Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Drake Voldemort

2 posters
YazarMesaj
Drake Voldemort
Durmstrang/5.Sınıf Slithersnake Ö.&Gelecek P.Yazarı
Durmstrang/5.Sınıf Slithersnake Ö.&Gelecek P.Yazarı
Drake Voldemort

Erkek
Nerden? : düşler sokağından
Rp Sevgilim : Cho Chang
Savaş Tarafım : karanlık taraf
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : karanlığın aynası
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : espirikli olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Drake Voldemort Imgleft10/100Drake Voldemort Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Drake Voldemort Left_bar_bleue58/100Drake Voldemort Empty_bar_bleue  (58/100)

Drake Voldemort Empty
MesajKonu: Drake Voldemort   Drake Voldemort Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 12:21 pm

Ad:Drake
Soyad:Voldemort
Bina:Slithersnake
Okul:Dumstrang
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?7. sınıf çünkü okulu çabuk bitirmek istiyorum ama aynı zamanda 1 dönem okulda kalıp rplerimi değiştirmek istiyorum.
RP :

Drake Uzun bir Günün ardından odasına doğru yatmak için yürümeye başladı.Görkemli ve bir o kadar da büyük köşkte kimsecikler yoktu.Odasına vardığında önünde bir kedinin oturduğunu gördü ve kediye;
"Pissst" dedi ve kedi oradan uzaklaştı odasına girdi ve odadaki ahşap penceresini açtı.Bir süre dinlemek için yatağına uzandı.Yarım saat sonra
kara gözlü,beyaz gövedeli ve yer yer kahverengi tüyleri olan bu güzel baykuş görkemli pençelerinde bir zarf taşıyordu.
Drake büyük bir heyecanla zarfı açtı ve okumaya başladı.Okuduktan sonra ne yapacağını bilemeden etrafındakileri kırıp dökmeye başladı hatta orta çağda kalma antika bir vazoyu bile kırdı halbuki bu vazoyu ona en yakın arkadaşı armağan etmişti ve bu mektubu yollayanda bu arkadaşıydı ve ölümle pençeleştiğini ve son kez Drake'yi yanında görmek istediğini yazmıştı.Drake de bu heyecanla tren garına doğru yola çıktı.
İstasyona gelen Drake Berline bir bilet alıp yola koyuldu.Sabah Berlideki tren garına varan Drake Doğruca arkadaşının evine geldi.Eve vardıdığında arkadaşı son nefesini veriyordu.Arkadaşının yanına büyük bir duygu karmaşasıyla geldi ve elinini sıkı sıkı tuttu.Arkadaşına moral vermek için onunla konuşmaya başladı;
"Luca dostum ben geldim bak Drake çocukluk arkadaşın,dostun"
Luca;
"Gördüm Drake, geldin ha"
Drake şaşkınlıkla;
"O da nedemek tabiki gelicem"
Luca bunu duyunca yüzünde gülücükler açtı,ama bu onun ölümüne malesef çare olamadı ve Luca arkadaşı Drake ve gül motifli çift kişilik hertarafı kan olmuş yatağının kucağında can verdi...... Drake Londraya geri döndü ve arkadaşının ölümünü asla unutamadı.
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın
Nerden? : Diagon Yolu
Rp Sevgilim : Daniel Radcliffe
Savaş Tarafım : Zay...
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ::çıLgıN ZeKa::
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Delü:)

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Drake Voldemort Imgleft100/100Drake Voldemort Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Drake Voldemort Left_bar_bleue100/100Drake Voldemort Empty_bar_bleue  (100/100)

Drake Voldemort Empty
MesajKonu: Geri: Drake Voldemort   Drake Voldemort Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 12:26 pm

5.Sınıf...

Drake Voldemort
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Drake Voldemort
» Drake Voldemort
» Drake Black
» Drake Voldemort
» Drake Voldemort