Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkesten Uzak bir Masa

2 posters
YazarMesaj
Regulus Dearborn
Beauxbatons/Snorlwolf 3.Sınıf Öğrencisi
Regulus Dearborn

Erkek
Nerden? : Fransa
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Karanlık Panzer
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : İyilik sever olması ve zır deli
Ruh haliniz : Herkesten Uzak bir Masa Utangga71ak5kh3

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Herkesten Uzak bir Masa Imgleft10/100Herkesten Uzak bir Masa Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Herkesten Uzak bir Masa Left_bar_bleue85/100Herkesten Uzak bir Masa Empty_bar_bleue  (85/100)

Herkesten Uzak bir Masa Empty
MesajKonu: Herkesten Uzak bir Masa   Herkesten Uzak bir Masa Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 1:24 pm

Regulus Obscurus Kitapçısı'ndan istediği kitaba bir göz attıktan sonra çıkmıştı.Yolda yürürken aklında hangi dükkana gitmek istediğini tartışıyordu.Sonra burnuna nefis bir koku geldi.Buralardaki en kokulu dükkan olan Çay Dükkanı'nın kokusu olabilirdi.Koku onu mayıştırıyordu.Birden oraya gitme kararı aldı.Hızlı bir şekilde Çay Dükkanı'na gitti.Kapıdan içeri girdiğinde 6 kişi vardı dükkanda.Hiçbirini de tanımıyordu.Herkesten uzakta bir masada kendine bir yer bulmuştu.- Garson.. Ben bir Pi Lo Chun istiyorum. dedi.
Samara Queen Simpson
Çay Dükkanı Sahibi
Samara Queen Simpson

Kadın
Nerden? : Hogsmeade
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Adaletin Şansı
En Belirgin Özelliği : Cesaretli Olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Herkesten Uzak bir Masa Imgleft40/100Herkesten Uzak bir Masa Emptybarbleue  (40/100)
Rp Gücü:
Herkesten Uzak bir Masa Left_bar_bleue0/100Herkesten Uzak bir Masa Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Herkesten Uzak bir Masa   Herkesten Uzak bir Masa Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 1:38 pm

Kapıdan aniden içeri giren çocuk hızla ilerleyerek fazla kimsenin olmadığı bir masaya geçmişti.Samara isteklerini sormak üzere çocuğun yanına gitti. Cocuk menüye bir göz attıktan sonra:
- Garson, ben bir Pi Lo Chun istiyorum... demişti. Samara:
-Tamam 1-2 dakka içinde isteğiniz burda olur... dedi ve mutfağa doğru ilerledi bir kaç sihirli kelimeyle Pi Lo Chun cayı yapan Samara hızlı adımlarla çocuğun yanına gitti ve çayını masaya bıraktı. ARdından:
-Başka bir arzun var mı? diye sordu ve beklemeye başladı...
http://hogwarts-cbo.all-up.com
Regulus Dearborn
Regulus Dearborn

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Herkesten Uzak bir Masa Imgleft10/100Herkesten Uzak bir Masa Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Herkesten Uzak bir Masa Left_bar_bleue85/100Herkesten Uzak bir Masa Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Herkesten Uzak bir Masa   Herkesten Uzak bir Masa Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 6:16 am

-Başka bir arzun var mı?

Regulus çayını yudum yudum içerken hem etrafa bakıp hem de ne vereyim diye düşünüyordu çay dükkanının sahibine dönerek

-Ben bir Antep Fıstığına Bulanmış Çerezye ile
English Berakfast istiyorum dedim.

Siparişimi verdikten sonra beklemeye başladım.Etrafı kokularıyla baştan çıkaran çay kokularını koklamaya başladım.İlk söylediğim çayı iştikten sonra siparişimi beklemeye başladım.Şarkılar mırıldanıyor ayağımla ritim tutuyordum.

Biraz da etrafa bakıyordum.Buraya daha ilk gelişimdi.Neyin güzel olup olmadığını bilmiyordum.Çay dükkanının sahibine dönerek
.

-Bana önereceğiniz güzel çay veye yiyecek varmı?Buranın daha yenisiyimde.
Samara Queen Simpson
Çay Dükkanı Sahibi
Samara Queen Simpson

Kadın
Nerden? : Hogsmeade
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Adaletin Şansı
En Belirgin Özelliği : Cesaretli Olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Herkesten Uzak bir Masa Imgleft40/100Herkesten Uzak bir Masa Emptybarbleue  (40/100)
Rp Gücü:
Herkesten Uzak bir Masa Left_bar_bleue0/100Herkesten Uzak bir Masa Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Herkesten Uzak bir Masa   Herkesten Uzak bir Masa Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 2:50 pm

Çocuk çayını yudum yudum içerken hem etrafa bakıp çayını içmeye devam ediyordu. Samara'ya dönerek:

-
Ben bir Antep Fıstığına Bulanmış Çerezye ile English Berakfast istiyorum. demişti.

Çocuk etrafına bakınıyordu. SAmara'ya dönerek:

-Bana önereceğiniz güzel çay veye yiyecek varmı?Buranın daha yenisiyimde. demişti. Samara gülümseyerek:

-Burda kötü diyenceğin hiç birşey yok herşeyin en iyisini yaptık. Bundan emin ol menüdeki resimlere bakarsan eğer görebilirsin... Fakat burda English Breakfast bulundurmuyoruz. dedi ve ekledi:

-Hemen siparişini getiriyorum. dedi ve emin adımlarla mutfağa doğru yürümeye başladı. Birkaç sihirli kelime söyledi ve antep fıstığına bulanmış cezerye ortaya cıktı. TEpsiye koyarak yüremeye başlayan Samara çoktan esrarengiz çocuğun yanına varmıştı. Masanın üstüne koyarak:

-Buyur başka bir isteğin olursa beni çağırabilirsin... dedi ve gülümsedi Samara mutfağa gitti ve ordaki işlerini halletmeye başladı.
http://hogwarts-cbo.all-up.com
Regulus Dearborn
Regulus Dearborn

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Herkesten Uzak bir Masa   Herkesten Uzak bir Masa Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 9:12 pm

Çay dükkanının sahibine siparişini verdi.Ama bundan sonraki cevabı onu biraz şaşırtmıştı.

-Burda
kötü diyenceğin hiç birşey yok herşeyin en iyisini yaptık. Bundan emin
ol menüdeki resimlere bakarsan eğer görebilirsin... Fakat burda English
Breakfast bulundurmuyoruz.

İlk cevabları haşuna gitmişti.Ama son cevabı onu şaşırttı.

-
Fakat burda English
Breakfast bulundurmuyoruz.

-Hemen siparişini getiriyorum.

Dedi ve Regulus düşünmeye başladı.Omu yanlış okudu ama bilmiyorum.Düşünürken Çay dükkanının sahibi mutfaha girerek siparişini hazırlamaya koyuldu.Bir kaç sihirli sözcükten sonra enfes siparişimi getirdi.

-Buyur başka bir isteğin olursa beni çağırabilirsin..

Artık emindi Çay dükkanının sahibine dönerek.

-Afedersiniz siz bana
English
Breakfast
bulunduzmuyoruz demiştiniz.
Fakat yabancı çaylarda bu bulunuyor yanlışlık yaptınız herelde.

Dedi.Ama kendiside çok emin değildi heralde.Zaten kendisine güveni olan bir çocuk değildi.

Herkesten Uzak bir Masa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» masa-2
» Masa 2
» masa 4
» Masa-3
» Masa 3