Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayatındaki en ....

+9
A. Ramona Melanie Lavigne
Sirius Black
Claire Weasley
Ashley Walker
William Ravenous
Hermione Granger
Keira K. Walker
Paul Walker
Tonks Walker
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Ronald Bilius Weasley
5. Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
5. Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
Ronald Bilius Weasley

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Seni Hep Seveceğim [O Kendini Biliyor xS]
Savaş Tarafım : ~Dumbledore's Army~
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : Sadık Baykuşun Nankörlüğü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Komik =)
Ruh haliniz : Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Boupi31rp5of8

Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hayatındaki en ....   Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 7:01 am

Dershanede fizik dersini anlatan mıymıntı hoca yüzünden iki ders boyunca uyuyup durmuştum. Tabii uyumak lafın gelişi, tam dalıp gitcem adam bağrıyo. Hoş ben her derste böyleyimde o zaman fena sıkılmıştım. xD

Hayanının en rezil olduğun anı...
William Ravenous
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Zekanın Buğusu
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Imgleft10/100Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: Hayatındaki en ....   Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 8:48 am

Ufaklık anılarım.. Bana küçükken yaptıklarım anlatılınca konuyu kapattırırım..xD

... En iyilik abidesi kişi
Hermione Granger
5. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Hermione Granger

Kadın
Nerden? : Olmak istediğim yerin az uzağından...
Rp Sevgilim : •●◦Jack Sparrow◦●• Biri var ki.. O kendini biliyo[R]
Savaş Tarafım : Samimi olmayı vaad edebilirim, tarafsız olmayı AsLa! ---> -Dumbledore's Army-
Yaşım(Rp\'de) : 15 [aslı=16,5]
Asam : ~Kalp Çakrası~
Kan Saflığı : Muggle doğumlu~
En Belirgin Özelliği : cesur

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Imgleft10/100Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Hayatındaki en ....   Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 7:10 pm

Ronald Bilius Weasley demiş ki:
Dershanede fizik dersini anlatan mıymıntı hoca yüzünden iki ders boyunca uyuyup durmuştum. Tabii uyumak lafın gelişi, tam dalıp gitcem adam bağrıyo. Hoş ben her derste böyleyimde o zaman fena sıkılmıştım. xD

Hayanının en rezil olduğun anı...

Anaammm Enes gelmiş :D [Enes ben sana boşuna Ron demiyorum yaani xD]

Dedem =)

Hayatının en deli-dolu günü xD
http://hogwarts.turkforumpro.com
Sirius Black
Obscurus Kitapçısı Sahibi/Seherbaz
Sirius Black

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Aranıyor...
Savaş Tarafım : Z.A.Y.
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Tek Boynuzlu At Dokunuşu
Kan Saflığı : Half-Blood
En Belirgin Özelliği : Cesur ve korkusuz, Azıcık ucundan duygusal xD

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Imgleft80/100Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Hayatındaki en ....   Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 10:23 pm

O gün sanki ben ben değildim :)Daha küçüktük Ramazan günüydü,teravih namazında camide bizim mahalleden arkadaslar ve diğer mahalleden arkadaşlar bir sürtüşme oldu :) biz olayı büyütmeye karar verdik ertesi günün sabahı okula gider gitmez serserisinden, uğursuzuna 30 kişilik bir grup topladık cami cıkısında cocukları kıstırıp ... ... anladınız işte :) Camiye geldik bekle Allah bekle bitmedi terabih canımız sıkıldı yolun hemen karşıısndaki tren yoluna taş döşedik tren geçtikçe taşlar mermi gibi kırılıp etrafa sıçradı xD Sonra teravih bitti o dövceğimiz (!) cocuklardan 1 kişi vardı. Sen 30 kişi bu cocugu alırsın arana bir ordan bir burdan :) onların mahalleden bir büyükte girmezmi araya şans ya adamdada silah varmış . Sen çek silahı. bizimkilerde armut değil ne var ne yok çektiler birbirlerine. Demiştim ya okulda ne kadar uğursuz varsa topladık diye :) Sonuçta 4-5 silah ve onlarca bıçak çekildi :) 2 dk hareketsiz kaldı herkes. Sonra bir polis arabası sesi duyuldu kafamı çevirdiğimde herkes toz oluyodu :) Tabii ki şimdi böyle şeylerle alakam yok ve şiddetle karşıyım, keşke böyle bir şey yapmasaydım :)

Hayatında en zor durumda kaldığın an.
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com/
Hermione Granger
Hermione Granger

Kadın
Nerden? : Olmak istediğim yerin az uzağından...
Rp Sevgilim : •●◦Jack Sparrow◦●• Biri var ki.. O kendini biliyo[R]
Savaş Tarafım : Samimi olmayı vaad edebilirim, tarafsız olmayı AsLa! ---> -Dumbledore's Army-
Yaşım(Rp\'de) : 15 [aslı=16,5]
Asam : ~Kalp Çakrası~
Kan Saflığı : Muggle doğumlu~
En Belirgin Özelliği : cesur

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Hayatındaki en ....   Hayatındaki en .... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 9:09 pm

Anaaamm..! Gülsem mi ağlasam mı bilemedim Rolling Eyes En iyisi ben güleyim [kopuş] Haha

Hmm... Yani Tolga sen de nerden bulursun böyle zor soruları anlamam ki...

Ben bir çok kez zor durumda kalmışımdır, kesin... İnsan Pot Kraliçesi
olunca tabii zor durumlar elimin kiri oluyor... Bir bakalım en kötüsü
neymiş... Tamam buldum :D

Biz de bir müdür var.. :D Tam da anlatılmaz yaşanır bir tip... Müdür demeye bin şahit ister, ben ondan daha müdürüm okulda yaa xP Neyse, bizim okulda ona kimse müdür demiyormuş meğerse... Ben bi kendim sanıyordum :D Nasıl öğrendim?:

Ders boş, sınıf dedi bir grup gitsin, müdür yardımcısından dışarı çıkmak için izin alsın. Tamam dedik, gönüllülerle gittik. Grubun başını ben çekiyorum :D giderken de konuşuyoruz yolda, müdür yardımcısı vardır-yoktur bilmem ne... Baktık müdür yardımcısı yerinde yok. Geri döndük, binanın önünde konuşuyoruz, ben diycem ki; "Müdür Bey'den izin alalım, o izin verir[ne de olsa hiçbişeye karıştığı yok, he der olur :D ]" diyeceğim demesine de ben cümleye şöyle başlayınca...
"Avni Amca..." bir de ben bunu derken müdür yardımcısı arkamda olunca... :D :D :D

Benim elim ayağıma dolandı tabii... Tam olarak söyleyemedim de zaten "Avni amc..." dedim kaldım. Müdür yardımcısı dibimde bitiverdi :D

Sanırım o zaman benim en zor anımdı =) Ben ki, o güne kadar hiç bir öğretmenime saygısız bir kelime sarfetmemiş kişi xD

Neyse Allah'tan kızmadı :D ve ben o gün anladım ki okulda müdüre "Müdür Bey" deme nezaketini gösteren son kişiymişim ben :D herkez ya adıyla hitap ediyormuş ya dabaşka bir şekilde... Ama suç onda, saygı hak edene gösterilir
Islık

hayatının en çekilmez günü?
http://hogwarts.turkforumpro.com

Hayatındaki en ....
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-