Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~

2 posters
YazarMesaj
Rupert Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Rupert Voldemort

Erkek
Rp Sevgilim : Paris Hilton..
Savaş Tarafım : sır..
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ejderha yüreği
Kan Saflığı : Muggle Doğumluyum...
En Belirgin Özelliği : yakışıklıyım

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Imgleft50/100~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Left_bar_bleue90/100~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Empty_bar_bleue  (90/100)

~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Empty
MesajKonu: ~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~   ~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 11:02 pm

Yasak ormanın gece karanlığı bir başka ürkütücüydü sanki.Kalın ve uzun ağaçlar rüzgar eşliğinde dans ediyordu adeta.Rupert tatbikat için bağıran barakaya gitmeden önce biraz hava almak istemişti.Ormanda sürekli ilerliyor, hayallere dalıp gidiyordu.Zaten ortam oldukça karanlıktı ve ay ışığı olmazsa hiçbirşeyin görünmeyeceği kesindi.

''Buna inanamıyorum !''

İleride bir ağaç duruyordu.Ama bu ağaçRupert'ın tek arkadaşı ile sürekli buluştukları yerdeki ağaçtı.Üzerine kazıdıkları isimler esrarengiz bir şekilde hala oradaydı.Bir çıtırtı duydu aniden.Hemen asasını çekti ve fısıldadı:

''Kim var orada ?''
Helen Beatrice Tyler
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Helen Beatrice Tyler

Kadın
Nerden? : Floransa/ İtalya
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Cesaretin Gücü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Yardım severliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Imgleft10/100~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Left_bar_bleue80/100~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: ~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~   ~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 11:12 pm

Mary Kate ürpermişti. Burada olmak onu her zaman ürpertirdi. Birden birisinin kendisine seslendiğini duydu.

''Kim var orada ?''

Mary Kate korkmuştu ama cesaretini topladı ve asasını çıkarttı elleri titriyordu ama genede öne çıkarak seslendi.

''Benim Mary Kate''
Rupert Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Rupert Voldemort

Erkek
Rp Sevgilim : Paris Hilton..
Savaş Tarafım : sır..
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ejderha yüreği
Kan Saflığı : Muggle Doğumluyum...
En Belirgin Özelliği : yakışıklıyım

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Imgleft50/100~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Left_bar_bleue90/100~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: ~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~   ~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 11:19 pm

Hayır bu kesinlikle imkansızdı.Mary de nerden çıkmıştı şimdi ? Yeşil gözleri insanı dalıp götürüyordu başka dünyalara ama Rupert''ın onu sevecek hali yoktu.Marry ondan küçüktü.
''Marry... sen- aslında ben buraya dolaşmak için gelmiştim.Ama seni görmeyi planlamıyordum.''

.Yeterince olay yaşamıştı zaten.Marry'i görmeyi kaldıracak durumda değildi aslında.Ama oradan gitmesi bir işe yaramazdı.Elbet birgün yine karşılaşırlardı.
Helen Beatrice Tyler
Helen Beatrice Tyler

Kadın
Nerden? : Floransa/ İtalya
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Cesaretin Gücü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Yardım severliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Imgleft10/100~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Left_bar_bleue80/100~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: ~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~   ~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~ Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 11:31 pm

Mary Kate Rupert'i görünce nefesini bıraktı. İçi rahatlamıştı. Zaten aslında kendiside buraya niçin geldiğini bilmiyordu gecenin bu vaktinde sadece içinden bir ses bu gece ona yasak ormana gitmesini söylemişti. Devrilmiş bir ağacın üstünden atlayarak Rupert'in yanına gitti. Rupert onadan büyüktü. Ara sıra büyük salonda karşılaşıyorlardı. Rupert:

''Marry... sen- aslında ben buraya dolaşmak için gelmiştim.Ama seni görmeyi planlamıyordum.'' dedi. Mary Kate gülümseyerek

''Bende dolaşmak için gelmiştim. Aslında dolaşmak için neden bu kadar ıssız bir yer seçtiğimi bilmiyorum. İçimden bir ses bana buraya gelmemi söyledi. Ya da hepsi benim kuruntum.''

''Sen neden burdasın benim dışımda birini bekliyordun her halde ''

~*~ Karanlığın Sır Perdesi ~*~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-