Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dök İçini Rahatla

+14
Jennifer Love Dearborn
Remus Umit Lupin
Ignotus Walker
Mabelle Nerissa Radcliffe
Lord Voldemort
Tonks Walker
Mia Any Giovanna
Aberforth Dumbledore
Rachel Summer Bilson
Keira K. Walker
Rachel Hurd Wood
Allegra Lilith Walker
Sirius Black
Paul Walker
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Sirius Black
Obscurus Kitapçısı Sahibi/Seherbaz
Sirius Black

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Aranıyor...
Savaş Tarafım : Z.A.Y.
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Tek Boynuzlu At Dokunuşu
Kan Saflığı : Half-Blood
En Belirgin Özelliği : Cesur ve korkusuz, Azıcık ucundan duygusal xD
Ruh haliniz : Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft80/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 4:44 pm

:D tamam
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com/
Sirius Black
Sirius Black

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft80/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 11:22 pm

İnsan bazen birilerini tamamen silmiş bile olsa, onu engellese ve kendine ne olursa olsun onunla konuşmayacağım demesine rağmen nasıl oluyorda yine böyle bir şeyi yapabiliyor?Bunun açıklaması nedir? Ben; beni başından savan ve işi düşmediği zaman selam vermeyen birisiyle nasıl dost olabilirim anlamıyorum. Sanırım bunun sebebide yine benim salaklığım(bazılarınıza göre saflıkta olabilir). Ya istemiyorum ama olmuyor.Ben insanlara sırtımı dönemiyorum bu nasıl bir şey ya.
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft100/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 8:15 pm

Tolga , dün bir arkadaşıma aynen bunları söyledim bende . Birisi sana sadece işi düştüğünde selam veriyor . Öyleki artık sen açık açık kullanıldığını hissediyorsun ama yine de o kişiyi kırmamaya çalışıyorsun . Bu salaklık mı bilmem . Bana göre salaklık . Bu duyguyu hissetmenin ne kadar kötü bişey olduğunu bilemessiniz .

Gelelim bu aralar kendi hissettiğim şeylere . Bu aralar içimde kendime karşı bir yakınma var . Keşke bazı kişiler gibi kafama estiğinde çekip gidebilsem diyorum . Onlar gibi sonuçlarını , ne olacağını , zararlarını hiç düşünmeden çekip gidebilmek ... Sorumluluklarını , sana bel bağlamış insanları yüzüstü bırakıp da çakip gitmek ... Sonra bunu düşündüğüm için kendime kızmaya başlıyorum . Ben olar gibi değilim diyorum kendi kendime . Sen de böyle yaparsan onlardan ne farkın kalır diyorum tekrar tekrar zihnimde . Sonra şu geliyor aklıma eğer kendine bir hedef koyduysan ve bu hedef büyükse mutlaka sıkıntıları da olacak . Bu sıkıntılı zamanlarda yanında kimler varsa işte gerçek dostların onlardır . Bu düşünce bugünlerde kafamı karanlığa gömen şey aslında . Çünkü kendimi yanlız hissediyorum ...
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com
Mia Any Giovanna
Zonko'nun Şaka Dükkanı Sahibi
Mia Any Giovanna

Kadın
Nerden? : lodra
Rp Sevgilim : arıyorumm..............
Savaş Tarafım : şimdilik tarafsız
Asam : Güllerin büyüsü
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : sıcak kanlılığı
Ruh haliniz : Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft10/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue60/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (60/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 8:43 pm

bence bunu sen belirliyorsun ahmet,demek istediğim sadece bir iki kişi seni yalnız bıraktı diye sen yalnız sayılmassın eminim çevrende yaşadığın yerde senin dostluğunu hakedecek biri vardır seni fazla tanımıyorum ama bundan eminim
http://hogwartsakademisi.forumzen.com/
Tonks Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Tonks Walker

Kadın
Nerden? : Antakya xD
Rp Sevgilim : Chris Evans
Savaş Tarafım : zAy
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Baykuş Uçuşu
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft50/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue75/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 7:32 pm

Evet hepimizin durumu aynı sanırım.Benim ki de aynı ama aynı şeyler olmasın diye başka şeylerden bahsedecem...

Tüm arkadaşlarım bu rp sitelerine takıldığım için beni salak yerine koyuyor aslında tümü değil bazıları hatta ailem bile beni nette bu kadar vakit geçirdiğim için deli sanmıyorsa iyidir...Ama kimse buradaki bu sitelerdeki ortamı anlamıyor...(çıt çıtlar oluyor ama olsun)Çevremdeki çoğu insana bunlar vakit kaybından öteye gitmeyen saçma uğraşlar msnde ne yapıyorsun sorusuna rp yapıyorum cevabını alan kişi ya gülme smile yolluyo yada salla gibilerinden bişiler diyo....

Sana sadece yardıma ihtiyacı var diye selam atan arkadaşları saymıyorum.Ama onlar selam atınca her ne kadar onlara kızgın olsamda yumuşayıveriyorum.Ama onlar bazen naberden önce bugün ne oldu biliyormusun diye sorunca selam atamalarının sebebini anlıyorum...Bende onları kırmamak için anlat diyorum...Dertleri olmayıonca selam atmayan 2 sınıf arkadaşım var onları engelledim bile artık engellemelerini açmayı da düşünmüyorum...

Ha bir de annemler var tabi daha doğrusu annem var bana hiç bir zaman güvenmeyen yada belki güveniyorsa bile bana bunu hissettirmeyen her seferinde sen össyi kazanamazsın diyen bir annem var bizde de var demeyin benimki apayrı çünkü..Oks de bile desteğini birtürlü göremediğim annem.Oks ye hazırlanırken sadece babam arkamdaydı sadece o güveniyordu bana, bir de teyzem onu unutmam yapılan en büyük haksızlık olur...Geri kalan herkes arkamı döndüğüm de kazanamaz diyordu.Kazandım ama hala bunu diyorlar...Seneye öss ye girecem ama annem bana hala güvenmiyor sen yapamazsın, bu çalışmayla olmaz diye moral veriyor bana.Kuzenimle arkadaşlarının çocuklarıyla her zaman karşılaştırdı hatta benim arkadaşlarımla bile ama her zaman ben kötü onlar iyi...Ama sonunda onlar değil ben kazandım sınavı şimdi anadolu lisesine onlar değüil ben gidiyorum...Amaa annem bunu anlamıyor...Umarım kardeşim onun istediği gibi evlat olur....Yakında yoldan geçenlerle karşılaştırmaya başlarsa hiç şaşmam..Hatta oks nin açıklandığı gün şu 97 birinciden biri Hatay'da ya o annemin arkadaşının oğlu benim aldığım puanla onu bile karşılaştırdı....3 yıl önceki puanımla düşünebiliyormusunuz... .Bu yüzden kuzenimden nefret etmeye bile başladım onun övülmelerini duymaktan aferin Alper sözünü duymaktan bıktım...Geçen yıl öss ye girdiğinde görseydiniz bizimkileri Ece evde mi değil mi umurlarında değildi varsa yoksa kuzenim kuzen aşağı kuzen yukarı...Normalde kazanmasına sevinmem gereken kuzenim için sevinemedim bile onlar yüzünden zaten onlar benim yerime seviniyorlar...Benim yerime ilgileniyorlar...Geçen en sevdiğim kuzenimle oturuyorduk bana Alpele neden konuşmuyorsun küsmüsün dedi bende yok nerden çıkardın dedim.Ne bilim hiç üniversite hakında soru sormuyorsun deyince sinirlendim siz benim yerime yeterince soruyorsunuz bana gerek kalmıyor dedim...Anneme göre herkesi çevremdeki herkesi kırıyormuşuşım ama onlar beni ne kadar kırdıklarını farketmiyorlar.... uu

Annemle geçen yazın 1,5 ayı hiç konuşmadım tabi ara ara misafir gelince konuştuk mecburen ama toplasan1,5 konuşmadık.İnsan kendi kızından önce başkasını dşünür mü benim annem düşünür.Ama bunları hiç söylemedim ama çünkü onu kıramam o beni, ne kadar kırsada...Keşke bunları siz değil annem okusaydı uu

Umarım bir gün bunları anneme söyleyebilecek gücü bulurum.Yani biriktire birikte ölmeden...

Össyi sırf anneme istediğim zaman nerelri yapabileceğpimi kanıtlamak için istiyorum birde babamın güveni boşa çımasın diye oks ye de bunun için çalıştım ve kazandım...Umarım öss de de aynısı olur ve bana güvenmeyenler utanır...Herkes eşit ağırlığa geçtim diye beni aptal yerine koyuyor hatta bazen babam bile bölümünde gireceğin meslek az keşke sayısal seçseysin diyor....

Bu daha dertlerimin yarısı bile değil ama hepsini anlatıp canınızı sıkmak istemedim...Sırayla zamanı gelince...

Bunları okuduktan sonra benden nefret edin ama bana acımayım oo çok ciddiyim ben geveyimdir beni böyle hatırlayın....Bir yere gidiyor değilim ha son söz veda gibi olmuşda ondan dedim...Hala başınızın belasıyım :D
http://goblet-of-fire.foromotion.net/index.htm
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek
Nerden? : Karanlığın İçinden
Rp Sevgilim : Yok Olmazda
Savaş Tarafım : Tarafsız Tövbe Tövbe ! Yürü Git Yaa xD
Yaşım(Rp\'de) : ßilen Hiç Kimse Yaşamıyor ;)
Asam : Anka Alevi !
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Cesareti , Ürkütücülüğü , Acımasızlığı
Ruh haliniz : Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Snrrn81wa8ry4

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft90/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (90/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 8:00 pm

ya bana Voldy Voldi Voldizımbırtı Kel Voldy bunlar ne arkadaşlar biraz saygı istiyorum gerçek kurguya göre .
Muggle

Kadın
Nerden? : Londra(gerçekte İzmir)
Rp Sevgilim : Dur bakalım daha ne kadar özgür kızı oynayacağız :D
Savaş Tarafım : ZAY(öyle de kalacak xD)
Asam : Sonsuzluğun Sonu
En Belirgin Özelliği : Sadık
Ruh haliniz : Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Evilgrin0007qd81ru5gp5

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 8:07 pm

:D Sana saygı göstereceğime ölürüm daha iyi :D
Artık bana koca popolu denmemesini istiyorum yah :D asıl ben karakterime saygı istiyorum, koca popolu olsa bari hıh :(
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft50/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue75/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 8:08 pm

oo şu anda hiç güleceğim yoktu ama beni de bu halimle güldürdün ya...
Sirius Black
Sirius Black

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 8:12 pm

Lord Voldemort demiş ki:
ya bana Voldy Voldi Voldizımbırtı Kel Voldy bunlar ne arkadaşlar biraz saygı istiyorum gerçek kurguya göre .

oo oo oo oo
Muggle

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 8:18 pm

Orlando Bloom demiş ki:
Lord Voldemort demiş ki:

oo oo oo oo

+1 diorum :D Arkadaşlar savaşta ağzımızı bozmayalım lütfen yah :( Üzülüyorum böyle şeyler gördükçe ;)
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek
Nerden? : Rüzgarın Beni Attığı Yerden
Rp Sevgilim : Samara Queen Simpson
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Asam : Aslan Tüyü
En Belirgin Özelliği : Cesurluğu

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue2/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 8:56 pm

Öff ben dünyanın beni rahat bırakmasını ve Tonks'la konuştuğum tüm sıkıntılarımın bitmesini istiyorum tabi mutlu sonla xD
http://www.reelhogwarts.net
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:12 pm

Tonks Walker demiş ki:
Evet hepimizin durumu aynı sanırım.Benim ki de aynı ama aynı şeyler olmasın diye başka şeylerden bahsedecem...

Tüm arkadaşlarım bu rp sitelerine takıldığım için beni salak yerine koyuyor aslında tümü değil bazıları hatta ailem bile beni nette bu kadar vakit geçirdiğim için deli sanmıyorsa iyidir...Ama kimse buradaki bu sitelerdeki ortamı anlamıyor...(çıt çıtlar oluyor ama olsun)Çevremdeki çoğu insana bunlar vakit kaybından öteye gitmeyen saçma uğraşlar msnde ne yapıyorsun sorusuna rp yapıyorum cevabını alan kişi ya gülme smile yolluyo yada salla gibilerinden bişiler diyo....

Sana sadece yardıma ihtiyacı var diye selam atan arkadaşları saymıyorum.Ama onlar selam atınca her ne kadar onlara kızgın olsamda yumuşayıveriyorum.Ama onlar bazen naberden önce bugün ne oldu biliyormusun diye sorunca selam atamalarının sebebini anlıyorum...Bende onları kırmamak için anlat diyorum...Dertleri olmayınca selam atmayan 2 sınıf arkadaşım var onları engelledim bile artık engellemelerini açmayı da düşünmüyorum...

Ha bir de annemler var tabi daha doğrusu annem var bana hiç bir zaman güvenmeyen yada belki güveniyorsa bile bana bunu hissettirmeyen her seferinde sen össyi kazanamazsın diyen bir annem var bizde de var demeyin benimki apayrı çünkü..Oks de bile desteğini birtürlü göremediğim annem.Oks ye hazırlanırken sadece babam arkamdaydı sadece o güveniyordu bana, bir de teyzem onu unutmam yapılan en büyük haksızlık olur...Geri kalan herkes arkamı döndüğüm de kazanamaz diyordu.Kazandım ama hala bunu diyorlar...Seneye öss ye girecem ama annem bana hala güvenmiyor sen yapamazsın, bu çalışmayla olmaz diye moral veriyor bana.Kuzenimle arkadaşlarının çocuklarıyla her zaman karşılaştırdı hatta benim arkadaşlarımla bile ama her zaman ben kötü onlar iyi...Ama sonunda onlar değil ben kazandım sınavı şimdi anadolu lisesine onlar değüil ben gidiyorum...Amaa annem bunu anlamıyor...Umarım kardeşim onun istediği gibi evlat olur....Yakında yoldan geçenlerle karşılaştırmaya başlarsa hiç şaşmam..Hatta oks nin açıklandığı gün şu 97 birinciden biri Hatay'da ya o annemin arkadaşının oğlu benim aldığım puanla onu bile karşılaştırdı....3 yıl önceki puanımla düşünebiliyormusunuz... .Bu yüzden kuzenimden nefret etmeye bile başladım onun övülmelerini duymaktan aferin Alper sözünü duymaktan bıktım...Geçen yıl öss ye girdiğinde görseydiniz bizimkileri Ece evde mi değil mi umurlarında değildi varsa yoksa kuzenim kuzen aşağı kuzen yukarı...Normalde kazanmasına sevinmem gereken kuzenim için sevinemedim bile onlar yüzünden zaten onlar benim yerime seviniyorlar...Benim yerime ilgileniyorlar...Geçen en sevdiğim kuzenimle oturuyorduk bana Alpele neden konuşmuyorsun küsmüsün dedi bende yok nerden çıkardın dedim.Ne bilim hiç üniversite hakında soru sormuyorsun deyince sinirlendim siz benim yerime yeterince soruyorsunuz bana gerek kalmıyor dedim...Anneme göre herkesi çevremdeki herkesi kırıyormuşuşım ama onlar beni ne kadar kırdıklarını farketmiyorlar.... uu

Annemle geçen yazın 1,5 ayı hiç konuşmadım tabi ara ara misafir gelince konuştuk mecburen ama toplasan1,5 konuşmadık.İnsan kendi kızından önce başkasını dşünür mü benim annem düşünür.Ama bunları hiç söylemedim ama çünkü onu kıramam o beni, ne kadar kırsada...Keşke bunları siz değil annem okusaydı uu

Umarım bir gün bunları anneme söyleyebilecek gücü bulurum.Yani biriktire birikte ölmeden...

Össyi sırf anneme istediğim zaman nerelri yapabileceğpimi kanıtlamak için istiyorum birde babamın güveni boşa çımasın diye oks ye de bunun için çalıştım ve kazandım...Umarım öss de de aynısı olur ve bana güvenmeyenler utanır...Herkes eşit ağırlığa geçtim diye beni aptal yerine koyuyor hatta bazen babam bile bölümünde gireceğin meslek az keşke sayısal seçseysin diyor....

Bu daha dertlerimin yarısı bile değil ama hepsini anlatıp canınızı sıkmak istemedim...Sırayla zamanı gelince...

Bunları okuduktan sonra benden nefret edin ama bana acımayım oo çok ciddiyim ben geveyimdir beni böyle hatırlayın....Bir yere gidiyor değilim ha son söz veda gibi olmuşda ondan dedim...Hala başınızın belasıyım :D

Aklıma bir şey daha geldi de...O kuzenim var ya herkesin çok sevdiği çok açlışkan olan her onlara gittiğimde pcyi kapanırken görüyordum.Dayım geldi sanıp kapatıyordu ama salak zamanını ayarlamıyordu.Bunu söyleyince kıskanç damgası yiyordum...O yüzden onlarla arık konuşmuyorum yani annemlerle çünkü herzaman konu bana geliyor yeterli çalışmamama...Artık sadece onlarla akşam yemeğinde bir araya geliyorum arada da öylesine onun dışında odamda kitap okuyorum bir kaç soru çözüyorum yada pc başındayım işte burada orada şurada...Teyzemlere dayımlara gidincede konuşmuyorum sonrada niye konuşmuyorsun gibilerinden azar yiyorum ne konuşayım ki bana yapılar yergilere mi katılıyım...

O kuzenimden tıp bekliyorlardı ama makine mühendisliğine belki de zor yerleşti onun yerleşmesine sevinemedim bile daha çok 2 arkadaşımın tıp kazanmasına sevindim.Birini bir kaçınız tanıyor Tolga...(Abi sen değil ha :D )

Annemlere ne anlatsam suçlu benim ama burda bir kaçınıza belki her şeyi rahatlıkla antatıyorum beni dinlyorsunuz çözüm öneriyorsunuz...

Çok duygulandım be, ben mi yazdım bunları :D ..Hade şu an benden iyi rp çıkar heheh...Neyse ya ben yine mutluyum,umutluyum elbet bana güvenmeyenler sonunda utanacaklar....

Hadi geyiğe gelin sohbet edelim biraz moralleri bozmayalım...Ahmet eline sağlık burayı açtığın için birazını anlattım ama rahatladım... lol!
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft90/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (90/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:34 pm

Mabelle Nerissa Radcliffe demiş ki:
Orlando Bloom demiş ki:
Lord Voldemort demiş ki:

oo oo oo oo

+1 diorum :D Arkadaşlar savaşta ağzımızı bozmayalım lütfen yah :( Üzülüyorum böyle şeyler gördükçe ;)

Teşekkür ederim ama kurguya göre yapmamız lazım ..
Muggle

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:43 pm

:D Her şeyde kurguya göre gidersek Rpnin eğlencesi ve sırları kalmaz :D
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:45 pm

Her şey kurguya göre olsaydu Chris değil remus olurdu sevgüiim :D
Lord Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Lord Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:51 pm

Herşey demedim sadece bu konu ff xD
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 9:55 pm

:81: vala benmi şu halimle bile güldürdün ya helal olsun kardeş....
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue2/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (2/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 11:00 pm

karmaşık afallamış sinirli kızgın öfkeli her türlü kötü durumda voldy'den farksız durumdayım acımasızım zaten çatı keyfim mahvoldu arkadaş miğdeyi bosdu hastahaneye götürdüler öfff
Muggle

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 2:58 pm

John yine keyfimi bozdu. Beni mutlu etmeyi nasıl çok kolay başarıyorsa beni üzmeyi de o kadar kolay başarıyor. Ayrıca bütün arkadaşlarım bir yerlerde eğleniyor ve biri bile benimle vakit geçirmek için gelmiyor(Nilay'ım ve Berker'im bile :cry: ) Yalnız kalmak ikinci defa beni bu kadar çok üzdü. Bir kere ta ağlamıştım ama ağlamadım bu sefer hayret ettim doğrusu. Tek eğlence kaynağım bu sitede vakit geçirmek ve Lost izlemek(2,5. def bitirdim tüm sezonları ve 3. defa bitirmek için izlemeye başladım :cry:) Biri bana yardım etsin zaten tek kaşımı da kaldıramıyorum uyuz oldum. Biri bana öğretsin n'olur, bunu öğrenmem şart Benjamin'e benzeyebilmem için. N'olur biri benimle konuşsun(mümkünse John ve Sude hariç xD)
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 5:41 pm

İyicene bezdim artık dayanamayacak duruma geldim ben insanları mutlu etmeye çalışıyorum ama bazı şeyleri düşünmeden söylediğim için yüzlerce defa terslendim zaten Deniz'de bana kızdı hiç arkadaşım kalmadı artık yapayalnızım rp yapma hevesimde gitti öff artık siteden ayrılmayı düşünüyorum.Yeni msn alıp üzdüğüm herkesin hayatından çıkıcam hatta elektrik kaçıran webcam'ime elimi koyup çarpılarak hastahanelik olmayı bile düşünüyorum artık ölüm nasıl birşey diye iyicene merak ediyorum zaten oks'de hangi liseyi kazandığımız yakında açıklanacak!!
Remus Umit Lupin
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Remus Umit Lupin

Erkek
Nerden? : Rusya
Rp Sevgilim : Yok.
Savaş Tarafım : [ Dumbledore Ordusu ]
Yaşım(Rp\'de) : 17
Asam : Kurtadam Haykırışı
Kan Saflığı : SafkanDı & Şimdi Kurtadam Kanı vaR vücudunda !
En Belirgin Özelliği : Kurt adam !

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft10/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue80/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 1:30 pm

Malı Arap Faik'ten alıyoduk . Karabük'te ikinci yükleme yapılıyodu . Odan istanbul'a gelen mal Ambarlara aktarılıp Limana götürülüyodu x)

" Ne anlatcak sen kacırdın sen anlatcan ben dinlicem x] "
Muggle

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 5:47 pm

Remus ne saçmaladın sen :D
Paul Walker
Paul Walker

Erkek
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Imgleft100/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 5:56 pm

lol! oo lol! Anlayan var mı ?
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com
Muggle

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:03 pm

Sanırım yok lol! Haha Açıkla da anlayalım Remus :D
Jennifer Love Dearborn
Biçim Değiştirme Profesörü/Slytherin Bina Sorumlusu
Biçim Değiştirme Profesörü/Slytherin Bina Sorumlusu
Jennifer Love Dearborn

Kadın
Nerden? : California xP
Rp Sevgilim : ARIYORUM xD
Asam : ~Karanlığın Gücü~
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : İnatçı | Çılgın | Duygusal(bensel xP) | Haa bi de alınganım bee |

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Dök İçini Rahatla   Dök İçini Rahatla - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 2:52 pm

Kullanıldım , sırtımdan bıçaklandım , arkadaşlarıma güvendiğim için bir enayiyim , rp sitelerinde edindiğim her arkadaştan nefret ediyorum.. uu
http://buyuzamani.turkproforum.com/

Dök İçini Rahatla
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki