Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sakin Kenar

2 posters
YazarMesaj
Keira K. Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Keira K. Walker

Kadın
Nerden? : Paris
Rp Sevgilim : Paul Walker
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Kedi Pençesi
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Paranoyaklığı
Ruh haliniz : Sakin Kenar Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Sakin Kenar Imgleft100/100Sakin Kenar Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Sakin Kenar Left_bar_bleue100/100Sakin Kenar Empty_bar_bleue  (100/100)

Sakin Kenar Empty
MesajKonu: Sakin Kenar   Sakin Kenar Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 8:13 pm

Keira bugün biraz geç uyanmıştı..Bu nedenlede Hogwarts'a biraz gecikmişti.. Neyse ki okullar henüz açık değildi.. Okullar henüz açılmadığı için iş yok gibi görünüyordu ama tormarlarca işi vardı Keira'nin.. Uyuşuk bir şekilde üzerini giyindi ve söylene söylene okula gitti.. Odasına girdiğinde masasının üzerinde bir tomarla dosya vardı.. Keira biraz daha hızlı bir şekilde masaya oturdu ve dosyaları incelemeye başladı.. Hepsi nerdeyse aynı şeylerdi.. Bakmasına bile gerek yoktu aslında.. Ama Keira bişeyleri atlamamak için dosyaları bir bir kontrol etti.. Saatler saatleri geçirmişti.. Öğlen olmuştu ama Keir'nın aklına doğru düzgün birşeyler atıştırmak gelmemişti açıkçası.. İşlerinin büyük bir kısmıda bitmişti zaten.. Öğle yemeği için Londra'ya inmeye karar vermişti Keira.. Çantasını aldı ve iğrenç sıkışma anını hissederek Londra'ya cisimlendi.. Birkaç saniye sonra gelmek istediği yerdeydi Londra'daydı.. Hemen güzel bir cafeye girdi ve sipariş verdi.. Yemekler hemen gelmişti.. Büyük bir iştahla yemeğe başladı Keira.. Sözde acıkmıştı ama çok bişeyde yememişti.. Doymuştu sonuçta.. Hesabı ödeyip cafeden ayrıldı.. En sevdiği mekan olan Rainbow Cafe'ye gidecekti Keira.. Oradaki insanların sıcaklığı hiçbir cafeye benzemiyordu.. Azıcık yürüdükten sonra cafeye gelmişti Keira.. Her zaman tercih ettiği masası boş duruyordu Keira'nın.. Hemen masaya oturdu ve bir bardak kahve siparişi verdi.. Siparişinin gelmesini beklerken yanına genç biri yaklaşmıştı.. Keira en başta tanıyamamıştı adamı.. Ona biraz daha yaklaşınca bu kişinin abisi Jack olduğunu fark etmişti..

“Merhaba sevgili kardeşim nasılsın?..”

Keira karşısında Jack’i görünce çok şaşırmıştı.. Resmen daldan damlamış gibi yanına gelip oturmuştu..

“Merhaba Jack.. İyi olmaya çalışıyorum.. Sen nasılsın?.. Eğer babamın isteklerini sarf etmeye geldiysen yanımdan hemen git.. Artık aynı şeyleri tekrar tekrar duymaktan sıkıldım.. Ben artık 18 yaşında henüz yeni reşit olmuş biri değilim.."

O sırada garson Keira'nın kahvesini getirmişti.. Keira kibar bir ses tonuyla

"Teşekkür ederim.."

dedi ve kahvesinden bir yudum aldı.. O sırada abisi tekrar konuşmaya başlamıştı..

"Bakıyorum da hala eskisi gibi kibarsın.. Gelme nedenime gelince bu sefer babamın veya annemin isteğiyle gelmedim.. Evlendiğini duydum.. Evlendiğin kişide adı Paul dü demi?.. İşte o Zümrüdüanka üyesiymiş senin gibi.. Oysa annemin senin evlilğin için çok farklı planları vardı.."

"Bak Jack annemin aptalca fikirleri beni bağlamıyor.. Ben hayatımdan gayet mutluyum.. Sizden de sadece bana saygı duymanızı bekliyorum.. Sen önceden böyle değildin.. En azından bir süre benim yanımdaydın.. Senin doğrununda hala Z.A.Y olduğuna eminim.. Bi kere olsun manevi değerlerini boşver.. Kalbinin sesini dinle..."

Görünüşe göre Keira'nın bu sözleri Jack'i biraz olsun sinirlendirmişti..

"İlk önce annemiz hakkında düzgün konuşmanı istiyorum Keira.. Yıllar önceydi senin söylediklerin.. Artık Lord'un en güvenilir adamlarından biriyim.. Biz sana saygı duyuyoruz küçük kardeşim saygı duymasaydık ne sen yaşıyo olurdun ne de evleneceğin o adam.. Saygı göstermeyen kişi sensin asıl!.. Ailemizin soyuna azıcık olsun saygı gösterseydin aptallık yapmayıp doğru tarafı seçerdin.."

İşittiği sözler Keira'yı sinirden öldürüyordu resmen..

"Kes artık.."

Çantasını koluna taktı ve masaya birkaç galleon bırakıp oradan ayrıldı Keira.. Hogwarts'a cisimlenmişti.. Göle gitmek istiyordu.. Büyük bir hışımla gölün kenarına doğru ilerledi.. Göl bugün dalgasızdı.. Keira banklardan birine oturdu ve gölü izlemeye başladı.. Bir yandan da kendi kendine bişeyler söyleniyordu

Rp Out:1 en fazla 2 kişi gelsin lütfen!..
A. Ramona Melanie Lavigne
Admin& Hogwarts Müdiresi& Bitkibilim Profesörü& Gryffindor B.S
Admin& Hogwarts Müdiresi& Bitkibilim Profesörü& Gryffindor B.S
A. Ramona Melanie Lavigne

Kadın
Nerden? : Londra !
Rp Sevgilim : Finrod Voldemort
Savaş Tarafım : Tarafsız...
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ~ Hayaller Çıkmazı ~
Kan Saflığı : ~Safkan~
En Belirgin Özelliği : Cesareti !!

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Sakin Kenar Empty
MesajKonu: Geri: Sakin Kenar   Sakin Kenar Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 8:43 pm

Ellen duyduğu haberler şok geçirmiş gibiydi.Resmen bir bardak kaynar su başından aşağı dökülmüştü.İkiz ? Blanc ? Yoo şaka ?!?

Ellen sabahın erken saatlerinde kalkmış Hgwarts'a uğramak istemişti. Aslında uğramak istediği yer tam olarak Hogwarts değil göl kenarıydı. İçinde tanımlanamaz bir endişe vardı çünkü. Göl kenarı öğrencilik yıllarından itibaren vazgeçilmezlerinden olmuştu Ellen'ın.. Kendisi kötü hissetiğinde hep gittiği uğrak bir yer olmuştu orası. Bu sabahta içindeki endişeler için gitmeye hazırlanıyorken evinin genelde çalmayan kapısı çalınca içine iyice bir korku düşmüştü. Umarım kötü birşey yoktur derken aceleci tavırlarla kapıya doğru yöneldi. Son bir umut kapıyı açtı. Karşısında Ellen'e benzeyen genç bir bayan bulunca önce bayağı şaşırdı neden sonra sorma gereği duydu:" Siz kimsiniz? Ve niye evime geldiniz ?"

Bayan kendisi kuşatılmış sorularla bulunca şaşırmış gibi davrandıysada Ellen'dan çabuk toparladı kendini.

-Ahh ben Angel..Angel Elina... Bakanlık çalışanıyım..

Ellen karşısındaki güzel bayanı şöyle bir süzdü. Zararlı değil gibiydi. Ama onu sorularla kuşatmaya devam etti:" Beni niye aradınız ?"

Bayan hazır cevap konuşmaya başladı:" Ahh bak Ellen..! Seni fazla yormak ve tutmak istemiyorum. Ama biz biribirmize çok yakınız. Hiç olmadığımız kadar. İleride öğreneceksin merak etme benden sana zarar gelmez. Ahh hoşçakal... "

Bunları hızlıca söyleyip geriye döndü ve gitti Elina.. Ellen ise şaşkınlığını atamamış içeriye girmiş bir hışım giyinmiş ve doğru Hogwarts'a cisimlenmişti. İçindeki duygular onu birkez daha yanıltmamış ve cevabı bilinmez sorularla kuşatmıştı. Göl kenarına vardığında yere eğdiği başını kaldırdı. Uzakta biri mi vardı sanki ?

-Ahh Keira.. Diye bağırdı. Sana ihtiyacım var ... Sesi Göl Kenarında yankılanıp ona geri döndü. Hızlıca yürümeye başladı.
Keira K. Walker
Keira K. Walker

Kadın
Nerden? : Paris
Rp Sevgilim : Paul Walker
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Kedi Pençesi
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Paranoyaklığı
Ruh haliniz : Sakin Kenar Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Sakin Kenar Empty
MesajKonu: Geri: Sakin Kenar   Sakin Kenar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 3:15 pm

Keira sinirliydi..Normalde sakin bir kişiliğe sahip olmasına rağmen sinirden patlamak üzereydi.. Herşey üst üste gelmişti .. Hayatının en mutlu günlerini yaşarken abisi gelip herşeyi mahfetmişti..Aslında Keira abisini çok seviyordu.. Abisini annesinin ve babasının kandırıp kendi taraflarına çektiğini düşünüyordu.. Olaylarda böyle olmuştu zaten.. Keira 15 Jack ise 20 yaşındayken Jack Z.A.Y'i seçmek istemiş ama ailesi ona engel olmuştu.. Aynı şey Keira'nın da başına gelmişti ama Keira bütün engellere rağmen kendi tarafını kendi seçmişti..

Keira garip bir kişiliğe sahipti.. En küçük olayları bile içine atardı.. Ama kopma anı geldiğinde nasıl kopacağını nerdeyse kimse tahmin edemezdi.. Her zaman ayrıntılara önem verirdi.. Mesela insanların ve erkeklerin büyük bir kısmı önemli günleri hatırlamayı önemsemese de Keira bunu çok önemserdi.. Onun önemsediği bişeyin önemsenmediğini hissedince de küplere binerdi..

Herşeye rağmen gölün muhteşemliği onu çok etkilemişti.. Boş boş gölü izlerken Angel gelmişti

"Ahh Keira..Sana ihtiyacım var .."

Angel'in söylediği sözler onu endişelendirmişti.. Angel'ı uzun zamandan beri tanıyan Keira ondan böyle sözler dinlemeye alışkın değildi..

"Angel beni korkutmada anlat hemen neler oldu böyle?.."

Sakin Kenar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-