Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Albus P. Hardbottle

2 posters
YazarMesaj
Albus Percival Hardbottle
Aritmansi Profesörü
Aritmansi Profesörü
Albus Percival Hardbottle

Erkek
Rp Sevgilim : Yalnızım Rahatım:D
Savaş Tarafım : Zay
Yaşım(Rp\'de) : 19
Asam : //**kızıl ejder**\\
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Güç ve İyilik
Ruh haliniz : Albus P. Hardbottle Snrrn81wa8ry4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Albus P. Hardbottle Imgleft10/100Albus P. Hardbottle Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Albus P. Hardbottle Left_bar_bleue60/100Albus P. Hardbottle Empty_bar_bleue  (60/100)

Albus P. Hardbottle Empty
MesajKonu: Albus P. Hardbottle   Albus P. Hardbottle Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 6:22 pm

Ad:Albus Percival
Soyad:Hardbottle
Bina:Roaringthroat
Okul:Durmstrang
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?:6 çünkü rp yaşım 16
RP :

Albus, yüzünü cama yaslamış dışarıyı seyrediyorduki saat

"Dink donk dink donk..."

diye öttü Albus yüzünü camdan kaldırdı ve saat'e baktı saat gece yarısı olmuştu. Albus kendi kendine söylendi

"Hay uğursuz gün hem ayın 13'ü hemde cuma bu gün tamamen uğursuz geçicek"

dedi ve tekrar yüzünü cama yasladı dışarıyı seyrediyordu gece yarısı olmasına rağmen dışarısı hala cıvıl cıvıldı insanlar gülüşerek sokakta dolanıyordu Albus;

"Bu uğursuz günde nasıl olupta eğlenebiliyorlar"

dedi sonraki 2-3 saat ne konuştu nede bir şey düşündü boş boş yüzünü cama dayıyıp dışarıyı seyretti. Artık dışarısı sessizleşmişti ne gülen bir insan nede sevinçle gezinen hayvanlar vardı. Şimdi dışarıda sadece zifiri karanlık vardı Albus dışarıyı göremiyordu asasını aldı ve

"Lumos Maxima"

dedi şimdi hem Albus'un odası hemde dışarının bir kısmı aydınlanmıştı. Albus acaba bu gün neler olucak düye düşünüyordu. Albus Gelicek Postasında okuduğu ölümlere artık dayanamıyordu şimdi elinde okumadığı Akşam Postası vardı ön sayfaya baktı ve kaskatı kesildi uzaktanda olsa tanıdığı biri ölmüştü hemen Gazeteyi elinden attı. Tekrar yüzünü cam'a dayadı 10-20 dakika sonra dışarıda göz alıcı bir aydınlık belirdi Albus hemen

"Nox Maxima"

dedi asasındaki ışık söndü ama dışarıda hala aydınlık vardı. Kısa süre sonra aydınlığın içinden hayaletler çıkmaya başlıyınca Albus bir anda kendini geri attı duvara yaklaştı ama dolaşan hayaletleri hala görebiliyordu. Kısa süre sonra kapalı pencereden içeri bir hayalet süzüldü ve Albus'un tam kalbinden içeri süzüldü. Albus içinde bir sıcaklık hissetti ve oracıkta bayıldı. Sabah kalkdığında bunun bir rüyamı yoksa gerçekmi olduğunu düşündü ama içinde o sıcakık hala vardı ama Albus ona aldırış etmedi

"Neyse herhalde kötü bir kabus gördüm"

dedi ve banyoya gitti suyu açtı yüzünü yıkatı ve aynaya baktı baktığı andada kendini geri savurdu çünkü daha önceden kap kara olan saçlarında sarılıklar çıkmıştı ve kulakları sivrileşmişti acaba bu bir oyunmu dedi ve kulaklarını el yordamıyla yokladı ama sivriydi sonra kendi isteği dışında konuşmaya başladı

"Albus hayır dün gece gördüklerin rüya değildi hepsi ama hepsi gerçekti dün gece içine giren hayalet bendim ve ben bir elf'im benim dışımda büssürü büyülü yaratık dün gördüğün ışıktan buraya geldik ve bir çoğumuz kendine uygun bir vücut buldu her hayalet kendi özelliklerine sahib büyücülerin içine girdi ben ise seni kendime yakın buldum ve tam kalbinden içine girdim ben şimdi sana büyük avantaj salıyorum ama tabi zararlarımda var"

dedi ve sustu Albus sanki küçük dilini yutmuştu zar zor konuştu

"P-peki nedir avantajların"

dedi içindeki hayalet yine konuşmaya başladı

"Mesela benim yapabildiğim herşeyi yapabiliceksin elf dilini bilmek süper ok kullanmak elf iksirleri hazırlamak gibi bu avantajlar sana bir çok büyücüden daha ileride olmanı sağlıcak"

dedi ve sustu Albus şimdi biraz daha rahatlamıştı ve yine bir soru sordu

"Peki buraya gelen bütün hayaletler iyi taraftamı?"

içindeki Elf bir kahkaha koyuverdi

"Tabikide değil ama gece gördüğün ışıktan gelen bütün hayaletler iyi tarafta kötüler ise başka bir yerde büyük ihtimalle kötülüğün çok olduğu bir yerde karanlık bir kapıdan dışarı çıktı"

dedi Albus artık çok rahatlamıştı ve içindeki hayalete

"Hadi o zaman biraz dışarı çıkalımda sana burdaki yerleri gösteriyim"

dedi ve tam kapıdan çıkarken elf

"He bu arada dışarıda böyle konuşmamız garip geliceği için sen sadece içinden düşün ben senin düşündüğün bütün herşeyi hissedebilirim"

dedi Albus başıyla onayladı ve içindeki elf'le birlikte kapıdan çıkarak gittiler.
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Albus P. Hardbottle Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Albus P. Hardbottle Imgleft100/100Albus P. Hardbottle Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Albus P. Hardbottle Left_bar_bleue100/100Albus P. Hardbottle Empty_bar_bleue  (100/100)

Albus P. Hardbottle Empty
MesajKonu: Geri: Albus P. Hardbottle   Albus P. Hardbottle Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 6:26 pm

4. Sınıf !

KİLİT
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com

Albus P. Hardbottle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Albus P.Hardbottle
» Albus P. Hardbottle
» Albus Percival Dumbledore
» Albus Percival Hardbottle
» Albus Percival Hardbottle