Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Potter Ailesi Kötü mü????

+5
Ignotus Walker
Hermione Granger
Claire Weasley
Bonnie Kathleen Weasley
Jake G. Potter
9 posters
YazarMesaj
Jake G. Potter
Kehanet Profesörü&Dırdırcı Yazarı&Hufflepuff Bina Sorumlusu
Jake G. Potter

Erkek
Nerden? : GoDriC^s HoLLoW-İsT :)
Rp Sevgilim : YoKKKK !!!!!!
Savaş Tarafım : zAy
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : -Aslan Kürkü-
Kan Saflığı : melez
En Belirgin Özelliği : EmO^YhUm YhA
Ruh haliniz : Potter Ailesi Kötü mü???? Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Imgleft50/100Potter Ailesi Kötü mü???? Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Left_bar_bleue95/100Potter Ailesi Kötü mü???? Empty_bar_bleue  (95/100)

Potter Ailesi Kötü mü???? Empty
MesajKonu: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 12:13 pm

Evet arkadaşlar bu konu benim kafamı kurcalayan en önemli konulardan biri...Potter ailesi bizim bildiğimiz kadarıyla Z.A.Y tarafında olmuşlardır...Peki ya bizim bilmediklerimiz...

İlk önce bulduğum verileri değerlendirmek istiyorum...İlk olarak Harry'nin Severus Snape'in zihnine girerek geçmişte ona yapılanları görmesi...James Potter arkadaşları ile birlikte Severus'a yapmadığını bırakmıyor...Sizce böyle biri nasıl iyi bi insan olabilir...2. ise son kitapta bildiğiniz gibi Harry ve Ginny evleniyor ve 3 çocukları oluyor...Bu çocuklardan en büyük olanı bi Slytherin öğrencisi...Sizce bi insanın soyunda kötülük olmassa bu kişi nsıl Slytherin'e seçilsin...İşte beni şaşırtan şey bu...Harry ve Ginny'in çocukları kötü bi Slytherin öğrencisi...Belkide karanlık bir büyücü...Ama neden işte soru burda başlıyor...

Hatta James küçükken Dumbledore tarafından sürekli ceza alan bi öğrenci...Bi insan kurallara aykırı davranmassa neden ceza alsın...Bkz.Slytherin öğrencileri...Belki de J.K.Rowling bunuda bizim bulmamızı istiyor olabilir...Hem belki de sonradan iyiliği seçen bi ailde olabilir...Hatta ben bi ara Voldemort ve James'in akraba olduğunu duymuştum...Ama duydum sadece kitapta okumadım...Eğer gerçekten böyle bişey varsa düğüm zaten çözülüyor demektir...

Düşünsenize Potter ailesi Voldemort ile hatta Salazar Slytherin ile akrabaymış...Unutmayın size birkaç ipucu daha Bkz.Dumbledore'nin eski hali...Ne kadaar kötü olduğunu biliyorsunuz...Son kitapta....

Evet arkadaşlar bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum...
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın
Nerden? : Diagon Yolu
Rp Sevgilim : Daniel Radcliffe
Savaş Tarafım : Zay...
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ::çıLgıN ZeKa::
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Delü:)

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Imgleft100/100Potter Ailesi Kötü mü???? Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Left_bar_bleue100/100Potter Ailesi Kötü mü???? Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 1:06 pm

Benim de kafama takılan birşey var Potter ailesi kötü değil ben bunu düşünüyorum ayrıca Slytherine seçildiği ile ilgili birşey okumadım ben son kitapta....Bir de şu var Potter ailesinden kitapta hiç bahsedilmemiş....Örneğin Harry'nin babası safkandı ya ailesi?Babasının ailesiyle ilgili hiçbirşey kitapta yok ne ölümleri var ne de kendileri...
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek
Nerden? : GoDriC^s HoLLoW-İsT :)
Rp Sevgilim : YoKKKK !!!!!!
Savaş Tarafım : zAy
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : -Aslan Kürkü-
Kan Saflığı : melez
En Belirgin Özelliği : EmO^YhUm YhA
Ruh haliniz : Potter Ailesi Kötü mü???? Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Imgleft50/100Potter Ailesi Kötü mü???? Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Left_bar_bleue95/100Potter Ailesi Kötü mü???? Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 10:12 pm

Bakarsan görürsün...Son bölümde...
Claire Weasley
5. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Claire Weasley

Kadın
Nerden? : Godric’s Hollow'un yerlisiyiz. Merkezde oturuyoruz,buyrun gelin =)
Rp Sevgilim : Rp sevgülüm gibi davranmazsan davranırlar gülüüüm..
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : (artık) 15
Asam : Zekanın Gücü (zeküyüm demiştim x))
En Belirgin Özelliği : Çok zeküyüm ben
Ruh haliniz : Potter Ailesi Kötü mü???? Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Imgleft10/100Potter Ailesi Kötü mü???? Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 9:08 pm

Hayır Slytherine seçilmiyor. Sadece kardeşini sen oraya seçilebilirsin diye korkutuyor. Harry'nin babasının ceza almasıda kötü olduğunu göstermez çünkü Harry'de defalarca kuralları çiğnedi ve ceza aldı. Akrabalık meselesine gelince evet bence çok uzaktan olsada Voldi il Harry'nin kan bağı var. Bkz. Hatırlarsanız son kitapta Dumbledore Hermione'ye bir kitap bırakmıştı. Oradaki üç kardeş ölümden kurtulmak istiyorlardı. Diriltme taşı Voldemort'un dedesine Pelerin ise Harry'e kadar geldi. Yani dedelerinin dedelerinin dedelerinin dedeleri aynı kişi gibi bişey.
Hermione Granger
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Hermione Granger

Kadın
Nerden? : Olmak istediğim yerin az uzağından...
Rp Sevgilim : •●◦Jack Sparrow◦●• Biri var ki.. O kendini biliyo[R]
Savaş Tarafım : Samimi olmayı vaad edebilirim, tarafsız olmayı AsLa! ---> -Dumbledore's Army-
Yaşım(Rp\'de) : 15 [aslı=16,5]
Asam : ~Kalp Çakrası~
Kan Saflığı : Muggle doğumlu~
En Belirgin Özelliği : cesur

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Imgleft10/100Potter Ailesi Kötü mü???? Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Left_bar_bleue100/100Potter Ailesi Kötü mü???? Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 2:55 am

Ben Epilog kısmını her gün okuyom yaa en son dün okudum ve yok öyle bişey! James de Gryffindor ve Albus Severus'u korkutuyor o sen Slytherin olacaksın diye. Ayrıca Seçmen Şapka herkesi istediği yere koyar. James salak mı ki Slytherin'i istesin..!

Dumbledore eskiden kötü filan değildi!!! Bunu kaç kişiye daha anlatıcam ben? Dumbledore'un kötü olması gibi birşey söz konusu bile değildi. Sen nası okudun kitabı yaa öff!
Dumbledore Yadigarları sadece genç bir heves uğruna arıyordu, niyeti dünyayı ele geçirmek, güç, bilmem ne değildi. Zaten öyle bir niyeti olsaydı Mürver'i ele geçirince Gallert Grindelwald'ı öldürmezdi. Onunla iş birliği yapıp emeline ulaşırdı ama Dumbly bunu yapmadı! Onun ne ailesinde ne de kendisinde bir kötülük yoktur! Rita Skeeter cadalozunun gazına gelmeyelim, lütfen!

Ceza konusuna hiç girmiyorum, fikir biraz saçma geldi.

Kan bağına gelince Ayşe Nur'a aynen katılıyorum. Çok doğru, dedeler kardeş ve babalar da aynı mezarlıktalar. Orası da zaten aile mezarlığı gibi birşey ki Godric's Hallow komple akraba sayılır. Asırlardır orada kalan büyücülerin soyu doğal olarak akraba çıkabilir.

Neden hep James'in üzerinde durup da suçu Potter soyuna attığını da anlamsız buluyorum. O şerefsizlik yalnızca James'e ait.[afedersinz ama beni tanıyanlar bilir James'den nefret ederim. En sevmediğim Çapulcu üyesidir. Peter'ı bile ondan çok severim.] O onun karakterinde var. Sanmıyorum ki başka bir insan James kadar sinir bozucu, onun kadar alçak, onun kadar umursamaz ve utanmaz olsun. Hiç sanmıyorum. O Gryffindor'un adını kirletiyor bence. Pislik yaa öööff! Konuşturmayın beni.

Neyse, sırf James yüzünden Potter ailesinin kötü yan taraftarı olduğunu söyleyemeyiz. Evet terbiye aileden gelir, fakat aile kötü yan taraftarı olsaydı çocuk neden Gryffindoru seçsin ki... İçinde kıvrım kıvrım akan, kan yerine damarlarında dolaşan bir Kara Mamba bile olsa James Slytherin'i değil Gryffindor'u istedi. Ailesinde Kötü Yan taraftarı olsaydı mutlaka Slytherin'i seçerdi. Ailede sorun yok Jake, bu kesin.
http://hogwarts.turkforumpro.com
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek
Nerden? : Rüzgarın Beni Attığı Yerden
Rp Sevgilim : Samara Queen Simpson
Asam : Aslan Tüyü
En Belirgin Özelliği : Cesurluğu

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Imgleft80/100Potter Ailesi Kötü mü???? Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Left_bar_bleue2/100Potter Ailesi Kötü mü???? Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 12:18 pm

Epilog kısımında slytherin'e seçilirsen var lütfen dikkatli oku ayrıca tüm safkan aileler birbirleriyle bağlantılıdırlar.Şöyleki;

Lestrange'lar ve Malfoy'lar akraba daha sonradan Ted Tonks ile evlenen Andromeda Black ve diğer az önce dediğim iki ailede akraba Black'ler zaten bu iç aileye girmiş.Tedy Lupin Victoria Weasley ile evlenince(ben bir açıklamada geçtiğini hatırlıyorum) Weasley ailesi ile Lupin ailesi bağlaşmış oluyor(her ne kadar Lupin kurt adam melezi sayılsada) bunu da geçelim Fleur ile Bill evlenince Delacourlar ile Weasleyler akraba oluyor.Ginny ile Harry evlenince Potter'lar ile Weasley'ler akraba oluyo Potter'lar Peverell'lerle akraba Voldemort Peverell'ler ile akraba bu durumda Potter'lar ve Voldemort yani Riddle uzaktan akraba oluyor(Jkr söylemişti) Riddle yani Voldemort Gauntlarla akraba demekki Potter'lar Gauntlarla uzaktan akraba Gaunt Slytherin soyundan geliyor derken bu böyle uzayıp gidiyor.Sonuçta Slytherin'e geldik ama Slytherin'e gelene kadar bir sürü aile birbirinin kanını birbirine bulaştırdı.Aslında işe Draco ve Scorpius'u ve Granger'ları felan da katarsak aslında iş karışırdı sonuçta çoğunluk birbiriyle akraba bu yüzden Slytherine gelene kadar çoğunluğun kanı karıştı bu durumda saydığım ailelerin hepsi mi "kötü"

Ehh biraz karışık oldu ama sanırım internette Jkr'nin yayınladığı bir soy ağacı vardı eğer onu bulursam birkaç eklemeyle burada yayınlayacağım umarım anlamışsınızdır.Bence "Potter" lar kötü değil ehh söylemek gerekirse ben Slytherin taraftarıyım kötü olmaları işime gelirdi ama gerçek ve mantık bu... Şimdilik hoşçakalın :D

Aaaa durun aklıma bişi geldi James kötülük yaptığı için değil muzip olduğu için hep cezaya kalıyodu hatta Kings Cross bölümünde Dumbledore diyorki "...Bu tüm muziplikleri kanıtlıyordu" Bunun gibi bişi en azından tabi bunu pelerin için dediğinide belirtiyordu.Yani James küçükken zaten Riddle gibi hiç kimseyi bir Basiliskle öldürmedi yada Weasleyler gibi okulu karıştırmadı tabi Weasley kötü demiyorum demek istiyorumki eğer James kötüyse Weasleyler Voldemort'u geçmiş...

Not:Albus'ta bir ara güç hevesine düşmüştü her ailede böyleleri çıakbilir belki bir dönem Potter'lardanda çıkmıştır.
http://www.reelhogwarts.net
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Imgleft80/100Potter Ailesi Kötü mü???? Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Left_bar_bleue2/100Potter Ailesi Kötü mü???? Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 12:28 pm

Potter Ailesi Kötü mü???? Hpsoya11

Evet bu resim daha doğrusu soy ağacı herşeyi ifade ediyor bir düşünün daha eksikleride var bunun diğer aileleri katarsa şimdi şöyle bir bakıyorum Voldemort Riddle ve Merope'nin çocuğu Merope Marvolo'nun kızı Marvolo Salazar Slytherin ve Cadmus Peverell'in bir çok nesil sonraki torunlarının oğlu bu durumda Cadmus'a geri çıkalım biraz sağa doğru gidelim "Ignotus" Ignotus'tan aşağıya inelim bir çok nesil sonra Mr ve Mrs Potter bu durumda Ignotus'un torunları olan Potter'lar Cadmus'un da dolaylı olarak Salazar'ında akrabaları ondanda uzayıp giderse göreceğiniz gibi arkadaşımızın kehanetinide işin içine katarsak bir çok aileye kötü damgası vurabiliriz.Bir önceki mesajımda dediğim işte burada ortaya çıktı.....

Not:Sayın Admnlerimiz ve yetkililerimiz bu bir flood amaçlı mesaj değildir.Flood'un yasak olduğunu bende biliyorum ama çok önemli bir belgeyi göstermek ve belli etmek için yapmak zorunda kaldım affediniz....
Claire Weasley
Claire Weasley

Kadın
Nerden? : Godric’s Hollow'un yerlisiyiz. Merkezde oturuyoruz,buyrun gelin =)
Rp Sevgilim : Rp sevgülüm gibi davranmazsan davranırlar gülüüüm..
Yaşım(Rp\'de) : (artık) 15
Asam : Zekanın Gücü (zeküyüm demiştim x))
En Belirgin Özelliği : Çok zeküyüm ben

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 12:10 pm

Aslında güzel oldu böyle :D:D ama zaten 7. kitabı okuyan biri için bu kanıta ihtiyaç yoktu. O en baştaki üç kardeşin sahip olduğu yadigarlar nesiller boyu aile yadigarı olarak kaldı. Biri Harry'e biri Voldi'ye. Zten akraba oldukları detaylı olmasada buradan belli.
A. Ramona Melanie Lavigne
Admin& Hogwarts Müdiresi& Bitkibilim Profesörü& Gryffindor B.S
Admin& Hogwarts Müdiresi& Bitkibilim Profesörü& Gryffindor B.S
A. Ramona Melanie Lavigne

Kadın
Nerden? : Londra !
Rp Sevgilim : Finrod Voldemort
Savaş Tarafım : Tarafsız...
Asam : ~ Hayaller Çıkmazı ~
Kan Saflığı : ~Safkan~
En Belirgin Özelliği : Cesareti !!

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Imgleft100/100Potter Ailesi Kötü mü???? Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 12:17 pm

Potter ailesinin kötü olması saçma xD Ayrıca bende son kitabı nasıl okuduğunu merak ettim :P Slytherin'e seçilirim diye bir korkusu varki xD Harry onu rahatlatmak amacıyla güzeL bir konuşma yapıyor xD Uzatmadan Fatmanur'ma katılıyorum ;)

Bende Snape'i James'ten daha çok seviyorum xD
Hermione Granger
Hermione Granger

Kadın
Savaş Tarafım : Samimi olmayı vaad edebilirim, tarafsız olmayı AsLa! ---> -Dumbledore's Army-

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 1:49 pm

Bende Melis'ime katılıyom x) Severus'uuummm I love you I love you I love you I love you I love you

O soy ağacını bende gördüm, inceledim evet doğru bir soy ağacı ama ben onu Row'in yayınladığını sanmıyorum. Viki'de görmüştüm ben onu bir HP severin yayınladığını düşünüyordum. Ama doğru bir ağaç yani. Sağol kardeşim iyi oldu koyduğun. Ama Ayşnr'un dediği gibi biz zaten biliyoduk xD
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 2:41 pm

bu koyduğum soy ağacı örnek olsun diye ayrıca rowling'in kendi eliyle yazıp yayınladığı bir ağaç daha vardı ama bulamadım
Hermione Granger
Hermione Granger

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 6:39 pm

bulunca onu da koy olur mu çok merak ettim :P
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 6:46 pm

koyabilirimde koyamayabilirimde nedeni bulamayabilirim eski bir şey hem de 19 yıl sonrasını gösteriyo kapsamlı deel yani bir diğer konu ben yarın siteden ayrılabilirim
Albus Percival Hardbottle
Aritmansi Profesörü
Aritmansi Profesörü
Albus Percival Hardbottle

Erkek
Rp Sevgilim : Yalnızım Rahatım:D
Savaş Tarafım : Zay
Yaşım(Rp\'de) : 19
Asam : //**kızıl ejder**\\
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Güç ve İyilik
Ruh haliniz : Potter Ailesi Kötü mü???? Snrrn81wa8ry4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Potter Ailesi Kötü mü???? Left_bar_bleue60/100Potter Ailesi Kötü mü???? Empty_bar_bleue  (60/100)

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 6:34 pm

2. ise son kitapta bildiğiniz gibi Harry ve Ginny evleniyor ve 3 çocukları oluyor...Bu çocuklardan en büyük olanı bi Slytherin öğrencisi...Sizce bi insanın soyunda kötülük olmassa bu kişi nsıl Slytherin'e seçilsin...İşte beni şaşırtan şey bu...Harry ve Ginny'in çocukları kötü bi Slytherin öğrencisi...Belkide karanlık bir büyücü...Ama neden işte soru burda başlıyor...

son kitapta Albus Severus daha yeni hogwarts'a gidiyor ve Slytherin'e gitmeye korkuyor çünkü en büyük çocuk olan James Potter onu korkutuyor yani Albus Severus'un hanghi binada olduğunu bilmiyoruz

İlk önce bulduğum verileri değerlendirmek istiyorum...İlk olarak Harry'nin Severus Snape'in zihnine girerek geçmişte ona yapılanları görmesi...James Potter arkadaşları ile birlikte Severus'a yapmadığını bırakmıyor...Sizce böyle biri nasıl iyi bi insan olabilir

O zamanlar James kendini beğenmişin tekiydi Sirius'ta öğle idi ama büyüyünce oldunlaştılar aralarında bir husumette Lily'idi James'ta Severus'ta Lily'i seviyordu ama birde şu war Sirius eğlenmek için Snape'i bağıran barakaya giden yolu sölede Snape tam giderken James onu kurtardı bunu unutma
Lily Potter
Muggle Araştırmaları Profesörü/Baykuş Dükkanı Sahibi
Muggle Araştırmaları Profesörü/Baykuş Dükkanı Sahibi
Lily Potter

Kadın
Yaşım(Rp\'de) : 23
Asam : ::UNİCORN YÜREĞİ::
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : Lütfen özelliğinizi belirtiniz!
Ruh haliniz : Potter Ailesi Kötü mü???? Cheesyol11at4dr8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 09, 2008 7:04 pm

Heeeeeçç Bi Şey Anlamadım haaa Hem Dediğiniz Melez Prensmi Ölüm Yadigarımı
Ronald Bilius Weasley
5. Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
Ronald Bilius Weasley

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Seni Hep Seveceğim [O Kendini Biliyor xS]
Savaş Tarafım : ~Dumbledore's Army~
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : Sadık Baykuşun Nankörlüğü
En Belirgin Özelliği : Komik =)

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:21 am

Ftmnr, James'den neden nefret ediyorsun ki sen?
Hermione Granger
Hermione Granger

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:02 pm

Kendini beğenmiş, züppe, şımarık, utanmaz, hadsiz olduğu ve Severus'un hayatını karattığı için olabilir mi acaba?.. O zaman çok ağır konuşmuşum şimdi olsa o kelimeleri kullanmam ama bunlar da gerçek ve hâlâ James'i sevebilmiş değilim...
Ronald Bilius Weasley
Ronald Bilius Weasley

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Seni Hep Seveceğim [O Kendini Biliyor xS]
Savaş Tarafım : ~Dumbledore's Army~
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : Sadık Baykuşun Nankörlüğü
En Belirgin Özelliği : Komik =)

MesajKonu: Geri: Potter Ailesi Kötü mü????   Potter Ailesi Kötü mü???? Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 10:33 pm

İyi ama sırf gençken yaptığı şımarıklıklarla onu yargılamamalısın. Evet, James Potter gençken tam da senin söylediğin karakterde, hatta karaktersizin teki diyebileceğim biriydi; ama sonra, büyüdükçe olgunlaştı, değişti. Belki Snape ile araları hiçbir zaman iyi olmadı ama ondan nefret etmesinin başlıca nedenini Lily'e olan yakınlığına bağlıyorum. Aslında her ikisi de birbirinden öncelikle Lily yüzünden nefret ediyordu...

Potter Ailesi Kötü mü????
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Potter Ailesi
» Potter Ailesi
» Black Ailesi
» Dearborn Ailesi