Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Derse Başvuru Formu

+3
Tom Voldemort
Helen Beatrice Tyler
Anthony John Meyers
7 posters
YazarMesaj
Anthony John Meyers
Muggle
Anthony John Meyers

Erkek
Nerden? : Godric's Hollow
Rp Sevgilim : Ashlee Simpson
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyenler
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Hipogrif Tüyü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Zeka

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Derse Başvuru Formu Imgleft50/100Derse Başvuru Formu Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Derse Başvuru Formu Left_bar_bleue0/100Derse Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (0/100)

Derse Başvuru Formu Empty
MesajKonu: Derse Başvuru Formu   Derse Başvuru Formu Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 12:32 pm

Sihir Tarihi Dersi'ne katılabilmek için aşağıdaki formu doldurun.
Ad:
Soyad:
Sınıf:
Okul-Bina:
Örnek Rp (En Az 3 Satır):
Helen Beatrice Tyler
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Helen Beatrice Tyler

Kadın
Nerden? : Floransa/ İtalya
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Cesaretin Gücü
En Belirgin Özelliği : Yardım severliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Derse Başvuru Formu Imgleft10/100Derse Başvuru Formu Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Derse Başvuru Formu Left_bar_bleue80/100Derse Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Derse Başvuru Formu   Derse Başvuru Formu Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 7:21 pm

Ad: Mary Kate Ashley
Soyad:
Olsen

Sınıf: 3
Okul-Bina: Hogwarts - Gryffindor

Mary Kate sınıfa geldiğinde daha sınıfta hiç öğrenci yoktu. Bu hoşuna gitmişti çünkü böylelikle sınıfta istediği yere oturabilecekti. Sıraların arasında dolaştı. Profesörü rahatlıkla görebileceği ve dersete en rahat edeceği yerin ön tarafta bir yer olacağına karar verdikten sonra pencerenin yanındaki sıraya eşyalarını yerleştirdi ve oturudersle ilgili kitapları incelemeye başladı. Bu sırada sınıfa diğer öğrencilerde gelmişti. Sınıf tamamlandıktan sonra profesör Voldemort sınıfa girdi. Mary kitaplarla ilgilenmeyi bıraktı ve profesörü incelemeye başladı. Profesörün yüzünde hafif bir tebessüm vardı.Bu sırada profesör:

"Merhaba çocuklar!Ben sizin Biçim Değiştirme Profesörünüz Rupert Voldemort.Bu dönem Biçim Değiştirme Dersleri'ni beraber işleyeceğiz..'' dedi. Masasına oturduktan sonrada öğrencilerden kendilerini tanıtmalarını istedi. Mary Kate hemen elini kaldırdı. Ön sırada oturmasının da avantajıyla profesör onu hemen fark etmişti ve ilk olarak kendini Mary Kate tanıttı.

'' Mary Kate Ashley Olsen, 13 yaşındayım, bu dönem 3. sınıfa gidiyorum. Safkan bir aileye mensubum. California'da yaşıyorum ailemle birlikte. İlerde bende Hogwarts'ta profesör olmak istiyorum. Dersinizi de çok merak ediyorum. Hobilerim resim çizmek ve ata binmek ayrıca kitap okumayıda çok severim.'' dedikten sonra profesörün yeter şeklindeki baş işaretinden dolayı tekrar yerine oturdu . Profesör tüm öğrencilerin kendilerini tanıtmasını tıpkı derse ilk girdiğindeki gibi tebessümle dinlemişti. Öğrenciler konuşurken sıraların arasında dolaşması onun öğrencilerine değer verdiğini gösterir diye düşündü, Mary Kate Öğrencilerin konuşması bittikten sonra Profesör bugün işleyecekleri ders hakkında konuşmaya başladı. Tahtaya desin adını ve açıklamasını yazmıştı. Mary Kate tam praşomenlerini çıkartmış not alıyordu ki
Konu:Reducio
Açıklama:Bir nesneyi küçültmeye ...
Profesör:

''Bunu not etmenize gerek yok!Dersimiz uygulamalı geçecek!Şimdi...Gelelim uygulamaya..'' dedi. Asasını salladı ve tüm öğrencilerin önünde küçük farecikler belirdi. Mary Kate'in önündeki farenin bembeyaz tüyleri vardı. Ayaklarındaki tüyler ve burnu faresiyle tezatlık oluşturacak şekilde kömür gibiydi. Mary Kate faresini o kadar çok sevmiştiki onun üzerinde deneme yapacağı için biraz üzüldü ve fareye canını yakmayacağım ve olabildiğince profesörün söylediklerine uygun şekilde büyümü yapacağım böylece seni çok fazla yormamış olurum farecik dedi. Fare sanki Mary Kate'i anlamış gibi onun gözlerine bakıyordu. Faresini incelemeye o kadar çok dalmıştı ki bir an profesörün söylediklerini kaçırmıştı. Başını profesörün olduğu yöne çevirdiğinde onun gözlerinden alevler çıkacağını sandı. Bu Mary Kate'i korkutmuştu biraz bu sırada Profesör:

''Eğer bu büyüyü yapmak istemiyorsanız,bu derse kayıt yaptırmazdınız!Yok,eğer yapmam diyorsanız,kapıyı görebiliyorsunuz heralde?Oradan çıkıp gidebilirsiniz!'' dedi. Mary Kate şimdi profesörün neden bu kadar kızdığını anlıyordu. Başın sağa doğru çevirdiğinde sınıf arkadaşlarında bazılarının fareler olan bakışlarının hiçte hoş olmadığını gördü. Oysa o faresini ne kadar sevmişti. Hatta ona bir isim vermeyi düşündü ve aklına burnundaki ve tüylerindeki renk farkından dolayı Tezat demeye karar verdi. Mary Kate'in elinde olsa tüm hayvanları yanından hiç ayırmazdı çok sevimliydi hayvanlar ve çok canayakınlardı. Bazen bir insandan daha fazla... Pofesör dersi anlatmaya devam etmeye başladı. Siniri geçmişti. Bu ses tonunun ve yüzündeki o sinirli ifadenin değişmesinden anlaşılıyordu.

"Asanızı fareye doğrulup:
-Reducio demelisiniz çocuklar!!Farenin küçüldüğünü göreceksiniz..

İlk denemede yapanın binasına +10 puan.İkinci denemede yapanın binasına +5 puan.Üçüncü denemede yapanların binasına da +2 puan!'' dedi. Mary Kate profesör sözlerini bitirir bitirmez faresi Tezat'a döndü. Söz veriyorum canın acımayacak sadece biraz küçülteceğim şimdi seni dedi. Sırasının üstünde duran asasını eline aldı ve parmağıyla küçük farenin kafasını okşadı. Sonrada asasını fareye doğrulttu. Düzgün telaffuz edebilmek için tahtada yazılanları tekrar okudu içinden. Dudaklarını araladı ve bir çırpıda Reducio dedi ve fareyi izlemeye başladı. Sözcüğü der demez zaten küçük olan fare biraz daha küçülmeye başladı. Aslında ilk başta Mary Kate büyüyü doğru şekilde yapamadığını sanmıştı ama fare bir anda tuhaf bir şekilde hareket etmeye başladı. Sonrada olduğu yerde dönerek yavaş yavaş küçüldü küçüldü. Şimdi çok komik gözüküyordu. Gülmeye başlamıştı Mary Kate hem fareye gülüyordu hemde başardığı için seviniyordu.

Fare zaten çok sevimliydi ama böyle küçüldükten sonra dahada sevimli hale gelmişti.
Anthony John Meyers
Muggle
Anthony John Meyers

Erkek
Nerden? : Godric's Hollow
Rp Sevgilim : Ashlee Simpson
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyenler
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Hipogrif Tüyü
En Belirgin Özelliği : Zeka

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Derse Başvuru Formu Imgleft50/100Derse Başvuru Formu Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Derse Başvuru Formu Left_bar_bleue0/100Derse Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Derse Başvuru Formu   Derse Başvuru Formu Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 11:11 pm

KABUL EDİLDİN!
Tom Voldemort
3.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Tom Voldemort

Erkek
Nerden? : Berlin
Rp Sevgilim : ~Emma Watson~
Savaş Tarafım : Karanlık Büyücüler {Ö.Y}
Asam : ~Hırsın Gücü~
Kan Saflığı : SAFKAN
En Belirgin Özelliği : Çatal Dil

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Derse Başvuru Formu Left_bar_bleue80/100Derse Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Derse Başvuru Formu   Derse Başvuru Formu Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 4:32 am

Ad : Tom
Soyad : Voldemort
Sınıf : 3. Sınıf
Okul-Bina : Hogwarts - Slytherin
Örnek Rp :

Tom, Düello Sanatları Dersi olduğu için 1 saat erken kalkmıştı. En başarılı olduğu bu dersi aynı zamandada çok seviyordu. Arkadaşlarını uyarmamak için sessizce odadan ayrıldı. Kütüphaneye gitmeye karar vermişti. Yeni asası Hırsın Gücü'nü araştıracaktı. Kütüphanede kimse yoktu. ßu Tom için iyiydi. İlgili kitabı buldu ve okumaya başladı. Kitaba göre : "Asa Düello için oldukça iyi." idi. Tom buna çok sevindi. Asanın diğer özelliklerini de okuduktan sonra derse 30 dk. kaldığını gördü. Girerken boş olan kütüphaneden tıklım tıklım dolu halde ayrıldı. Dersten önce biraz hava almanın iyi geleceğini düşündü ve bahçeye çıktı. ßiraz dolaştı ve sınıfa yürüdü.
Hermione Granger
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Hermione Granger

Kadın
Nerden? : Olmak istediğim yerin az uzağından...
Rp Sevgilim : •●◦Jack Sparrow◦●• Biri var ki.. O kendini biliyo[R]
Savaş Tarafım : Samimi olmayı vaad edebilirim, tarafsız olmayı AsLa! ---> -Dumbledore's Army-
Yaşım(Rp\'de) : 15 [aslı=16,5]
Asam : ~Kalp Çakrası~
Kan Saflığı : Muggle doğumlu~
En Belirgin Özelliği : cesur
Ruh haliniz : Derse Başvuru Formu Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Derse Başvuru Formu Left_bar_bleue100/100Derse Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Derse Başvuru Formu   Derse Başvuru Formu Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 12:44 am

Ad: Hermione
Soyad: Granger

Sınıf: 7
Okul-Bina: HOGWARTS-GRYFFİNDOR
Örnek Rp:

"Ne!?" dedi Hermione şaşkınlıkla. "Yani o cadı heykeli ne zamandır bir kaçış kapısıydı, sen yedi yıldır bunu biliyordun ve benim haberim yok." dedi Hermione hayretle. Ama Claire'in yüzünde son derece kendinden emin ve memnun bir ifade vardı. Yaptığı sanki dünyanın bir numaralı yasal işiymiş gibi yerinde duramıyordu.
"Tamam,- tamam herneyse, şimdiye dek o kadar cezanın üzerine nasıl yapıp da benimle Hogsmeade'de buluştuğunu benden nasıl böyle sakladın anlayamıyorum." dedi ama bu sefer daha sakin ve umursamaz görünmeye çalışıyordu.

"Heh he, duyanda şu efsane harita elinde filan sanır..." Hermione'nin şapşal sırıtışı Claire'in muzip yüzünü görünce silinmişti.
"Nasıl yani, şu Çapulcu Haritası denen şey senin elinde mi?" dedi hayret içinde Claire'e bakıyordu ve sanki olduğu yere mıhlanmıştı. Claire dudağını muzipçe kıvırarak gülümsedi ve gözlerini kısıp başını yavaş yavaş -Hermione'ye göre tadını çıkara çıkara- 'Evet' anlamında salladı ve arkasını dönüp çantasına uzandı.
Claire sanki efsane bir tarihi eseri çantasından çıkaracakmış gibi etrafı kolaçan etti. Hermione de gayri ihtiyari onun yaptığını yaptı. Claire asasını çekti ve çantanın en üst gözüne dokundu. Fermuar yavaşça açıldı...
"Bunu elinle yapamazdın sanki, heyecan artın di mi..." dedi ters ters. Claire "Şşşt!" dedi. Açılan fermuara elini attı ve bomboş, bir o kadar da eski bir parşömen tomarı çıkardı. Hermione yakalamak için elini attı ama Claire izin vermedi.
"Bu elimde gördüğün şey, benim için Felsefe Taşı'ndan daha değerli Hermionecim..."
"Saçmalık! Onu kullanmadan hemen Profesör Lavigne'a vericeksin."
"Hiç sanmıyorum, artık çok geç ben bunu ne zamandır kullanıyorum sen biliyor musun?" Hermione gözünü parşömenden ayırmadan
"Ne zaman..?" diye sordu umursamazca. Claire "Tam dört yıldır elimde bu!" deyince Hermione çığlığı patlattı.
"NEEE! Sen o-"
"Şiişşt! sakin ol ama!"
Şimdi etraflarındaki herkes onlara bakıyordu. Hermione ayağa fırlamış, hayret ve gücenme ifadeleri yüzünde fink atarak Claire'e, Claire ise maal memnun haritaya bakıyordu. Hermione başını şöyle bir çevirdi, herkesin yüzü onlara dönmüştü. Eliyle 'Bişey yok' diye etraftakilere işaret etti. Elalem işine döndüğünde olduğu yere hızla çöküp Claire'e kendisinin dahi zor duyduğu bir sesle
"Sen o şeyi kullandın mı?" diye sordu. Claire elini havada bileğinden çevirerek birde ıslık eşliğinde Hermione'ye 'Hemde nasıl!' anlamı taşıdığı fikrini getiren bir hareket yaptı. Hermione Claire'in bu kadar rahat olmasına akıl sır erdiremiyordu.
"Ama nasıl, nerden buldun onu." diye sormayı akıl etti sonunda. Claire derince bir iç çekti ve gözlerini büyük bir aşk hikayesi anlatıyormuşçasına göğe dikerek
"Tam dört sene önceydi." diye başladı sözlerine son derece romantik bir ses tonuyla. Baktığı yere bir anlığına Hermione'de baktı, Claire orda her ne görüyorsa o şeyi Hermione göremiyordu. Claire gözü havadaki bulutlarda devam etti
"Fred, okulu bitirirken bana ondan bir hatıra isteyip istemediğimi sordu, bende elimi uzatıp -harita- dedim. Önce o da şaşırdı tabi, nereden bildiğimi filan sordu-" başını indirip Hermione'ye dönerek "senin gibi." dedi ve başını tekrar göğe çevirerek devam etti. "Bende şöyle bir bak bakıyım ben neye benziyorum dedim, o da 'Ravenclaw' deyip haritayı elime tutuşturdu." diye cümledini noktalayıp başını Hermione'ye çevirdi. Hermione bu ani hareketin etkisiyle sıçradı. Claire'e büyük bir hayranlıkla bakıyordu şimdi.
"Peki onda olduğunu nereden biliyordun?" diye sordu. Claire'in cevabı çok açık ve netti. Bekletmeden yanıtladı.
"Bilmiyordum." deyip gülümsedi. "Sadece eğer öyle birşey gerçekse ancak sevgili kuzenim George'un elindedir diye düşündüm ve doğru çıktı." dedi. Hermione Claire'in zekasına hayran kalmıştı.
"Claire, sana hayranım." deyip sarıldı. Çözüldüğünde "Tamam," deyip çantasından boş bir parşömen aldı ve çimlere yayarak, asasıyla üzerinde anlatmaya başladı. "O zaman şurayı okul düşünelim." derken asanın ucunu parşömenin üzerinde bir noktaya 'HOGWARTS' yazdı. Orada minyatür bir Hogwarts belirdi. "Şurasını da Durmstrang, tabi arada dağlarda var." şimdi önlerinde küçücük bir İngiltere maketi var gibiydi. "Burası da Hogsmead olsun. E peki ben çıkınca nereye varıcam?" diye sordu kafasını plandan çekerek. Doğru ya, nereye çıkardı o geçit...
Claire, "İşte burda beni iyi dinle!" dedi ve boş haritayı çimlere yayıp anlatmaya başladı.
http://hogwarts.turkforumpro.com
Claire Weasley
5. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
5. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Claire Weasley

Kadın
Nerden? : Godric’s Hollow'un yerlisiyiz. Merkezde oturuyoruz,buyrun gelin =)
Rp Sevgilim : Rp sevgülüm gibi davranmazsan davranırlar gülüüüm..
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : (artık) 15
Asam : Zekanın Gücü (zeküyüm demiştim x))
En Belirgin Özelliği : Çok zeküyüm ben

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Derse Başvuru Formu Left_bar_bleue95/100Derse Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Derse Başvuru Formu   Derse Başvuru Formu Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 3:39 pm

Ad: Claire
Soyad: Weasley

Sınıf: 7
Okul-Bina: Hogwarts- Ravenclaw
Örnek Rp:

Şimdi yüzünce kocaman muzip bir sırıtışla elindeki boş parşömen tomarını açıp yere serdi. Asasını üzerine dokundurarak “ Bütün ciddiyetimle yemin ederim ki hayırlı bir şey düşünmüyorum” dedi ve parşömenin üzerinde yazılar belirmeye başladı.’Mösyöler; Aylak Patiayak Kılkuyruk ve Çatalak, selamlarını sunar…’ Büyük bir iştahla kaldırdı başını, Hermione’nin yüzünü görmeyi hiç bu kadar çok istememişti –Malfoy malikanesinin zindanında kapana sıkıştıkları zaman hariç- Hermione büyük bir hayranlıkla bir Çapulcu Haritasına bir Claire’e bakıyordu.
Artık kendisine böyle bakılmasını alışmaya başlıyordu. Ne zaman cezalıyken okul dışına çıkmayı başarsa ya da yapmaması gereken bir şekilde bir Profesöre baş kaldırsa hayran bakışlar süzerdi kendisini. İster istemez tekrar sırıttı ve başını eğip haritayı Hermione’ye anlatmaya başladı.
“Bak bu harita Hogwarts arazisini gösterir.” Hermione “O kadarını bende biliyorum” dedi dik dik. “Sen beni nasıl kaçırabileceğini anlat.” Claire sözünün kesilmesine biraz gücenerek devam etti.
“Biraz sabrederdersen orayada gelicem.” Hermione’nin sabırsızlıkla geçirtirmesi üzerine devam etti. “Şimdi bu küçük adamcıklar Hogwarts arazisindeki insanlar oluyor.” Dedi asasıyla minik adamları dürterek. “Ayy bak buradakilerde seninle beniz. Şekillerin üzerinde ismimiz yazıyor.Ne şeker dimi ”
deyip Hermione’ye göz attı. Onun ağzı bir karış açık gözünü dikmiş minyatür Claire ve Hermione’ye bakıyor olduğunu görünce zaten sırıtan yüzü gülmekten iyice gerildi.

“Hogwarts’ın yedi çıkışı var. Üçü ana çıkışlar, herkesin bildiği. Ama şatomuz dört tanede gizli geçite sahip. Bunların da üçünü Filch sevgili kuzenlerim sayesinde öğrendi. Geriye Peeves’ın bile bilmediği tek bir geçit kalıyor. İşte burada bize Çapulcular’a teşekkür etmek düşüyor.” Claire asasını Hogwarts Şatosunun üzerinde bir yere değdirerek “Bak, burası 3. kat koridoru… Senle Ron’un didiştiği yer.” diyerek devam etti. Hermione’nin pis bakışlarının üzerinde gezindiğini hissedince kafasını kaldırmaya cesaret edemedi. Hermione’nin hiçbir şey demesine fırsat vermeyerek devam etti.
“Bu da koridordaki Kambur Cadı Heykeli. İşte bunun kamburuna asanla dokunarak ‘Dissendium’ dediğin an Hogsmeade’e daha doğrusu Balyumruk Şekerci Dükkanı’na çıkan geçit açılıyor-”
Sanki dört yıl bunu içinde tutmanın acısıyla hızlı hızlı ve büyük bir gürültüyle döküp duruyordu beynindekileri. O hızlı hızlı konuşurken başını hiç kaldırmadan heyecanla anlatan Claire’in sözü Hermione’den gelen "Ştt yavaş" sesiyle kesildi. Başını kaldırıp ona bakınca etrafa tedirgin tedirgin bakındığını gördü. Claire "Merak etme. Sadece senin yeni bilgilerin peşinde olduğunu sanırlar" dedi ve sırıtarak "Kimse senin okuldan kaçış planları yaptığını aklının ucundan bile geçirmez." diye devam etti.
Melody Krum
Melody Krum

Kadın
Rp Sevgilim : Arıyorumm xD
Savaş Tarafım : Kötü TaraF
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : Çoban püskülü
En Belirgin Özelliği : Zeki ve Sinsi olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Derse Başvuru Formu Imgleft0/100Derse Başvuru Formu Emptybarbleue  (0/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Derse Başvuru Formu   Derse Başvuru Formu Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 8:08 pm

Ad:Melody
Soyad:Krum
Sınıf:3

Okul-Bina:Hogwarts/ Slytherin

Melody kehanet dersinden koşarak çıktı. Çünkü dün hiçbir ödevini yapmamıştı ve şuan birikmiş 4 ödevi vardı. Kütüphaneye gidip sakin bir kafayla hepsini yapmaya karar vermişti. Ama önce ödevlerin ne olduğunu hatırlamaya çalıştı. Bu kadar ödevi neden aklımda tutuyorumki... Bunları bir kağıda yazmalıydım. diye geçirdi. Kütüphaneye kendisiyle konuşarak ve ödevlerini hatırlamakla uğraşarak girdi. Küçük tahta masada oturan bir kız Melody baştan aşağı süzdü. Ne arıyorsa... diye geçirerek ilerdeki masaya oturdu. İlk olarak Tılsım dersinin ödevini yapmalıydı. Hiç parşömeni yoktu bu yüzden yan taraftaki kızdan biraz istedi. Kız sırıtarak parşömeninin yarısından çoğunu Melodye verdi. Fakat şimdide boş parşömene yazılacak hiçbir şey gelmiyordu aklına... Gidip birkaç kitap almalıyım diye geçirerek tılsım ödevini aramaya koyuldu. Geri döndüğünde elinde kalın iki kitap vardı. Melody kitapları masa biraz fazla gürültülü şekilde koymuştu. Hatta eski tahta masadan bir çokta toz kalkmıştı. Tam yerine oturuyorduki önüne gelmiş olan uzun boylu, biraz süslü ve camı kırılmış olan pembe gözlüklü bir kadın gördü. Kadın elinde bir kağıt tutuyordu. Bayan ağzını ukala bir biçimde açarak; Kütüphane kuralları dedi. Kurallardan bir yanıp sönüyordu. Melody kuralı okuyarak kadının ne anlatmak istediğini anladı. Sessiz olmalıydı. Kadına yanıt vermek istedi ama olayı büyütmek istemedi sadece başını yukarı aşağı doğru salladı. Kadın dişlerinin arasından afferin diyerek sırıttı. Melody başını yeniden kitaplara doğru eğdi. Bir kaç saat sonra tılsım ödevi ile kehanet ödevi bitmişti. Geriye iki ödvi kalmıştı ama yemek saati yaklaşıyordu ve çokta sıkılmıştı. Buyüzden sandalyesini sessizce geriye iterek ayağa kalktı. Göz ucuyla kadına doğru baktı. Kadının arkası dönüktü. Ve kadın birden arkasına dönüp melodye baktı. Melody şaşkın bir şekilde sırıtarak kütüphanenin kapısında kayboldu.
William Ravenous
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Derse Başvuru Formu Left_bar_bleue55/100Derse Başvuru Formu Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: Derse Başvuru Formu   Derse Başvuru Formu Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 12:07 pm

Ad-Soyad: Sirius Black
Okul-Bina: Hogwarts-Gryffindor
Sınıf: 2
Örnek Rp:

Sirius duyduğu kadarıyla Hogwarts'ta tarih ile ilgili bir ders vardı : Sihir Tarihi.Sirius zaten tarihi severdi.Özellikle Orta Çağ dönemini.Tereddütlü bir şekilde yukarı katlara çıkmaya başladı. İçinden 'Başvursam mı başvurmasam mı?' diye geçiriyordu.Kafasını taş duvara çarpıp yere düştü.

'Anlaşılan bu Sihir Tarihi başıma epey bela açacak.Tamam.Başvurucam' dedi ve hızla merdivenleri çıktı...

Derse Başvuru Formu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-