Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanışma

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
William Ravenous
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Zekanın Buğusu
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D
Ruh haliniz : Tanışma - Sayfa 2 Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Tanışma - Sayfa 2 Imgleft10/100Tanışma - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Tanışma - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Tanışma - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Tanışma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 9:04 pm

-Tek çaresi var : İksir.. Duyduğuma göre o iksirdeki en ufak hata seni öldürebiliyor.Hayatımız pamuk ipliğine bağlı.Koruyucu aile ha?Gerçek ailenin varlığını hissettirmez ama en azından bir ailedir.Ben kuzenimde kalıyordum ama aile içinde sorunlar çıktı.Bir arkadaşımda kalıyorum.Yoksa nerede kalacağım hiç bilmiyorum.Boşver şimdi bu aile işini konuşmayalım.Başka bir konu yok mu yahu şöyle gülebileceğimiz?

Will'in asıl amacı Helen'ın moralini düzeltmekti.Gülümsemesini istiyordu.Genelde herkesi güldürürdü ama havasında olduğu söylenemezdi.Artık onu güldürecek birileri gerekiyordu..
Helen Beatrice Tyler
Helen Beatrice Tyler

Kadın
Nerden? : Floransa/ İtalya
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka yoldaşlığı
Asam : Cesaretin Gücü
En Belirgin Özelliği : Yardım severliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Tanışma - Sayfa 2 Left_bar_bleue80/100Tanışma - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Tanışma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 4:47 pm

'' Evet öz ailem gibiler. Bunu hissettirmediler şimdiye kadar. Evet sanırım bu aile konusu kapanırsa daha rahat edeceğim. Yeni tanıştığımıza göre... Immm... sanırım konuşacak başka bir konu bulsak daha iyi olur. Mesela boş zamanlarını nasıl geçiriyorsun ya da neler yaparsın. ''

Helen konun değişmesine gerçekten çok sevinmişti. Pek açılmasını istemediği bir konuydu bu. Zaten hava kapalıydı ve bu yeterince moralini bozup içinin daralmasına yetiyordu.
William Ravenous
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D
Ruh haliniz : Tanışma - Sayfa 2 Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Tanışma - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Tanışma - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Tanışma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 9:54 pm

-Boş zamanlarımda.. Aslında neredeyse % 40 dışarıda gezerim.Çoğu zaman Hogwarts'ta bir başıma söylenirim.Kendimi yargılar,tartar,yorum yaparım.Eksiğimi gidermeye çalışırım.Bu beni deli gibi gösteriyor.Hem herkesten farklı olmak güzeldir.Tabi abartılmamak kaydıyla.Konu nerden nereye saptı.. Afedersin.. Sen neler yaparsın?

Will bu muhabbeti gerçekten sevmişti.Söyledikleri yalan değildi.Tatillerde,boş zamanlarında Hogwarts'ta kendini tartar,kendi kendine konuşurdu.Karşıdan nasıl göründüğü ise umrunda değildi.Zaten deli gibi görünse de doğru arkadaşları onun böyle biri olmadığını bilirdi.Önemli olan da buydu..

-Sana bir şey sorabilir miyim?Sence karşıdan deli gibi mi gözüküyorum?
Helen Beatrice Tyler
Helen Beatrice Tyler

Kadın
Nerden? : Floransa/ İtalya
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka yoldaşlığı
Asam : Cesaretin Gücü
En Belirgin Özelliği : Yardım severliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Tanışma - Sayfa 2 Left_bar_bleue80/100Tanışma - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

Tanışma - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma   Tanışma - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 12:38 pm

'' Aa. Hayır, deli olduğunu hiç düşünmedim. Öyle biri gibi gözükmüyorsun çünkü. Hem ayrıca herkes zaman zaman kendi kendine konuşur. O zaman topluca bizi tımarhaneye kapatmaları gerekirdi sanırım. ''

Bunu söylerken gülebilmişti. Acaba gerçekten deli olsak hayat nasıl olurdu. Hiç bir şeye kafanı takmadan, düşünmeden yaşamak söyleyince güzel gibi geliyordu ama o şekilde olmayıda istemezdi doğrusu.

'' Ben boş zamanlarımda genelde ya kitap okurum ya da resim çizerim. Her zaman bir şeyleri yazarak ya da konuşarak anlatmaktansa çizdiğim resimlerle anlatmak daha kolay gelmiştir bana. Onun dışında bende gezerim ve tabi ki sanırım bütün kızlarda var bu, alış veriş yapmak. Hemde belli bir sınırı olmadan, helede üzülmüşsem ne aldığın farkında bile olmam sadece sürekli yeni şeyler alarak bu duyguyu bastırmak isterim. Bak asıl deli olan benmişim. Bak ciddiyim, sen gayet... ımm... normalsin. ''

Tanışma
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-