Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası

2 posters
YazarMesaj
Psyche Scarlett Johansson
Uluslar Arası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı

Kadın
Rp Sevgilim : James Dean Grant
Savaş Tarafım : Şimdilik Tarafsız..
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Asanızı yazınız!
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Mükemmeliyetçi

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Imgleft80/100Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Left_bar_bleue0/100Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Empty_bar_bleue  (0/100)

Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Empty
MesajKonu: Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası   Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 5:02 pm

Dean'in teklifi kabul etmesiyle birlikte Psyche odasına doğru ilerlemeye başladı.. Arkasından da Dean geliyordu.. Odasının önüne gelmişlerdi.. Psyche, yavaşça kapıyı araladı ve içeri girdi.. DEan'in de içeri girmesinden sonra etrafı şöyle bir kolaçan edip kapıyı yapattı.. Bakanlıkta en küçük bir şey bile dedikoduya dönüşüyordu bu yüzden tedbirli olmak gerekiyordu..

Şimdi kocaman odada Dean ile yalnızlardı.. Psyche gözlerini korkarak Dean'in gözlerine dikti ve düşünmeye başladı.. Acaba şimdi nasıl davranmalıydı?.. Duygularını belli etmek kötü bir düşünce miydi?.. Hayır, şimdiik buna gerek duymuyordu Psy.. Karşılık bulamamaktan korkuyordu ve biliyordu ki bu duygu onu kendinden geçirebilir hareketlerini dengesizleştirebilirdi..

Gülümsemeye çalışarak asasını eline aldı ve bişeyler mırıldadı.. Havada iki tane çay dolu fincan belirmişti.. Birini büyük bir dikkatle Dean'in önündeki masaya koydu, diğerini ise kendi masasına koydu..

Sessizlik onu çok rahatsız etmişti.. Sessizliği bozmak istercesine masum bir ses tonuyla konuşmaya başladı..

"Yorgun görünüyorsunuz Bay Grant.. İşleriniz yoğun olsa gerek.."

Psyche konuşurken yüz ifadesine hiçbir gülümseme katmamıştı.. İşte en iyi yapabildiği şeylerden biriydi bu.. Duygularını çok güzel gizliyordu..
James Dean Grant
Baş Seherbaz
 Baş Seherbaz
James Dean Grant

Erkek
Rp Sevgilim : Psyche Scarlett Johansson
Yaşım(Rp\'de) : 25
Kan Saflığı : saf kan
En Belirgin Özelliği : İnatçı

MesajKonu: Geri: Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası   Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 6:06 pm

Out : Çok özür dilerim canım . Ben de hala koridorda yazmanı bekliyorum . Buraya yazdığını yeni gördüm . Hemen yazıyorum ...

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Imgleft80/100Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Left_bar_bleue0/100Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası   Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 6:13 pm

Out:Yok canım ya ne özürü, problem değil :]
James Dean Grant
Baş Seherbaz
 Baş Seherbaz
James Dean Grant

Erkek

MesajKonu: Geri: Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası   Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 6:24 pm

Dean birinci kata inip de Psyche’nin odasına girdikten sonra sanki yeniden o güzel anılar canlandı kafasında . Buraya ilk geldiğinde ne kadarda mutluydu , Aşkı , hayatının kadınını bulduğundan o kadar da emindi ki . Bunları düşündükçe içinin burkulup yavaş yavaş kalbinin derinliklerine doğru bir hüznün akın ettiğini hissetti . Şimdi duruma bakılacak olursa sadece güzel anılar olarak kalacağa benziyordu o anlar .

İçeri girip odaya ilk geldiğinde oturduğu koltuğa sıkıntılı bir şekilde oturdu yeniden . Biraz gergindi şimdi . Psyche karşısında dururken ona bakamamak , yakınlığını hissedememek dayanılmaz bir duyguydu onun için . Sonra Psyche asasının küçük bir hareketiyle yarattığı fincanları nazikçe koyuverdi önündeki sehpaya . Dean’de nezaket gereği sessiz bi teşekkür yollamayı ihmal etmedi . Bir sürelik sessizliğin ardından Psyche’nin sorusuyla tekra kafasını gömüldüğü çayından kaldırdı Dean .

‘’ Evet Ölüm Yiyenler boş durmuyor . Benim de durmamam lazım . Onlar yandaş topluyor , benimde bu yönde girişimlerde bulunmam lazım . Onlar hergün bir beyni daha zehirliyor , benim de o beyinleri tekrardan tedavi etmem lazım . Yani sizinde dediğiniz gibi işlerim yoğun Bayan Johansson ! ‘’

Sözlerini bitirdikten sonra Psyche’ye kaçamak bir bakış attı ve tekrardan çayına döndü Dean . Şu anda çay değil de Ateş Viskisi daha iyi gelebilirdi ona . Ama çada gözlerini ondan kaçırmak için bir bahane olmuştu bir nebze …

Out : Neyse devam ... :D

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası   Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 7:16 pm

Psy şuanda nasıl söze gireceğini bilmiyordu.. Gözlerini sürekli Dean’den kaçırmaya çalışıyordu.. Bir iki haftadan beri hiç durmadan bunu düşünüyordu Psy.. Dean’in söylediği sözlerin doğru olduğunun farkındaydı, o diğer ölüm yiyenler gibi değildi.. Sevmek ne demek biliyordu çünkü.. Az sonra söylemeye çalışacakları ilişkilerini de çok etkileyecekti.. Sonuçta şimdi iki yabancı gibi olmalarının nedeni de aynı konuydu..

Psyche için değişmek çok zor olacaktı.. Yıllardan beri olan kişiliğini değiştirmek uzun süre alıcak gibiydi.. Ama Psyche Dean için her şeyi yapmaya hazırlamıştı kendini.. Şuanda ilişkilerine başlamak onun için her şeyden önemliydi.. Artık ölüm yiyen olmak istemiyordu.. Her insan gibi normal bir hayat istiyordu.. Dean’in yanında olmak istiyordu.. Ona liseli aşıklar gibi kaçamak bakışlar atmak yerine ömrünün sonuna kadar onunla birlikte olmak istiyordu.. Bu isteğine kavuşabilmek için bütün koşulları kabul etmişti Psy.. Hatta ölmeyi bile..

Artık kendini hazırlamıştı Psy.. Cesaret almak için gözlerini Dean’in gözlerine dikti ve gülümsemeye başladı.. Şimdi ona bugün hiç bakmadığı gibi bakıyordu.. Bir yandan da ters tepmemesini diliyordu içinden.. Sonra oturduğu yerden kalktı ve Dean'e daha yakın olabilmek için karşısındaki koltuğa oturdu.. Psyche derin bir nefes aldı ve büyük bir heyecanla konuşmaya başladı..

“Bak Dean.. Ben en son görüşmemizden beri bir karar vermeye çalışıyorum ve artık bu kararı verdim..”

Sonra derin bir nefes daha aldı ve sözüne devam etmeye başladı..

“Dean ben.. Ben tarafımı değiştirmeye karar verdim.. Sen haklısın.. Ben onlardan farklıyım..”
James Dean Grant
Baş Seherbaz
 Baş Seherbaz
James Dean Grant

Erkek

MesajKonu: Geri: Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası   Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 11:18 pm

Dean hala Psy’e bakmak yerine fincanıyla ilgilenmeyi tercih ediyordu . Bir süre yine aralarında sinir bozucu bir sessizlik yaşandı . Sonra Psy’e kaydı bir an gözleri . Ama o bakışlarda bir farklılık vardı sanki . Eskisi gibi bakmıyordu artık . Psy şu anda bişey söylemiyor olsa da gözleri söylüyordu sanki . Dean bu bakışların etkisiyle Psy’e bir süre gözünü kırpmadan bakakaldı . Sonunda yüzüne de bir gülümseme düşmesiyle artık bişeyler söyleyeceğine emindi . İçinden bir seste bu iyi haber diyordu sanki Dean’e . Otomatikmen kasılmış yüz kaslarının gevşediğini hissetmeye başlamıştı şimdi . Bu duygu değişikliklerinin etkisiyle odanın havası da değişmişti sanki . Dean şimdi terlediğini , bu havanın onu her an boğabileceği hisseder gibiydi .

Bir süre Psy ile bakıştıktan sonra Psyche’nin ayağa kalkmasıyla tekrar gözlerini fincanına indirdi Dean . Gözleri her ne kadar fincanda olsa da onun yaklaştığını hissedebiliyordu . Sonunda iyice yaklaşıp tam karşısındaki koltuğa oturmasıyla heyecanı daha da arttı , içinde bir mutluluk tomurcuğunun yeşerdiğini hissetti adeta . Ona yeniden yakın olmak , kokusunu duyabilmek muhteşem bir duyguydu . Yaşananları boşverip ona doya doya sarılmak için büyük bir dürtü hissetti içinde bir an . Ama sonra kendini toparlayıp tekrar sorarcasına o güzel gözlere dikti gözlerini .

Kulaklarına inanamıyordu Dean … Psyche taraf değiştirdiğini söylemişti bir saniye önce . Dean önce kavrayamayıp saf saf baktı Psy’nin suratına . Sonra gerçek içine yayılmaya başladı bütün saflığıyla . Ve büyük bir mutluluk doldu Dean’in içine . Hayatında bu kadar mutlu olduğunu hiç hatırlamıyordu Dean . Dayanamayıp sıkıca sarıldı Psyche’ye . Onsuz geçirdi birkaç haftanın hasreti vardı bunda , sevgi vardı , mutluluk vardı … Sonra onu kol mesafesine getirerek doya doya baktı o güzel yüze ve ağzından kelimeler döküldü yavaşça …

‘’ Ahh Psyche … Ne kadar sevindiğimi kelimelerle anlatamam . Doğru karar verdiğinden emin olabilirsin . Senin onlar gibi olmadığını biliyordum zaten , hissetmiştim bunu … Seni ne kadar çok sevdiğimi bilemesin ! Bir an bu birkaç haftalık ayrılık beni öldürecek sandım . ‘’

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası   Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 7:56 am

Psy merakla Dean'in vereceği cevabı bekliyordu.. Aslında gergindi.. Bütün bunlara rağmen reddedilmekten korkuyordu… Sonra Dean'in bakışlarınında değişmeye başladığını farketti.. Bu ne demekti?.. Biraz sonra sıcak bir gülümsemeye dönmüştü bakışları.. Psy bütün bunlara anlam vermeye çalışırken Dean'in ona sarılmasıyla adeta sersemledi.. Kendine gelince o da Dean'e sarıldı sıkıca.. Aralarında kol mesafesi olunca Dean'in bişeyler söylemek istediğini hissetti Psy.. Hiçbir şey söylemeden Dean'in gözlerine dikti gözlerini...

Evet!.. İşte Psy'in beklediği sözcükler dökülmüştü Dean'in ağzından.. Şuanda gerçekten çok mutluydu Psy.. Dean'e olan sevgisi onu her saniye daha da mutlu bir hale getiriyordu.. Aralarında farklı bir çekim oluşmuştu.. Yanlız kaldığı her saniye boğulacakmış gibi hissediyordu.. Aşık olmuştu Psy.. Buna kesinlikle emindi.. Dean'e kesinlikle aşık olmuştu.. Anın büyüsüyle dudaklarını araladı ve konuşmaya başladı Psyche..

"Bende seni çok seviyorum Dean.. Asıl ben bu bir hafta da neler çektim biliyor musun?.. Hele bu sabah resmen ölüydüm.. Ama seni görünce kendime geldim.. Dean ben sana gerçekten aşık oldum.."

İşte herşeyi söylemişti Psy.. Şimdi kendini tam anlamıyla mükemmel hissediyordu.. Kendine gelmişti.. Şuanda kendini olması gereke kişi gibi hissediyordu.. Herşeyden önemlisi Dean vardı şuanda yanında..
James Dean Grant
Baş Seherbaz
 Baş Seherbaz
James Dean Grant

Erkek

MesajKonu: Geri: Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası   Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:11 pm

Sabah içinde bulunduğu karanlık sis perdesi dağılmaya başlıyordu sanki . Şimdi kendini çok istediği bir şeye büyük uğraşlar sonunda ulaşan bir çocuk kendini ne kadar mutlu hissederse o kadar mutlu hissediyordu . Belki de çok daha fazla . Şimdi Psyche’den köşe bucak kaçmasına veya onunla iletiş kurmamak uğruna saçmasapan mazeretler uydurmasına gerek yoktu . Artık doya doya bakabilirdi bu muhteşem güzelliğe . Doya doya seyredebilirdi o güzel gözleri . İçinde fokurdayan bişeyler vardı sanki . Psyche’ye her baktığında onu yerinden sıçratan bişey . Aşk olmalıydı bu … Evet ! Kesinlikle aşktı … Sonra ona daha önce hiç bakmadığı gibi baktı ve heyecanını bastırmak istercesine bastırarak söyledi sözcükleri .

‘’ O zaman ne duruyoruz bunu kutlayalım . Eğlenelim biraz atalım üstümüzdeki bu ölü toprağı . ‘’

O anki heyecanla ve içinde kaynayan o şeyin etkisiyle biraz yüksek çıkmıştı sesi . Ama umrunda değildi . Şu anda ondan mutlu kimse olmazdı . Hızlıca aturduğu koltuktan kalktı ve Psyche’nin elini kaptı . Şimdi aklında ne iş kalmıştı ne de bişey , sadece aşk vardı …

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası   Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 12:33 pm

Psy'in şuanda hissettiklerini anlatması imkansızdı.. Hissettiği şeyler kesinlikle anlatılmazdı sadece yaşanırdı.. Durup durup Dean'e bakıyor bir yandan da kıkırdıyordu.. Şuanda yaptıklarının çocukça olduğunun farkındaydı ama kendini durduramıyordu.. Bugün adeta yeniden doğmuştu.. Artık herşey istediği noktaya gelmişti.. Hele şükür umduğu şeye kavuşabilmişti..

Şimdi ise Dean ile küçük çocuklar gibi bakışıp duruyorlardı.. Psy güzel göründüğüne emin olmak için ellerini sarımsı dümdüz saçlarına götürdü ve şöyle bir düzelti.. Dean ona her baktığında ona biraz daha aşık oluyordu sanki.. Dean'in gözlerindeki aşkı görünce bütün içi bir fena oluyordu.. Hatta yaşadıklarına hala inanamıyor, rüya olduğunu sanıyordu Psy.. Dean'in sesiyle kendine geldi bir an..

Dean konuşması bitince hızlıca koltuktan fırlayıp Psy'in elini tutmuştu.. Psy'de Dean'in elini tuttu ve oturduğu koltuktan kalktı.. Sonra da kollarını Dean'in omzuna koydu ve yaramaz bir çocuk gibi gülümseyerek konuşmaya başladı..

“Söylesene nereye gideceğiz?..”

Psyche Scarlett Johnsson'ın Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Psyche Scarlett Johnsson