Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

3.Bölüm

2 posters
YazarMesaj
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın
Nerden? : Diagon Yolu
Rp Sevgilim : Daniel Radcliffe
Savaş Tarafım : Zay...
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ::çıLgıN ZeKa::
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Delü:)

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
3.Bölüm Imgleft100/1003.Bölüm Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
3.Bölüm Left_bar_bleue100/1003.Bölüm Empty_bar_bleue  (100/100)

3.Bölüm Empty
MesajKonu: 3.Bölüm   3.Bölüm Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 11:05 am

Ginny ile Luna mahsenin en karanlık yerinde bir köşeye oturmuşlardı.Ginny ne yapacağını düşünürkıen Luna da ona ölen kişilerden ve kaçırılan daha birçok kişiden bahsediyordu.Dinlermiş gibi görünse de aslında kafasında binbirtürlü düşünce göz kırpıp kaçışıyordu.Bir çıkar yol olmalıydı mutlaka...
"Luna?"dedi düşünceli bir halde...
"Babamı...onu da kaçırdılar!Ben...aslında onu arıyordum ve...yakalanmasaydım...belkide onu bulmuştum."şimdi ayağa kalkmış duvarı yumrukluyordu."lanet olsun!Nasıl yakalanırım!Sizi ahmaklar çıkarın beni burdaaannn!!!"Sesi karanlık mahsende öyle bir yankılanıyordu ki kulakta nefret edilecek kadar bir ses toplulugu oluşturuyordu.Ayak sesleri gittikçe mahsene yaklaşıyordu.Üzerinde koyu renk bir cüppe olan Draco pis pis gülümsemekle birlikte asasını onlara doğrultmuş konusuyoru.Ginny bir an insanların iyi gibi bir kavram varken kötüyü seçtiğini anlayamıyordu.
"Kes sesini pis bulanık!Burda seni bizden başka kimse bulamaz!"

"Draco...lütfen!kötü biri değilsin olmamalısın!Eğer sen de bizim tarafımıza geçersen onu çok çabuk yenebiliriz.Burada önemli olan soyluluk yada daha başka birşer değil Woldemort hepinizi kullanıyor...Sen sanıyor musun ki onun sizi baştacı yapacağını!"

"Onun adını nasıl ağzına alırsın seni pis kanıbozuk!Reducto!"

Bir ışık şeridiyle Ginny karşı duvara çarptı.Vücudunda anlaşıllmaz bir acıı..Ve kapanan gözleri Luna ise koşarak yanında...Draco pispis sırıtarak
"Bir daha sesinizi duymıyayım!"dedi ve uzaklaşan ayak sesleri yerini siyah bir sessizlie boyadı.
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : 3.Bölüm Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

3.Bölüm Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm   3.Bölüm Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 2:24 pm

Arkadaşlarına şöyle bir baktığında herşeyin hazır olduğunu anladı Paul . Artık işin planlanma kısmı bitmiş , eylem aşaması başlamıştı . Kovuktan dışarı çıkarken sıkıca pelerine sarıldı Paul . Asasını da elinde sıkıca tutmayı ihmal etmedi . Dışarı adımını attığında herzamanki gibi sık ağaçlarla dolu orman karşıladı onu . Hava ise inadına daha da soğuyordu sanki . Öyle ki ağaçların uçlarının buz tutmuş olduğunu farkedince hiç de şaşırmadı Paul . Kovuktan yeterince uzaklaşıp , büyülerin etki alanında çıktıklarında hepsi aynı anda cisimlendiler . O iğrenç sıkışma hissi sonrası , gözlerini açtıklarında Diyagon Yolu karşıladı onları . Tabii eskisi gibi değildi artık burası , dükkanların çoğu kapanmış adeta hayalet kasabaya dönmüştü şimdi ...

Paul teker teker asasını bütün arkadaşlarına doğrultarak hemen üstlerine hayalbozan büyüsü uyguladı . Farkedilmek istemiyordu şimdi , ellerinden geldiğince gizli kalmalıydılar . Sonra yanında üşümüş gibi duran Keira'nın elinden sıkıca kavrayıp Weasley'lerin dükkanına doğru yöneldi . Dükkanın önüne geldiklerinde , diğerlerinden daha farklı , eski zamanlardaki dükkanları andıran dükkan karşıladı onları . Paul bir umut telaşla adımlarını hızlandırarak dükkana dalıverdi . İçerisi bomboş gibiydi . Ortalıkta kimsecikler görünmüyordu . Ta ki arkalarından tanıdık bir ses duyulana kadar .

'' Kim var orda , hemen kendinizi gösterin ... ''

George , asasını göremediği kişilere doğrultmuş , ondan beklenmeyecek bir ciddiyetle her an büyü yollamaya hazır duruyordu karşılarında . Paul hemen üstündeki hayalbozan büyüsünü kaldırıp onu rahatlattı .

'' Biziz dostum , seni endişelendirsek kusura bakma . Ginny buradamı diye bir uğramak istedik . ''

Bu sözler üzerine George'nin yüz ifadesi daha da acıklı bir hal aldı ve her an ağlayabilirmiş gibi konuşmaya başladı .

'' Ginny iki saat önce gibi buraya geldi . Üzgün bir hali vardı . Ne olduğunu sordum , söylemedi . Sonra beni tersleyip yatmaya gitti . Bir saat sonra gibi odasına baktığımda yoktu . Onun için çok endişeleniyorum Paul . Babamdan sonra ders almam gerekirken kardeşime bile sahip çıkamadım . ''

Paul hemen gidip George'ye sarıldı . Elinden geldiğince onu sakinleştirecek ve içini rahatlatabilecek şeyler söylemeye çalıştı . Ama George'nin acısı bu laflara dinemeyecek kadar büyüktü . Sonunda Paul ondan ayrıldıktan sonra sert bir sesle konuşmaya başladı .

'' Sana söz veriyorum George , hem Ginny'i hem de babanı sağsalim bulacağız . Sen yeterki kendini toparlamaya çalış ve çok dikkatli ol . ''

Bunları da söyledikten sonra dükkandan çıkmak için kapıya doğru hamle etti Paul . En azından artık Ginny için bir ipuçları vardı . Buraya geldiğine göre fazla uzakta da olamazdı zaten . Şimdi tek yapmaları gereken bir Ölüm Yiyen yakalamak ve herşeyi öğrenmeye çalışmaktı . Bu düşüncelerle dörtlü tekrar hayalbozan büyülerini üzerlerine uygulayıp , karanlığın sardığı sokağa doğru ilerlediler ....
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com
Paul Walker
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : 3.Bölüm Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

3.Bölüm Empty
MesajKonu: Geri: 3.Bölüm   3.Bölüm Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 5:56 pm

Bir süreliğine KİLİTlenmiştir.
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com

3.Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-