Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim

+2
Aberforth Dumbledore
Ignotus Walker
6 posters
YazarMesaj
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek
Nerden? : Rüzgarın Beni Attığı Yerden
Rp Sevgilim : Samara Queen Simpson
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Aslan Tüyü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Cesurluğu
Ruh haliniz : Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Imgleft80/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Left_bar_bleue2/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Empty_bar_bleue  (2/100)

Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Empty
MesajKonu: Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim   Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 3:46 pm

http://www.petitionspot.com/petitions/harrypotter6

Bildiğiniz gibi Harry Potter ve Melez prens bugün açıklanan bir kararla 19 Temmuz 2009 tarihine ertelendi ve bu resmi sitedede duyuruldu.Hp hayranları olarak yukarıdaki siteye girip WB'ye tepkimizi yolluyoruz şimdiden 7862 itiraz var tek yapmanız gereken yukarıdaki linkte alt tarafa geçip

First Name: Adınız
Last Name: Soyadınız
Email: Msn adresiniz

bu bilgileri doldurarak forumun altında bulunan
Sign Petition tuşuna basmak bu sayede sizinde tepkiniz listeye eklenir.Haydi millet eğer Harry Potter ve Melez Prens'i yaklaşık 11 ay sonra izlemek istemiyosanız haydi eller Sign Petition'a!
http://www.reelhogwarts.net
Aberforth Dumbledore
Uçuş Profesörü/Asa Dükkanı Sahibi
Uçuş Profesörü/Asa Dükkanı Sahibi
Aberforth Dumbledore

Kadın
Yaşım(Rp\'de) : ll
Asam : ll
Kan Saflığı : lll
En Belirgin Özelliği : ll
Ruh haliniz : Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Dansrr61ul2vx5

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Imgleft50/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Left_bar_bleue98/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Empty_bar_bleue  (98/100)

Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Empty
MesajKonu: Geri: Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim   Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:33 pm

yok böyle bişey ya şimdi düşüp bayılabilirim ww ss ben o warner bros'u varya. 020my7
Cedric Michael Perkins
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Cedric Michael Perkins

Erkek
Nerden? : Kaplumba deden :D
Rp Sevgilim : Gabriel Valéria Florian
Savaş Tarafım : Dumbledore\\\'un Ordusu (yani ZAY)
Yaşım(Rp\'de) : 12
Asam : Sihrin Hırsı
En Belirgin Özelliği : Zeki
Ruh haliniz : Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Yeasj31tg0hn4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Imgleft10/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Left_bar_bleue0/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim   Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Icon_minitimeC.tesi Ağus. 16, 2008 1:43 pm

pp yy Terbiyemi bozmayım diyorum filmi kısalttılar birşey demedim başka sitede okudum şunları demişler

Melez Prens’i yaza çekişimizin iki sebebi var. Birincisi, yaz mevsiminin bu tür bir filmin vizyona girmesi için uygun olması, ki bu da, en çok hasılat yapan ikinci film olan son Harry Potter filminin başarısından anlaşılıyor. İkinci olarak, tüm diğer şirketler gibi, diğer filmlerin senaryolarının hazır olmasını etkileyen yazarların grevinin sonucu oluşan etkileri hissediyoruz - rekabet ortamını 2009′a çekiyoruz ve bundan faydalanmak istediğimiz, yeni fırsatlar sunuyoruz. Melez Prens’i, Temmuz’a çekmenin en iyi strateji olduğu konusunda hemfikiriz.” hemde

Vizyon tarihinin değişmesi, gelecekteki Harry Potter filmlerinin yapım programını değiştirmiyor. Melez Prens’in yapım aşaması zamanında tamamlandı, ve şirketin, iki bölümlük Harry Potter ve Ölüm Yadigarları’nın yayın planları, bu değişimden etkilenmeyecek. Harry Potter hayranlarının son bölümleri ekranda görmek için sabırsızlandıklarını biliyoruz. Aslında, iyi haber, Melez Prens ile Harry Potter ve Ölüm Yadigarları’nın ilk bölümü arasındaki boşluk artık daha kısa olacak.”

Ve

“Jeff Robinov, Harry Potter ve Melez Prens filminin vizyon tarihinin Temmuz’a çekilmesinin arkasındaki gerekçeyi açıkladığında, açık bir şekilde, bu, olabilecek en geniş seyirciye ulaşma şansını sundu bize. Ben, son filmden ve David Yates’in ve eşsiz kadromuzun tüm çalışmalarından dolayı son derece gururluyum; inanıyorum ki, seriyi geliştirdik ve ileriye götürdük. Bunu tüm dünyadaki Harry Potter hayranları ile paylaşmayı dört gözle bekliyoruz, biraz daha beklememiz gerekse bile.”

Var ya Warner Bros'un bu kadar para göz olduğunu bilmezdim ya.Hem sahneleri kesiyorlar hemde utanmadan dah fazla seyirci olsun diye 19 Temmuz 2009'a alıyorlar gösterimi arkadaşlar aslında hiç gitmez bu filme (Nasıl dayancam bilmiyorum ama) O zaman kimden parayı kazandığını ve ertelemeğin ne demek olduğunu görsünler ss ss ss yy yy pp pp pp pp pp yy yy yy
http://butunsihiralemi.yetkinforum.com
Hermione Granger
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Hermione Granger

Kadın
Nerden? : Olmak istediğim yerin az uzağından...
Rp Sevgilim : •●◦Jack Sparrow◦●• Biri var ki.. O kendini biliyo[R]
Savaş Tarafım : Samimi olmayı vaad edebilirim, tarafsız olmayı AsLa! ---> -Dumbledore's Army-
Yaşım(Rp\'de) : 15 [aslı=16,5]
Asam : ~Kalp Çakrası~
Kan Saflığı : Muggle doğumlu~
En Belirgin Özelliği : cesur
Ruh haliniz : Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Imgleft10/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Left_bar_bleue100/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim   Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 7:18 pm

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE??????????!!!

Allaaahhh yaşadım ben xD İstediğiniz kadar kızabilir, hattaa beni öldürebilirsiniz ama sevindim ben yaa :) Ben o filmi nasıl izliycem diye ölüyordun resmen... Çok rahatladım =) Yaa o LAvender sahnelerinde beni bağlamaları için arkadaşları tembihlemiştim bile xD Oh ohh yandann =)

Ama ne yazıkki... Bu haber gerçek olamaz... Fragman yayınlandırktan sonra tarih değiştirilemez. Bu sadece para kazanmak için yapılmış olmalı. Siteye ne kadar oy giderse para kazanılacak ve tarih tekrar Kasım'a çekildi denilecek filan... Tarihin ertelenmesi imkansız arkadaşlar, fragman çoktan yayınlandı...
http://hogwarts.turkforumpro.com
Finrod Voldemort
Eski Yazılar Prof./Tüy Kalem Dük. Sahibi/Slithersnake Sorumlusu
Eski Yazılar Prof./Tüy Kalem Dük. Sahibi/Slithersnake Sorumlusu
Finrod Voldemort

Erkek
Nerden? : İstanbul/Ümraniye
Rp Sevgilim : A. Ramona Melanie Lavigne
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyenn.
Yaşım(Rp\'de) : 30
Asam : Anka Dokunuşu
En Belirgin Özelliği : Savaşçı
Ruh haliniz : Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Snrrn81wa8ry4

MesajKonu: Geri: Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim   Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 7:56 am

Lanet olsun böyle W.B ye ya
Cedric Michael Perkins
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Cedric Michael Perkins

Erkek
Nerden? : Kaplumba deden :D
Rp Sevgilim : Gabriel Valéria Florian
Savaş Tarafım : Dumbledore\\\'un Ordusu (yani ZAY)
Yaşım(Rp\'de) : 12
Asam : Sihrin Hırsı
En Belirgin Özelliği : Zeki
Ruh haliniz : Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Yeasj31tg0hn4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Left_bar_bleue0/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim   Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 8:08 am

Arkadaşlar siz bileiyormusunuz bilmem ama yeni fragman yayınlandı eski fragman ama sadece sonunda July yani temmuz yazıyor.
http://butunsihiralemi.yetkinforum.com
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Imgleft100/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Left_bar_bleue100/100Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim   Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim Icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 11:30 am

Hermione Granger demiş ki:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE??????????!!!

Allaaahhh yaşadım ben xD İstediğiniz kadar kızabilir, hattaa beni öldürebilirsiniz ama sevindim ben yaa :) Ben o filmi nasıl izliycem diye ölüyordun resmen... Çok rahatladım =) Yaa o LAvender sahnelerinde beni bağlamaları için arkadaşları tembihlemiştim bile xD Oh ohh yandann =)

Ama ne yazıkki... Bu haber gerçek olamaz... Fragman yayınlandırktan sonra tarih değiştirilemez. Bu sadece para kazanmak için yapılmış olmalı. Siteye ne kadar oy giderse para kazanılacak ve tarih tekrar Kasım'a çekildi denilecek filan... Tarihin ertelenmesi imkansız arkadaşlar, fragman çoktan yayınlandı...

Delü müsün kısım sen ya ... Suspect
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com

Harry Poptter ve Melez Prens 19 Temmuz 2009'a ertelendi!! Haydi tepki gösterelim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OkS^ZeDeLeR :) 8 Haziran-18 Temmuz
» 28 Haziran-8 Temmuz(Offline)
» >03 - 09 Temmuz 1. Ders< {Ortak}