Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 -

2 posters
YazarMesaj
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek
Nerden? : Karanlığın İçinden
Rp Sevgilim : Yok Olmazda
Savaş Tarafım : Tarafsız Tövbe Tövbe ! Yürü Git Yaa xD
Yaşım(Rp\'de) : ßilen Hiç Kimse Yaşamıyor ;)
Asam : Anka Alevi !
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Cesareti , Ürkütücülüğü , Acımasızlığı
Ruh haliniz : - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Snrrn81wa8ry4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Imgleft90/100- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Emptybarbleue  (90/100)
Rp Gücü:
- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Left_bar_bleue95/100- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Empty_bar_bleue  (95/100)

- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Empty
MesajKonu: - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 -   - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 11:03 pm

Tom Borgin&Burkes'e sabahın erken saatlerinde gelmişti.Normalde bu kadar erken gelmezdi bu sabah hiç kalkmadığı kadar erken kalktı. Borgin&Burkes'in karlı ve soğuktan aşınmış kapısına yaklaştı.Anahtarı sağ iç cebinden çıkartıp paslanmış kapıyı '' Tık '' sesiyle açtı. Tom etrafın kirliliğini görünce asasının zarif bir hareketiyle süpürgeyi uçurup etrafı temizletmeye başladı.

1 Saat Sonra

1 saat sonra hertaraf temiz olmuştu.Lord etrafın temizlendiğinden emin olunca asasınını zarif bir hareketiyle süpürgeyi yerine koydu.Tam koyduğunda Borgin içeri girip etrafına bakındı. ''Aferin Tom ! Gündeliğini biraz daha arttırmayı düşünüyorum.Hadi işe çık bayan Lily'ye gitmelisin.Yanına 1250 Galleon alıp yola koyul . '' Tom asasını cebine koyup rüzgarın etkisiyle uçuşan saçlarını düzeltip kasaya yaklaştı.Kasanın şifresini girip kasasının kapısını açtıktan sonra içinden 1250 Galleon aldı.Ardından BayBorgin'e selam verip Knocturn Yoluna çıktı.Ona bakan kötü gözlere aynen cevap verip. Sıkışıklık duygusu ve nefessizlik duygusu yaşadıktan sonra sert zemini tekmeledi.Şimdi bir patikada cisimlenmişti.Burada rüzgar biraz daha arttığından Tom'un saçları rüzgarda uçuşuyordu.Tom etrafına baktı.Patikanın yanında bir tabele vardı.''Grawps Hollow 3 Km''Tom daha çok yolu olduğunu anlayınca sayıp söverek yola koyuldu. Patikadan aşağıya inerken ormanın derinliğinden ona bakan gözler olduğunu düşünüyordu.Tom nedense insanların olduğu veya olmadığı her yerde gezerken birilerinin ona baktığını düşünüyordu.Tom bu düşüncelerle yolun nasıl geçtiğini anlamamıştı.Sonunda Borgin'in ona daha önce söylediği yere gelmişti.Tom'un önünde bir Malikhane sağında ve solunda bulunan ağaçlar vardı.Ağaçlar en az 100 yıllık görünüyorlardı.
Tom kendi kendine herhalde köklü bir aile diye düşündü.Bu düşüncelerden sıyrılıp Malikhane'nin kapısına yaklaşıp tıklattı.

''Tak Tak '' ''Geliyorum , geliyorum kimsiniz ? '' Tom kadının sesini pek beğenmemişti.Tom bu zamanlarda genellikle kimsenin sesini vücüdunu benzeri fiziki özelliklerden çoğunu beğenmiyordu.'' Tom Riddle efendim . Borgin & Burkes'te çalışıyorum. Kaybolan Ayna için geldim. '' Sesi bir kadını cezbedicek kadar güzel çıkmıştı.Kadın hiç beklemeden kapıyı açıp sesini daha da incelterek konuştu.''Geç Tom .''Tom uzun adımlarla kapıyı geçti.Ayakkabıları çıkarmadığını gördü ve kadının bir yeri işaret ettiğini gördü.İşaret ettiği yere baktığında oranın Salon olduğunu bir bebek bile anlayabilirdi.Tom uzun ve sert adımlarla Salon'a ulaştı.Kadının gösterdiği yere oturup konuştu. '' Efendim bu sefer Borgin 1250 Galleon teklif etti ne diyeceksiniz ? '' Kadın biraz düşündü.Ardından kafasını kaldırıp ona hayran gözlerler baktı.Tom ' da kadına etkileyici bir tarzda cevap verdi.Kadın Tom kesin kabul etmeyecek diye düşünürken Tom'u şaşırtan bir şey yaptı.''Kabul ! '' Tom sırıttı.Şimdi gerçekten sevinmişti çünkü bay Borgin günlüğünü yükseltebileceğini söylemişti.Birde bu iş olunca kesinlikle günlüğümü arttırır diye düşündü.Sonra kadın Tom'u düşüncelerinden sıyrılmasına yardımcı oldu.

''Tom sana birşey göstermek istiyorum . '' Ardından yüzündeki gülümseme yerini öfkeye bıraktı.''Crokie hemen bize özel aile yadigarımızı getir . ''Tom daha cincüce yi yeni fark etmişti. Çok küçük bir şeydi Tom kadın herhalde ona işkence ediyordur diye düşündü.1 Dakika sonra Crokie elinde bir yastık üstünde sarı ve gri renklerden oluşan bir kupa duruyordu.Tom kupaya daha dikkatli baktığında üstünde bir '' PORSUK '' işareti gördü. Heyecanla kupaya uzandı.Kadın biraz kuşkulanmış gibi oldu ama Tom'a olan hayranlığı yüzünden kuşkusundan eser kalmamıştı.Tom heyecanla konuştu.'' Bu bu Hufflepuff'un eşyası değilmi ? '' Tom'un sesi kadını biraz kuşkulandırdı ama sevgi Tom'un inanmadığı o sevgi kadının hiçbir kuşkusunu bırakmıyordu.
Kadın Tom'un sesindeki heyecana karşılık aynı heyecanla konuştu.Çünkü Tom buraya daha öncede gelmişti ve hiç bir şeyle bu kadar ilgilenmemişti.

''Helga Hufflepuff'un Tom aile yadigarı.''Tom gülümsedi bir okul kurucusunun eşyasını elinde tutuyordu.Fakat onun değildi.Tom kesinlikle benim olması gerek diye düşünürken Bayan Lily Tom'un elinden kupayı kapıp Crokie'ye verdi. Crokie'de yerine götürdü.Tom Bayan Lily'e dönerek konuştu. '' Gitmeliyim iyi günler Miss Lily '' Tom kapıya yöneldi ve hızlıca kapıyı açıp sert bir şekilde kapadıktan sonra yol boyunca Helga Hufflepuff'ın kupasını düşündü.Cisimlenebilme noktasına gelince cisimlendi.

To Be Continiued - Yorum Lütfen

En son Lord Voldemort tarafından Paz Ağus. 03, 2008 11:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek
Nerden? : Rüzgarın Beni Attığı Yerden
Rp Sevgilim : Samara Queen Simpson
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Aslan Tüyü
En Belirgin Özelliği : Cesurluğu
Ruh haliniz : - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Imgleft80/100- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Left_bar_bleue2/100- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 -   - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 9:06 am

Şimdi ilk kısmı yani 1 saat sonra yazan yere kadar olan kısmı rp gibi olmuş ama zaten hayran hikayelerinde de rp içerikleri bulunur normal harry potter kitabında bile bulunuyor.Bunun dışında hayran hikayeleri Harry Potter içinde olmayan bir konudur genellikle ancak sen Tom'un Borgin&Burkes'ten hayatını anlatıyosun bu da demek oluyorki Voldemort'un hayatında kendin eklemeler yapacaksın çünkü Voldemort'un hayatını sadece Dumbledore'un anlattıklarıyla biliyoruz.Ancak Grawps Hollow biraz hikayenin ana hatına aykırı gelmiş ama önemli değil sonuçta güzel hikayeye güzellikte katıyor.Başvuru formundan okuduğuma göre deneme yazınmış bu sana bir iki tavsiye daha benim veya Miss Granger'ın yaptığı gibi Bölüm -1- ve bölüm adını yazsaydın daha açıklayıcı olabilirdi.Bunun dışında diyorumya acemi isen eğer belirttiğin gibi güzel olmuş
http://www.reelhogwarts.net
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Imgleft90/100- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Emptybarbleue  (90/100)
Rp Gücü:
- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Left_bar_bleue95/100- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 -   - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 10:44 am

Acemiyim Rolling Eyes
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 -   - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 11:46 am

2 Gün Sonra

Gelecek Postası ( Daily Prophet )

- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Imagesmm3

Lily Ernie Mccornie malikhanesinde ölü bulundu.76 yaşındaki kadının ölümünü gören tek kişi Crokie adlı cincüce. Cincüceye veritaserum verilip konuşturulmaya çalışıldı.Tabii ki başarılıda oldular ve suçlu olarak Crokie'yi tespit ettiler.Cincüce olayı şöyle anlatıyor ;

-Olmadık şeyler söyleyip . Bana hep emir veriyordu . Bir an kendime hakim olamadım ve bıçağa büyü yaptım.Miss Lily'e gitmeye başladı.Asası yoktu kaçamadı ve öldü.

Mafalda Hopkirk ( Köşe Yazarı )

Tom Gelecek Postasını bir kenara bırakıp Mr.Borgin'e baktı.'' Efendim bu bizim müşteri değilmi ? '' Mr.Borgin Gelecek Postasına göz attı.Bir an nefesini tuttu.Sonra sinirle bir kenara fırlatıp Tom'a baktı.''Doğru söylüyorsun Tom.Ama önemli değil dün ne de olsa getirmiştin o kaybolan aynayı.''Tom gülümsedi.Artık önemli değildi zaten kadına birşey olmuş olmamış hiç önemli değildi.Zaten iş bittiğinden kadının hiç önemi yoktu.

Tom bu düşünceden sıyrıldı.Tozlanmış bir yeri silmeye başladı.Aklı Helga Hufflepuff'ın kupasına gitmişti.Onu dün oradan çalıp kadını öldürmüştü.Birde cincücenin aklına karmakarışık bir büyüyle zihnine sahte bilgiler sokmuştu.Bu öldürdüğü 4.üncü kişiydi.Daha önce babasının ve onun ailesini öldürmüştü.Amcası Morfin'den öğrendiği bilgilerle hiç acımadan katletmişti onları.Sonra cincüceye yaptığı gibi Crokie'ye yaptığı gibi amcası Morfin'in de aklına sahte bilgiler sokarak onu Azkaban'a postalatmıştı.

''Tom ! Tommmm duymuyormusun ? ''Mr.Borgin'in sesi Tom'u düşüncelerinden çekip alırken biraz irkiltmişti.Tom soran gözlerler Mr.Borgin'e baktı.''Kasadan 1500 Galleon alıp yola koyul.Frexia Flement adlı bir adamdan Durmstrang Firethroat'ın kurucus Blordy Firethroat'ın Bilekliği hakkında pazarlık yapacaksın.''Tom'un yüzüne bir gülümseme yayıldı.Bir okul yadigarı daha diye düşündü.Ama bu seferki Hogwarts'ın yani gördüğü tek yuvanın yadigarı değildi.Ne olursa olsun ama yinede bir yadigar ve değerli bir madde diye düşünürken Kasayı çoktan '' Tık '' sesiyle açıp ardından da içinden 1500 Galleon alıp Knocturn yoluna çıkmıştı.

Knocturn yoluna çıkar çıkmaz bütün gözler ona çevrilmişti. Taki '' Şak '' sesiyle oradan cisimlenene kadar.Tom yine o aptal sıkışıklık duygusu ile nefessizlik duygusunu yaşadıktan sonra yeri tekmeledi.Güneş gözüne vurduğu için ilk başta hiç bir yeri göremedi.Gözü güneşe alışınca etrafına bakabildi.

Kıvrımlı bir patika , daha 25 - 30 yıl önce dikilmiş gibi görünen orta boylu ağaçlar tabii bir aile yadigarına sahip olan bir aileye yakışacak bir Malikhane. Miss Lily'nin Malikhanesinden daha güzel herhalde derken kapıya varmıştı. '' Tak ! Tak ! '' ''Geliyorummmmmm !'' Adamın sesi fazla kalındı . Tom adamın sesini duyduğunda biraz ürktü adam daha kimsiniz demeden kapıyı açtı.Fazla cesaretli biri herhalde düşünürken adamın cüssesine hayran kalmamak elde değildi.Kaslı kollar orta uzunlukta bir saç 1 . 90 'lık boyuyla bir kadının isteyeceği gibi bir erkekti.Tom adamı incelemeyi kesip konuştu.Çünkü adam huysuzlanmaya başlamıştı. '' Ben Tom Riddle efendim.Borgin&Burkes'te çalışıyorum.Firethroat'ın Bilekliği için geldim. Adam onaylar bir edayla ''İçeri geç önüne çıkan ilk kapıya gir ve otur . Geleceğim hemen. ''

Tom adamın dediğini yaparak önüne çıkan ilk gösterişli kapıdan girdi.İçerisi müthiş gözüküyordu.Altın işlemeli bardaklar.Gümüş masalar son derece kaliteli deri koltuklar ve yerde de normal bir ayıdan biraz daha büyük bir ayı postu.Tom etrafı incelemeyi kesip tekli koltuğa oturdu.
Adam 1 dakika sonra elinde altın işlemeli üstünde Firethroat yanında da alev işareti olan bir bilezik gördü.Tom biraz heyecanlandı adam oturur oturmaz hemen konuya girdi.

'' Efendim Mr. Borgin'in size yaptığı teklif 1500 Galleon . '' Adam yüzünü buruşturup kafasını salladı.Tom ne diyeceğini bilmiyordu.Tek bildiği şey o bilekliğe sahip olmak istediğiydi.Tom bir şey demeyince adam ayağıya kalkıp Tom'a çıkışı gösterdi. Ama Tom'un dışarı çıkmaya hiç mi hiç niyeti yok gibi gözüküyordu.Cebinden hemen asasını çıkarıp böğürdü. '' Accio Bileklik ! '' Bileklik adamın elinden kurtulup Tom'un eline geldi. Adam tam Tom'un üstüne atlayacaktı ki Tom'un asasından bir yeşil ışık çıktı.Adamın cansız bedeni yere düşerken kapının önünde onlar izleyen bir kadın olduğunu gördü.Tom hemen asasını kadına doğrultup böğürdü. '' Unuttur ! ''' Kadın birşey yapamadı öyle etrafa boş bakmaya başladı.Tom kadının yanına yaklaştı.Onu bayıltıp aklına sahte bilgiler yerleştirdi.Elindeki bilekliği cebine attı.Asasını da ceketinin iç cebine yerleştirerek Malikhaneden dışarı çıktı. Yol boyunca kadının aklına soktuğu sahte bilgiyi düşündü.Onunla dün kavga etmiştik . Hala siniri geçmemişti.Ben yanlışlıkla bir bardak kırınca bana olmıyacak küfürler etti.Arkasını döndüğünde laneti yolladım.Tom gülümsedi çok zekiyim dedi kendi kendine.Tom cisimlenebileceği kadar bir yere gelince buradan bir '' Şak ! '' sesi ile cisimlendi.
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek
Nerden? : Rüzgarın Beni Attığı Yerden
Rp Sevgilim : Samara Queen Simpson
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Aslan Tüyü
En Belirgin Özelliği : Cesurluğu
Ruh haliniz : - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Imgleft80/100- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Left_bar_bleue2/100- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 -   - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 12:16 pm

gayet güzel iyiye gidiyorsun ama bir bölümün hemen peşine ikinci bölümü yayınlaman heyecan kaçırır üçüncü bölümü dört beş gün sonra yayınla mesela ben salı günü yayınlıyacağım
http://www.reelhogwarts.net
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 -   - Tom'un Hikayesi Bölüm 1 - Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 12:18 pm

Ignotus Walker demiş ki:
gayet güzel iyiye gidiyorsun ama bir bölümün hemen peşine ikinci bölümü yayınlaman heyecan kaçırır üçüncü bölümü dört beş gün sonra yayınla mesela ben salı günü yayınlıyacağım

Tamam 4 Gün Ban veya Kalıcı Yiycez 4 Günlük Yersem 4 Gün sonra lol! lol!

- Tom'un Hikayesi Bölüm 1 -
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-