Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

=====Masa 2====

2 posters
YazarMesaj
Tonks Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Tonks Walker

Kadın
Nerden? : Antakya xD
Rp Sevgilim : Chris Evans
Savaş Tarafım : zAy
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Baykuş Uçuşu
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...
Ruh haliniz : =====Masa 2==== Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
=====Masa 2==== Imgleft50/100=====Masa 2==== Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
=====Masa 2==== Left_bar_bleue75/100=====Masa 2==== Empty_bar_bleue  (75/100)

=====Masa 2==== Empty
MesajKonu: =====Masa 2====   =====Masa 2==== Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 10:59 pm

Rp in...
http://goblet-of-fire.foromotion.net/index.htm
Jake G. Potter
Kehanet Profesörü&Dırdırcı Yazarı&Hufflepuff Bina Sorumlusu
Jake G. Potter

Erkek
Nerden? : GoDriC^s HoLLoW-İsT :)
Rp Sevgilim : YoKKKK !!!!!!
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : -Aslan Kürkü-
Kan Saflığı : melez
En Belirgin Özelliği : EmO^YhUm YhA
Ruh haliniz : =====Masa 2==== Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
=====Masa 2==== Left_bar_bleue95/100=====Masa 2==== Empty_bar_bleue  (95/100)

=====Masa 2==== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 2====   =====Masa 2==== Icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 11:41 pm

Jake dersten çıkmıştı..Kendini odasına atmak için koşar adımlarla ilerliyordu..Odasına girdi ve kapıyı arkadan asasıyla kilitledi..Kendi ve beyni çok yorgundu..Koltuğa uzandı...Uyusa yarına kadar uyanmayacak gibiydi..Gözünü kapadı ve Tonks'a verdiği sözü hatırladı..Dün Tonks'a
-Yarın mutlaka dondurmacıya gelirim merak etme kuzen demişti..Hemen kalktı..Yattığı için cübbesi buruşmuştu..Üzerini değiştirdi..Uçuç şebekesine geçti ve
-Diagon Yolu lütfen dedi...Diagon Yolu'na buharlaşmıştı..Saatine baktı ve tam zamanında yetiştiğini öğrendi..İçeri girdi..Masa 2 boştu ve oraya geçip Tonks'u beklemeye başladı..Garson gelip
-Birşey istermisiniz efendim dedi..Jake
-Teşekkürler,acaba Tonks hanım nerde biliyormusunuz ? dedi..Tonks hemen geldi..
-İşte burdayım kusura bakma içerde biraz işim vardı dedi..Jake
-Önemli deil ben zaten yeni geldim..Bugün çok yorgunum sen nasılsın dedi..Tonks'a sarıldı ve masaya oturdular...Artık onları bu konuşmadan kimse alıkoyamazdı...
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 2==== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 2====   =====Masa 2==== Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 1:19 pm

Sonunda bir gün daha bitiyordu.Akşamüstü olmuşu sonunda ve Tonks çok yorulmuştu..Havalar sıcak olduğu için alışverişe çıkanlar dondurmacıya uğramadan evlerine gitmiyordu.Bazen masalar dolu oluyor yeni gelenler ayakta bekliyordu bir süre…

Saat 5 olduğunda dondurmacıda pek kimse kalmamıştı ve o zaman dinlenme vakti bulmuştu .Pencereden dışarıyı seyrederken o gün Jake’in kendisini ziyarete geleceği aklına geldi.Bir önceki gün 4-5 gibi orada olurum demişti.Acaba nerde kaldı diye düşündü.

Jake, Tonks’un uzaktan kuzeniydi.Jake’in annesi yıllar önce sevdiği adamla evlenmek için Walker ailesini silmişti.Ama Jake annesinin haberi olmadan görüşüyordu onlarla…Jake’i çok severdi Tonks.Onu bir kuzenden öte görürdü hep.Her şeyini rahatlıkla paylaşırdı Jake’le…

Bunları düşünürken öyle dalmıştı ki Jake’in içeri girip bir masaya oturduğunu bile görmemişti.Neyse ki Yanında çalışan garson Jake’i görüp ilgilenmişti…Tonks’ta Jake’i sesinden tanıyıp yanına gitti;

“İşte buradayım kusura bakma dalmışım da” diye özür diledi…

“Önemli değil ben de zaten yeni geldim bugün çok yorgunum sen nasılsın” diye sordu Jake.Cevap vermeden önce sıkıca sarıldılar Özlemişti Jake’i…Msaya oturup;

"İyiyim işte çalışıyorum.Eeee sen ne yapıyorsun.Angeligue nasıl?" Diye sordu.Bu sırada önemli bir şey unuttuğu aklına geldi.Jake bir şeyler ikram etmeyi unutmuştu…

"Özür dilerim ne ikram edeyim diye sormayı unuttum..Ne alırsın Jake?"
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 2==== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 2====   =====Masa 2==== Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 7:36 pm

Jake Tonks'la konuşurken Tonks Jake'e
-Ne istersin diye sormuştu....Jake de
-Biliyorsun kuzen ben pek dondurma sevmem ama senin bana önereceğin bişey olursa asla hayır demem..Biliyorsun senin dondurman meşhur dedi...
Tonks çok güzel bir dondurma söylemişti..Jake sıcakta dondurmanın çok güzel gittiğini anladı ve dondurmayı bitirdi...Sıra Tonks'un diğer sorusuna cevap vermekteydi...
-Angie'yle uzun zamandır görüşemiyoruz...Eğitimleri çok ağır ve çok yorucuymuş..Oradan çıktıktan sonra direk yatıyoruz veya dinleniyoruz dedi...Onun boş olduğu zamanlarda da ben derste olduğum için görüşemiyoruz..Yani anlıyacağın onun zamanı olduğunda benim işim;benim zamanım olduğunda onun işi oluyor...Eeeee sen anlat sen neler yapıyorsun..Finrod'la ayrıldığını duydum..Üzüldüm dersem yalan olur....
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 2==== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 2====   =====Masa 2==== Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 8:04 pm

"Biliyorsun kuzen ben pek dondurma sevmem ama senin bana önereceğin bişey olursa asla hayır demem..Biliyorsun senin dondurman meşhur "dedi...

Tonks kuzeninin sevdiği dondurmayı bildiği için hemen kalkıp;

”Ben sana nyeli getireceğimi sanırım biliyorum kuzen” dedi ve koşar adımlarla mutfağa gittin ;

“Neyli sever? Neyli sever?Buldum tabi ki karemalli neden bu kadar düşündüm ki”. .Ve kocaman bir kase karamelli dondurmayla geri geldi.Gülümseyerek dondurmayı kuzeninin önüne koydu ve yanına oturup;

“İşte kuzen,bakalım buna da hayır diyebilecek misin?” Jake iştahla dondurmayı yemeye başlayınca doğru bir tercih yaptığını anladı…Sıra sorduğu soruların cevaplarına gelmişti;

“Eeee kuzen soruları tekrar soruyum mu yoksa hatırlıyor musun hepsini?” diye sordu.Jake önce dondurmasını bitirdi ve anlatmaya başladı.Sonunda da kendine dokunmayı ihmal etmedi tabi ki…

“…Finrod'la ayrıldığını duydum..Üzüldüm dersem yalan olur....” Tonks güldü bu lafına çünkü gerçekten de yalan olurdu. Bu ilişkiyi hiç onaylamamıştı Jake…

“Gerçekten de üzüldüm deseydin yalan olurdu.Neden sevmediğini anlamıyorum zaten…”
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 2==== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 2====   =====Masa 2==== Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 8:19 pm

-Gerçekten de üzüldüm deseydin yalan olurdu.Neden sevmediğini anlamıyorum zaten…
Jake bu kelimeyi duyduktan sonra kendini makinalı tüfek gibi konuşmaya bıraktı..Sanki yılların birikimi vardı..Ve bunları birine anlatmak istiyordu..Onu daha kim susturabilirdi ki..Tonks da bu konuşmayı açtığı için pişman olabilirdi...Ama Jake çoktan konuşmaya başlamıştı bile....Tonks şimdi susup Jake'in konuştuklarını dinliyordu...
-Ya kuzencim akıl var mantık var...Biz aileden beri Zümrüdüanka Yoldaşlığındayız..Senin onla beraber olduğunu aileden biri öğrenseydi...Unutma babamın ailesi z.a.y'dan olduğu halde evlenmelerine izin vermemişlerdi...Sana ne yaparlardı düşünmek bile istemiyorum...Hem zaten görüşleriniz bu kadar zıt ve farklıydı...Sen nasıl onla olabilirdin ki...Sana öğüt veya akıl vermiyorum...Ama sadece düşün aileni ve benim annemle babamı ondan sonra gerçek kararı verdiğini anlayacaksın...Neyse bu konuyu kapatalım ya...Bitmiş gitmiş bişeyi kurcalamaya gerek yok...Eeee anlat dükkanın işleri nasıl sen nasılsın görüşemedik uzun zamandır..
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 2==== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 2====   =====Masa 2==== Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 10:31 pm

“Ya kuzencim akıl var mantık var...Biz aileden beri Zümrüdüanka Yoldaşlığındayız..Senin onla beraber olduğunu aileden biri öğrenseydi...Unutma babamın ailesi z.a.y'dan olduğu halde evlenmelerine izin vermemişlerdi.......Neyse bu konuyu kapatalım ya...Bitmiş gitmiş bişeyi kurcalamaya gerek yok...Eeee anlat dükkanın işleri nasıl sen nasılsın görüşemedik uzun zamandır..”

Tonks ciddiyetle dinledi bunları çünkü haklıydı Jake…Ama o kadar ciddiydi ki keşke söylemeseydim dedi kendi kendine.Jake pek ciddi biri değildi her konunun komik bir yönünü bulurdu.Bu kadar ciddi konuşması konuyu ne kadar önemsediğini gösteriyordu..Haklıydı da aldığı haberlere göre ayrıldıktan sonra düzeni yıkıp yeni karanlık lord olmuştu,zaten imkansızdı onların ilişkileri

“Haklısın kuzen kapatmalıyız bu konuyu.Zaten bitirdik biz ilişkimizi konuşsak ne olur konuşmasak ne olur be kuzu…Zaten ilişkiyi bir sen bir de Keira biliyordu…Neyse konuyu değiştirelim de ben sana dükkandan bahsedeyim.Gördüğün gibi sıcaklar bastırınca alışverişe çıkanlar buraya uğramadan gitmiyor evlerine.Tabi benim kara kaşıma kara gözüme de gelmiyorlar, dondurmalarıma geliyorlar.Biliyorsun dün 3 tane garson aldım yanıma yardımcı ama ne yalan söyleyeyim onlarla bile zor yetişiyoruz siparişlere….Biraz da sen anlat kuzen dersler nasıl? Okulundan mutlu musun?En önemlisi öğrencilerin nasıl?Sordurtma işte teker teker kuzen ya sonra çok soru soruyo diyorsunuz…”
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 2==== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 2====   =====Masa 2==== Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 10:56 pm

Biraz da sen anlat kuzen dersler nasıl? Okulundan mutlu musun?En önemlisi öğrencilerin nasıl?Sordurtma işte teker teker kuzen ya sonra çok soru soruyo diyorsunuz…
Jake bu soruyu duydu ya artık onu kim sustursun...Başladı anlatmaya okulu dersleri ve diğer olanları...
-Ne yapayım bir derse gir bir dersten çık ne olsun devam işte...Ama bazı öğrenciler var yani okulun başı olmasına rağmen kök söktürüyolar...Geçen gün bi öğrenci bn sınıfa girerken masanın altına sakız koymuş...Beni diğer hocalarıyla karıştırıyolar...Girmeden önce bir hayal gördüm...Çocuk yapıştırıyodu koltuğuma...Bende girdim hiç çaktırmadım...Çocuk Slytherin öğrencisiydi..Kaldırdım sırasından oturttum sandalyeye kalktı yerinden ve sonuç :D Herkes beni genç olduğum için çaylak sanıyo ama yanılıyolar...Çok yanlırlar daha zaten...Neyse kuzen ben gidiyorum sen artık kapat dükkanı...Kusura bakma benim yüzümden işinden oldun ama o kadar çok konuşmaya ihtiyacım varmış ki...Birdaha böyle uzatmayalım..Arada bir görüşelim...Okul ve öğrenciler çok iyi 1 yıl öncesine kadar hoca dediğim öğrencilere şimdi meslektaş olduk resmen çok şanslıyım....Neyse kuzen giiyorum ben görüşürüz sonra kendine çok iyi bak...dedi ve Tonks'a sarılarak ordan ayrıldı...Dışarı çıktığında Hogwarts'a buharlaştı şimdi ders zamanıydı....

=====Masa 2====
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Masa-1
» masa-2
» =====Masa 1=====
» Masa *1*
» =====Masa 3=====