Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cedric Michael Perkins

3 posters
YazarMesaj
Cedric Michael Perkins
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Cedric Michael Perkins

Erkek
Nerden? : Kaplumba deden :D
Rp Sevgilim : Gabriel Valéria Florian
Savaş Tarafım : Dumbledore\\\'un Ordusu (yani ZAY)
Yaşım(Rp\'de) : 12
Asam : Sihrin Hırsı
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Zeki
Ruh haliniz : Cedric Michael Perkins Yeasj31tg0hn4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Cedric Michael Perkins Imgleft10/100Cedric Michael Perkins Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Cedric Michael Perkins Left_bar_bleue0/100Cedric Michael Perkins Empty_bar_bleue  (0/100)

Cedric Michael Perkins Empty
MesajKonu: Cedric Michael Perkins   Cedric Michael Perkins Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 8:09 am

Ad:Cedric Michael
Soyad:Perkins

Bina:Ravenclaw
Okul:Hogwarst
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?:4 Sınıf başkalığı seçiminde seçildim ama sınıfım aşarıya kaçıyormuş.
RP :Cedric uyandıktan sonra zamanın akşam yemeği vakti olduğunu fark etti. Hemen hazırlandı ve odadan çıktı Ortak Salon neredeyse boşalmıştı. Merdivenlerden inerken bir çocuk ona şöyle dedi: Sersemlet! Cedric ne olduğunu anlamamıştı. Ama ona doğru gelen ışığı görünce eğildi ve büyü cama çarptı. Cam azda olsa kırılmıştı. Cedric’in canı buna çok sıkılmıştı. Bina başkanın odasında olduğunu görünce asasını kaldırdı ve Petricilus Tatalus (out: galiba buydu) dedi ve çocuğun elleri birden şap diye vücuduna yapıştı. Başarmıştı. Kitapta gördüğü bir büyüydü bu. Büyü yapmanın ne kadar kolay olduğunu görünce mutlu oldu. Hemen Bina Başkanına olanları anlatıp dışarı çıktı. Aşağı inerken merdivenin yer değiştirdiğini gördü. Şimdide yolu uzamıştı. Yine merdivenlerden aşağı indi. Bu seferde kapıdan tam geçecekken kapı birden duvar oldu. Kafasını çarpmıştı. Birden içinden gerçekten burasının gizemli bir yer olduğunu anlamıştı. Büyük salonu bulmak için birine danışmalıydı ama kime? Yanından geçen bir Slytherinli'yi durdurdu ve sordu Büyük Salona nasıl gidiliyor? ama slytherinli çocuk Yeri söylemem için bana 60 Gelleon vermen lazım. Ve götürmemi istersen +80 Gelleon dedi. Cedric sinirle orayı terketti. Ne kadar saçma bir şey yapmıştı bir Slytherinliye yer sormuştu. Sonra birisin yanındaki arkadaşına "Hey hadi Büyük Salona gidelim" dedi. Onları takip etti ve huzur dolu Büyük Salona vardılar.Cedric Büyük Salonda Ravenclaw masasına oturdu.Galiba erken gelmişti daha yemekler ortada yoktu.Büyük Salon ise neredeyse tamamen boştu.Büyük Salon dolmaya başladığında Ravenclaw masasıda başka kimseyi alamayacak kadar dolmuştu.Bir anda yemekler "pat" diye önlerine çıktı.Ve herkes yemeğe başladı.Cedric biraz hızlı yerdi...yada çok hızlı.Her zaman Büyük Salondan ilk Cedric çıkardı.Bu seferde öyle olmuştu.Sınıftan çıktan sonra Ortak Salona geri dönmüştü.Kapı açıldığında içeri girdi.Hemen bir koltuk bulup oturdu.Arkasında bir ses şunu dedi: Özür dilerim!Ben bu sabah ki sihiri aslında rastgele bir şeye yapmıştım.Tam sen o sırada çıkınca büyü sana geliyordu.Eğer bana "Maximum Vucut Bağı" yapmasaydın sana söylerdim. Anlaşılan o ki Sınıf Başkanı bir güzel işi Halletmiş.Bugün yaşanan bu olay Cedric'i iyice yormuştu.Tam merdivenden çıkacakken bir çocuk onu çağırdı.Cedric geldiğinde çocuk şöyle dedi: Dersi unutmadın değil mi? Cedric uykulu uykulu ve sersem sersem: Ne dersi yaa!Daha şimdi dersten çıktım.Çocuk kesin ona şaka yapmıştı.Yatakhaneye gidip yatağına oturdu.Birden sınıfından birinin "Hadi derse gelmicek misin?Revir'e filan mı gideceksin." Cedric şaşırmıştı.Demek ki çok çalışmıştı.Yoksa hayatta unutmazdı.Hemen toplamak için "Sadece asamı unutmuşum onu alacağım" dedi.Hemen bavuluna gitti. O görmeden "Accio" dedi asa birden cebinden çıktı eline geldi.Neyse ki çocuk görmemişti.Hemen cüppesini düzeltti.Ortak Salona doğru koştu.Kapıdan çıktı.Yolda gidiyordu.Derse vardığında kimse yoktu sadece 1-2 kişi vardı

En son Cedric Michael Perkins tarafından Ptsi Ağus. 04, 2008 10:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://butunsihiralemi.yetkinforum.com
William Ravenous
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D
Ruh haliniz : Cedric Michael Perkins Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Cedric Michael Perkins Imgleft10/100Cedric Michael Perkins Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Cedric Michael Perkins Left_bar_bleue55/100Cedric Michael Perkins Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: Cedric Michael Perkins   Cedric Michael Perkins Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 3:54 pm

Out: Hogwarst değil Hogwarts
Keira K. Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Keira K. Walker

Kadın
Nerden? : Paris
Rp Sevgilim : Paul Walker
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Kedi Pençesi
En Belirgin Özelliği : Paranoyaklığı
Ruh haliniz : Cedric Michael Perkins Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Cedric Michael Perkins Imgleft100/100Cedric Michael Perkins Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Cedric Michael Perkins Left_bar_bleue100/100Cedric Michael Perkins Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Cedric Michael Perkins   Cedric Michael Perkins Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 5:29 pm

2. Sınıf!..

Cedric Michael Perkins
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cedric Michael Perkins
» Cedric Michael Perkins
» Cedric Michael Perkins