Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İLK DERSİMİZ

YazarMesaj
Nina Teander
Zihinbend Profesörü/Zonko'nun Şaka Dükkanı Sahibi
Zihinbend Profesörü/Zonko'nun Şaka Dükkanı Sahibi
Nina Teander

Kadın
Nerden? : antalya
Rp Sevgilim : James Daniel Black
Savaş Tarafım : ZAY
Yaşım(Rp\'de) : 95
Asam : ::Gökyüzünün maviliği::
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : cesur ve aynı zamanda çok zeki

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
İLK DERSİMİZ Imgleft50/100İLK DERSİMİZ Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
İLK DERSİMİZ Left_bar_bleue75/100İLK DERSİMİZ Empty_bar_bleue  (75/100)

İLK DERSİMİZ Empty
MesajKonu: İLK DERSİMİZ   İLK DERSİMİZ Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 10:22 am

Nina erkenden kalktı. Bugün onun için çok önemli bir gündü. İlk dersine girecekti. Onun için çok heyecanlıydı. Hemen üzerini giyindi ve hızlı adımlarla Büyük Salon'a ilerledi. Büyük Salon'a geldiğinde hiç boş yer kalmadığını gördü. Açıkcası sevindi. Bu sene çok öğrencisi olacaktı. Kendi oturağına ilerledi ve oturdu. Etrafına gülücükler saçıyordu. Kahvaltısını büyük bir hızla yaptı ve dersliğe doğru ilerledi. Derslikte kimse yoktu. Doğrusu buna çok sevindi çünkü anlatacaklarını tekrar edecekti. Tam başlıyacaktı ki içeriye bir erkek öğrenci girdi. Öğrenci utangaç bir tavırla:

--Pardon profesör galiba geç kaldım fakat içeride kimse yok, dedi. Nina öğrencinin masum olduğunu yüz ifadesinden ve konuşmasından anlamıştı:

--Hayır canım geç kalmadın aksine ben erken geldim, dedi. Genç öğrenci sıraya oturdu. Sınıfta bu arada yavaş yavaş doluyordu. Sınıf tamamen dolduğunda:

--Evet sevgili öğrenciler ben yeni Zihinbend Profesörünüz Nina Teander. Umarım sizinle 1 yıl bayunca neşeli dersler işleriz. İlk sıradan kendinizi tanıtmaya başlayın lütfen, dedi ve masasına oturarak öğrencilerin konuşmasını bekledi.

İLK DERSİMİZ
1 sayfadaki 1 sayfası