Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)

2 posters
YazarMesaj
Ceza Walker
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Ceza Walker

Erkek
Nerden? : havadan sudan
Rp Sevgilim : Laura James
Savaş Tarafım : kötülük
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : ~Adaletin Işığı~
Kan Saflığı : tamamen safkan
En Belirgin Özelliği : onurlu yaşamım

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Imgleft50/100Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Left_bar_bleue0/100Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Empty_bar_bleue  (0/100)

Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Empty
MesajKonu: Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)   Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 4:30 pm

Ceza ormana geldiğinde burayı böyle ıssız ve karanlık gördüğüne çok mutlu oldu.Çünkü Ceza ıssız ve karanlık yerleri severdi..Ormanın derinliklerinde bir ağacın yanına oturdu.Eline bir baykuş aldı.Ve baykuşu Laura'ya yolladı.mektuba da

Selam Laura ben Ceza karanlık ormanda seni bekliyorum yazdı.

Baykuşun gidişini izledi.Ve baykuş gözden uzaklaşınca etrafı incelemeye koyuldu.Yanında oturduğu ağacın epey oyuk ve büyük olduğunu fark etti.Bir anda bakıyım içinde ne var dedi.Ve girdi.Güzel bir yere benziyordu.Ve serindi içersi.Ama hemen ağacın içinden çıktı.Şimdi Laura gelebilir ve onu bulamıya bilirdi.O yüzden tam üstüne doğru asasını kaldırdı.Ve

Morsmorede

diye bağırdı.Asasından karanlık işaret çıktı.Ve tam oturduğu yeri işaretledi.Artık Laura onu kolayca bulabilcekti.Ağacın yanına oturdu.Ve Laura'yı beklemeye koyuldu.
Sarah Laura James
Muggle
Sarah Laura James

Kadın
Nerden? : ~~Londra~~
Rp Sevgilim : Zachary Levi'yi temsil edecek birini arıyorum!!!!
Savaş Tarafım : ölüm yiyen
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ~~Eğlencenin Kurnazlığı~~
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : İnatçı

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Imgleft45/100Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Emptybarbleue  (45/100)
Rp Gücü:
Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Left_bar_bleue2/100Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)   Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 5:22 pm

Laura Hastane Kanadında hastaları dolaşırken pencereden Ceza'nın baykuşunun kendisine doğru geldiğini gördü.Baykuş gelip Laura'nın koluna kondu ve Laura baykuşun ayağında bağlı olan mektubu aldı.
Maktubu açtığında içinde kısacık bir şey yazıyordu.Mektupta;

-Selam Laura ben Ceza karanlık ormanda seni bekliyorum.

yazıyordu.Laura mektubu okuduktan sonra hemen karanlık ormana doğru gitmeye başaldı ama hastane kanadından çıkarken aklına tüm hastaları kontrol etmesei gerekti.
Hızlı hızlı bütün hastaları kontrol ettikten sonra Karanlık Orman'a doğru ilerlemeye başladı.Hogwarts'tan çıktığında gece olmuştu.Laura içinden;

-Zaman çok çabuk geçiyor!

diyerek cübbesine sarıldı ve Karanlık Orman'a doğru yürümeye başaldı.
Karanlık Orman'a girdiğinde havada Karanlık İşareti gördü ve gülerek;
-Bunu Ceza yapmış olmalı.
dedi ve işaretin olduğu yöne doğru ilerledi.
Bİraz ilerledikten sonra bir ağacın önünde Ceza'nın durduğunu gördü ve sessizce yanına giderek;

-Merhaba Aşkım!

diye bağırdı.
http://wizardschool.turkforumpro.com/
Ceza Walker
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Ceza Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Imgleft50/100Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Left_bar_bleue0/100Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)   Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 5:31 pm

Ceza yanında Laura'nın sesini duyunca mutlu oldu.Hemen yanına gidip sarıldı.Ve

iidir.Canım sen nasılsın hızlı geldin

dedi.Ceza Laura'nın hemen gelmesi çok sevindi.Çünkü Laura'yı çok özlemişti.Sonra Laura'yı bıraktı ki.Otursun.Ama yine dayanamadı.Yine sarıldı.Sonra yine bıraktı.Laura'nın gözlerinin içi parlıyordu.Laura'yı çekerek ağacın yanına götürdü.Ve onu ağacın içine kadar sürükledi.

Nasıl canım ağacın içi kocaman dimi.Bende yeni keşfettim.Ee sen ne yaptın bu gün yoğunmuydu.

dedi.Ceza ağacın dışına oturarak.Ama gözlerini hala Laura dan alamamıştı.Çok güzel görünüyordu
Sarah Laura James
Muggle
Sarah Laura James

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Imgleft45/100Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Emptybarbleue  (45/100)
Rp Gücü:
Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Left_bar_bleue2/100Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)   Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 5:41 pm

Laura ağacı görünce biraz şaşırdı.Çok yaşlı bir ağaçtı.İçi öyle çok oyulmuştu ki içine bir sürü kişi sığabilirdi.
Laura ağacı incelerken Ceza;

-Nasıl canım ağacın içi kocaman dimi.Bende yeni keşfettim.Ee sen ne yaptın bu gün yoğunmuydu?

diye sormuştu.Laura yüzündeki gülümsemeyi tebessüme dönüştürerek;

-Evet biraz yoğun geçti.Çok yorulmuştum.Senin çağırman çok iyi oldu.Bende kaçıcak yer arıyordum.

dedi ve kavuktan dışarı çıkıp Ceza'ya sarıldı.Ceza'yı bıraktıktan sonra tekrar kavuğa girip oturdu ve eliyle Ceza'nında gelmesini işaret etti.Kavuktan orman çok güzel gözüküyordu.Dışarısı karanlık olduğu için Laura'nın içinde bir ürperti vardı ve kavuğun içine girdikçe bu ürperti gidiyordu.
Ceza yanına gelince;

-Senin günün nasıl geçti aşkım?

diye sordu.Meraklı gözlerle Ceza'ya bakmaya başladı.
Ceza Walker
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Ceza Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)   Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 5:51 pm

Ceza Laura'nın yanına oturup

nasıl geçsin canım.Hep ders anlattım.Ama birinci sınıf oldukları için çok güçlü büyüleri öğretmyorum.Ama içimden geçmiyorda değil canım.Yani bir affedilmez lanet yapasım var.Ama ne yazıkki daha birinci sınıflar canım o yüzden de küçük büyülerle idare ediyoz.Yav bende seni özledim.Nede olsa epeydir konuşmuyorduk.O yüzden mektup attım.

dedi.Ceza ama bir an çok konuştuğunu düşünüp sustu.Ama Laura'nın yanında da susamıyordu.Ve konuşmaya devam etti.

Canım ya her dakikamı senle geçiresim var.Ama okullar açıldı.Açılalı hiç konuşamıyoruz.Bu beni üzüyor.Dersimin bittiği her an seni göresim var ama göremiyorum.Çünkü biliyorsun bir kaç okula birden der veriyorum

dedi.Ceza üzgünce
Sarah Laura James
Muggle
Sarah Laura James

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)   Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 6:00 pm

Ceza;

-Canım ya her dakikamı senle geçiresim var.Ama okullar açıldı.Açılalı hiç konuşamıyoruz.Bu beni üzüyor.Dersimin bittiği her an seni göresim var ama göremiyorum.Çünkü biliyorsun bir kaç okula birden ders veriyorum.

deyince Laura suratını astı.Çünkü o da Ceza'yı göremediği için üzülüyordu.Öyle dedikten sonra bir süre durdu ve sonra Ceza'ya sarılırak;

-Aşkım bene seni çok özlüyorum.Biliyorsun bende üç okulun birden hastalarına bakıyorum.Çocuklar hergün ya kolunu kırıyor ya da bi yerini kesiyor.Kimisi bilmediği büyüler yapıp birbirine zarar veriyor.Onlarla uğraşmak çok zor ama idare diyoruz.

dedi ,Ceza'nın yüzü gülsün diye yanağına bir öpücük kondurdu ve gülümsedi.
Ceza Walker
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Ceza Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)   Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 6:06 pm

-Aşkım bene seni
çok özlüyorum.Biliyorsun bende üç okulun birden hastalarına
bakıyorum.Çocuklar hergün ya kolunu kırıyor ya da bi yerini
kesiyor.Kimisi bilmediği büyüler yapıp birbirine zarar veriyor.Onlarla
uğraşmak çok zor ama idare diyoruz.

dedi ,Ceza'nın yüzü gülsün diye yanağına bir öpücük kondurdu ve gülümsedi.

Laura Ceza'yı yanağından öpünce Ceza'nın yüzü güldü ve Ceza da Laura'ya sarıldı.Sonra kulağına doğru

Biliyorum canım seninde işin zor bu öğrencilerle uğraşmak zor iş ama ne yapcan bu mesleği biz seçtik.Arada öğrencileri azarlamakta güzel oluyordur.Ama

Dedi.Ceza Laura'ya gülümseyerek
Sarah Laura James
Muggle
Sarah Laura James

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)   Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 6:15 pm

Ceza;

-Biliyorum canım seninde işin zor bu öğrencilerle uğraşmak zor iş ama ne yapcan bu mesleği biz seçtik.Arada öğrencileri azarlamakta güzel oluyordur ama.

dedi ve güldü.Laura'da gülerek;

-Arada azarlamak güzel oluyor ama sonuçta onlar daha 11 yaşında.Ne yaptıklarını bile bilmiyorlar.

dedi ve Ceza'ya baktı.Ceza Laura'ya özlem ile bakıyordu.Laura'yı ne kadar özlediği belli oluyordu.Laura gözleirndeki o ifadeyi görünce dayanamayıp Ceza'ya sarılarak başını göğsüne dayadı ve;

-Aşkım seni çok seviyorum biliyorsun dimi?Artık hep buraya gelelim!Ben geceleri son bir defa Hastane Kanadını dolaştıktan sonra odama gidip boş boş oturuyorum.Boş boş oturmak yerine buraya gelip seninle beraber olmak daha güzel olur.

dedi ve güldü.
Ceza Walker
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Ceza Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)   Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 6:22 pm

Laura:;

-Aşkım seni çok
seviyorum biliyorsun dimi?Artık hep buraya gelelim!Ben geceleri son bir
defa Hastane Kanadını dolaştıktan sonra odama gidip boş boş
oturuyorum.Boş boş oturmak yerine buraya gelip seninle beraber olmak
daha güzel olur.

dedi ve güldü.

Olur canım gelelim.Artık hep çıkınca burda buluşuruz canım.Ama beni çok bekletme canım

dedi.Ceza gülümseyerek.Ve Laura'nın saçlarıyla oynadı.

Canım saçların çok güzel kokuyor.Ve çok güzel duruyor.

dedi.Ceza hayranlıkla ve Laura'nın saçlarıyla oynamaya devam etti.Sonra Ceza asasını çıkardı.Laura farketmeden salladı.Ve ortaya bir yüzük çıktı.Ceza Laura'ya döndü ve yüzüğü tutarak

Laura benimle evlenirmsin

dedi.Laura heyecandan ne diyeceğini bilemedi sadece kafasını salladı.Ceza da onun kulağına o zaman hemen evleniyoz.Ve burda evleniyoz hazırlıkları hemen hallederim dedi.Ve hemen koşup düğün hazırlıklarına başladı.

Gizli ağaç kovuğunun yanında(laura'yı bekliyom ona göre)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gizli Nikah Ceza Walker_Laura James