Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak]

+2
Regulus Dearborn
Keira K. Walker
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Regulus Dearborn
Beauxbatons/Snorlwolf 3.Sınıf Öğrencisi
Regulus Dearborn

Erkek
Nerden? : Fransa
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Karanlık Panzer
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : İyilik sever olması ve zır deli
Ruh haliniz : Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Utangga71ak5kh3

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Imgleft10/100Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak]   Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 10:03 pm

-Kurtboğan İksiri'nde en ufak
hata seni öldürebilir.Yanlış bilmediğinden emin ol.Sakın bana Kurtadam
muamelesi yapma.Bu çok yanlış olur.Bu Kurtboğan İksiri ile ilgili
herşeyi bir kişi biliyor.O da hayatımda değer verdiğim en iyi
dostum.Ondan Astronomi haritası almalıyım.Unutmuşum.Gelmeyeceğini
düşünmeye başladım.

-Hayret ben yanlış iksiri yaptım ama ölmedim.Sadece bağırsak sorunu yaşadım.Bunun bir araştırmam lazım.Ve üstelik ben sana kurtadam muammelesi yapmıyorum yanlış anladın.

Dedi Regulus ve gülümsedi.Ve şu sözleri ekledi.

-Şu dersler.Her yere giriyor.Çoğu lafta bir dersle ilgili söz çıkyor.Şuan dersi düşüncek durumda değilim.Ve arkadaşın çok önem veriyorsun ha.

Küçükken Regulus'un da iyi bir dostu vardı.Ama şimdi o yoktu.Regulus o arkadaşını düşündükçe şekli gözünün önüne gelirdi.Ve onu her hatırladığında gözünden bir damla yaş akardı.

William Ravenous
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D
Ruh haliniz : Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Imgleft10/100Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak]   Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 10:25 pm

-Arkadaşlarım bence derslerden daha önemli.Ama.. Neyse boşver..İçimde kötü bir his var.. Arada olur..Bi sevgilin falan var mı?Şahsen benim yok ama Gryffindor'dan bir kızı seviyorum doğrusu.Nerelisin?Hiç kendinden söz etmedin..

''Acaba yanlış bir karar mı veriyorum?Ya Ölüm Yiyen'se?2. St. Mungo vakası yaşamak istemiyorum.Muhabbeti yarıda kesip git..'' diye düşünürken oğlanın gözünden bir damla yaş geldi.Will onu bu halde bırakamazdı ama Hermione'yi çok merak ediyordu.Bir an düşünp kızlar yatakhanesine gitmeyi bile düşündü.Onu zorla da olsa elinden tutup getirecekti.Onunla konuşması ve gerçeği öğrenmesi gerekiyordu..
Regulus Dearborn
Beauxbatons/Snorlwolf 3.Sınıf Öğrencisi
Regulus Dearborn

Erkek
Nerden? : Fransa
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Asam : Karanlık Panzer
En Belirgin Özelliği : İyilik sever olması ve zır deli
Ruh haliniz : Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Utangga71ak5kh3

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Left_bar_bleue85/100Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak]   Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:35 pm

-Arkadaşlarım
bence derslerden daha önemli.Ama.. Neyse boşver..İçimde kötü bir his
var.. Arada olur..Bi sevgilin falan var mı?Şahsen benim yok ama
Gryffindor'dan bir kızı seviyorum doğrusu.Nerelisin?Hiç kendinden söz
etmedin..

-Hiç sevgilim yok.Bir kaç kişye teklif ettim ama hiçbirinden cevab gelmedi.Şu kızları hiç anlamadım.Nazmı yaparlar sinirmi belli olmaz.Beni seven varmı onu bilmiyorum.Ve Alman'ım.Ve başkenti Berlin'de oturuyorum.Yani şehirli çocuğuyum.Dedemle birlikte oturuyorum.Annem ve babam kötü bir büyücü tarafından öldürüldü.Ve sen nerelisin?

En son Regulus Dearborn tarafından Çarş. Eyl. 03, 2008 3:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
William Ravenous
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D
Ruh haliniz : Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak]   Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak] - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:59 pm

-Alpler ha?İlginç.. Her gün okula nasıl gidip geliyorsun..'' dedi Will.Sonra iyice düşündü..

''Sıkıldım.En azından bir arkadaşım olsa da..'' diye düşündü Will.

''... İngiltere doğumluyum.Burada okuyorum.'' dedi Will.Gözü hâlâ bir umutla kapıya bakıyordu.İçinden Ron'un yerinde olmak istediğini geçirdi.Ne de olsa o Hermione ve Claire'in en iyi arkadaşı gibi görünüyordu...

Noel Balosu[Tüm Okullar Ortak]
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-