Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?

+8
Sirius Black
Yuri Gogarin
James Compton
Remus Umit Lupin
Sirius Juan Black
Ignotus Walker
Drake Voldemort
James Voldemort
12 posters

MMOG ne bilmiyorum
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Vote_lcap31%MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Vote_rcap
 31% [ 4 ]
Hayır, oynamam
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Vote_lcap0%MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Evet, oynuyorum
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Vote_lcap69%MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Vote_rcap
 69% [ 9 ]
Sadece MMOG oynarım
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Vote_lcap0%MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 13

YazarMesaj
James Voldemort
Durmstrang/2.Sınıf Slithersnake Öğrencisi
James Voldemort

Erkek
Nerden? : Nereye!
Rp Sevgilim : WANTED
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyen
Yaşım(Rp\'de) : 11
Asam : ~~Kararlılığın Siniri~~
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Cesur

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Imgleft10/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue0/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (0/100)

MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty
MesajKonu: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 2:08 am

aranızda MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynayanlar varmı varsa hangi oyunu oynuyolar
Drake Voldemort
Durmstrang/5.Sınıf Slithersnake Ö.&Gelecek P.Yazarı
Durmstrang/5.Sınıf Slithersnake Ö.&Gelecek P.Yazarı
Drake Voldemort

Erkek
Nerden? : düşler sokağından
Rp Sevgilim : Cho Chang
Savaş Tarafım : karanlık taraf
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : karanlığın aynası
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : espirikli olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Imgleft10/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue58/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (58/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 7:55 pm

ben knıght ve metin2 oynuyorum bide kal online ama onda çok türk yok
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek
Nerden? : Rüzgarın Beni Attığı Yerden
Rp Sevgilim : Samara Queen Simpson
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Aslan Tüyü
En Belirgin Özelliği : Cesurluğu
Ruh haliniz : MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Imgleft80/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue2/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 9:57 am

evet oynuyorum Metin2
http://www.reelhogwarts.net
Sirius Juan Black
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Sirius Juan Black

Erkek
Nerden? : Onun UzaqınDan
Rp Sevgilim : Yok Bu Yakışıklı Cocuoa Lasım
Savaş Tarafım : Ölümyiyenlik ...
Yaşım(Rp\'de) : 17
Asam : ~ Karanlığın Simgesi ~
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Cesareti

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue80/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 10:02 am

Cabal Online ;) Üstüne oyun tanımam xD
Remus Umit Lupin
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Remus Umit Lupin

Erkek
Nerden? : Rusya
Rp Sevgilim : Yok.
Savaş Tarafım : [ Dumbledore Ordusu ]
Yaşım(Rp\'de) : 17
Asam : Kurtadam Haykırışı
Kan Saflığı : SafkanDı & Şimdi Kurtadam Kanı vaR vücudunda !
En Belirgin Özelliği : Kurt adam !

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue80/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:17 am

Cabal ;)
James Compton
Borgin & Burkes Dükkanı Sahibi
James Compton

Erkek
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyen
Yaşım(Rp\'de) : 18
Asam : Bilgeliğin Gücü
En Belirgin Özelliği : Uzun Boyu

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeCuma Ağus. 01, 2008 2:28 pm

Bence En iyisi ArchLord ;)
Yuri Gogarin
4.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Yuri Gogarin

Erkek
Nerden? : Balıkesir
Rp Sevgilim : Anahi Giovanna
Savaş Tarafım : Ö.Y.
Yaşım(Rp\'de) : Yaşınız rpdeki
Asam : Armageddon (Bana Özel XD)
En Belirgin Özelliği : Sinirli Olması
Ruh haliniz : MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Hmbl71ki2zx0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue45/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (45/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 8:10 pm

Bir MMORPG hastasıyımdır ayrıca bilmiyorum diyenlere inanamıyorum ww
http://warknightrpg.wa.ohost.de/
Sirius Black
Obscurus Kitapçısı Sahibi/Seherbaz
Sirius Black

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Aranıyor...
Savaş Tarafım : Z.A.Y.
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Tek Boynuzlu At Dokunuşu
Kan Saflığı : Half-Blood
En Belirgin Özelliği : Cesur ve korkusuz, Azıcık ucundan duygusal xD
Ruh haliniz : MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Imgleft80/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue95/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 8:12 pm

metin 2 oynadım bi ara tam güzel güzel kastım atımı aldım evlencek kadında buldum ama sonra oyunda hile olayları arttı adminlerde de tık yok hile yapanları yakalayamıyolar :D bende bıraktım :D
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com/
William Ravenous
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue55/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 8:13 pm

Bir de Hero Online var.. O da Knight Online gibi :D
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek
Nerden? : Karanlığın İçinden
Rp Sevgilim : Yok Olmazda
Savaş Tarafım : Tarafsız Tövbe Tövbe ! Yürü Git Yaa xD
Yaşım(Rp\'de) : ßilen Hiç Kimse Yaşamıyor ;)
Asam : Anka Alevi !
En Belirgin Özelliği : Cesareti , Ürkütücülüğü , Acımasızlığı
Ruh haliniz : MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Snrrn81wa8ry4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Imgleft90/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Emptybarbleue  (90/100)
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue95/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 8:17 pm

Arkadaşlar Dünyanın En İyi MMOG ve Dünyanın Şuana Kadar GörDüğü En İyi Oyun Online Hemde .. ( WOW ) World Of Warcraft Paralı Olmasa Oynarım Oynayan Akrabalarım Var Abi Böyle Bir Oyun Başka Hiç Bir Yerde Oynayamassın Irklar 8 Tür var 4 vs 4 Hepsi Farklı Farklı Yetenekler Müthiş Ama Ne Yazık ki Paralı
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek
Nerden? : Karanlığın İçinden
Rp Sevgilim : Yok Olmazda
Savaş Tarafım : Tarafsız Tövbe Tövbe ! Yürü Git Yaa xD
Yaşım(Rp\'de) : ßilen Hiç Kimse Yaşamıyor ;)
Asam : Anka Alevi !
En Belirgin Özelliği : Cesareti , Ürkütücülüğü , Acımasızlığı
Ruh haliniz : MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Snrrn81wa8ry4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Imgleft90/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Emptybarbleue  (90/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 8:18 pm

Tom Greed demiş ki:

Hiç Kimse Herşeyi Bilmek Zorunda Değil 020my7 Kural Box Box Box Box Box Box
Yuri Gogarin
Yuri Gogarin

Erkek
Nerden? : Balıkesir
Rp Sevgilim : Anahi Giovanna
Savaş Tarafım : Ö.Y.
Yaşım(Rp\'de) : Yaşınız rpdeki
Asam : Armageddon (Bana Özel XD)
En Belirgin Özelliği : Sinirli Olması
Ruh haliniz : MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Hmbl71ki2zx0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue45/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (45/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 8:26 pm

Lord Voldemort demiş ki:
Tom Greed demiş ki:

Hiç Kimse Herşeyi Bilmek Zorunda Değil 020my7 Kural Box Box Box Box Box Box

tabiki öle bir zorunluluk yok ama duymamakta imkansız birşey RP yi bilen biri MMORPG'leride bilmesi gerekir niye derseniz mutlaka bir arkadaşı MMORPG oynuyordur mesela Knight Online,Silkroad vb. oyunlar ismini duymamış olabilirler(MMORPG) ama MMORPG oyunlarını duymamaları tuafıma gitti ğğ
http://warknightrpg.wa.ohost.de/
Hermione Granger
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Hermione Granger

Kadın
Nerden? : Olmak istediğim yerin az uzağından...
Rp Sevgilim : •●◦Jack Sparrow◦●• Biri var ki.. O kendini biliyo[R]
Savaş Tarafım : Samimi olmayı vaad edebilirim, tarafsız olmayı AsLa! ---> -Dumbledore's Army-
Yaşım(Rp\'de) : 15 [aslı=16,5]
Asam : ~Kalp Çakrası~
Kan Saflığı : Muggle doğumlu~
En Belirgin Özelliği : cesur

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue100/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 8:41 pm

Ben bir kurtadamlı bir online oynadımdı da... NE oldu sonra hatırlamıyom adını da hatırlamıyom xD Gece ava filan çıkardık. Vampirler vardı kana susamış filan yerdik hepsini xD Hey gidi günler heey :D :D :D

[ya çok bişey bildiğimi sanmayın bir hafta kadar oynadım, belki dah az :D sonra da açmadım ... arada e-mail geliyo, kont çağırıyomuş da küstüm ben ona gitmiycem xD]
http://hogwarts.turkforumpro.com
Sirius Black
Sirius Black

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 8:55 pm

Hermione Granger demiş ki:
Ben bir kurtadamlı bir online oynadımdı da... NE oldu sonra hatırlamıyom adını da hatırlamıyom xD Gece ava filan çıkardık. Vampirler vardı kana susamış filan yerdik hepsini xD Hey gidi günler heey :D :D :D

[ya çok bişey bildiğimi sanmayın bir hafta kadar oynadım, belki dah az :D sonra da açmadım ... arada e-mail geliyo, kont çağırıyomuş da küstüm ben ona gitmiycem xD]

len yaa sen benim oynadıgım oyunu oynamışsın yaa. Ben o oyunu aştım artık güçlerim falan 100 ü buldu hala da oynuyorum. [ enayi gibi 80 l,ra falan harcamışımdır xD ]. Eğer yine oynamak istersen benimle iletişime gecmen yeterli valla sana dalanı mezarına kadar kovalarım xD
Cho Weasley
Beauxbatons/Lizardian 6.Sınıf Öğrencisi
Cho Weasley

Kadın
Nerden? : evimden (:
Rp Sevgilim : istemez
Savaş Tarafım : ..::ZaY::..
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Ejderha Yumurtası
Kan Saflığı : SaFkAn
En Belirgin Özelliği : Güzelliği ve Zekiliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue60/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (60/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 9:03 pm

ayy valla bende MMORPG midir nedir onu bilmiom duymamıış olabilirim bu kadar celallenmeyi.Ayrıcana ben bi ara bir iki ay silkroad online oynadım çok güzeldi ama okullar başlayınca bırakmak zorunda kaldım diğer yaz tatilindede diğer adamların çoğu levelini yükseltmiş ben ezik kaldım o yüzden bir daha hiç açmadım gerçi abim hastası oldu oyunun 70 levele fkadar geldi ve sattı.neysem işte böyle ama şimdi oyundaki bir çok terimi unuttum çünkü oyunu bırakalı bir yıldan fazla oldu.
(merak ettim MMORPG neymiş bakacam ve öğrenecem belki oynamaya bile başlarım:)
Sirius Black
Sirius Black

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 9:05 pm

pşşt sakın başlıyım falan deme tamda okul dönemindesin öyle bir etkiliyorki dersaleri anlatamam. Ben ilk dönem oynuyodum bu tür oyunları hiç bi sınava calısmadım döküldüm ikinci yarı kendimi toparladım ancak öyle oldu yani. Sana tecrübe tavsiyesi ne araştır ne de oyna . Sigara gibi bişey bu gerçekten bakın...
Cho Weasley
Beauxbatons/Lizardian 6.Sınıf Öğrencisi
Cho Weasley

Kadın
Nerden? : evimden (:
Rp Sevgilim : istemez
Savaş Tarafım : ..::ZaY::..
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Ejderha Yumurtası
Kan Saflığı : SaFkAn
En Belirgin Özelliği : Güzelliği ve Zekiliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Left_bar_bleue60/100MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Empty_bar_bleue  (60/100)

MesajKonu: Geri: MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız?   MMOG (Massively Multiplayer Online Game) oynar mısınız? Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 9:15 pm

silkroad da öle bişi ama bende bağımlılık felan olmaz merak etme ben bırakacam dedim mi o anda herşey bitmiştir :D

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 20 - 30 Haziran Ortak Ders (Online)