sanırım hem kötü yürekli, hem de yalnız olan birini bulamıyacağım. En iyisi ben bir grupla tanışayım. Biir kişi olması zorunlu değil ya!"

dedi sinsice ve etrafta kendisine uygun bir grup aramaya başladı. Görüldüğü üzere kimsenin gruplarına yeni biri aradığı yoktu; Hanna kendisi kadar kötü olan bir gruba doğru yaklaştı ve onlarla tanıştı. Grup, Hanna'nın sinsice bakışlarından onun da kendileri gibi olduğunu sezdi. Hanna'yı da aralarına aldılar. Yemek boyunca sohbet ettiler. İleride yapacakları kötülükleri düşündükçe kahkaha atmaya başladılar.

Hanna, kendisine gayelerini gerçekleştirmesinde ona yardımcı olacak bir arkadaş grubu bulmuştu ve bu nedenle çok mutluydu. Artık şımarık, ana kuzusu Hanna gitmişti. Aslına bakarsak Hanna o halinin geri gelmesini hiç istemiyordu.

1 Ay Sonra

Hanna, sabah kalktı. Bugün hiç dersi yoktu. Arkadaşları ile Göl Kenarı'nda buluşacaklar, kötülük planları yapacaklardı. Hanna'nın da içerisinde yer aldığı bu grup Zay'ların baş düşmanıydı. Zay'lar onlardan -özellikle de Hanna'dan- hiç haz almazlardı. Daha doğrusu korkarlardı. Hanna, o eski halini hatırlamıyor; gördüğü bir rüya sayıyordu. Hanna'nın eski halinden arkadaşlarının haberleri yoktu. Zaten olsa onla ilişkilerini keserlerdi kesinlikle.(XD)
Hanna, tam üstünü giyip, saçını ve makyajını tamamlamıştı ki... arkadaşları geldi. Hanna:

"Hadi hemen çıkalım. Bugün yapacğımız çok şey var. Umarım Zay'lar da bizi bekliyordur. Onları kenarda sıkıştırmak da çok güzel oluyor ya...."

dedi.Yatakhanenin büyük ve gıcırdayan kapısını hızla çarparak dışarı çıktılar. Hanna buraya geldiğinden beri çok değişmişti ve iyi kötü her şey onu bekliyordu.
Keira K. Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Keira K. Walker

Kadın
Nerden? : Paris
Rp Sevgilim : Paul Walker
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Kedi Pençesi
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Paranoyaklığı
Ruh haliniz : Hanna Beth Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Hanna Beth Imgleft100/100Hanna Beth Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Hanna Beth Left_bar_bleue100/100Hanna Beth Empty_bar_bleue  (100/100)

Hanna Beth Empty
MesajKonu: Geri: Hanna Beth   Hanna Beth Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 4:05 pm

Değerlendirme

Konu seçimi biraz basit geldi.. Biraz daha güçlendirseydin daha iyi olurdu..
Betimleme nerdeyse hiç yok
Uzunluk iyi
Renkler iyi

5. Sınıf

Hanna Beth
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» C. Hanna Beth
» Hanna Beth
» Hanna Beth
» "-+-+-+-"Christina Hanna Beth"-+-+-+-"