Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mehmet Umit - CrooK -

2 posters
YazarMesaj
Remus Umit Lupin
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Remus Umit Lupin

Erkek
Nerden? : Rusya
Rp Sevgilim : Yok.
Savaş Tarafım : [ Dumbledore Ordusu ]
Yaşım(Rp\'de) : 17
Asam : Kurtadam Haykırışı
Kan Saflığı : SafkanDı & Şimdi Kurtadam Kanı vaR vücudunda !
En Belirgin Özelliği : Kurt adam !

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Mehmet Umit - CrooK - Imgleft10/100Mehmet Umit - CrooK - Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Mehmet Umit - CrooK - Left_bar_bleue80/100Mehmet Umit - CrooK - Empty_bar_bleue  (80/100)

Mehmet Umit - CrooK - Empty
MesajKonu: Mehmet Umit - CrooK -   Mehmet Umit - CrooK - Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 1:03 pm

Ad : MehMeT UmiT
Soyad : Crook
Bina:
Roaringthroat
Okul:Dumstrang
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?: 5. sınıf . Orta düzeyde görüyorum kendimi.

RP :

KaranLık orMan ürkütücü ve ıssız görünüyordu ," ama arkadaşlarım orda "

diye geçirdi içinden ve yürümeye başladı. İlerledikçe orman daha bi ürkütücü olmaya başlamıştı ve arkadaşları aylak ve çatalaktan tek bir iz bile yoktu...
Yürümeye devam etti , ya çalılar hareket ediyordu yada biri onu izliyordu ve aniden çatalagın sesini duydu ;
- Ümitt
Bu kadar kolay olmayacağını oda çok iyi biliyordu fakat denemeliydi arkadaşları için buna değerdi ve yaptı ,sesin geldiği yere doğru yürümeye başladı .
2-3 kilometre yürüdükten sonra düşündüğü qibi oldu ;karşısına iki tane biçimsiz,yeşil renkli "TROLL" denilen yaratıklardan çıktı.
Ne yapacağını şaşırmış halde karşılarında duruyordu ve birden biraz daha iri olanı ;
- "Çocuk ne arıyorsun burda bu saatte " dedi.
Ümit biraz sayqılı olması gerektiğinin farkına vardı ve ;
- " efendim arkadaşlarım karanlık ormanda kayboldular ve bende onları aramaya geldim " dedi
TroLL ;
- " Arkadaşlarını kötü Sprotumlardan birinin üstünde baygın halde yatarken gördüm " dedi
Ümit inanamazlıkla ;
- " Sprotum mu " dedi
- " hani şu et yiyen vahşi atlardan birinin mi " dedi
TroLL ;
- " evet genç adam " dedi.
Diğer TroLL ;
- " Yardım edebiliriz ama yeterli olcağımızı sanmam " dedi
Ümit bağırmamak için kendini zor tuttu ve ;
- " Teşekürler efendim bundan sonrasını kendim çözmeye çalışmam gerek " dedi.
TroLL arkadaşına sessizce ;
- " Bu genç adamı yanlız bırakmayı ben yediremem Kabanâ "
Diğeri ;
- " bende SalkantoNi , peşinden gidelim " der ve çocuğu takip etmeye başladıkları anda birer yılana dönüşürler.

Ümit hızla karanlık ormanın en derin yerinde yaşayan Sportumların mekanına doğru yola koyulur ama aynı zamanda temkinlidir de ...
Arkasından da Yılana dönüşmüş 2 korkunç ama bi o kadarda iyi Troller izlemektedir.
Ümit artık geldiğini farkeder çünkü ; dumanlar yükselmeye başlamıştır ve gürültüler gelmektedir.
1-2 dakika ya geçer ya geçmez aynı ses tam arkasından ;
- " Ümit " diye bağırır .
Hızla arkasını döner ve arkasında onu farketmemiş bir sportumun borozandan "Ümit" diye bağırdığını görür.
Asasını kaldırdığı qibi sessiz bir şekilde ;
- " SersemLet " der.
Sportum birden ne olduğunu anlayamaz ve yere yığılır.Yılan olmuş iki troll Ümit'in yanına gelir ve ;
- " Genç adam sen düşündüğümden de cesur ve beceriklisin ama eğer Sportum'a Avada kadavra Lanetini yapmassan birazdan ayılacaktır " der.
Ümit Yılanın kendisiyle konuşmasından ve " genç adam " demesinden onun o troll olduğunu anlar ve sözünü dinleyerek ( asasını kaldırır ) ;
- "Avada Kadavra " diye sessizce söyler.
Ayılmak üzere olan Sportum birden irkilerek can verir.Ama ne korkunçtur ki diğer sportumlar bunun farkına varmışlardır.Yılanlar hemen Troll'e dönüşür ve Çocuğa ;
- " Yürü genç adam arkadaşlarını kurtar biz bunları oyalarız " der.
Ümit tamam diyerek arka taraftan içeri girmek için ilerler. Sportumlar Trollerden Ümit'i farkedemedikleri için direk Trollerin üstüne hücum ederler ama devasa Troller bi hamleleriyle 3 - 5 sportumu yok ederler Fakat sayıları inanılmaz derecede fazladır...
Ümit içeri girmiştir ve Yakılmayı bekleyen bir kazanın içinde görür arkadaşlarını . Tam zamanında gelmiştir . etrafına bakındıktan sonra arkadaşlarının yanına gider Aylak zaten uyanıktır ama Çatalak biraz sersemdir , bunun nedeni de sesini kullanmak amacıyla bir dizi büyüden geçirmişlerdir.
Ümit'in üzerine Sportum yaklaşırken Aylak ;
- " Ümit ! Arkanda ! " der.
Ümit arkasına bakmadan asasını kaldırır ve döner dönmez ;
- " Avada Kadavra " diye bağırır .
Hemen arkadaşlarının iplerini çözer ve çatalağı omzuna alarak ;
- " Aylak asa'n varmı ? " der
Aylak ;
- " evet dostum " dedikten sonra ilerlemeye başlarlar.
Ve 3 arkadaş yola koyulurlar ...
Troller zorda olsa hala direnç içindedirler ve yanlarına dogru gelen üç arkadaşı görür görmez Kabanâ ;
- " Hayır ! devam edin . " diye bagırır ama bu aradada dört tane Sportumu ayaklarının altında ezmeye başlamıştır.
Ümit Kabanâ'nın sözünü dinleyerek geldiği yönden hızla ( sırtında bi adamla ne kadar hızlı olunabilinirse ) Aylakla beraber ilerlemeye başlar. Ve nihayet şatonun şevhetli atmosferini görürler.Vardıklarında Çatalakta ayılmıştır.
Keira K. Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Keira K. Walker

Kadın
Nerden? : Paris
Rp Sevgilim : Paul Walker
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Kedi Pençesi
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Paranoyaklığı
Ruh haliniz : Mehmet Umit - CrooK - Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Mehmet Umit - CrooK - Imgleft100/100Mehmet Umit - CrooK - Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Mehmet Umit - CrooK - Left_bar_bleue100/100Mehmet Umit - CrooK - Empty_bar_bleue  (100/100)

Mehmet Umit - CrooK - Empty
MesajKonu: Geri: Mehmet Umit - CrooK -   Mehmet Umit - CrooK - Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 1:17 pm

4. Sınıf Kilit!..

Mehmet Umit - CrooK -
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mehmet Umit
» Mehmet Umit
» Mehmet Umit Lupin
» Mehmet Umit Lupin
» Remus Umit Lupin