Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine

3 posters
YazarMesaj
Mabelle Nerissa Radcliffe
Muggle

Kadın
Nerden? : Londra(gerçekte İzmir)
Rp Sevgilim : Dur bakalım daha ne kadar özgür kızı oynayacağız :D
Savaş Tarafım : ZAY(öyle de kalacak xD)
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Sonsuzluğun Sonu
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Sadık
Ruh haliniz : Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Evilgrin0007qd81ru5gp5

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Imgleft80/100Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Left_bar_bleue0/100Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Empty_bar_bleue  (0/100)

Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Empty
MesajKonu: Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine   Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 1:40 pm

Öncelikle sevgili adminimiz Paul Walker'ın bakanlık çalışanlarından ricasını dile getirmek istiyorum. Paul bakanlığın çok ölü olduğunu düşünüyor ki bence de öyle. Sihir Bakanlığı en çok hareketli olması gereken yerlerden biriyken kimsenin rp yapmadığı ve çalışmadığı bir yer haline geldi(ben de bu kimselerin içindeyim). Bir an önce bakanlık çalışanları olarak bu işe bir el atmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden bakanlıkta çalıştığımızı belirten rpler yapmalıyız(bu Paul'un önerisidir). Lütfen arkadaşlar(bakanlıkta çalışanlar) bu duyuruyu dikkate alalım ve elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışalım.

Söylemek istediğim bir şey daha var. Bakanlığın hareketlenmesini sağlayacak bir şey daha düşündüm. Zemin Katta bir eğlence düzenleyeceğiz. Fakat bu eğlence Büyücü Okullarının açılış balosu bittikten sonra başlayacaktır. Eğlenceye bakanlık çalışanları ve öğrenciler de dahil tüm Rp ve eğlence severler davetlidir. Sizden bir ricam olacak; eğlenceye katılmak isteyen kişiler eğlencede giyecekleri kıyafeti belitmek için ünlüsünün gece kıyafetli bir resmini imzalarına koyarlarsa çok sevinirim. Böylece daha gerçekçi olur.

Neyse çok uzattım. Sizden istediğim bu duyuruyu dikkate almanız ve bakanlığı hareketlendirmek için bana yardımcı olmanız. :) Şimdiden teşekkürler.
Sirius Black
Obscurus Kitapçısı Sahibi/Seherbaz
Sirius Black

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Aranıyor...
Savaş Tarafım : Z.A.Y.
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Tek Boynuzlu At Dokunuşu
Kan Saflığı : Half-Blood
En Belirgin Özelliği : Cesur ve korkusuz, Azıcık ucundan duygusal xD
Ruh haliniz : Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Imgleft80/100Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Left_bar_bleue95/100Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine   Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 1:44 pm

Ben zaten ehervaz olduğumdan beri(gizli seherbaz, yani sivil polis gibi) bir çok olayı önledim en son işimde ülkeye girecek olan yüklü miktarda esrar haberini aldım ve bakanlığa bildirdim :P:P Neyse şaka bi yana bende bundan rahatsızım.Benim isteğim benim gibi seherbazlar ve gizli ajanlar için vs. bir bölüm açılmasıdır böylece aynı işte olan kişiler burda toplantılarını falan yapabilrler.Yani bizim merkezimiz olmuş olur...
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com/
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Imgleft100/100Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Left_bar_bleue100/100Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine   Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 1:47 pm

Seherbaz Karagahı mevcut sitemizde ... :D Ayrıca Mabellecim ben bütün bakanlık çalışanlarına biraz daha canlanmaları için PM attım ... :D
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com
Muggle

Kadın
Nerden? : Londra(gerçekte İzmir)
Rp Sevgilim : Dur bakalım daha ne kadar özgür kızı oynayacağız :D
Savaş Tarafım : ZAY(öyle de kalacak xD)
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Sonsuzluğun Sonu
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Sadık
Ruh haliniz : Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Evilgrin0007qd81ru5gp5

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Left_bar_bleue0/100Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine   Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 1:58 pm

Çok sağol Paul ;) Umarım canlanabiliriz :D

Bakanlık Çalışanlarının ve Eğlence Sever Üyelerin Dikkatine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-