Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dalış

3 posters
YazarMesaj
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek
Nerden? : Rüzgarın Beni Attığı Yerden
Rp Sevgilim : Samara Queen Simpson
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Aslan Tüyü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Cesurluğu
Ruh haliniz : Dalış Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dalış Imgleft80/100Dalış Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Dalış Left_bar_bleue2/100Dalış Empty_bar_bleue  (2/100)

Dalış Empty
MesajKonu: Dalış   Dalış Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 9:54 am

Her zamanki gibi sabahın eşsizliğinde Ignotus bu sahile gelmeyi düşünmüştü.Ama bugün ki amacı farklıydı.Denilene göre denizin diplerine doğru çok değişik bitki ve canlı türleri bulunuyordu.

Ignotus hızlı bir biçimde üstünü çıkardı ve sadece shortuyla kalmıştı.Asasını kaldırdıktan sonra deniz anası biçiminde bir oksijen maskesi yaptı ve denizin dibine doğru bir dalış gerçekleştirdi.Sadece birkaç saniye içinde suyun soğuk derinliklerine inmişti.Deniz anaları,süngerler,balık sürüleri,mercanlar ve daha niceleri... O kadar güzeldi ki deniz altı hayatı çıkmak istemeyebilirdi oradan ama ta ki o acıyı bedeninde hissedene kadar.O kadar güzel canlılar arasındaki tek kusur belki de köpek balığıydı.

Ayağındaki kilolarca ağırlık onu geri çekmeye başlamıştı.Neyse ki köpek balığı küçük bir kısmı kapmıştı.Ama şimdiden oluk gibi kan boşalıyodu.Asasını köpek balığına doğrulttu ve "Reducto!" dedi üzerinden aşınma büyüsü geçen köpek balığı kanlar içinde daha çok ısırmaya başlamıştı.Ignotus'un bileğine kadar olan ayak kısmı sanki kopacak gibiydi.Asasını tekrar doğrulttu ve
"Essentiyow!" diye bağırdı ve köpek balığıyla beraber 50-60 metre kadar yukarı fırladı ama nafile köpek balığı kan kaybından ağırlaşmıştı ve geri çekilmeye devam ediyordu.Ama su yüzeyi çok yakındı artık Ignotus'ta ağırlaşmıştı.Asasını tekrar doğrulttu ve "Essentiyow!" dedi bu sefer o kadar çok sıçramıştı ki Ignotus bedenini ve köpek balığını karaya kadar fırlatmıştı.

Ignotus ayağını köpek balığından kurtarır kurtarmaz
"Brachıum Emmendo" dedi ve kırık kemikleri onardı tek bir asa hareketi ile de kan kaybı durmuş akan kan geri gelmişti.Artık sahilde sadece shortla oturuyordu.Az ilerisinde de köpek balığınnı cansız cesedi...
http://www.reelhogwarts.net
Jennifer Love Dearborn
Biçim Değiştirme Profesörü/Slytherin Bina Sorumlusu
Jennifer Love Dearborn

Kadın
Nerden? : California xP
Rp Sevgilim : ARIYORUM xD
Savaş Tarafım : Z.A.Y.
Asam : ~Karanlığın Gücü~
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : İnatçı | Çılgın | Duygusal(bensel xP) | Haa bi de alınganım bee |

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dalış Imgleft100/100Dalış Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Dalış Left_bar_bleue100/100Dalış Empty_bar_bleue  (100/100)

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 10:41 am

Jenny , rüzgarın yüzüne çarparak saçlarını geriye savurmasının getirdiği zevki yaşayarak , nereye gittiğini bilmeksizin yürüyordu. Güneş daha yeni doğuyor , etrafı huzmelere boğuyordu. Jenny , bir ressam olsaydı , bu manzarayı çizerek küçük bir servet edinebilirdi. Aslında Jenny , eskiden yapardı resim. Biraz ilerletse ressam da olabilirdi. Ama yaşamın korkunç etkileri ve olaylar , onu bu hevesten vazgeçirmişti... Sanatla ilgileniyordu tabii. Ama sanatı önemseyen sınırlı insan arasındaydı..

Denizi seyretmek ne kadar güzel oluyordu... Dalgalar sahile vurarak köpüklerini alabora ediyordu. Müzik gibi geliyordu kulağa. Yatıştırıcı bir etkisi vardı sanki... Jenny , sabahın köründe evden ayrıldığı için babaannesinin çok kızacağını biliyordu. Koskoca kız olmuş , hatta profesörlüğe soyunmuştu , ama büyükannesi gözünün önünden ayırmak istemiyordu. Hayret. Annesi bile o kadar karışmıyordu Jenny'e. Jenny , eve geç geldiği için büyükannesinin elinde terlikle arkasından koştuğu günü hatırladı ve gülümsedi. Ne günlerdi ama.. Tabii o zaman , şimdikinden daha gençti. Gecelere kadar arkadaşlarıyla gezer , sonra büyükannesinden azar işitirdi.. Jenny , kendi kendine güldü. Denizden girmiş , gece gezintilerinden çıkmıştı..

Yine , eski hatıralara gömülürken , sahilde gözüne birşey ilişti. Bir hareketlenme vardı . Çok sevdiği arkadaşı Ignotus gözüne çarptı , yanında , hareketsizce yere serilmiş bir şey daha vardı. Jenny , gözlerini kıstı ve Ignotus'u daha iyi görmeye çalıştı. Bacağının kanadığı belli oluyordu. Jenny , panik halinde koşmaya başladı. Ignotus'un yanına vardığında durdu ve soluklandı. Ignotus'un kan içindeki bacağı ve yanındaki cansız köpekbalığını görünce anladı herşeyi. Tiz bir sesle konuştu.

"Aman Tanrım , Ignotus , ne oldu sana böyle!"
http://buyuzamani.turkproforum.com/
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 10:49 am

Ignotus Jenny'nin dalgalanan saçları ve şaşkınlık ifadesi bürünmüş yüzüne bakıp gülümsedi.Jenny gerçekten onun yakın arkadaşlarından biri olmuştu. Derdi, sıkıntısı,sırrı ve neşesi hepsi Jenny'nin hafızasında olurdu belki de ama şimdi durum biraz farklıydı.Uzatmaya gerek yoktu.

"Bir düşünelim yarı çıplağım sadece shortum var,ayağım kanıyor,yanımda köpek balığı cansız yatıyor ve ağpzında kan ve az bir parça et var" dedi ve düşünüyormuş gibi yaptı ardından "Buldum!" diye bağırdı ve "Beni köpek balığı ısırmış olabilir mi?" dedi ve gülümseyerek Jenny'nin bebek suratına baktı Jenny her zaman onun en yakın arkadaşlarından olmuştu."Belki de..." dedi Ignotus ve sırıtmaya başladı "Belki de köpek balığı dişiydi ve cazibeme dayanamayıp gelip saldırdı!" dedi ve yaramazlık yapan çocukların af dilemesi gibi sırıtmaya başladı güneşin ışık huzmeleri altında
Cedric Michael Perkins
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Cedric Michael Perkins

Erkek
Nerden? : Kaplumba deden :D
Rp Sevgilim : Gabriel Valéria Florian
Savaş Tarafım : Dumbledore\\\'un Ordusu (yani ZAY)
Yaşım(Rp\'de) : 12
Asam : Sihrin Hırsı
En Belirgin Özelliği : Zeki
Ruh haliniz : Dalış Yeasj31tg0hn4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dalış Imgleft10/100Dalış Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Dalış Left_bar_bleue0/100Dalış Empty_bar_bleue  (0/100)

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:07 am

silinmiştir...

En son Cedric Michael Perkins tarafından Salı Ağus. 05, 2008 6:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : canım istedi)
http://butunsihiralemi.yetkinforum.com
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 11:24 am

out:ben rpyi jennifer'la yapıyorum
Jennifer Love Dearborn
Jennifer Love Dearborn

Kadın
En Belirgin Özelliği : İnatçı | Çılgın | Duygusal(bensel xP) | Haa bi de alınganım bee |

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 12:48 pm

"Bir düşünelim yarı çıplağım sadece shortum var,ayağım kanıyor,yanımda köpek balığı cansız yatıyor ve ağpzında kan ve az bir parça et var" "Buldum!" "Beni köpek balığı ısırmış olabilir mi?"

Jenny kendisini tutamadı ve bir kahkaha patlattı. Ignotus'un bu durumda bile espri yapabilmesi olağanüstü bir şeydi. Kahkahasının ardından , Ignotus'un yaralanmasının verdiği panik içine oturdu. Ignotus'un her zamanki neşeli tavrı Jenny'i çekiyordu sanki.

"Belki de..." "Belki de köpek balığı dişiydi ve cazibeme dayanamayıp gelip saldırdı!"

Jenny bu sefer gülmedi. Durumun ciddiyetini kavramıştı.

"Bırak onu da söyle bakayım : Bacağın çok sancıyor mu? İstersen St. Mungo'ya gidebiliriz."

Jenny , Ignotus'un yanına diz çöktü ve endişeyle , kan içindeki bacağına baktı. Ama görünüşe bakılırsa Ignotus , yarayı büyüyle kapatmıştı bile...
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 12:51 pm

"Bırak onu da söyle bakayım : Bacağın çok sancıyor mu? İstersen St. Mungo'ya gidebiliriz."Jenny her zaman iyi duygusal ve seven olmuştu yine bir arkadaşına yardım etmek istiyordu.Kahraman Jenny diye geçirdi içinden "Gerek yok Jenny,zaten ayağa kalkamıyorum ayağım çok sızlıyor."dedi ve bu son sözler olmuştu Ignotus kafasını sert bir şekilde yuere çarpmış ve baygın bir şekilde kumların üstünde yatıyordu.En son gördüğü ise Jenny'nin bebek yüzü ve güneşin parlaklığıydı şimdi ise etraf karanlık ve soğuktu ama neredeydi Ignotus...

Out:Bayıldıktan sonra daha uzatamadım kusura bakmayın
Jennifer Love Dearborn
Jennifer Love Dearborn

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:10 pm

Out: Bana bebek yüzlü diyosun ya. Melek görünümlü şeytan. lol!

"Gerek yok Jenny,zaten ayağa kalkamıyorum ayağım çok sızlıyor."

Bunlar Ignotus'un son sözleri olmuştu. Gözleri kapandı ve , yere yığılarak hareketsiz kaldı. Jenny , bir şok nidası attıktan sonra , Ignotus'un vücudundaki kan dolaşımını hızlandırmak için , yere dümdüz uzanmasını sağladı. Başını yere koyarken , eline sıcak bir şey değdiğini farketti. Eline baktı ve , tamamen kan olduğunu gördü. Bu herşeyi açıklıyordu : Ignotus , başını bir yere vurmuştu ve hem bacağından , hem de başından kan kaybediyordu. Jenny bir an ne yapacağını bilemedi. Daha sonra , kanı durdurması gerektiğini hatırladı. Çok pahalıya aldığı eteğinin ucundan bir kumaş parçası yırttı. Arkadaşının durumu kötüyken bir de eteğini düşünemezdi herhalde. Yırttığı kumaş parçasını bacağının kanlı yerine bağladı ve üzerine bastırdı. Bu konularda biraz bilgisi vardı.

Jenny , panik yapmamaya çalışarak , asasını havada zarif bir hareketle çevirdi ve elinin üzerinde bir bardak oluştu. Asasını , bardağın içine doğrulttu : "Aguamenti" ve bardağın içine su dolmaya başladı. Jenny , Ignotus'un başını kaldırdı ve suyu içirmeye çalıştı. İçinden konuşuyordu. Lütfen kendine gel Igno...
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 1:16 pm

"Ahhhhhhhh!" Ignotus öyle bir acı feryadı atmıştı ki ağzında tüm su dışarı dışarı fırlamıştı.Şimdi Jeny'le burun buruna gelmişlerdi gözleri temas halinde çok yakındı yüzü biraz kızarmıştı eğer biraz daha hızlı fırlasaymış Jeny'e kafa atabilirmiş "Özür dilerim" dedi ve yere doğru kafasını koydu ama omzuna inen kanı gördü."Jeny bu domates suyu gibi şeyi halleder misin? pek hoşuma gitmedi de yakışıklılığımı zedeliyor!" dedi ve yere başını koymayacak şekilde yattı gözleri hala Jenny'deydi "Acaba ne yapacak diye düşünüyordu."
Jennifer Love Dearborn
Jennifer Love Dearborn

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 10:35 am

."Jeny bu domates suyu gibi şeyi halleder misin? pek hoşuma gitmedi de yakışıklılığımı zedeliyor!"

Jenny gülümsedi. Nasıl hala pozitif olabiliyordu bu çocuk..? Jenny , onun gibi iyimser biri olmak için herşeyini verirdi... Ama nasıl temizliyecekti ki kanı? Etrafta yardım isteyeceği kimse de yoktu. Yeniden Ignotus'a baktı.

"Yürüyebilir misin? Şu yakınlarda bir kulübe görüyorum. Birilerinden yardım isteyebiliriz. Zaten bacağın da tamamen iyileşti. Başına koyacak bez veya havlu gibi birşey gerek. Ben de eteğimi daha fazla zedelemek istemiyorum. Hadi itiraz yok , kal bakalım ayağa..."

Jenny , Ignotus'un birşeyi olmadığını biliyordu. İsteseydi gelirdi. Ama bakalım isteyecek miydi... Jenny de pek yufka yürekli sayılmazdı zaten. Bacağının ağrıdığını söyler , gelmek istemezse bırakıverecekti onu burada.
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Dalış Empty
MesajKonu: Geri: Dalış   Dalış Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 10:40 am

"Gelirim" dedi Ignotus istese burada kalabileceğini Jeny'nin gideceğini biliyordu ama şamdan gibide kumda oturmak istemiyordu.Diğer ayağının üstünde hafifçe ayağa kalktı "Gidebiliriz ama önce bekle" dedi asasını kaldırdı ve "Accio baston!" birkaç dakika sonra gökyüzünden bir baston ona doğru uçmuştu."Sanırım bir ihtiyar amcanın bastonunu aldık ben bunu kastetmemiştimki babamın asa konulabilen bir bastonu var onu kastetmiştim,neyse bu da işimi görür sonra amcaya bir yol bulup yollarım,hadi gidelim" dedi ve Jeny'nin gittiği yoldan baston yardımıyla gitti.Aslında bastona ihtiyacı yoktu ama bastonları hep denemek istemişti.

Dalış
1 sayfadaki 1 sayfası