Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!!

2 posters
YazarMesaj
Hermione Granger
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Hermione Granger

Kadın
Nerden? : Olmak istediğim yerin az uzağından...
Rp Sevgilim : •●◦Jack Sparrow◦●• Biri var ki.. O kendini biliyo[R]
Savaş Tarafım : Samimi olmayı vaad edebilirim, tarafsız olmayı AsLa! ---> -Dumbledore's Army-
Yaşım(Rp\'de) : 15 [aslı=16,5]
Asam : ~Kalp Çakrası~
Kan Saflığı : Muggle doğumlu~
En Belirgin Özelliği : cesur
Ruh haliniz : "Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Imgleft10/100"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Left_bar_bleue100/100"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Empty_bar_bleue  (100/100)

"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Empty
MesajKonu: "Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!!   "Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 2:38 am

Mail alıyoruz...
Gönderiyoruz...
Mektubun pabucu damda bir yerlerde epeyden beri...
Ve nasıl olduysa “aaa bu maili çok beğendim, dur arkadaşıma da göndereyim, o da beğensin” süreci kendini hissettirmeye başladı...
Fıkraları...
Komik resimleri...
Acil kan ihtiyaçlarını...
Aldığı mobilya takımının defolu çıkması neticesinde geri almayan firmayı şikayet eden kişinin serzenişlerini...
Kolanın zararlarını...
Birinin sinemaya gittiğinde AIDS’li iğne batırılmış koltuğun üzerine oturmasını, iğnenin ucunda AIDS dünyasına hoş geldin yazışını...
Bir gencin barda eğlenirken tanıştığı kızın evine gitmesini ve sabah uyandığında küvetteyken böbreklerinin çalınmış olduğunu anlamasını...
Sultanahmet’te bir üniversite öğrencisine ilaçlı bisküvi ikram edildiğini... vs...
Bunların hepsini aldık mail yoluyla ve hep şöyle bitiyordu bu iletiler: Bu maili arkadaşlarınıza da gönderin...
Koyunuz ya, oldu şekerim!..
Hala da alıyorum böyle mailler...
AIDS’li iğne mevzuu misal, hiç gelmediyse 500 defa geldi bana...
Bazı internet sahtekarları “bu kime göndermiş, bu kime” incelemesinin ardından, maillerin her seferinde kendilerine gelmesini sağlıyorlar...
Beğendiği maili bir arkadaşına gönderenler, aslında bu “safsatayı, uydurma haberleri” ortaya atan uyanıklara da gönderiyorlar...
Onlar da her kime göndermişseniz, mail adreslerini not alıp, geniş bir mail listesi oluşturarak piyasada satıyorlar...
“100.000 e-mail adresli CD- 200 Milyon TL...”
Sonra da kurtul istenmeyen maillerden, virüslerden, tanıtımlardan kurtulabilirsen...
Yoksa “hidroforda son teknoloji” maili niye bana gelsin?..
Hedef kitlesi miyim ben hidrofor firmasının?..
Topluyorlar mailleri, satıyorlar, gönderiyorlar işte...
Ya bir hidrofor sevdalısına denk gelirse, ya tutarsa diye...
Bedava reklam... Ohhh!..
Bir de olayın diğer yanı var...
İşini gücünü bırakıp bu saçmalığa ciddi ciddi mesai ayırıp, zamanını heba eden bir çoklarını tanıyorum...
Hatta kimisi “güzel bir mail gelse de sağa sola göndersem” hevesiyle maillerini kontrol ediyorlar üç beş dakikada bir...
Yeter yaaa... Yeter yahuuuu!..
“Senin beğendiğin bir maili, benim de beğeneceğimi nereden çıkarıyorsun, zamanımı çalmaya, posta kutumu işgal etmeye ne hakkın var?..” diye bağırmak istiyorum...
Kimseye “mail forwardlamam”...
(Bir de nefis yüklememiz var artık: Forwardlamak!..)
Her gün gönderilen binlercesinden usandım...
Önceden gönderilen maillerin hepsini okur, yanıt vermeye çalışırdım...
Şimdi sadece şöyle bir bakıyorum...
İyisi mi siz bana mektup “forwardlayın”...
Hepsini keyifle okuyorum...
Yazıyı göndermek için posta kutuma girdiğimde gelen bir il(l)eti daha:
“Merhaba Zeki Kayahan Coşkun, Rowenta epilatörler peşin fiyatına 8 taksitle ve Rowenta Lissima saç düzleştiriciler peşin fiyatına 5 taksitle! Ayrıca tüm ürünlerde Bonus Card kullanıcılarına ilave 3 taksit fırsatı!Bir sonraki Rowenta E-bültende görüşmek dileğiyle... Rowenta E-bülten Ekibi...”
Ya görüşmeyelim...
Lütfen yaaa!..
Hem benim karım Sesu turuncu kullanıyor!..

Zeki Kayahan Coşkun

:D :D :D
http://hogwarts.turkforumpro.com
William Ravenous
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Zekanın Buğusu
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D
Ruh haliniz : "Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Imgleft10/100"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Left_bar_bleue55/100"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Empty_bar_bleue  (55/100)

"Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Empty
MesajKonu: Geri: "Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!!   "Forward"çılar Durun Artık... Rowenta Sen de Dur!!! Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 8:23 am

Facebook'ta harika bir gruba üyeyim : ''Bu mesajı 10 arkadaşına gönder dileklerin gerçeleşsin'' diye mail atanlara illet olanlar'' Grup bu.Şimdi oradan bir alıntı yapacağım

Sevgili arkadaşlarım.
1. Bir yere üye olduğunuz için fidan dikilmez!

2. Bir yerde oy kullandığınız için Türkiye'de bir kanun teklifi yasalaşmaz!

3. Bir maili 10 kişiye gönderirseniz dileğiniz yerine gelmez!

4. Bir maili ne kadar çok kişiye gönderirseniz o maili microsoft veya aol gibi büyük firmalar takip edip o kadar para yardımı falan yapmaz!

5. Evet bunu da gördük : Microsoft servetini falan dağıtmıyor arkadaşlar!

6. LC Waikiki satılmadı!

7. Domino's Pizza domuz yağı/eti kullanmıyor!

8. Gerçekte yardım bekleyen yanan bir çocuk yok. Varsa da aynı çocuk geçen sene zaten bir kez yanmıştı!

9. Hastanede kan bekleyen öyle bir vatandaşımız yok!

10. Kokakolayı tersten okuyup yorumlayabilen arkadaşlarımızı da ödüllendirmek istiyoruz

11. Doları katlayınca pentagonun yanmış resmi oluyormuş. Az daha katlayınca ikiz kulelerin yanmış şekli çıkıyormuş. Evet arkadaşlar bunu da gördük ki dolar, pentagon ve ikiz kulelerin inşasından çok daha önce şu andaki halini almış :))

12. Bu maili sana yollayana da yolla. Dostluğumuz pekişsin diyenlere sesleniyorum. Aynı maili göndermeyin. Başka şey yollayın kardeşim!

13. Nike logosunda aslında Allah yazısı gizliymiş. Biz baktık. Göremedik :)

14. Türk polisi e-posta trafiğini takip etmiyor!

15. Sinemada koltuğumuzun altına aids virüsü taşıyan iğne yerleştirebilen psikopat arkadaşlarımız varmış. Bu kişilerin devlet tarafından halk eğitim merkezlerinde el sanatları alanında hoca olarak istihdam edilmelerini istiyoruz.

16. MSN Listenize biri eklendiği taktirde ciddi problemlerle karşı karşıya kalma riskiniz, söz konusu hacker sizi kafaya takmışsa zaten yeterli düzeydedir. Korkmanıza gerek yok. Size birinin zarar verebilmesi için msn kullanmak gerekli değildir :)

17. MSN paralı olmuyor. Logo mogo maviyken yeşile veya mora dönmüyor. Bir yere tıklamanız da gerekmiyor!

18. Erkek milletini yeren, kız milletini öven mailler erkek icadıdır. Maksat kız msn'i topalamaktır arkadaşlar!

19. israilli bilim adamlarının sivri sinek dna'sıyla oynayıp süper kan emici,on kat daha dayanıklı hale getirdiği ve komşu ülkelerin türkiyede dahil dna haritasını çıkartmakta kullanacağı casus sivrisinek olayı... Tabi mesajın sonlarındaki damarlamızdaki asil kanı kirletmeye yönelik böyle bi girişimi
kemalist gençliğin asla kabul etmeyeceği vurgusu karşılıklı akıl sağlığı dilekleriyle vedalaşmamıza yol açmıştır.

20. 1987'den beri dolaşan mail diye bir şey yoktur. O dönemde mail yoktu!

21. Klavyemizdeki "w, h, k, ğ" tuşları paralı olmayacak. Bunun için sitelere girip millete hit kazandırmayın!

22. Petrol rezervlerimizin üzerine amerika civa döküp kuyuları kapatmış. Arkadaşlar cıva sıvı bir madendir. Tamam ağır ama sıvı!

23. Rus hackerler Türk hackerlara savaş falan açmadı. Açsa da ucu bize dokunmaz!

24. Sizi kimse telefonunuzu kontrol etmek için arayıp sizin kimlik bilgilerinize erişmek için kullanamaz. Faturasını falan da sizin hesabınıza böyle bir
yöntemle geçiremez!

25. Tao öğretileri Allah'ın güzelliğini savunan şeyler değildir!

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "-+-+-+-"Christina Hanna Beth"-+-+-+-"
» Kate Beckinsale(Underworld Evolution da "Sally" )
» "Neden Baba?" :(((
» bom"