Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gizli Toplantı !

3 posters
YazarMesaj
Rodolphus Bilson
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Rodolphus Bilson

Erkek
Rp Sevgilim : Melyssa Nelly Hardbottle* Aşk Tanrıçası Feminist Şizofen xD
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyen . *
Yaşım(Rp\'de) : 24
Asam : ~Sakinliğin Gücü~ [ Relaxing ]
Kan Saflığı : SAFKAN
En Belirgin Özelliği : Öfkeli & Acımasız & Asil

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Gizli Toplantı ! Imgleft60/100Gizli Toplantı ! Emptybarbleue  (60/100)
Rp Gücü:
Gizli Toplantı ! Left_bar_bleue75/100Gizli Toplantı ! Empty_bar_bleue  (75/100)

Gizli Toplantı ! Empty
MesajKonu: Gizli Toplantı !   Gizli Toplantı ! Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 2:01 pm

Rodolphus kolunun acısıyla birden yataktan fırladı . Artık alışmasına rağmen acı birden geldiği için çok acıtıyordu . Hemen kalktı ve hazırlandı . Pelerini ile kemik maskesini kafasına geçirdi . Bu haline bayılıyordu . Bazen kendine ' Ben sırf bu görünüş yüzünden ölümyiyen oldum galiba... ' diyordu . Aynaya baktı ve tiz bir kahkaha patlattı . Kolunun acımasına rağmen ...

Hemen kalkıp ' şak ' sesiyle cisimlendi . Lord'u neredeyse o da oraya cisimlenirdi hep . Daha sonra etrafına baktı , tanıdıktı burası . Hemen ardından aklına gelmişti burası kurtadamların yeriydi . Lord'u da artık kurtadam olmuştu . Bununla ilgili bir şeyler kurdu ama o anda önündeki yılanımsı suratı farketmişti . Başka kimse yoktu etrafta Lord ve kendisi vardı . Ama birini daha bekliyor gibiydi .

Lord'undan uzakta dimdik duruyordu Rodolphus . Diğer arkadaşlarının gelmesini beklemeye başladılar ...
Melyssa Nelly Dearborn
Tılsım-Muska Profesörü/Balyumruk Şekerci Dükkanı Sahibi
Melyssa Nelly Dearborn

Kadın
Nerden? : Evden
Rp Sevgilim : yok..
Savaş Tarafım : ZAY
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Anka Dokunuşu =) Dokununca ne olacaksa :/
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : Canayakın , agresif , soğukkanlı
Ruh haliniz : Gizli Toplantı ! Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Gizli Toplantı ! Imgleft50/100Gizli Toplantı ! Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Gizli Toplantı ! Left_bar_bleue100/100Gizli Toplantı ! Empty_bar_bleue  (100/100)

Gizli Toplantı ! Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Toplantı !   Gizli Toplantı ! Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 2:19 pm

Boynunu iki yana doğru eğip çıtırdattı , biraz gevşemiş vücudunu lavaboya doğru eğip buz gibi suyu yüzüne çarptı. Yine bir toplantı , yine o lanet maske.. O toplantıda tek gerçek seslerdi. Herkes Lord'un suyuna gider önlerinde eğilirlerdi. Bu nasıl bir sahtelikti. İşte bunu düşündüğünde kendine inanamıyordu. Ailesini bir ZAY'lılar öldürmüştü. Berilac'la sokakta kalmışlardı ve o okuduğu seneler boyunca Paul'un arkasına sığınmıştı. Abinin içinde bulunduğu ölüm yiyen öğrenci topluluğunun önünden bir ZAY'lı olarak geçmek bile aptallıktı. Paul'la ne eğlenceli büyüler yapmışlardı. Oysa ZAY'lıların asasında ailesinin ruhu vardı. Sinirle yüzünü buruşturup ölüm yiyenlerden son kaçtığı günü düşümdü. Kaç gün sürmüştü bir hafta mı? On gün mü? Lord hakkında birazcık bilgin varsa bu mümkün değildi. Önündeki deterjan kolisine tekme savurdu. Acıyan ayağını avuşturup sekerek odasına girdi.

Giyik olmasına rağmen hala bu maskeyi takıp giysisini tamamlamak istemiyordu. Sinir içinde derin bir nefes aldı ve ölen ailesini hatırlamaya çalıştı. Sadece gözlerine ışık sızmasını sağlayan maskeyi suratına yerleştirip , tiksinti içerisindeki yüzünü kapattı. Fazla durmadan küçük bir;

-"Puff!!"

sesiyle kendini boş bir arazide buldu. Havada kurtumsu bir hayvan kokusu vardı. O sırada arkasından gelen bir çıtırdı duyup arkasına döndü. Biraz ilerisinde Mely'nin gözlerini kamaştıran ihtişamıyla Lord duruyordu. Hızlı adımlarla önüne gelip eğildi. Onun bu halini Paul görseydi heralde yüzüne bakmazdı. Yavaşça ayağa kalkıp Berilac'ın yakın arkadaşının yanına gitti. Fazla konuşmayı sevmiyordu. Hele de bu tür ortamlarda..
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek
Nerden? : Karanlığın İçinden
Rp Sevgilim : Yok Olmazda
Savaş Tarafım : Tarafsız Tövbe Tövbe ! Yürü Git Yaa xD
Yaşım(Rp\'de) : ßilen Hiç Kimse Yaşamıyor ;)
Asam : Anka Alevi !
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Cesareti , Ürkütücülüğü , Acımasızlığı
Ruh haliniz : Gizli Toplantı ! Snrrn81wa8ry4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Gizli Toplantı ! Imgleft90/100Gizli Toplantı ! Emptybarbleue  (90/100)
Rp Gücü:
Gizli Toplantı ! Left_bar_bleue95/100Gizli Toplantı ! Empty_bar_bleue  (95/100)

Gizli Toplantı ! Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Toplantı !   Gizli Toplantı ! Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 2:32 pm

Lord uzağında duran dimdik duran kukuletalı Rodolph'a baktı.Ardından'da bir '' Puff '' sesi duydu.Biri daha gelmişti.Etrafa baktı Melyss'a gelmişti. Lord'un önünde eğildikten sonra yerine geçti. Lord önünde eğilen birileri olduğu için kendiyle gurur duyuyordu. Etrafına baktı , bağıran baraka aynı haliyle duruyordu. 21 yıl önce öğrenciykende gelmişti buraya.

Lord bu düşüncelerden sıyrılıp etrafına baktı.3 Kişiydiler Berilac yoktu.Kendi kendine nerede kaldı bu gene diye düşünürken ona bir ceza vermeyi uygun gördü.Sonra sadık ölümyiyenlerine dönüşüp konuştu.

''Bugünlerde yaptığınız hareketleri çok beğeniyorum. Bakanlık'ın başı epey ağrıyor değilmi Rodolph ? '' Sesindeki yılanımsılık yılana benzeyen suratıyla yakışıklı bir çocuğun yüzündekilerden daha uyumluydu.Lord o tiz sesi ile konuşmaya devam etti.

''Dün gece biriyle düello ettim ve feci yaralandı. Baskınlarda çok iyi gidiyor böyle giderse her şey elimizin altında olacak aferin !'' Sesi biraz gürleşmişti şimdi.Bu kadar konuşma yeterliydi tekrar Berilac'ın gelmesini bekledi.
Rodolphus Bilson
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Rodolphus Bilson

Erkek
Rp Sevgilim : Melyssa Nelly Hardbottle* Aşk Tanrıçası Feminist Şizofen xD
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyen . *
Yaşım(Rp\'de) : 24
Asam : ~Sakinliğin Gücü~ [ Relaxing ]
Kan Saflığı : SAFKAN
En Belirgin Özelliği : Öfkeli & Acımasız & Asil

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Gizli Toplantı ! Imgleft60/100Gizli Toplantı ! Emptybarbleue  (60/100)
Rp Gücü:
Gizli Toplantı ! Left_bar_bleue75/100Gizli Toplantı ! Empty_bar_bleue  (75/100)

Gizli Toplantı ! Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Toplantı !   Gizli Toplantı ! Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 2:38 pm

Rodolphus , Melyssa ve Lord ; Berilac'ın gelmesini beklerlerken Lord Rodolphus'a ;
''Bugünlerde yaptığınız hareketleri çok beğeniyorum. Bakanlık'ın başı epey ağrıyor değilmi Rodolph ? ''

Lordun bu sözüne karşılık Rodolphus aynı sertlik ve sadakât ile ;

" Evet efendim . Başlarını kaşıyamıyorlar . " dedi ve gülerek ekledi ,

" Tabi ben ve Berilac ' ın çalışıcak işimiz yok ... " dedi . Lord gayet iyi anlamıştı demek istediğini . Bu çocuklar baskınsız bir gün geçiremiyorlardı ...
Melyssa Nelly Dearborn
Melyssa Nelly Dearborn

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Gizli Toplantı ! Left_bar_bleue100/100Gizli Toplantı ! Empty_bar_bleue  (100/100)

Gizli Toplantı ! Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Toplantı !   Gizli Toplantı ! Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 3:15 pm

Melyssa yavaşça yutkundu , kimsenin duymamasına rağmen bu sessiz yerde bu ses ona göre yankılanıyordu. Rodolphus elbette bu kadar rahat konuşacaktı. Ne de olsa o Lord'un sağ koluydu. Oysa Mely bu tür toplantılarda konuşmayı sevmeyen ve kendisine bulaşmayanı öldürmeyen birisiydi. Burada ne anlatabilirdi ki.. Başını okşaması için yanına gelen aptal bir köpeği tekmelediğini mi? Topuğunu yapaçşa yere vurmaya başladı. Yere hızlı vurmasına karşı sadece ıslak zemine gömülüyor , hiç ses çıkıyordu. Bunu yapmaya son verip kurumuş boğazından çıkan kendin emin ama pürüzlü bir ses tonuyla;

-"Efendim.. Bakanlıkta yapılan eğlemler gücünüzü kanıtlıyor ama üç büyücü okulunda bir dalgaya alma sezmeye başladım.. Bir kişi beş dakika geç gelse afedersiniz "Lordy" kaçırmıştır gibi terimler kullanıyorlar. Oranın düzenlenmesi lazım. Ne yazık ki okulun yöneticileri de dahil olmak üzere büyük bir kısmı " Burayı yarı şaka yarı ciddiyet içinde söylemeye devem etti. " ZÖY'lü.."
dedi ve birkaç adım geriye gitti.
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Gizli Toplantı ! Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Toplantı !   Gizli Toplantı ! Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 3:30 pm

Lord Berilac gene neler yapıyor diye düşünürken kulağına aşina gelen Rodolph'un sesini duydu. " Evet efendim . Başlarını kaşıyamıyorlar . " Lord bunu duyduğuna sevindi ve kukuletasının altında kıkırdama karışımı çıkan bir ses duydu. " Tabi ben ve Berilac ' ın çalışıcak işimiz yok ... " Lord ' da gülümsedi. Bu ölümyiyeninin cesaretini çok seviyordu. Tiz ve yılanımsı tıslamasıyla konuştu.

''Merak etme Rodolph ! Yeni bir tanesi çok yakında ve hiç beklemedikleri bir yere ! '' Lord ' un sesindeki acımasızlık akıllara bir çok yer getiriyordu ama Lord'un nereyi yağmalayacağı hiç belli olmazdı. Arada kimlerin canını alacağınında.

Lord'un bu düşüncelerden sıyrılmasına Melyssa'nın tanıdık sesi kurtardı. Ama sesi biraz pürüzlü çıkmıştı.

"Efendim.. Bakanlıkta yapılan eğlemler gücünüzü kanıtlıyor ama üç büyücü okulunda bir dalgaya alma sezmeye başladım.. Bir kişi beş dakika geç gelse afedersiniz "Lordy" kaçırmıştır gibi terimler kullanıyorlar. Oranın düzenlenmesi lazım. Ne yazık ki okulun yöneticileri de dahil olmak üzere büyük bir kısmı " Lord bunu duyduğuna sinirlenmişti ki tam bağıracakken Melyssa tekrar konuştu. ''ZÖY'Lü '' Lord gülümseyecek gibi olmuştu ki bir den sinirine hakim olamayıp kurtadam'a dönüştü.

Melyss'aya sinirle bakarak konuştu. ''Bunu söylediğin iyi oldu ! Okula gittiğinde ilk işin öyle konuşan çocukları odana alıp özel bir mürekkeple asla Karanlık Efendi ile dalga geçmeyeceğim yazacak . Karşı gelenleri zorla yazdır ve sonra Unuttur ! Bu onlara yeterli olacaktır! Yakalanmamaya dikkat et !'' Sesi hırlamalı birşey çıkmıştı. 1 dakika etrafa sessizlik hakim oldu.

2 Dakika sonra Lord tekrar eski haline dönüp sakinleşti. Etrafına baktı Berilac hala gelmemişti.
Melyssa Nelly Dearborn
Melyssa Nelly Dearborn

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Gizli Toplantı ! Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Toplantı !   Gizli Toplantı ! Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 3:40 pm

Lord'un ses tonundan rahatsız olna Melyssa birkaç adım gerilemişti. Melyssa'nın bu hamleyi yapmasıyla Lord'un kurtadam olması bir oldu. İçinden altıncı hislerine şükrederken bir yandan da Lord'u dinliyor. Maskenin yüzünü kjaşındırmasına aldırmadan hareketsiz duruyordu. Lord'un ona verdiği görev çok büyüktü. Bu görevi elbette yerine getirecekti ama ya Paul duyarsa? Yada Jennifer.. Şuanda aklındaki soru işaretleri bunlardan yana çalışıyordu. Bu görev eğlenceli bile olabilirdi. Bilmiş küçük aptal veletlerden nefret ederdi , tek sevdiği şeyelr bebeklerdi .. Onlarda mavi gözlüyse.. Yutkunup demek zorunda olduğu kelimeleri söyledi. Tek fark sesindeki pürüz silinmiş , beraberinde kendinden emin ses tonunu da silip süpürmüştü.

-"Elbette efendim.. Siz nasıl isterseniz.."
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Gizli Toplantı ! Empty
MesajKonu: Geri: Gizli Toplantı !   Gizli Toplantı ! Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 3:53 pm

Lord Berilac'ın gelmemesine içten içe köpürürken kafasında hala o bücürler benle nasıl böyle konuşurlar diye düşünüyordu. Bugüne kadar yüzlerce kişi elinden ölümü kucaklamıştı. Geçen 4 gündede 3 baskın ve 3 yaralı varken hala nasıl diye düşünüyordu.

Melyssa'yı neredeyse unutuyordu ki onun korkudan pürüz pürüz olmuş sesini duydu."Elbette efendim.. Siz nasıl isterseniz.."

Lord gülümsedi kendi kendine. Elbette benim isteklerim doğrultusunda olacak herşey diye düşündü. Çünkü kendisi sihri fethetmiş birisiydi.Çünkü Lord yenilmezdi. Bu kadar övünmek yeter diye düşünüp Melyssa'ya bakarak konuştu.

''Elbette benim istediğim gibi olacak. Daha çok eylem yapın toplantı burada bitmiştir ! '' Asasıyla havayı yardı. Ardından da yılanımsı tıslama duyuldu.''Morsmorde ! '' Karanlık İşaret gökyüzünü dağlarken Lord ' da burayı ateşe vermeye başladı. ''Incendio Duo ! İncendio ! Yakarum Inflamary ! '' Etraf alev alev yanarken '' Şak '' sesleri kulakları çınlatıyordu.

Gizli Toplantı !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gizli Nikah Ceza Walker_Laura James