Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orlando Bloom

3 posters
YazarMesaj
Orlando Black
Durmstrang/3.Sınıf Slithersnake Öğrencisi
Orlando Black

Erkek
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : ::Ejderha gülüşü::
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : zekam
Ruh haliniz : Orlando Bloom Boupi31rp5of8

Orlando Bloom Empty
MesajKonu: Orlando Bloom   Orlando Bloom Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 1:48 pm

Ad:Orlando
Soyad:Bloom
Bina:
Okul:
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?:rp me göre hangi sınıf olduğunu siz belirleyin
RP :
Orlando okulda gezerken.Karşısına en büyük düşmanı sean(rp) geldi.Orlando hemen asasını çıkarcakken sean asasını Orlando ya doğrultmuştu.Ve tam bi büyü yollicakken arkasından bi ses duydu.Bu bi anlık arkasına bakmasını Orlando çok iyi değerlendirdi.Ve hemen bi beden kilitleme büyüsüyle sean ı saf dışı bıraktı.Orlando Sean ın aklını çelen ses ne diye yere baktı.Orda sadece bi yılan duruyordu.Yılan sanki Orlando ya kendisini takip etmesini söylüyordu.Orlando yılana anladığını belirtmek için kafasını salladı ama sonra yılanın kafa sallamasını anlamicağını düşündü.Yılan o anda Orlando yu şaşırtan bir şey yaptı o da kafa salladı.Ve yerde sürünerek ilerlemeye başladı.Arkasından da Orlando onu takip etmeye başladı.Orlando ormana gelince yılanın durduğunu gördü.Ve o anda ormanda bir hışırtı duydu.Hemen sonra da hışırtının sebebi belli oldu karanlık lord oraya cisimlenmişti.Orlando hemen başını eğdi ve"Lordum burda sizi görmek ne büyük onur "dedi Orlando.Ama karanlık lord hemen konuşmadı.Biraz bekledi ve sadece Orlando nun duyabilceği bir fısıltıyla"Yardımına intiyacım var Orlando senden başka kimse yardım edemez.Seni böyle işlerde kullanmak istemezdim ama sen okuldaki en güçlü ö.y sin bu yüzden bunu sadece sen yapabilirsin"dedi.Orlando biraz düşündü.Lord kendisini kullanmak istiyorsa kesin önemli ve zor bi görev olmalıydı.Sonra lordabakıp"Ne görev verirseniz yapıcam lordum"dedi.O anda lordun yüzünde bir gülümseme belirdi.Ve yine sadece Orlando nun duyabilceği bi seste"sana güvene bilceğimi biliyordum Orlando.O zaman şimdi görevini söyliyim.Görevin sean denen öğrenciyi öldürmek."dedi.Orlando görevi duyunca bi anda şaştı kaldı.Sean la düşmandı ama onu öldürmek.Hiç düşünmemişti.Tabi başka şansı da yoktu.Çünkü lorda sö verdi.Bu olay okul hayatının sonuna yaklaştırıyordu onu.Ve Orlando sean ı bulmak için okula koştu.Orlando bi anda şaşırdı.Çünkü karşısında sean duruyordu.Orlando hiç düşünmeden asasını çekti.Ve"Avada kedavra"diye bağırdı.Sean hemen gözlerinde hayretle yere yığıldı.Orlando sean ı alıp bi dolaba soktu.Bu dolap sene sonuna kadar açılmazdı.Sene sonuna da zaten Orland mezun oluyodu.Sean ın bütün eşyalarını alıp yaktı Orlando.Yüzünde üzüntü ve mutluluk arası bir duyguyla ortak salonuna döndü.
William Ravenous
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Asam : Zekanın Buğusu
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Orlando Bloom Imgleft10/100Orlando Bloom Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Orlando Bloom Left_bar_bleue55/100Orlando Bloom Empty_bar_bleue  (55/100)

Orlando Bloom Empty
MesajKonu: Geri: Orlando Bloom   Orlando Bloom Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 1:53 pm

Out: Önce okul kayıtlarında kaydın kabul edilmeli,seçildiğin okuladan binana gitmelisin...
Orlando Black
Durmstrang/3.Sınıf Slithersnake Öğrencisi
Orlando Black

Erkek
Asam : ::Ejderha gülüşü::
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : zekam

Orlando Bloom Empty
MesajKonu: Geri: Orlando Bloom   Orlando Bloom Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 2:08 pm

anlamadım dumstrang a seçildim şimdi
Keira K. Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Keira K. Walker

Kadın
Nerden? : Paris
Rp Sevgilim : Paul Walker
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Kedi Pençesi
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Paranoyaklığı

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Orlando Bloom Imgleft100/100Orlando Bloom Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Orlando Bloom Left_bar_bleue100/100Orlando Bloom Empty_bar_bleue  (100/100)

Orlando Bloom Empty
MesajKonu: Geri: Orlando Bloom   Orlando Bloom Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 2:10 pm

Orlando Bloom
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orlando Bloom
» Orlando Bloom
» Orlando Bloom
» Orlando Bloom
» Orlando Bloom