Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

^ Ders Başvuruları ^

+11
Paul Walker
Mary Potter
William Ravenous
Claire Weasley
Hermione Granger
Ivy Alicia Demonio
Helen Beatrice Tyler
Emma Binns
Jack Sparrow
Tom Voldemort
Meropé Ivélyn S. Boyer
15 posters
YazarMesaj
Meropé Ivélyn S. Boyer
Muggle
Meropé Ivélyn S. Boyer

Kadın
Nerden? : Fransa
Rp Sevgilim : Aran(m)ıyor (Hiçkimseyi istemiyorum)
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyen
Yaşım(Rp\'de) : 19
Asam : ~Sonsuzluğun Sonu~
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Tanıdıkça anlarsın xP

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Imgleft50/100^ Ders Başvuruları ^ Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Left_bar_bleue100/100^ Ders Başvuruları ^ Empty_bar_bleue  (100/100)

^ Ders Başvuruları ^ Empty
MesajKonu: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 3:48 pm

Derse başvurmak için size sunacağım formu doldurmanız gerekiyor.

Ad:
Soyad:
Okul/Bina/Sınıf:
Örnek Rp:

Tom Voldemort
3.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Tom Voldemort

Erkek
Nerden? : Berlin
Rp Sevgilim : ~Emma Watson~
Savaş Tarafım : Karanlık Büyücüler {Ö.Y}
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : ~Hırsın Gücü~
Kan Saflığı : SAFKAN
En Belirgin Özelliği : Çatal Dil

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Imgleft10/100^ Ders Başvuruları ^ Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Left_bar_bleue80/100^ Ders Başvuruları ^ Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 4:46 pm

Ad : Tom
Soyad : Voldemort
Okul/Bina/Sınıf : Hogwarts, Slytherin, 3.Sınıf

Örnek Rp :

O yaz, kuraklık Londra'daki yeşil çayırları kahverengiye çevirmiş ve şehir halkının varlıklarıyla iftihar ettiği devasa ağaçların yapraklarını vaktinden evvel döktürmüştü. Kuraklığın 43. gününde, Londra'nın fakir bir mahallesinden geçen Tom tozlu yolda bir kova su sürükleyen ihtiyar bir kadına rastladı. Kadına :
"Verin kovayı gideceğiniz yere kadar götüreyim." dedi. Kadının evi birkaç dakikalık mesafeydi. Kadın : "Tamam evladım evim burası ver kovayı teşekkür ederim." dedi. Tom kadının suyu ne yapacağını merak ediyordu. Kadının kovayı bahçeye sürüklediğini ve büyük bir meşe ağacını sulamaya başladığını görünce, hayretler içinde kaldı. "Bu ağacı sulamak için mi bir kova dolusu suyu bir kilometre öteden taşıdınız? Kova oldukça ağırdı, siz de herhalde 70 yaşında filan olmalısınız." Kadın : "Seksenbir yaşındayım." diye düzeltti ve ekledi : "Bu ağaç kurursa ne yapacağımı bilmiyorum. Onunla küçücük bir kızken ahbap olmuştum. Yürümeyi beceremediğim zamanlar, annem beni bu ağaca bağlarmış. Çocukluk arkadaşımla bu ağacın etrafında ne oyunlar oynardık..."
Tom asırlık ağaca uzun uzun baktı. Gözleri ona ağacın yavaş yavaş kurumakta olduğunu söylüyordu. Kadın devam etti : "Annem beni azarladığı veya döveceği zaman bu ağaca tırmanırdım. Nişanlım parmağıma nişan yüzüğünü taktığında bu ağacın altında duruyordum. Bu ağaç benim böyle hatıralarım yüklü. Onun için bir kilometre uzaktan su taşımam çok şeymi?"
Ertesi gün kadın yine su dolu kovasıyla evine yaklaştığı sırada, ağacın etrafında birkaç işçinin toplanmış olduğunu gördü. "Ağacımı bırakın!" diye bağırdı. İşçilerin başı : "Merak etmeyin efendim" diye cevap verdi. "Ağacınızın köklerinin etrafında kanallat açtık ve onları tankerimizin suyuyla suladık."
"Ben buraya kimseyi çağırmadımki." dedi, "Sizi kim buraya yolladı?" İşçiler : "Bizi yollayan kişi adını söylememizi istemedi." diye cevap verdiler. İşlerini bitirdikten sonra da, çabucak toparlanıp ihtiyar kadınla vedalaştılar. Bindikleri tankerin üstünde "Tom'un Fidanlığı" yazılıydı. İhtiyar kadın sevinçten yaşaran gözleriyle arkalarından bakıyordu.
Jack Sparrow
Durmstrang/5.Sınıf Roaringthroat Öğrencisi/Bina Başkanı
Durmstrang/5.Sınıf Roaringthroat Öğrencisi/Bina Başkanı
Jack Sparrow

Erkek
Nerden? : Tortuga
Rp Sevgilim : ♥♥♥♥Hermione Granger♥♥♥♥
Savaş Tarafım : [:Dumbledore's Army:]
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : ::[:Dahiliğin Deliliği:]::
En Belirgin Özelliği : Delilik ve Dahilik arasında gidip gelme

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Left_bar_bleue0/100^ Ders Başvuruları ^ Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 6:32 pm

Ad:Jack
Soyad:Sparrow
Okul/Bina/Sınıf:Drumstrang/Roaringthroat/5
Örnek Rp:
Jack gemide dolaşıyordu.Alt katta tayfaların yarısı kürek çekiyordu.Bu sıcak güneşin altında biraz rüzgar hem onları hem de sıcaklığı azaltacağı için Jack'i mutlu edecekti.Jack bir an önce karaya çıkmak istiyordu. Drumstrang'e döndüğünde hem Bölüm Başkanı hem de Quidditch Takım Kaptanı olarak görev yapacaktı. Aslında bunun büyük bir sorumluluk olduğunu biliyordu.Ancak geri dönmeyi herşeyden daha fazla istiyordu.
Emma Binns
5. Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
5. Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
Emma Binns

Kadın
Nerden? : İST
Rp Sevgilim : yokkkkkkkkkkkkkk
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Asam : Sessizliğin Zekası
Kan Saflığı : SAFKAN
En Belirgin Özelliği : Çabuk sinrlenirim
Ruh haliniz : ^ Ders Başvuruları ^ Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Left_bar_bleue0/100^ Ders Başvuruları ^ Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 7:21 pm

Ad & Soyad : Emma Binns
Okul & Bina : Hogwarts / Hufflepuff
Örnek Rp:

Katie geç kaldığını düşünerek hızlı adımlarla KSKS sınıfına doğru yürüyordu. KSKS sınıfına geldiğinde daha fazla kimsenin gelmemiş olduğunu gördü ve çok sevindi. Geçip bir sıraya oturdu. Sınıfa öğrencilerin ve profesörün gelmesini beklemeye başladı.
Beklerken sınıfı inceledi ve ''Büyüleyici'' diye mırıldandı.

Sınıfı incelemesi bittikten sonra çantasından bir kitap çıkarıp okumaya başladı. Aradan fazla geçmemişti ki bir kız içeri geçip ön sıralara oturdu. Katie onu dikkatle baştan ayağı süzmeye başladı ve ona kızı süzmeyi bırakarak elinde ki kitaba yoğunlaştı. Sınıfın kapısı hızla açılmıştı. Katie hiç beklemediği bu ses sayesinde başını kapıya doğru hızla çevirdi. Profesör'ün geldiğini gördü ve heyecanlandı. Çünkü ders az sonra başlayacaktı. Profesör öğrencileri dikkatle süzüyordu bir şey demeden...

Profesör öğrencileri bir kez daha süzerken ''Evet buraya karanlık sanatlara karşı savunmaya öğrenmeye geldik.İlk öğrence küçük büyülerle başlicaz sonradan zor büyülere başlicaz.Dersimizkaranlık sanatlara karşı savunma olduğu için savunma büyüsüyle başlamayı uygun gördüm.İlk büyümüz silahsızlandırma büyüsü.Bu büyü küçük bir büyü
gibi görünse de çok işe yaricak bir büyüdür.Önce ben yapcam.sonra siz yapcaksınız.
'' dedi.

Katie şaşırmıştı. Çünkü diğer Profesörlerinde yaptığı gibi KSKS Profesörü'nün de ilk dersi tanışmaya ayırcağını bekliyordu. Ancak mutlu olmuştu hemen bir şeyler öğreneceği için... Profesör asasını çıkardı,karşısına bir heykel aldı ve eline asa verdi. Sınıftaki herkes heyecanla Profesör'ün yaptıklarını izlediler.

Daha sonra Profesör ''EXPELLİARMUS '' diye bağırdı.

Profesörün ''expelliarmus'' demesiyle heykelin elinde ki asa bir anda fırladı ve Profesör asayı havada yakaladı. Sınıftaki herkes hayretler içinde birşeyler mırıldanıyordu.

Katie de kendi kendine '' Mükemmel,umarım bu büyüyü yapmayı başarırım.'' dedi.

Profesör büyüyü yaptıktan sonra sınıfta dolaşmaya başladı. Katie de eline asasını aldı ve denemeye başladı. Ancak yapamamıştı. Zaten oda ilk deneme de yapmayı beklemiyordu. Bir kaç kere daha denedikten sonra Profesör yanına geldi. Yanlışlarını gösterdi ve yapana kadar denemesini istedi. Katie de Profesör'ün dediklerine uyarak bir kaç kez daha denedi. En son denemesinde başarılı oldu ve bu başarısından dolayı içi içine sığmıyordu. Büyüyü tekrar tekrar yapmaya başladı.

Kaite de Profesör'ün hemen arkasından mutlu bir şekilde sınıftan ayrıldı.
Helen Beatrice Tyler
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Helen Beatrice Tyler

Kadın
Nerden? : Floransa/ İtalya
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka yoldaşlığı
Asam : Cesaretin Gücü
En Belirgin Özelliği : Yardım severliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Left_bar_bleue80/100^ Ders Başvuruları ^ Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 7:25 pm

Ad: Mary Kate Ashley
Soyad:
Olsen

Okul-Bina-Sınıf: Hogwarts - Gryffindor-3
Örnek Rp (En Az 3 Satır):

Mary Kate sınıfa geldiğinde daha sınıfta hiç öğrenci yoktu. Bu hoşuna gitmişti çünkü böylelikle sınıfta istediği yere oturabilecekti. Sıraların arasında dolaştı. Profesörü rahatlıkla görebileceği ve dersete en rahat edeceği yerin ön tarafta bir yer olacağına karar verdikten sonra pencerenin yanındaki sıraya eşyalarını yerleştirdi ve oturudersle ilgili kitapları incelemeye başladı. Bu sırada sınıfa diğer öğrencilerde gelmişti. Sınıf tamamlandıktan sonra profesör Voldemort sınıfa girdi. Mary kitaplarla ilgilenmeyi bıraktı ve profesörü incelemeye başladı. Profesörün yüzünde hafif bir tebessüm vardı.Bu sırada profesör:

"Merhaba çocuklar!Ben sizin Biçim Değiştirme Profesörünüz Rupert Voldemort.Bu dönem Biçim Değiştirme Dersleri'ni beraber işleyeceğiz..'' dedi. Masasına oturduktan sonrada öğrencilerden kendilerini tanıtmalarını istedi. Mary Kate hemen elini kaldırdı. Ön sırada oturmasının da avantajıyla profesör onu hemen fark etmişti ve ilk olarak kendini Mary Kate tanıttı.

'' Mary Kate Ashley Olsen, 13 yaşındayım, bu dönem 3. sınıfa gidiyorum. Safkan bir aileye mensubum. California'da yaşıyorum ailemle birlikte. İlerde bende Hogwarts'ta profesör olmak istiyorum. Dersinizi de çok merak ediyorum. Hobilerim resim çizmek ve ata binmek ayrıca kitap okumayıda çok severim.'' dedikten sonra profesörün yeter şeklindeki baş işaretinden dolayı tekrar yerine oturdu . Profesör tüm öğrencilerin kendilerini tanıtmasını tıpkı derse ilk girdiğindeki gibi tebessümle dinlemişti. Öğrenciler konuşurken sıraların arasında dolaşması onun öğrencilerine değer verdiğini gösterir diye düşündü, Mary Kate Öğrencilerin konuşması bittikten sonra Profesör bugün işleyecekleri ders hakkında konuşmaya başladı. Tahtaya desin adını ve açıklamasını yazmıştı. Mary Kate tam praşomenlerini çıkartmış not alıyordu ki
Konu:Reducio
Açıklama:Bir nesneyi küçültmeye ...
Profesör:

''Bunu not etmenize gerek yok!Dersimiz uygulamalı geçecek!Şimdi...Gelelim uygulamaya..'' dedi. Asasını salladı ve tüm öğrencilerin önünde küçük farecikler belirdi. Mary Kate'in önündeki farenin bembeyaz tüyleri vardı. Ayaklarındaki tüyler ve burnu faresiyle tezatlık oluşturacak şekilde kömür gibiydi. Mary Kate faresini o kadar çok sevmiştiki onun üzerinde deneme yapacağı için biraz üzüldü ve fareye canını yakmayacağım ve olabildiğince profesörün söylediklerine uygun şekilde büyümü yapacağım böylece seni çok fazla yormamış olurum farecik dedi. Fare sanki Mary Kate'i anlamış gibi onun gözlerine bakıyordu. Faresini incelemeye o kadar çok dalmıştı ki bir an profesörün söylediklerini kaçırmıştı. Başını profesörün olduğu yöne çevirdiğinde onun gözlerinden alevler çıkacağını sandı. Bu Mary Kate'i korkutmuştu biraz bu sırada Profesör:

''Eğer bu büyüyü yapmak istemiyorsanız,bu derse kayıt yaptırmazdınız!Yok,eğer yapmam diyorsanız,kapıyı görebiliyorsunuz heralde?Oradan çıkıp gidebilirsiniz!'' dedi. Mary Kate şimdi profesörün neden bu kadar kızdığını anlıyordu. Başın sağa doğru çevirdiğinde sınıf arkadaşlarında bazılarının fareler olan bakışlarının hiçte hoş olmadığını gördü. Oysa o faresini ne kadar sevmişti. Hatta ona bir isim vermeyi düşündü ve aklına burnundaki ve tüylerindeki renk farkından dolayı Tezat demeye karar verdi. Mary Kate'in elinde olsa tüm hayvanları yanından hiç ayırmazdı çok sevimliydi hayvanlar ve çok canayakınlardı. Bazen bir insandan daha fazla... Pofesör dersi anlatmaya devam etmeye başladı. Siniri geçmişti. Bu ses tonunun ve yüzündeki o sinirli ifadenin değişmesinden anlaşılıyordu.

"Asanızı fareye doğrulup:
-Reducio demelisiniz çocuklar!!Farenin küçüldüğünü göreceksiniz..

İlk denemede yapanın binasına +10 puan.İkinci denemede yapanın binasına +5 puan.Üçüncü denemede yapanların binasına da +2 puan!'' dedi. Mary Kate profesör sözlerini bitirir bitirmez faresi Tezat'a döndü. Söz veriyorum canın acımayacak sadece biraz küçülteceğim şimdi seni dedi. Sırasının üstünde duran asasını eline aldı ve parmağıyla küçük farenin kafasını okşadı. Sonrada asasını fareye doğrulttu. Düzgün telaffuz edebilmek için tahtada yazılanları tekrar okudu içinden. Dudaklarını araladı ve bir çırpıda Reducio dedi ve fareyi izlemeye başladı. Sözcüğü der demez zaten küçük olan fare biraz daha küçülmeye başladı. Aslında ilk başta Mary Kate büyüyü doğru şekilde yapamadığını sanmıştı ama fare bir anda tuhaf bir şekilde hareket etmeye başladı. Sonrada olduğu yerde dönerek yavaş yavaş küçüldü küçüldü. Şimdi çok komik gözüküyordu. Gülmeye başlamıştı Mary Kate hem fareye gülüyordu hemde başardığı için seviniyordu.

Fare zaten çok sevimliydi ama böyle küçüldükten sonra dahada sevimli hale gelmişti.
Meropé Ivélyn S. Boyer
Muggle
Meropé Ivélyn S. Boyer

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Left_bar_bleue100/100^ Ders Başvuruları ^ Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 11:17 pm

* Tom Voldemort ~ Öncelikle Rp'nizin konusu pek iç açıcı değil. Daha doğrusu bir Rp'den çok ders veren bir hikayeye benzemiş gördüğüm kadarıyla. Renk uyumunuz fena değil. Daha sık ve oldukça fazla betimlemeli Rp'ler yapmanızı diliyorum. [ Alınmıştır ]

* Jack Sparrow ~ Rp'nizin konusunu beğenmedim -ki zaten ortada belirli bir konu yok- daha sürükleyici ve dikkat çeken bir konuyu ele alabilirdiniz. Rp gerçekten çok kısa ve kuru anlatımlı olmuş. Cümleleri betimlemesiz yapıp kısa keserek konuyu birbirine çok bağlayamamışsınız. Ayrıca nokta (.)'dan sonra boşluk bırakmalısınız. Renk uyumu için pek birşey söyleyemeyeceğim; çünkü hiç diyalog yapmamışsınız. Italic ve Bold'u bir arada kullanmazını önermem Çok çok daha iyi Rp'ler yapmanızı diliyorum. [ Alınmıştır ]

* Emma Bins ~ Öncelikle fazla betimleme yapılmamış ve cümleler kısa kesilerek konu tam verilememiş. Diyaloglarda başka font kullanmanızı önermem. Renk uyumunuz fena değil ama tam renklendirme yapılsa çok daha iyi olurdu diye düşünüyorum. [ Alınmıştır ]

* Mary Kate Ashley Olsen ~ Siz de diğerleri gibi cümleleri kısa kesmişsiniz ve fazla betimleme yapmamışsınız. Renk uyumunuz hoş değil, fazla sırıtmış. Rp'de göz yormayan mat renkler tercih edilir. Italic ve Bold'u bir arada kullanmanızı önermem. Ayrıca Rp'de bildiğim kadarıyle rakamlar yazı ile yazılır. Rp konusunda pratikler yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. Daha fazla betimleme yapmanız dileğiyle. [ Alınmıştır ]
Ivy Alicia Demonio
Beauxbatons/Snorlwolf 7.Sınıf Öğrencisi
Ivy Alicia Demonio

Kadın
Rp Sevgilim : olmak isteyen yok mu?????????
Savaş Tarafım : Sır
Yaşım(Rp\'de) : 17
Asam : Aslan Yüreği
En Belirgin Özelliği : uyuşuk

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 12:00 am

Ad:Ivy Alicia
Soyad:Demonio
Okul/Bina/Sınıf: Beauxbatons/Snorlwolf /7.Sınıf Öğrencisi
Örnek Rp:

Gün ışığının yansıması elinde tutuğu kristalde parıltılar oluşturuyordu. Böyle güzelliklerin ona rastlamasının bir anlamı olduğunu düşünüyordu. Elini yavaşça kaldırarak, kristali gözüne doğru götürdü. Etraf yüzlerce parçaya bölünmüş; oluşan yansımalar yavaş yavaş dönüyor gibiydi.

Arkasından gelen sesi duymamıştı bile. Kendini çevresinden soyutlamayı severdi Alicia. Başkalarına laf anlatmaktan daha eğlenceli ve kolaydı konuşmamak. Omzuna dokunan el ile irkildi. Işığın arkasından yansıması ile net gözükmeyen adama gözlerini kısarak baktı Alicia. Uzunca bir boyu ve ince yapılı vücudu olan bu adam abisine benziyordu. Ayağa kalkarak yansımayı engelledi. Karşısında sevecen gözlerle bakan başka biri vardı. Kim olduğunu tanımadığı gözleri buluştuğu an konuşmaya başlamıştı.

" Merhaba Alicia, ben Saun "

Çocuk onun yaşlarında ya vardı ya da daha büyüktü. Abisi kadar yaşlı gözükmediği kesindi. Mavi gözleri Alicia ile kesiştiği an gülümsüyordu. Alicia soğuk bakışlarını devam ettirmesi onun umrunda değil gibiydi. Artık Alicia konuşmaya başlaması gerektiğini düşünerek başladı lafa.

" Sizi tanımıyorum, ismimi nereden biliyorsunuz?"

Emindi Alicia onu tanımıyordu. Uzun kumral saçları aniden çıkan rüzgarla öne savruldu. Çocuk omzuna dökülen saçlarını yavaşça geriye attı. Alicia bu hareket karşısında titrediğini hissetti. Beklemediği bir anda tanımadığı biri saçlarına rahatça dokunuyordu. Şuan kadar kimse ona bu kadar yaklaşabilmişmiydi. Ya da yaklaşmak istemişmiydi...

Out:Konuyu burada bırakmak istedim ama üzgünüm...
bu kadar rp mi anlamaya yeter herhalde...
Meropé Ivélyn S. Boyer
Muggle
Meropé Ivélyn S. Boyer

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 3:08 pm

* Ivy Alicia Demonio ~ Öncelikle renk uyumunuz ve konu seçimin gayet güzel. Betimlemeleriniz hoş; ama birazdaha çoğaltılırsa daha hoş durabilir. Gözüme çarpan bir hatanız var: " istemiş miydi ? " yazmanız gereken yere " istemişmiydi ? " yazmışsınız. Onun duşında Rp'nizde bir sorun yok. Rp'nizi birazdaha geliştirmenizi diliyorum. [ Alınmıştır ]
Hermione Granger
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Hermione Granger

Kadın
Nerden? : Olmak istediğim yerin az uzağından...
Rp Sevgilim : •●◦Jack Sparrow◦●• Biri var ki.. O kendini biliyo[R]
Savaş Tarafım : Samimi olmayı vaad edebilirim, tarafsız olmayı AsLa! ---> -Dumbledore's Army-
Yaşım(Rp\'de) : 15 [aslı=16,5]
Asam : ~Kalp Çakrası~
Kan Saflığı : Muggle doğumlu~
En Belirgin Özelliği : cesur

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 4:26 am

Ad: Hermione
Soyad: Granger

Okul/Bina/Sınıf: HOGWARTS-GRYFFİNDOR-7
Örnek Rp:

...

Claire'in heyecan dolu mavi gözleri Hermione'nin içindeki uyuyan adrenalini tetiklemeye yetmedi.
"Bilemiyorum Claire," dedi sonunda. "Bu bana çok ters geliyor. Yani olmamalı, ben yapamam."

Claire hemen karşı çıktı. "Neden? Bak ne diyorum sana, herkesin aklı savaşta."
"Evet Claire anlıyorum." Hermione bunları söylerken yüzünde anlamaya karşı koyan bir ifade vardı ve son derece ciddiydi. "Herkesin aklı savaşta ve bende o herkesin içindeyim." dedi meydan okur bir ses tonu vardı. "O pis yılan surat benim arkadaşlarımı öldürmeye niyetliyken, benim defolup kendi işime bakmam bencillik olmaz mı?" dedi Claire'in gözlerinin içine bakıyordu şimdi. "Mr Walker'ın neden St Mungo'da yattığı konusunda bir fikrin var mı?" diye sordu. Claire süngüsünü düşürmüş bir ifadeyle başını 'Hayır' anlamında salladı.
"O kahrolası Ashlee Simpson tarafından saldırıya uğradı da ondan. Savaş Alanı'nda düelloya başlamışlar. Şu anda yaralı ve yatıyor. Madam Deluna iyileşeceğini söyledi. Yakında tekrar savaşa katılacakmış. Anlamıyorsun hala değil mi? Bizim biricik iksir profesörümüz bir Ölüm Yiyan ve bunu bize anlatmaya tenezzül bile etmediler." deyip önüne döndü.
Hermione gözünü Göl'e dikip düşünüyordu. Göl'ün pürüzsüz mavisi üzerinde dalgalanma başladı. Dev mürekkep balığı su yüzünü yaladı ve tekrar dalışa geçti. Hermione bencillik edemeyecekti. "Bu durumda bunu yapamam..."
"Bak Claire, ben şimdi gidersem kendimi ne kadar mutsuz hissederim biliyorsun değil mi? Sırf kendimi aklamak için Jack'i göremem. Bunu ona yapamam." bunları söylerken Claire'in yüzüne yardım dilercesine bakıyordu. Claire düşmüş yüzündeki dudaklarını tekrar oynattı.
"Bak Hermione," dedi. Hermione'nin ellerine sarılarak devam etti. "Bunu kendin için yapmadığını anlamalısın. Bunu Jack'e borçlusun. Onu sevmiyorken onunla çıkamazsın. Bu büyük bir haksızlık olur." dedi ve Hermione'ye ellerini geri verdi.
Hermione bunu hiç düşünmediğini anladı. "Ben olayı bu yönden hiç düşünmemiştim." dedi. Başkasına haksızlık etmek Hermione'nin en korktuğu ikinci şeydi, ilki elbette Aritmansi'den kalmak... "Haklı olabilirsin, Jack'le konuşup bu işi bitirmeliyim. Peki bayan kaçış uzmanı, nerede demiştin bu geçit?" dedi ve pür dikkat Claire'i dinlemeye başladı.

...
http://hogwarts.turkforumpro.com
Meropé Ivélyn S. Boyer
Muggle
Meropé Ivélyn S. Boyer

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 2:26 pm

* Hermione Granger ~ Genelde mat renkler seçilmesi daha uygun olsada, yaptığınız renklendirme gayet güzel olmuş. Betimlemeleriniz güzel ve anlatım biçiminiz çok iyi. Bu tür Rp'lerinizin devamını diliyorum. [ Alınmıştır ]
Claire Weasley
5. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
5. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Claire Weasley

Kadın
Nerden? : Godric’s Hollow'un yerlisiyiz. Merkezde oturuyoruz,buyrun gelin =)
Rp Sevgilim : Rp sevgülüm gibi davranmazsan davranırlar gülüüüm..
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : (artık) 15
Asam : Zekanın Gücü (zeküyüm demiştim x))
En Belirgin Özelliği : Çok zeküyüm ben

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Left_bar_bleue95/100^ Ders Başvuruları ^ Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 5:09 pm

Ad: Claire
Soyad: Weasley
Okul/Bina/Sınıf: Hogwarts- Ravenclaw- 7
Örnek Rp :

Claire Zihinbend dersinde kendini fazla zorlamıştı. Biraz dinlenmek ve rahatlamak için bahçeye çıkmak istiyordu. Yanında kimsenin gelmesini istememişti
"Belki biraz sohbet başımın ağrısına iyi gelir" diye
düşündü önce. Ama son gelişen olaylar hiç iyi olmadığı için ne kadar iyi şeyler konuşup rahatlayabileceğini düşündü ve şansının sıfır olduğunu anladı.
Dersten çıkan öğrenciler çimlerin üzerine oturmuş kimi sohbet ediyor kimi ise bir sonraki derse hazırlık yapıyordu. Biraz ilerledi ve öğrencilerin az
olduğu boş bir alana varınca çantasını çıkarıp yere koydu, hemen yanına da kendisi oturdu. Kafasını etrafta gezdirip kimler var kimler yok diye gezdirdi. Tek başına oturan sadece kendisi vardı, yalnız gelmeyi kendisi istemişti ama yinede içi burkuldu. Yersiz bir kırılganlık ve alınganlık üzerindeydi anlaşılan. Tam tekrar gitmek için çantasına hamle edecekken tanıdık bir sesle elini geri çekti kafasını sesin geldiği yöne çevirdi.

O sesin sahibi Hermione'ydi. Deminki kırgınlıktan eser yoktu şimdi. Hermione'nin yüzündeki mutluluk ifadesine bakılırsa Claire'yi merak etmişti ve onu bulduğuna seviniyordu. Hızla yanına gelen Hermione'ye
minnetle baktı. Yüzünde kocaman gülümsemesi, elinde sımsıkı sarıldığı kitaplarıyla kabarık saçları arkasından savrularak dahada yaklaştı Hermione ve gelip Claire'in başında durduğu zaman Claire
"Merhaba Hermione" diyerek koca gülümsemesini ona iade etti. Hermione'nin de oturması için yanındaki çantayı yakalayıp savururcasına arkaya koydu "Otursana" Hermione'nin neden teklif gelmeden oturmadığını merak etti ama aklına hemen zihinbend dersinden sonra ona yalnız kalmak istediğini söylediği geldi. Yanaklarının kızardığını hissetti. Utançtan mı pişmanlıktan mı olduğunu
kendiside bilmiyordu. Özür dilemek istiyordu ama onunla daha önemli bir konu hakkında konuşmak istiyordu. Eğer şimdi özür dilerse bu konu uzayıp gidecek ayrıca Hermione'ye yine kurtulma fırsatı doğacaktı. Bunu kesinlikle istemeyen Claire Hermione'ye fırsat vermeden hemen konuya daldı.
"İyiki geldin Hermione seninle birşey konuşmak istiyordum. Son yaşanan olayları biliyorsun onun için lütfen bu sefer kaçma" Hermione Claire'nin ne demek istediğini çok iyi anlamış olacak ki yüzündeki koca gülümseme siliniverdi ama yinede gözleri parlıyordu. Bu konuyu onunda konuşmak istediğinden adı gibi emindi Claire. Yinede cesaret verircesine gülümseyerek göz kırptı ona. Bütün söyleyecekleri aklından
birbir geçiyor bir oraya bir buraya uçuşuyordu. Nasıl başlaması gerektiğini hangi kelimeleri seçmesi gerektiğini seçemiyordu. Hermione'ye baktı yardım istercesine.

Claire dudağındaki bütün derileri soymadan beklediği yardım gerdi. Kendisinin ne kadar yardıma ihtiyacı varsa Hermione'nin de vardı. Pür dikkat onu dinliyor bir yandan da çözüm yolları arıyordu, kafasının içinde harıl harıl birşeyler hareket ediyordu. Claire gözlerini Hermione'nin gözlerine dikti ve tek bir kelimesini kaçırmadan dinledi onu. "Biliyosun, o okul gezisinden sonra Jack'i hiç görmedim" diyordu
baktığı gözlerin sahibi. Ama birşey oldu galiba Hermione ağzındaki baklayı çıkaracaktı. Çünkü gözlerini kaçırmış yerden bir çöp alıp toprağı eşelemeye başlamıştı.
"ve o mektupları- Claire o mektuplar aşkla dolu. Evet bende öyle hissediyordum, yani o zaman öyle olduğunu sanıyordum. Ama dün gece
bişeyler oldu Claire, Savaş Alanı'na gitmeden önce birşeyler oldu..."
dedikten sonra Claire minik gülümsemesini saklayamadı. "Aptal o şeyler savaş alanına gitmeden önce değil Ron'u tanıdığından beri var" diye geçirdi içinden ve Hermione güldüğünü farketmesin diye başını eğdi . Yanlış anlaşılıp Hermione'nin yeniden konuyu kapatıp bu işin uzamasına neden olacağından korkuyordu. Hemen kafasındaki çarkları yeniden faaliyete geçirdi ve Claire'nin aklına muhteşem bir fikir geldi, yeniden doğmuştu adeta. Canlandığını hissetti ama bu fikri Hermione'ye söylemeye korkuyordu. Biliyordu ki Hermione okul kurallarını çiğnemekten nefret ederdi "Of Claire ne ödleksin. O Ron için bunu yapmaya hazır." Kafasının içinde kendi kendine konuşmaya devam ederken Hermione'nin sesini duydu "Nee, ne- N'oldu?" ve hemen başını kaldırıp baktığında Hermione'nin meraklı bakışlarını üzerinde buldu. Biraz tereddütle lafına başladı. "Aslında bir fikrim var." Bunu duyan Hermione rahatlamış göründü ve bundan cesaret kazanan Claire lafına devam etti. "Neden Jack'le konuşmuyorsun. Herşeyi anlatmana gerek yok... Yanii artık bitir bu işi. Her zaman mantığın doğrultusunda gitmek zorunda değilsin" Hermione tedirginlikle ağzını açtı tam konuşacakti ki "Biliyorum Hermione bunun için okul dışına çıkman gerekiyor ama söyle bana konuşmak istiyor musun?". Tam da beklediği gibi Hermione'nin evet anlamında başını salladığını görünce "İşte benim Hermione'm" dedi ve ardından sıcak bir gülümseme kapladı yüzünü. Birkaç saniye sonra ise bu sıcak gülümseme yerini hınzır bir sırıtışa bıraktı. Etrafına bakındı
ve kimsenin olmadığını görünce rahatlayarak
"Gizli bir geçit biliyorum Hermione" dedi. Hermione'nin yüz ifadesine baktı tedirginlikle karışık bir merak vardı. Hermione'nin kocaman açılmış gözlerine baktı ve "Merak etmee. Savaşın yankıları devam ediyor. Kimsenin ruhu duymaz. Sen sadece bana güven." Son cümlesini desteklemek için göz kırpıp Hermione'nin herşeyi idrak etmesini beklemeye başladı.
William Ravenous
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Left_bar_bleue55/100^ Ders Başvuruları ^ Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 7:02 pm

Ad-Soyad: Sirius Black
Okul-Bina-Sınıf: Hogwarts-Gryffindor-2.Sınıf
Örnek RP:

Sirius bu sene de Karanlık Sanatlara Karşı Savunma'ya girmek istiyordu.Farklı büyüler öğrenmek onun hoşuna gidiyordu.Bu büyülerin ileride onun çok işine yarayacağının farkındaydı.Geçen seneki Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni Azkaban'a gittiği için bu seneki öğretmeni de merak ediyordu.Biraz da dersliği özlemişti.O ahşap ve parlak sıralar onun öylesine hoşuna gidiyordu ki.Hogwarts'ta sevdiği derslerden biriydi.Merakla başvurusunun cevabını bekliyordu...
Mary Potter
Durmstrang/ Firentoad 1.Sınıf Öğrencisi
Durmstrang/ Firentoad 1.Sınıf Öğrencisi
Mary Potter

Kadın
Nerden? : Diagon yolu
Rp Sevgilim : yok-aranıyor
Savaş Tarafım : ZAY
Yaşım(Rp\'de) : 11
Asam : Mürver asa(ölüm yadigarı)
Kan Saflığı : Saf kan
En Belirgin Özelliği : Cesur

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Left_bar_bleue30/100^ Ders Başvuruları ^ Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 10:18 pm

Ad:Mary
Soyad:Potter

Okul/Bina/Sınıf:Durmstrang-firentoad 1. sınıf öğrencisi
Örnek Rp:Okullar nihayet açılmıştı.Çok mutluydu.Ama derslerin başlaması,kışın gelmesi onu endişelendiriyordu.Neyse ki bu sene sevmediği hiçbir ders yoktu. Ama KSKS dersine katılmayı çok istiyordu.Kendisini ve diğer insanları savunmalıydı kötü güçlerden.Çok korkuyordu sevdiklerine zarar gelmesinden.Zaten tek korkusu buydu ve bunun için elinden geleni yapacaktı ama bunun için KSKS'yı bilmesi gerekiyordu. En azından o öyle düşünüyordu.
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : ^ Ders Başvuruları ^ Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Imgleft100/100^ Ders Başvuruları ^ Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 11:59 pm

Hepiniz alındınız , derse RP'lerinizi bırakın ...
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com
Tom Riddle
Durmstrang/4.Sınıf Hugestclaw Öğrencisi
Tom Riddle

Erkek
Savaş Tarafım : ***/Ö.Y./***
Yaşım(Rp\'de) : 14
Asam : kızıl ejder
Kan Saflığı : melez
En Belirgin Özelliği : tek başına hareket eder

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 7:42 pm

Ad:tom
Soyad:riddle

Okul/Bina/Sınıf:durmstrang/hugestclaw/4.sınıf
Örnek Rp:

Tom yarın okul açılacağı için Diagon yoluna alışverişe çıkmıştı.Borgin ve burkes'te çalıştığı için para sıkıntısı çekmiyordu.Diagon yolu her zamanki gibi çok kalabalıktı.Her yerde büyücüler ve cadılar vardı.Okullarına yeni başlayacak öğrenciler Olivander'in dükkanının önünde uzun kuyruklar oluşturuyordu.Ama herkesin dikkati yeni çıkan ve nimbus serilerini bile sollamış,ateşoklarındaydı.Tom ona aldırmadı bile süpürge ona sadece birinci sınıfta lazım olmuştu.Daha quiddich aklından bile geçmemişti.Elindeki alınacaklar listesine baktı.Liste Şöyleydi:
1-orta boy iksir kazanı
2-mürekkep,parşomen ve tüykalem
3-4.sınıf ders kitapları...
Tom hemen kitaplarını almak için Flouris ve blotts'a gitti...
Gabriella S. Miller
4. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
4. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Gabriella S. Miller

Kadın
Nerden? : BiLmEm =)
Rp Sevgilim : YoK xD OLmaSadA OLuR xP
Savaş Tarafım : AkıLLı Ve ZeKi OLaN TaRaF =) ZaY xD
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Dikenli Defne - TuTaRkEn BaTmaSınDa xD
En Belirgin Özelliği : AkıLLı Ve SeMpATiK =]

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Imgleft100/100^ Ders Başvuruları ^ Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 12:54 am

Ad: Gabriella S.

Soyad: Miller

Okul: Hogwarts

Bina: Ravenclaw

Sınıf: 4. Sınıf

Örnek Rp:

Gabriella çok heyecanlıydı. Bu sene onun 4. senesi olacaktı. K.S.K.S dersi için malzemelerini aldı. Herşeyi hazırdı. Sadece derse girmek kalmıştı. K.S.K.S dersine gireceğine hala inanamıyordu. O kadar mutluyduki içinden;

- Yaşasınnnnn !!!!!!!!!!!!! Çok mutluyumm !!!!!!!

diye haykırmak geliyordu ama bunu yapamazdı. Çünkü o kadar cesur değildi. Yinede kendinden emindi. Bu yılda sınıfı geçecekti. Tabi başarılı olursa. Gabriella'nın birden gözleri kararmaya başladı. Başı dönüyordu. Ve birden yere yığıldı. O dümdüz saçları sanki bir bayrak gibi dalgalanıyordu yere yığılırken. Herkes Gariella'nın başına toplandı. Aslında sadece ufak bir baş dönmesi geçirmişti. Heyecanındandı herhalde. Herkes Gabriella'ya:

-Birşeyin var mı Gabriella? İyi misin? Kendini iyi hissetmiyorsun sanırım?

diyordu ama Gabriella iyiydi. Arkadaşlarına:

-Yok bişeyim ufak bir baş dönmesi.

diyerek yatıştırdı. Sonra herkes dağılmıştı. Yanında en yakın arkadaşı vardı. Onada olanları anlatarak yatıştırdı. Gabriella'nın bu heyecanının başka bir sebebide olabilirdi.
Melody Krum
Melody Krum

Kadın
Rp Sevgilim : Arıyorumm xD
Savaş Tarafım : Kötü TaraF
Asam : Çoban püskülü
En Belirgin Özelliği : Zeki ve Sinsi olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
^ Ders Başvuruları ^ Imgleft0/100^ Ders Başvuruları ^ Emptybarbleue  (0/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 9:45 am

Ad: Melody
Soyad:Krum

Okul/Bina/Sınıf: Hogwarts/Slytherin/3
Örnek Rp:

Melody kehanet dersinden koşarak çıktı. Çünkü dün hiçbir ödevini yapmamıştı ve şuan birikmiş 4 ödevi vardı. Kütüphaneye gidip sakin bir kafayla hepsini yapmaya karar vermişti. Ama önce ödevlerin ne olduğunu hatırlamaya çalıştı. Bu kadar ödevi neden aklımda tutuyorumki... Bunları bir kağıda yazmalıydım. diye geçirdi. Kütüphaneye kendisiyle konuşarak ve ödevlerini hatırlamakla uğraşarak girdi. Küçük tahta masada oturan bir kız Melody baştan aşağı süzdü. Ne arıyorsa... diye geçirerek ilerdeki masaya oturdu. İlk olarak Tılsım dersinin ödevini yapmalıydı. Hiç parşömeni yoktu bu yüzden yan taraftaki kızdan biraz istedi. Kız sırıtarak parşömeninin yarısından çoğunu Melodye verdi. Fakat şimdide boş parşömene yazılacak hiçbir şey gelmiyordu aklına... Gidip birkaç kitap almalıyım diye geçirerek tılsım ödevini aramaya koyuldu. Geri döndüğünde elinde kalın iki kitap vardı. Melody kitapları masa biraz fazla gürültülü şekilde koymuştu. Hatta eski tahta masadan bir çokta toz kalkmıştı. Tam yerine oturuyorduki önüne gelmiş olan uzun boylu, biraz süslü ve camı kırılmış olan pembe gözlüklü bir kadın gördü. Kadın elinde bir kağıt tutuyordu. Bayan ağzını ukala bir biçimde açarak; Kütüphane kuralları dedi. Kurallardan bir yanıp sönüyordu. Melody kuralı okuyarak kadının ne anlatmak istediğini anladı. Sessiz olmalıydı. Kadına yanıt vermek istedi ama olayı büyütmek istemedi sadece başını yukarı aşağı doğru salladı. Kadın dişlerinin arasından afferin diyerek sırıttı. Melody başını yeniden kitaplara doğru eğdi. Bir kaç saat sonra tılsım ödevi ile kehanet ödevi bitmişti. Geriye iki ödevi kalmıştı ama yemek saati yaklaşıyordu ve çokta sıkılmıştı. Bu yüzden sandalyesini sessizce geriye iterek ayağa kalktı. Göz ucuyla kadına doğru baktı. Kadının arkası dönüktü. Ve kadın birden Melodye doğru dönerek baktı. Melody şaşkın bir şekilde sırıtarak kütüphanenin kapısında kayboldu.
Tarja Stene
Durmstrang/ Firentoad 6.Sınıf Öğrencisi
Tarja Stene

Kadın
Yaşım(Rp\'de) : 17
Asam : tekboynuz teleği
En Belirgin Özelliği : çatalağız olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: ^ Ders Başvuruları ^   ^ Ders Başvuruları ^ Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 1:54 pm

Ad:Tarja
Soyad:Stene

Okul/Bina/Sınıf:Durmstrang-Firentoad-6
Örnek Rp:

Tarja Firentoad ortak salonundan çıkmıştı,elinde bir zarf vardı içinde ise sayfalarca uzunlukta parsomen rulosu...Dalgın dalgın Durmstrang koridorunda ilerliyordu.İleride kalabalığı yaran şeyi farkedememişti.Kırmızı yüzlü çilli bir çocuk önüne gelen herseyi itip kendisine yol acıyordu.Bir iksir kazanı gürültülü bir sekilde yere düştü içinde ne varsa olduğu gibi koridora yayıldı haykırışları farkeden Tarja refleks olarak koridorun duvarına yaslandı.Çocuk koridoru gectiğinde arkasında sinirli mırıltılar bırakmıştı sadece.Ne kadar hoş bir sabah diye düşündü Tarja.Koridoru gecti, Old Pirates heykelinin sağına doğru döndü ve kuzey kulesine doğru yol aldı.Duvardaki tablolarda hareket içindeydi.At üzerinde bir kovboy bir tablodan diğerine Tarja’nın pesi sıra gitmekteydi.Tarja baykuşhaneye giden uzun merdiveni adımlamaya basladı.Sonunda baykuşhaneye vardığında nefes nefeseydi.Kafeslere doğru yaklastı.Kapkara baykuşu snake’i bulması fazla zaman almadı.Elini cebine soktu bulduğu krakerleri baykuşunu verdi.Daha sonra snake gelip Tarja’nın koluna kondu.Tarja sıkı bir düğümle zarfı baykuşun ayağına bağladı, snake havalandı.Tarja baykuşhanenin korkuluklarına oturdu hafif rüzgarla birlikte siyah sacları kararan gökyüzüne karışırken küçük bir nokta haline gelen baykuşunu seyretti.

^ Ders Başvuruları ^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-