Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uzun Zaman Sonra

2 posters
YazarMesaj
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek
Nerden? : Rüzgarın Beni Attığı Yerden
Rp Sevgilim : Samara Queen Simpson
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Aslan Tüyü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Cesurluğu
Ruh haliniz : Uzun Zaman Sonra Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Uzun Zaman Sonra Imgleft80/100Uzun Zaman Sonra Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Uzun Zaman Sonra Left_bar_bleue2/100Uzun Zaman Sonra Empty_bar_bleue  (2/100)

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:57 am

Güneş doğalı birkaç saat olmuştu hava aydınlık ve bir o kadar da temizdi ve dalgalar sanki sahili temizlercesine yıkıyordu.Uzun zamandır yurt dışında olan Ignotus ne zamandır asa kullanmadığını farketmişti.Evet gerçekten acı bir durumdu bu büyücüsünüz ve asa kullanmıyosunuz fikri Ignotus'u tüm yaz deli etmişti.
"En iyisi biraz büyü denemesi yapıp ısınalım"dedi Ignotus kendi kendine asasını çıkarttı ve "Ehem ehem..." boğazını temizledikten sonra asasını salladı ve ilerdeki kayaya tutarak "Bumbardie" dedi daha asasından büyü çıkmadan gelen bir ses onun dikkatini öyle dağıtmıştı ki asasını nereye tuttuğuna bakmadan sese döndü.
Artık çok geçti büyü asadan çıkmış ve sesin kaynağını bulmuştu.Yeşil ışık demetinin etkisiyle fena halde sarsılıp yere inildemelerde düşen yaratığa bakmak için biraz daha yaklaştı Ignotus. Bu bir köpekti köpeği vurmuştu ve köpek yerde can çekişiyordu büyünün kuvveti onu sarsmıştı.Asasını kaldırdı ve acı çekmekte olan hayvana tuttu.Onu öldürüp acısına son vermek en akıllıca olan şeydi ama köpek can çekişmiyordu kırığıyla mücadele ediyordu.Büyü o kadar güçlü gelmişti ki köpeğin birkaç kemiği kırılmıştı.Asasını hemen köpeğin kırık kemiğine doğru tuttu ve "Brachıum Emmendo" dedi.Asasından çıkan pembe mavi karışımı bir ışık köpeğin tüm gövdesini sarmıştı bir anda köpek acısının gitmesiyle olacak ki büyük bir neşeyle havladı ve hızla ayağa kalktı.Ignotus gülümseyerek ayağa kalktı köpeği sevecekti ama köpek çoktan koşarak gitmişti "İyiki kırıkları görmüşüm yoksa onu öldürecektim" dedi ve geçen sefer parçalayamadığı kayaya döndü.

"Bumbardie!"dedi gür bir sesle ve kaya bu sefer orta yerinden çatlayarak ikiye ayrılmıştı."En sonunda" dedi ve karşıdaki duran ağaca bu sefer asasını doğrulttu "Mobiliarbus" dedi ve asasından garip bir titreşim çıktı.Aynı anda ağaç o kadar hızla sarsıldı ki kökleri toprağı kırıp yeryüzüne çıkıyordu.Ağaç kökleri dahil artık yer yüzünde bekliyordu."Gemino"dedi ve ağaç bir anda iki yandan çoğalmaya başladı sadece bir dakika içerisinde onlarca ağaç duruyordu karşısında.Asasını tek bir sallamayla tüm ağaçları üst üste yığın haline getirdi.Asasını tekrar yığına tuttu ve "Incendio Duo"dedi.Güçlü bir alev bir anda moloz yığınının ortasına düştü ve ağaçarı bir anda yakmaya başladı.O kadar güçlü bir alevdiki söndüremeyeceğim diye düşündü bir an Ignotus asasını yanan ağaçlara tuttu ve "Extinguish!" diye böğürdü bir anda tüm ağaçların alevi püskürerek yok oldu geriye yanan tahta yığını kalmıştı.

"Son bir büyü daha ve sonra ofise gideyim diye iç geçirdi ve asasını rastgele tutarak "Serpensortia" dedi ve asasının ucundan bir yılan kıvrılarak havaya fırladı ve yere düştü yavaşça Ignotus'tan uzaklaşıyordu.Başından beri yılanlardan çok hoşlanan Ignotus için bunu yapmak korkunç bir şeydi ama yapmak zorundaydı sonuçta ya yılan savaş sırasında üstüne atılırsa.... Asasını havaya kaldırdı ve "Vipera Evanesca"dedi küçük bir kıvılcım demeti asadan fırladı ve yılanı tam ortasından iki böldü her iki parça da saniyeler içinde kendi kendine yanarak yok oldu....

"Ehh gitme vakti" dedi Ignotus ve Patronus Sahilinden cisimlenmek için hazırlandı ama aklına bir şey gelmişti Patronus Sahilinde Patronus yapmadan gidemezdi."Expecto Patronum"dedi ve asasının ucundan önce gümüş bir ışık yığını çıktı.Ardından bu yığın birleşerek şekil aldı ve gümüşi bir "köpek" oldu.Köpek etrafında neşeyle geziniyordu sahibinin Ignotus çok ileride gözüken köpeğe baktı ve Patronus'unu köpeğe doğru yönlendirdi."Umarım dayanır..."dedi içinden ve gümüşi köpek Ignotus'tan uzağa kurtardığı köpeğe gitti.

Köpek gür bir havlamayla Patronus'u yakalamaya çalışıyordu .Patronus havada koşarak Ignotus'a geliyordu köpek de hemen arkasında... köpek az önceki kurtarıcısını tanımış olacak ki hemen Ignotus'un yanında durdu Ignotus koca toz kaplı köpeği yanına yaklaştırdı ve Yanı-Sıra Cisimlenme ile evine götürdü Patronus ise güneş tepeye dorğu çıkarken Ignotus gittikten saniyeler sonra gümüşi bir dumana dönüşüp yok oldu....
http://www.reelhogwarts.net
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek
Nerden? : Karanlığın İçinden
Rp Sevgilim : Yok Olmazda
Savaş Tarafım : Tarafsız Tövbe Tövbe ! Yürü Git Yaa xD
Yaşım(Rp\'de) : ßilen Hiç Kimse Yaşamıyor ;)
Asam : Anka Alevi !
En Belirgin Özelliği : Cesareti , Ürkütücülüğü , Acımasızlığı
Ruh haliniz : Uzun Zaman Sonra Snrrn81wa8ry4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Uzun Zaman Sonra Imgleft90/100Uzun Zaman Sonra Emptybarbleue  (90/100)
Rp Gücü:
Uzun Zaman Sonra Left_bar_bleue95/100Uzun Zaman Sonra Empty_bar_bleue  (95/100)

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 7:28 am

'' Şak '' sesi duyuldu. Kim olduğunu ayırt etmek zor olmazdı çünkü , o yılanımsı ve ifadesiz yüz. Kıpkırmızı gözler , kara pelerin ve savaşmaya her zaman hazır bir el.

Lord buraya cisimlenmesinin sebebini bilmiyordu. Canı sıkılıyordu mürit sayısı azdı ama kendisi zaten 10 kişiydi. Ona bakan ürkek gözleri hatırladı dünkü 2 baskında.Bugün nereyi bassam acaba diye de geçti aklından.Bu gün basmasanda olur dedi içinden başka bir ses. Lord 2. sesi dinledi. Bu gün dinlenecekti. Hem bakanlık ortaya çıkmayıp esrar havası yaratırsam daha da korkarlar.Bu düşüncelerden sıyrıldı.

Uzun parmaklarıyla asasını cebinden çıkardı.Nedenini bilmiyordu.Asasını havaya kaldırdı ''Morsmorde ! '' diye böğürdü. Karanlık işaret o minicik gökyüzünün yarasıydı sanki.Bir hastalıktı. Bir tümordü sanki.

Lord daha ne olduğunu anlamadan etrafı gereksiz bir soğukluk kapladı.Lord nedenini anladı , 2 tane Ruh Emici ona doğru geliyorlardı.Etrafa o gereksiz soğukluğu yayarak. ''Expecto Patronum !!! '' Ruh Emici'ler Lord'un asasından çıkan Anka karşısında yenik düşüp amiyane tabirle tabanları yağladılar.Lord kendini bir an denizin sessizliğine bırakacaktı ki tekrar gereksiz soğukluğu hissetti. Etrafına baktı havadan tam üstüne atlıyacaktı ama Lord ona göre daha hızlıydı.Kirli dişlerinin arasından böğürdü. ''Expecto Pat .... - '' Ruh Emici Lord'un asasını düşürmesine neden olmuştu.Lord yere düştü Ruh Emici tam üstüne atlayacaktı ki Lord'un eli asasına uzandı ve böğürdü. ''Expecto Patronum ! Pislik ! ''Anka tekrar çıktı ve Ruh Emicileri kovaladı.Lord üstünü başını düzeltip bir '' Şak '' sesiyle buradan cisimlendi.
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 9:14 am

Lord bir '' Şak '' sesi ile buraya cisimlendi.Öncesinde de o aptal nefessizlik ve sıkışıklı duygusunu hissetti.Lord ' un gece siyahı pelerini serin havada uçarken , Lord ' da etrafa göz gezdiriyordu.Etrafta Lord'dan başka kimse yoktu.Zaten Lord buraya geldiğinde kimse kalmazdı.Çünkü herkes ondan korkuyordu. O ZAY ' Lılar belli etmiyorlardı ama için için korkuyorlardı. Onlara güvenen insanlara güçlü durmak için atıp tutuyorlardı ama hala bir icraat gösteremiyorlardı.Lord'da bunu kızıyordu zaten o kadar sallıyacağınıza gelin öldürün diyordu kendi kendine.

Lord bir den bu düşüncelerden sıyrılmak zorunda kaldı.Hemen asasına davranıp etrafına baktı.Uzaktan onu biri görse ne yaptığını anlamazdı.Lord olağandışı soğukluğu hissettiği için böyle yapmıştı.Birden sağ taraftan daha çok soğukluk geldiğini hissetti Ruh Emici orda olsa da olmasada diye düşünüp böğürdü. ''Expecto Patronum !'' Asanın ucundan bir anka fırladı.Ruh Emici de kaçmaya başladı. Olağan dışı soğuk giderken Anka ortadan kayboluyordu. Lord emin olmak için tekrar etrafına baktı. Emin oluncada buz gibi çimenlere oturdu. Asasını çıkarıp bir ağaca doğrulttu.Ağaç 100 - 200 yıllık bir çınar ağacına benziyordu.''Incendio Duo !'' Ağaç alev almaya başlarken etrafa da kıvılcım saçıp etrafıda ateşliyordu.
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 9:34 am

"Merhaba Voldemort" dedi Ignotus sırtını ağaca dayamıştı.Çay dükkanında olanlar tamamen boşluğuna gelmişti.Aptalca davranmıştı "her neyse olan oldu sonuçta ölmedim bir dahakine daha dikkatli davranırım" diye içinden geçirdi ve Voldemort'a yanaştı "Bu sabah buraya düelloya gelmedim Voldemort eğer düello etmek istersen gideceğim hiç keyfim yok,aslında bazen sana imreniyorum çünkü "kadın" denilen varlık hayatında yok" dedi ve gülümsedi.

Biraz daha ilerleyerek yerden taş aldı ve taşı denizin uçsuz bucaksız kucağına yolladı.Üzerinde bugün muggle kıyafetlerini andıran bir ceket ve altından 12 kollu saati vardı.Saçları her zamankinden yaşlı görünen bir insanın saçlarıydı sanki.Ignotus bu dönem boyunca çok yıpranmıştı ve bakanlığın dedikoducuları Mabelle'nin yani Ignotus'un yeni deyimiyle "bakan hanımın" yeni sevgilisi vardı Rodolphus Bilson... Öz geçmişinde Keira'nın kardeşi olduğu yazıyordu.Ama Keira hiç bahsetmemişti.Ah tabi hiç konuşmadık ki uzun zamandır en son düğünde gördüm en kısa zamanda onu ziyarete gideyim diye düşündü ve kahkaha attı Voldemort onun sebepsiz yere kahkaha attığını sanacaktı belki,Zihinfend yapamazdı çünkü ona arkası dönüktü.Bir anda Voldemort'a arkasını dönmemesi gerektiğini anladı ve Voldemort'a döndü

"Eee benim burada durmama itirazın var mı yoksa düello mu edicez düelloysa yorgunum bir süre savaşmıyacağım ve gideceğim" dedi ve Voldemort'un yılanımsı yüzüne baktı.
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 9:45 am

Lord alevlerin o eşsizliğine bakarken birden kulağın aşina gelen bir ses duydu.''Merhaba Voldemort ! '' Lord sesin sahibini aradı dünkü Çay Dükkanı baskınında 2 tane Crucio yiyen Ignotus'tu bu.Biraz toparlanmış görünüyordu. ''Merhaba '' bunu duyacağını beklemeyeciğini biliyordu. Niye geldi diye düşündü. Ignotus'un sesi düşüncelerinin tercümanı olmuştu.

"Bu sabah buraya düelloya gelmedim Voldemort eğer düello etmek istersen gideceğim hiç keyfim yok,aslında bazen sana imreniyorum çünkü "kadın" denilen varlık hayatında yok" Voldemort ' ta gülümsedi. Evet kadınlar onun hayatında sıfırdı. Zaten kadınlar bazen öyle şeyler yaparmışlar ki seni perişan ederlermiş. Lord bu düşünceden sıyrılıp Ignotus'un gözlerine bakıp tıslarcasına konuştu. ''Aşık olunca ne oluyor ki ? Sadece zayıflık başka hiçbirşey değil ! Hayatımda gördüğüm cesur adamlardan sın Ignotus ! Ama kadınlara fazla düşkünsün ! ''

Sesinde bir babanın bir oğula nasihat vermesinden farksızdı.Lord Ignotus'un amaçsızca taşı denize atışına baktı.Sonra üstündekilere göz gezdirdi.Bir muggle'a çok benziyordu.Ama bu Lord'u ilgilendirmiyordu. Ignotus birden amaçsızca bir kahkaha atınca anlamadı. Herhalde bir şey düşünmüştür diye düşündü.

"Eee benim burada durmama itirazın var mı yoksa düello mu edicez düelloysa yorgunum bir süre savaşmıyacağım ve gideceğim" Lord düşündü canı sıkılıyordu.Düello etseler iyi olurdu ama dünden baya yorgundu düellodan vazgeçip konuştu.''Kalabilirsin ! Ama haddini aşmamak şartıyla ! '' Sesi biraz sert çıkmıştı kendi kendine bir şey olmaz diye düşündü ve yerden taş alıp denize attı.Sonra alevler aklına geldi neredeyse bütün ormanı sarmaya başlamış diye gülümsedi.
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:03 am

Ignotus arkasındaki alevlere ve Voldemort'un sözlerine baktı asasını çekti ve önce Voldemort'a tuttu ve gülümsedi "Merak etme aşmam,baba..." dedi ve kahkaha attıktan sonra asasını ateşe tutarak "Aqua Erecto" dedi alevler hızla sönmüştü.Yavaşça Voldemort'un yanına gitti ve oturdu kafasını parlak güneşe doğru dikti.

"Haklısın Voldemort cesurum ama bir o kadar da kadınlara düşkünüm." dedi ve nefes aldıktan sonra ona bir anısını anlatmaya karar verdi.Çok saçmaydı ama Voldemort onun uzun zamandır sahip olmadığı veya olduğu halde tadamadığı bir şeyi tatmasına yardımcı olmuştu "Arkadaşlık" içinde hafif bir sevecenlik vardı Voldemort'a karşı eh sonuçta şimdilik arkadaşıydı ama yarın düşmanı...

"Ben 6 sene Durmstrang'da okudum.Slithersnake binasındandım, bir gün..." dedi ve o acı ana döndü ama acısını yenerek devam etti "Bir gün sevdiğim kız yakın bir arkadaşımla öpüşüyordu.O kadar yıkılmıştım ki sinirden asam ile üstlerine yürüdüm kız çığlık attı ve kaçmaya çalıştı ama ilk lanet onu vurdu.Kız kıvranarak yerdeydi,düello ettim en yakın arkadaşımla ve yenildi en sonunda kız da eski yakın arkadaşımda öldü ve Igor Karkarof beni Durmstrang'dan attı ben de Hogwarts'a geldim ve Slytherin binasından mezun oldum.O günden beri büyü gücümü kontrolde zorlanıyorum St Mungo'da beş hafta tedavi gördüm Sihir Bakanlığına girerken de evrakalrım örtbas edildi."dedi ve yere tükürdü.Eski anılar onu yaralıyordu.

"İşte o günden beri kadınlara düşkünüm sırf ilk sevdiğimi kaybettiğim için bu düşkünlük var ve biliyo musun?" dedi ve Voldemort'un kulağına yaklaşarak "Eski Esrar Dairesi Başkanı ile aramızda yakın temas geçmişti" dedi ve kahkaha attı.Eh konuşma sırası Voldemort'taydı bu kadar konuşma Ignotus'a bir süre yeterdi.
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:17 am

Lord Ignotus'un asasını yüzüne tutuşunu seyretti bir şey yapmayacağını biliyordu o yüzden yüzlerce can alan asasına erişmek zorunda kalmadı.Sonra söylediği şeyin cevabı geldi. "Merak etme aşmam,baba..." Lord'un güleceği geldi ama gülmedi.Bir düşmana karşı bu kadar şey yeterliydi.Sonra asasını ağaca doğrultmakta olan Ignotus'a baktı.Ignotus tekrar konuştu.''Aqua Eructo ! '' Alevler sönmüştü.

Lord bir şey demedi sadece izledi.Ignotus yanına gelip oturdu.Kafasını güneşe dikip konuştu."Haklısın Voldemort cesurum ama bir o kadar da kadınlara düşkünüm." Voldemort gülümsedi. Herşeyde neden haklı olduğunu düşündü.Kötülüğün Efendisiydi.Herşeyi bir emiriyle yönetiyordu işte buna bayılıyordu. Bu düşüncelerden kurtulmasına Ignotus'un sesi yardım etti.

''"Ben 6 sene Durmstrang'da okudum.Slithersnake binasındandım, bir gün..." Ignotus yutkunmuştu.Lord kendi kendine herhalde kötü bir anı diye düşündü.Sonra Ignotus devam etti."Bir gün sevdiğim kız yakın bir arkadaşımla öpüşüyordu.O kadar yıkılmıştım ki sinirden asam ile üstlerine yürüdüm kız çığlık attı ve kaçmaya çalıştı ama ilk lanet onu vurdu.Kız kıvranarak yerdeydi,düello ettim en yakın arkadaşımla ve yenildi en sonunda kız da eski yakın arkadaşımda öldü ve Igor Karkarof beni Durmstrang'dan attı ben de Hogwarts'a geldim ve Slytherin binasından mezun oldum.O günden beri büyü gücümü kontrolde zorlanıyorum St Mungo'da beş hafta tedavi gördüm Sihir Bakanlığına girerken de evrakalrım örtbas edildi."Lord biraz acıdı ona çünkü kötü bir anıydı ve bunca şeyi bir beden nasıl kaldırdı diye düşündü.Yere tükürüşünü izledi.Lord'da aynı şeyi yaptı. Sonra tiz sesiyle konuştu.

''Senin yaşlarına gelmeden önce 2 leşim vardı o yaşa gelince 9 oldu.''bo önemli değildi. Voldemort zaten gereğinden fazla can almıştı. 2 eksik veya 2 fazla bir şey ifade etmezdi.Ignotus'un kulağına aşina gelen sesini yine duydu.

"İşte o günden beri kadınlara düşkünüm sırf ilk sevdiğimi kaybettiğim için bu düşkünlük var ve biliyo musun?" dedi ve Voldemort'un kulağına yaklaşarak "Eski Esrar Dairesi Başkanı ile aramızda yakın temas geçmişti" Lord Ignotus'un kahkahalarına katıldı . Kendi kahkahasının tizliği Ignotus'un kini biraz bastırmıştı. Kıkırdayarak konuştu. ''Sen neymişsin öyle senin ölümyiyen olman gerekirmiş . ! '' Sesi normal çıkmıştı.
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:25 am

"Pevereller..." dedi Ignotus ve durdu."Bu arada ben Walker'lara yetim geldim normalde soyadım Peverell ama onlara gelince Walker oldu Peverell'ler soylu bir ailedir duymuşsundur." dedi ve devam etti."Pevereller hep iyilik ve bilgelikten yana olmuşlardır.Eh benim de doğam gereği sanırım iyiliği tutuyorum ama kötülükten de hoşlanırım" dedi ve etrafa bakınmayı sürdürdü

"Senin geçmişini sormama gerek yok" dedi ve cebindeki çantasını çıkardı ve içinden "Günce"yi aldı."Sır burda..." dedi ve Voldemort'a verdi."Bu sadece bir kopyası yüzlerce kopyası var ve Dünya'nın değişik yerlerinde muhafaza ediliyor." dedi. Voldemort'a aslında bu günlükten sonra acımıştı. "Seninle ilgili gerçekleri biliyorum ama senden duymak isterim istersen bir özet geç" dedi ve gülümsedi.
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:44 am

Lord kendi kendine düşünürken birden Ignotus'un sesini duydu. ''Peverell ' ler '' Lord bu ismi duymuştu.Bu ismi nereden biliyor diye düşündü.Sonra cevabını aldı.

"Bu arada ben Walker'lara yetim geldim normalde soyadım Peverell ama onlara gelince Walker oldu Peverell'ler soylu bir ailedir duymuşsundur." Lord Ignotus'un yutkumasını fırsat bilerek konuştu.''Evet duydum . ''sesi olduğundan kuşkulu çıkmıştı.Ignotus tekrar konuştu.

"Pevereller hep iyilik ve bilgelikten yana olmuşlardır.Eh benim de doğam gereği sanırım iyiliği tutuyorum ama kötülükten de hoşlanırım'' Lord hoşlandığına sevindi. Ama hoşlanmak yeterli değildi yapmakta gerekirdi.Ignotus tekrar konuştu.''Senin geçmişini sormama gerek yok ''Tabii ki sormalarına gerek yoktu.Herkes biliyordu Lord'un geçmişini.Sonra Ignotus'un gözüne Günce çarptı . Ignotus ona uzatınca hemen aldı. Bu onun güncesiydi . Bu horkuluklardan bir tanesiydi.Lord onu değersiz gibi cebine attı.Ignotus'a baktı.

"Bu sadece bir kopyası yüzlerce kopyası var ve Dünya'nın değişik yerlerinde muhafaza ediliyor." Lord bunu duyunca çılgına döndü. '' Ne ! '' diye böğürdü. İçindekiler önemli değildi ama gerçeğini bulmak hortkuluk'u bulup saklamak zorundaydı.

"Seninle ilgili gerçekleri biliyorum ama senden duymak isterim istersen bir özet geç" Lord bunu duyunca biraz siniri geçti.Tekrar Ignotus'un yanına oturup konuştu.

''Benim annem ölmeden önce beni yetimhaneye bırakmıştı.11 Yaşıma geldiğimde müdireyi çıldırmak üzereydim onların açıklayamacağı şeyler yapıyordum.Bana kötü bir şey yaparsak asasız sihrimi az da olsa kontrol edip canlarını yakıyordum.Müdire de çıldırıyordu.11 Yaşında iken de Dumbledore beni almaya gelip bana benim bir büyücü olduğumu söyledi.Sonra bana Diagon yoluna ve Hogwarts'a nasıl gideceğimi anlattı.

Her derste yetenekliydim.Bütün hocalar benden memnundu.16 yaşıma geldiğimde babamı bulmak için gittim.Gaunt'ların evini buldum ve annem hakkımda her şeyi öğrenip.Babamı öldürdüm amcam öldürdü süsü verdim.
Daha fazlasını anlatırdı. Ama o zaman hortkulukları anlıycaklardı.

Ignotus ' a bakıp ayağa kalktı. ''Bu kadar yeterli ! '' deyip buradan bir '' Şak '' sesi ile cisimlendi.
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Uzun Zaman Sonra Empty
MesajKonu: Geri: Uzun Zaman Sonra   Uzun Zaman Sonra Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 10:56 am

"Günce'de bir şey olmalı diye iç geçirdi" Ignotus ayağa kalktı ve son kez sahile göz gezdirdi.Oradan cisimlenmek için sabırsızlanıyordu.Evet! Voldemort bir şey saklıyordu ve bunu bulan kendisi olmalıydı.Evet bunu yapacaktı ve Voldemort'un sırlarını ortaya dökecekti.Acaba ne olabilir diye volta atmaya başlamıştı şimdi ama bunu burada öğrenmesi imkansızdı en iyisi bakanlığa gitmek diye iç geçirdi ve "Şak" sesiyle oradan cisimlendi

Uzun Zaman Sonra
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-