Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn)

3 posters
YazarMesaj
Jake G. Potter
Kehanet Profesörü&Dırdırcı Yazarı&Hufflepuff Bina Sorumlusu
Jake G. Potter

Erkek
Nerden? : GoDriC^s HoLLoW-İsT :)
Rp Sevgilim : YoKKKK !!!!!!
Savaş Tarafım : zAy
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : -Aslan Kürkü-
Kan Saflığı : melez
En Belirgin Özelliği : EmO^YhUm YhA
Ruh haliniz : >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Imgleft50/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Left_bar_bleue95/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Empty_bar_bleue  (95/100)

>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Empty
MesajKonu: >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn)   >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 2:36 pm

Jake o gün çok heyecanlıydı...Çünkü ilk olarak derse başlayacaktı...Geceden bütün eşyalarını ve kıyfetlerini hazırlayıp yattı...Sabah kalktı,üzerini giyindi,sihirli küresini asasını ve tarot kartlarını alarak yola koyuldu...Kehanet Dersliğine girdiğinde içeride 1,2,3 ve 4. sınıf öğrencileri vardı...Şimdi Jake öğrencilere öğrencilerde Jake'a bakıyorlardı...Jake kendini tanıttı...

-Merhaba arkadaşlar ben bu yılki Kehanet Profesör'ünüz Jake Gyllenhaal Potter...Ben sizinle bir öğretmen öğrenci ilişkisi haricinde bi arkadaş ilişkisi kurmayı amaçlıyorum...Çünkü bende geçen yıl sizin gibi öğrenciydim daha yeni mezun oldum...Bu yüzden bana karşı çekilip sıkılmanıza gerek yok...Eğer siz bana karşı iyi olursanız bende size karşı çok iyi olurum bunu sakın unutmayın...Burada ilk defa Kehanet dersi gören arkadaşlarımız var bu nedenle ilk olarak size Kehanet'i ve Kehanet Bilimini anlatacağım...Ama bundan önce sizi tanımak istiyorum ve tabiki dersimizin işlenişi hakkında bilgi vereceğim...

Dersimiz 2 ders olarak işlenecek...İlk derste kolay olan fallar ve tarot kartları bölümü,2. dersimizde kehanet konusunu işleyeceğiz...Her ders sonunda size ödev vereceğim ve bu 2 ders sonunda sınıf geçme sınavı olacaksınız...Şimdi de size dersimiz hakkında genel bi bilgi vereyim...

Kehanet ve fallar yüzyıllardır varolan birşeydir...Kehanete;Geleceği tahmin etme ve gelecek hakkında yorum yapabilme yeteneğidir...Sonradan öğrenilmesi imkansız gibidir...Aile kökeninde varsa öğrenebilirsiniz...Burda da kehanet bilgisini geliştireceksiniz...Fallar;tarot falı,kahve falı,sihirli küre vb...gibi araçlarla bize geleceği gösteren kesin olarak olmasada tahmin gücümüzü geliştiren bir konudur yani kehanete yardımcıdır...Bu ders öğrenilebilir ama çok emek ister...

Evet arkadaşlar dersimizin kısaca tanımı bunlar geri kalan bölümünü anlatarak ve ödevlerle anlayacaksınız...Zor bir derstir ama öğrenilerek çok zevkli hale gelir...Şimdi de sizi tanıyalım...Ayağa kalkan arkadaşlar ilk önce kendini tanıtsın sonrada sormak istediği bir soru varsa sorsun...Ders ve benim hakkımda...Sıra sizde arkadaşlar...
William Ravenous
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Zekanın Buğusu
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D
Ruh haliniz : >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Imgleft10/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Left_bar_bleue55/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn)   >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 6:44 pm

Sirius,Profesör Potter'ın konuşmasını dinledikten sonra etrafına bakındı.Sınıftaki ağır tütsü ve tanıyamadığı bir takım kokulardan dolayı biraz uykusu gelmişti.Masaya kollarını koydu ve kafasını da kollarını arasına yerleştirdi.Bu durum onun daha çok uykusunu getirmişti.Sıra kendini tanıtmaya gelince ayağa kalktı.Boğazını temizleyerek sözüne başladı.

'Sirius Black.2.sınıf Gryffindor öğürencisiyim.Kehanet dersini ortalama derecede severim.Çünkü ileride Seherbaz olmayı düşünüyorum.Bu yüzden Kehanet'e diğer dersler kadar fazla önem veremiyorum.Bu dersteki şekillerin eşleştirilmesi ve fal işini seviyorum.Bu derste başarılı olacağıma inanıyorum.Yarışmacı arkadaşlara başarılar.' diyerek yerine oturdu Sirius.
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Imgleft50/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Left_bar_bleue95/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn)   >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 6:53 pm

'Sirius Black.2.sınıf Gryffindor öğürencisiyim.Kehanet dersini ortalama derecede severim.Çünkü ileride Seherbaz olmayı düşünüyorum.Bu yüzden Kehanet'e diğer dersler kadar fazla önem veremiyorum.Bu dersteki şekillerin eşleştirilmesi ve fal işini seviyorum.Bu derste başarılı olacağıma inanıyorum.Yarışmacı arkadaşlara başarılar

-Evet Sirius oturabilirsin kendini tanıttığın için teşekkürler...Ayrıca kehanet dersine o kadar çok önyargılı davranmasan daha güzel olur bence...Çünkü kehanet dediğim gibi zor bi ders ama öğrenilince çok zevkli bi derstir...Ayrıca seherbaz olan bi kişinin geleceği görebilmesi ne kadar güzel olurdu öyle değil mi...Mesela bi yere giderken eğer orda başına bir olay gelirse onu görebilirsin buda çok önemli bir şey...İstersen bide derse bu yönden bak o zaman daha çok hoşuna gidecektir...Bide espirili olduğun için teşekkürler...Arkadaşlar sizde Sirius gibi olun lütfen kendinizi sıkmanıza gerek yok...Bu ders bu yıl çok zevkli geçecek inanın bana..
William Ravenous
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D
Ruh haliniz : >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Imgleft10/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Left_bar_bleue55/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn)   >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 7:06 pm

Evet Sirius oturabilirsin kendini tanıttığın için teşekkürler...Ayrıca kehanet dersine o kadar çok önyargılı davranmasan daha güzel olur bence...Çünkü kehanet dediğim gibi zor bi ders ama öğrenilince çok zevkli bi derstir...Ayrıca seherbaz olan bi kişinin geleceği görebilmesi ne kadar güzel olurdu öyle değil mi...Mesela bi yere giderken eğer orda başına bir olay gelirse onu görebilirsin buda çok önemli bir şey...İstersen bide derse bu yönden bak o zaman daha çok hoşuna gidecektir...Bide espirili olduğun için teşekkürler...Arkadaşlar sizde Sirius gibi olun lütfen kendinizi sıkmanıza gerek yok...Bu ders bu yıl çok zevkli geçecek inanın bana..

Sirius bu konuşmadan sonra biraz gülesi gelmişti ve biraz da utanç vardı içinde.Profesörün söylediklerini düşününce aslında onun haklı olduğunu anladı.Bu özellik sayesinde pek çok kişinin hayatı kurtulabilirdi.Cidden bu sene eğlenceli geçeceğe benziyordu.Sirius bu konu üzerinde düşünürken kendini Baş Seherbaz olarak düşündü.Bir an önce bu dersi öğrenmek istiyordu.Artık bu dersin yararını anlamıştı.

'Teşekkürler Profesör.Bir de sizin söylediğiniz gibi bakacağım.Aslında evet.. Bu dersin yararı olabilir.'dedi Sirius ve yerine oturdu.
Gabriella S. Miller
4. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
4. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Gabriella S. Miller

Kadın
Nerden? : BiLmEm =)
Rp Sevgilim : YoK xD OLmaSadA OLuR xP
Savaş Tarafım : AkıLLı Ve ZeKi OLaN TaRaF =) ZaY xD
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Dikenli Defne - TuTaRkEn BaTmaSınDa xD
En Belirgin Özelliği : AkıLLı Ve SeMpATiK =]

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Imgleft100/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Left_bar_bleue100/100>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn)   >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 1:43 pm

Gabriella sınıfta cam kenarından 3. sırada oturuyordu. Güneş ışınları yüzüne çarptığı için gözlerini açamıyordu. Ama ona sıra geldiğinde ayağa kalkıcaktı en azından azda olsa güneşten kurtulacaktı. Birçok kişi kendini tanıttıktan sonra sıra Gabriella'ya gelmişti.Aslında bu tanışmaları sevmesede güneşten azda olsa kurtulacağına çok sevinçliydi. Hemen ayağa kalktı. Kelimeleri yavaş yavaş söyledi.

-Benim adım Gabriella S. Miller. 4. Sınıf Ravenclaw öğrencisiyim. Bu ders benim seçmeli dersim yani kendi isteğimle bu derse giriyorum. Ama pek anlamadım desem yalan olmaz. İlerde bu dersimi geliştireceğime inanıyorum. Yani kendime güveniyorum.

dedikten sonra yerine oturdu. Yine güneş ışınları yüzüne vuruyordu ve yavaş yavaş sinirlenmeye başladı.
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn)   >>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn) Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 1:54 pm

Sirius yerine oturduktan sonra ayağa bir kız kalkmıştı...

-Benim adım Gabriella S. Miller. 4. Sınıf Ravenclaw öğrencisiyim. Bu ders benim seçmeli dersim yani kendi isteğimle bu derse giriyorum. Ama pek anlamadım desem yalan olmaz. İlerde bu dersimi geliştireceğime inanıyorum. Yani kendime güveniyorum.

-Evet Gabriella kendini bize tanıttığın için teşekkür ederiz...Evet arkadaşlar sizde Gabriella gibi olursanız dersimiz daha çok zevkli işlenir...Eğer anlamadığınız biyer varsa sorabilirsiniz...Unutmayın ben burda size dersi anlatmak için varım...ve tabikide derse olan güveniniz,Gabriella dersi pek anlamadığını fakat geliştireceğini düşünüyor...Ne güzel işte kendinize güvenin ve bu dersi başaracağınıza inanın...Evet Gabriella oturabilirsin...Tekrar teşekkürler...

>>>4-11 TeMMuz DerSi<<<(1,2,3,4 sInIfLar İçİn)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 28 Haziran-8 Temmuz(Offline)
» >03 - 09 Temmuz 1. Ders< {Ortak}
» OkS^ZeDeLeR :) 8 Haziran-18 Temmuz