Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

nina teander

2 posters
YazarMesaj
Nina Teander
Zihinbend Profesörü/Zonko'nun Şaka Dükkanı Sahibi
Nina Teander

Kadın
Nerden? : antalya
Rp Sevgilim : James Daniel Black
Savaş Tarafım : ZAY
Yaşım(Rp\'de) : 95
Asam : ::Gökyüzünün maviliği::
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : cesur ve aynı zamanda çok zeki

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
nina teander Imgleft50/100nina teander Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
nina teander Left_bar_bleue75/100nina teander Empty_bar_bleue  (75/100)

nina teander Empty
MesajKonu: nina teander   nina teander Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 10:17 am

Jessica yemeğini yedikten sonra üzerine güzel şeyler giyip arkadaşı anahi nin yanına gitmeye karar verdi.Gitmeden onu görmek onun için çok iyi olacaktı.Saçını başını düzeltip dışarıya çıktı.Evden çıkarken saatine baktığında saat 12:00 yi vuruyordu.Zamanı vardı.Bir kaç dakika sonra anahi nin evinin önüne gelmişti.Kapısına gitti kapıyı yavaşça kaldı.Bir kaç dakika sonra lee kapıyı açtı.Jessica anahi ye dönerek:

" Günaydın anahi. "
dedi.Anahi jessicaya bir kaç dakika baktıktan sonra dönerek:

" Günaydın içeriye girmez misin canım. "
dedi usulca.Jessica o anda içeriye girdi.Jessica o arada anahi nin evine bakıyordu çok beğenmişti anahi nin evini.Bu sırada anahi mutfağa gitmişti.Bir kaç dakika sonra lee içeriye girdi ve jessica dönerek:

" Nasılsın canım?? Bir şey almak ister misin çay,kahve... "
dedi gülümseyerek.Jessica o sırada eve bakmakla meşgul çok güzeldi kocaman panjurları vardı.Bir kaç saniye sonra ekndini toplayıp anahi nin sorduğu soruya cevab verdi:

" İyim canım hem de çok iyiyim canım. "
dedi ve gülümsedi.O an çok mutluydu jessica etrafına gülücükler saçıyordu sözü sölerken.Ardından tekrar:

" Yok canım içmicem sağol zaten seninle vedalaşmaya geldim. "
dedi.Anahi bu sözden sonra biraz şaşırmışa benziyordu.Ama bir şey sölemesi gerekiyordu.Sonra anahi sakın bir yüz ifadesiyle:

" Nee... canım ne vedalaşması ne diyorsun neden bahsediyorsun sen. "
dedi şaşkınlıkla.Jessica anahi nin bu tavrına çok şaşırmıştı bu akdar çok tepki vereceğini hiç tahmin etmemişti paris.Paris küçük bir gülümsemeyle anahi ye dönerek:

" Noldu canım çok şaşırmışa benziyorsun.Canım ben gidiyorum.Amerikaya gidiyorum.Haa... evet sen bilmiyordun dimi canım ben sana sölememiştim ahh kafam.Neden sölemedim ki ben sana söleseydim bu kadar çok tepki vermezdin canım özür dilerim ama gidiyorum napacaksın mecbur iş icabı. "
dedi jessica sözlerini sölerken anahi nin yüz ifadesi bir anda değişmişti.Biraz şaşkınlığı gitmişi gibi görünüyordu ama sadece yüz ifadesiydi.Bir kaç dakika sonra anahi nin şaşkınlı gitmiş olsa gerek hemen söze başladı:

" Canım bana hiç bahsetmemiştin.Nerden çıktı bu Amerika ya gitme işi. " dedi.Ardından jessica anahi ye dönerek tekrar:

" Canım bende bilmiyorum hemen aniden oldu.Uçağım saat 15:00 da kalkacak.Canım sadece seninle vedalaşmak için geldim.Seninle vedalaşmadan gidemezdim heralde. " dedi.Anahi de onu onaylamak amacıyla kafasını salladı.Bir kaç dakika sonra paris saatine baktığında saat 13:00 i vuruyordu jessicanın kalkamsı gerekiyordu artık.Jessica anahi ye bakarak:

" Canım benim gitmem gerekiyo uçağımın saati yaklaşıyor.Eşyalarım evde onları alıp yola çıkacağım. "dedi ve ardından ayağa kalkıp kapıya yöneldi.Jessica o an içini hüzün kaplamıştı adeta.Bir an hüzünlenmişti ağlamaklı olmuştu.Anahi de ardından:

" Tamam canım sen bilirsin sen bilirsin seni çok özlücem.Hayırlı yolculuklar. " dedi.O lafları sölerken jessicanın boynuna sarılsı.Onu iki yanağındanda öptü jessica ona sarıldı içtenlıkle jessicanın içi ısınmıştı adeta anahi ye sarılırken.Jessica o an anahiden den hiç ayrılmak istemiyordu.Ama mecburdu işi için gitmek zorundaydı jessica.Jessica kapıdan çıktığında içi cız etmişti o anda hüzünlenmişti.Hemen sevinçliydi hemnde arkadaşından ayrıldığı için hüzünlüydü.Jessica kapıdan çıkarken anahi jessica ya tekrar sarılarak:

" Güle güle canım kendine iyi bak seni çok özlücem. "dedi ağlamaklı olmuştu anahi ansızın.

O an da jessica merdivenlerden aşağıya indi yavaş yavaş.Jessica tekrar arkasına baktığında jessica anahi ye el salladı.Çok ama çok hüzünemişti kendini zor tutuyordu ağlamamak için.Ama ağlamamışsı gerekiyordu.O sırada jessica evinin yolunu tuttu.Bir kaç dakika sonar jessica evinin önüne geldi.İçeriye girmeden bavulunu kapıdan alıp hava alanına doğru yöneldi ama yürüyerek gidemezdi biraz uzaktı.Evini son bir kez baktı.Oralardan bir taksi çevirdi.Hava alanına doğru yöneldi.Arabadayken hep arkadaşı anahi yi düşünüyordu onu çok özlücekti.Onunla nasıl ayrı hala aklı ermiyordu.Ama işi yüzünden gitmeliydi mecburdu buna.Zaten bunu arkadaşı anahi yede sölemişti anlayışla karşıladı anahi.Bir kaç dakika sonra havaalanına gelmişlerdi.Jessica taksiden yavaşça indi.Uçağa doğru yöneldi.Jessica saatine baktığında saat 14:30 du daha yarın saati vardı.
Jessica biletini önceden almıştı içeriye girip uçağının saatinin gelmesini bekledi.Oradan bir kaç şeyler aldı.Bir kaç dakika sonra anonsu kulaklarında duydu.Uçağının saati gelmişti artık gitmeliydi.Gitmek için ayağa kalktı.Etfafına bakındı ve uçağa doğru ilerledi.Bir kaç dakika sonra uçağa ulaşmıştı.Artık binmeliydi.Bütün herkez uçağa binmek için sıraya gelmişti.

Jessica da o sıralardan birindeydi.Uçağın merdivenlerini yavaş bir şekilde çıkıyordu.Artık uçağın kapısına gelmişti.Son bir kez daha gerisine baktı.Ve ilerledi.Uçakta verilen numaraya oturdu.Yanına da yaşlı bir teyze oturmuştu.Jessica saatine baktığında saat tam 15:00 olmuştu.O anda uçak artık kalkmak üzereydi.Bütün yolcular bindikten sonra uçak harekete geçti.Jessica o an çok hüzünlemmişti çok ama çok.İçi cız etmişti artık jessicanın mutlu olması gerekiyordu.Ama o arkadşından ayrıldığı için çok üzgündü.Bir kaç dakika sonra uçak havalandı.Jessica camdan aşağıya bakıyordu.Bütün herkezin ailesi akrabaları gelmşti.Bir kaç dakika sonra uçak gözden kayboldu ve jessica da Amerika nın yolunu tuttu.
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : nina teander Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
nina teander Imgleft100/100nina teander Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
nina teander Left_bar_bleue100/100nina teander Empty_bar_bleue  (100/100)

nina teander Empty
MesajKonu: Geri: nina teander   nina teander Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 11:26 am

Betimleme çok az ,
İmla , noktalama hataları var ,
Renkler çok koyu ,
Uzunluk iyi ,
Düzen iyi ...
%65
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com
Nina Teander
Nina Teander

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

nina teander Empty
MesajKonu: Geri: nina teander   nina teander Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 9:55 am

1.Bölüm

Luna günün ilk ışıklarıyla gözlerini açtı. Bir yandan çok mutluydu bir yandan da çok üzüntülü... Üzüntülü olmasının nedeni, Chirs'den ayrılalı 1 gün bile olmamıştı ; fakat onu çok özlemişti. Mutlu olmasının sebebi de evindeydi, annesini ve babasının yanındaydı. Bugün onlarla birlikte gezecek ve eğlenecekti. Bu nedenle hemen ayağa kalktı. Bavulunu açtı ve kıyafetlerini çıkardı. Kıyafetin içinden Chirs ile çektirdiği fotoğrafı görünce kalbinin ortasına birşey saplanır gibi oldu ve acımaya başladı. Bu acıyı iyi bilirdi ; bu acı aşk acısıydı...Birkaç dakika sonra Luna odasından en güzel kıyafetlerini giymiş olarak çıktı. Koşarak ilk önce annesine, sonrada babasına sarıldı. Sonrada:

--Günaydın anneciğim ve babacığım. Ooo kahvaltıyı hazırlamışsınız çok güzel görünüyor, diyerek kahvaltı masasına oturdu ve kahvaltısını yapmaya başladı. O kadar hızlı yiyordu ki bunu gören anne ve babası çok şaşırdı. Annesi:
--Kızım yavaş arkandan biri kovalamıyor, dedi ve gülümsemeden edemedi.

Luna’da ağzındaki lokmasını bitirdikten sonra:
--Anneciğim ne yapabilirim yemeklerini ve kahvaltı sofranı çok özlemişim, dedi ve o da gülümsedi.

Babası:
--Kahvaltınızı biraz daha geç yaparsanız metroyu kaçıracağız ona göre, dedi ve sofradan kalkarak bonyoya doğru ilerledi

Luna’da en sonunda kahvaltı sofrasından kalkabilmişti. Karnının ağrıdığını hissetti o kadar fazla yememeliydi. Karnı neredeyse patlayacaktı. Banyoya girdi ve elini ağzını yıkadı. Kendi havlusunu eline alarak odasına çekildi. Yatağına oturdu.O güzel Hogwarts anılarını ve Chirs ile geçirdiği günleri anımsadı.Onu çok özlemişti. <>
diye düşündü…

Bütün bunları düşünürken annesinin sesini duydu:

--Luna haydi gidiyoruz.

Luna bu sesi duyarduymaz hemen ayağa kalktı ve kapıya doğru koştu. Annesi ve babası arabaya binmiş Luna'yı bekliyordu. Luna onları beklettiği için çok utandı. Hemen arabaya bindi. Arabanın hareket etmesiyle beraber tatlı hayallere daldı...
Nina Teander
Nina Teander

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

nina teander Empty
MesajKonu: Geri: nina teander   nina teander Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 9:56 am

2. bölüm

Luna' nın tatlı hayali arabanın durmasıyla sona erdi. Arabadan oflayarak çıkan Luna hiçte mutlu görünmüyordu. Babası arabayı kilitledi ve alışveriş merkezine doğru ilerledi. Babasını annesi, annesinide Luna takip etti. Luna bir karınca kadar yavaş yürüyordu. Elini cebine attı ve Chirs ile çektirdiği fotoğrafa bakarak:

--Senden ayrılalı iki gün bile olmadı ama seni çok özledim, dedi ve resmi öpüp cebine koydu.

Annesi ve babası bayağı uzaklaşmıştı. Luna bu nedenle koşmaya başladı. Annesinin yanına geldiğinde nefes nefese kalmıştı. Luna'nın mutlu görünmediğini gören annesi:

--Luna neyin var kızım? Neden mutsuzsun, diye sordu.

Luna:
--Anne ben eve gitmek istiyorum. Burada çok sıkıldım, dedi ve suratını asarak ilerledi.

Annesi Luna'nın neden böyle davrandığını anlamıştı. << Anlaşılan Chirs' i özlemiş >> diye düşündü. Ama elinden ne gelirdi ki. Boşver düşüncesiyle Luna'yı takip etti.

Luna tam 4 saat suratını asarak alışveriş merkezinde yürümüştü. Bu arada annesi ve babası ona hiç karışmamış, neler gerekliyse almış, alışverişlerini bitirmişlerdi. Alışveriş merkezinden çıktılar ve arabalarına doğru ilerlediler. Anayola geldiklerinde anne ve babası karşıya geçmişti ; fakat Luna hala geçmemişti. Luna tam yolun ortasındaydı. Bir anda başı döndü ve bir arabanın çarpmasıyla yere yıkıldı. Olayı gören anne ve babası koşarak kızlarının yanına geldiler ve:

--Lunaaaa!!!! diye bağırdılar. Luna artık herşeyin bittiğini anlamıştı. Chirs' i bir daha asla göremeyecekti. Zorlukla resmi çıkardı ve göğsünün üzerine koyarak:

--Mezarımın içine bu resmide koyun. Chirs seni çok seviyorum dedi. Bu Luna' nın son sözleri olmuştu çünkü gözlerini bir daha açmamak üzere kapatmıştı.

OUT: Bu rpleri başka bir sitede yazmıştım rp %100 benimdir...
Paul Walker
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : nina teander Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
nina teander Imgleft100/100nina teander Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
nina teander Left_bar_bleue100/100nina teander Empty_bar_bleue  (100/100)

nina teander Empty
MesajKonu: Geri: nina teander   nina teander Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:50 am

Betimleme çok az ,
Bazı anlatım bozuklukları var ,
Uzunluk iyi ,
Renkler iyi ...

%75
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com

nina teander
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nina teander