Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konuşma

YazarMesaj
Maria Jasen Creadle
Cüppe Dükkanı Sahibi
Cüppe Dükkanı Sahibi
Maria Jasen Creadle

Kadın
Yaşım(Rp\'de) : 14
Asam : Zekanın Ritmi
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : Çok küçükken büyü yapmaya başlamak

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Konuşma Imgleft45/100Konuşma Emptybarbleue  (45/100)
Rp Gücü:
Konuşma Left_bar_bleue80/100Konuşma Empty_bar_bleue  (80/100)

Konuşma Empty
MesajKonu: Konuşma   Konuşma Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 3:06 pm

Maria nın kulağına cübbe dükanı hakkında bazı konuşmalar gelmişti.Bunu öğrenmek için Bağıran Baraka en iyisiydi.Burada konuşmalara kubak kabartıp neler olduğunu öğrenebilirdi.Burada bir sürü şey öğrenmişti.Bir kere onun hakkında konuştuklarını bile duymuştu.Buna sinirlenmişti tabii.Ama onun için daha önemli bir şey vardı o yüzden ona aldırmamıştı bile.Boş masaya yöneldi ve sandalyeyi çekip oturdu.Oturduktan bir iki dakika sonra garson gelip bir şey istemedediğini sormuştu Maria da bir su istemişti.Ardından arkadaşı Regulus gemişti.Ona çok ihtiyacı vardı.Konuşmaya başladılar.

Ah meraba Regulus seni cumartesi günü apar topar çağırdım.Dükkana bakacak birini buldum bu yüzden hogsmeade ye geldim.Umarım rahatsız olmamışsındır.

Olurmu hatta aksine çok mutlu oldum çünkü seninle uzun zamandır görüşemiyorduk.Nyemiş bu önemli konu?

Aslında bu ulu orta söylenecek bir şey değildi.Çünkü birilerinin duyma ihtimali vardı.Bu olayı göz önende bulunduramazdı.Ama Regulusu onuniçin çağırmıştı.Arkadaşını kaybedemezdi.Ama söylersede birinin duyma ihtimali vardı.Ayrıca o burdayken onun hakkında konuşamayabilirlerdi.Ama meraktan çatlardı.Neyse en sonunda Regulusa söylemeye kara verdi sandalyeyi biraz ilerletti.

Hakkımda yani cübbe dükkanı hakkında çok acaip şeyler duydum bu yüzden geldim ama sanırsam burada bir şet öğrenemeyeceğim bu yüzden dükkana geri dönmeye karar verdim.

Yaaa kimden duydun bunu söyleki sana yardımcı olabileyim.Hem gitme ne güzel burada konuşuyoruz.Hem arkadaşını bir gün içinmi çağırdın?

Maria düşündü Regulus haklıydı.Arkadaşını taa Paris ten buraya çağırmıştı.Hem burada kalırsa değişmiş yerleride görürdü.Çünkü en son buraya 5 sene önce gelmişti.Buda demekki bayağı değişme olmuş.

Tamam burada kalacağım ama sende bana yardım etmelisin.Ben sadece bir dükkan sahibiyim.Onlara bir şey yapmadımki neden benim hakkımda kouşuyorlarki?

Marianın sesi değişmişti.Herkezin bakaağını bilmese ağlayacaktı.Söylediği doğruydu.O sadece bir dükkan sahibiydi.Biraz yaşlıydı ama herkez onu çok severdi.Kim onu sevmiyordu ve onun hakkında konuşuyordu.Kim kendisi hakkında konuşulsa Maria gibi üzülürdü.

Tamam arkadaşım gel dışarı çıkıp biraz hava alalım.Hemde rahatlamış olursun.

Regulus onu dışarı çıkmaya ikna etmişi.Biraz temiz hava Maria yı kendine getirmişti.Ama hala üzgündü.Neden hakkında konuştuklarını daha sonra öğrenecekti.Acaba neden Maria hakkında konuşuyorlardı...

Konuşma
1 sayfadaki 1 sayfası