Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cho Chang

3 posters
YazarMesaj
Cho Weasley
Beauxbatons/Lizardian 6.Sınıf Öğrencisi
Cho Weasley

Kadın
Nerden? : evimden (:
Rp Sevgilim : istemez
Savaş Tarafım : ..::ZaY::..
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Ejderha Yumurtası
Kan Saflığı : SaFkAn
En Belirgin Özelliği : Güzelliği ve Zekiliği
Ruh haliniz : Cho Chang Hmbl71ki2zx0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Cho Chang Imgleft10/100Cho Chang Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Cho Chang Left_bar_bleue60/100Cho Chang Empty_bar_bleue  (60/100)

Cho Chang Empty
MesajKonu: Cho Chang   Cho Chang Icon_minitimeCuma Tem. 04, 2008 9:12 pm

Ad:Cho
Soyad:Chang
Bina:Lizardian
Okul:beauxbaton
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?:7 olabilir.çünkü bir an önce mesleğim olsun
RP :

Cho için yeni bir gün başlıyordu.Ama bu günün farklı bir
yanı vardı.Bugün Cho’nun doğum günüydü.Heyecanla ortak salonuna indi.Ama ortak salon boştu.Bir saat boyunca ortak salonunda oturduktan sonra sıkılmaya başlamıştı.Yatakhanesine çıkıp sihir tarihi ders kitabını alıp tekrar ortak salonuna indi.Kendini bir koltuğa atıp yüzünü kitaba gömdü.Kitabına o kadar dalmıştı ki içeriye giren arkadaşını fark etmemişti.Cho,arkadaşını ancak yanına oturduğunda fark etti.Arkadaşı:

-Cho doğum günün kutlu olsun,bu senin için.

Cho arkadaşının uzattığı paketi aldı ve açtı.Arkadaşı ona balyumruk şekerlerinden oluşan bir paket yapmıştı.Cho
çok teşekkür ettikten sonra hediyesini ve kitabını yatakhanesine bırakıp
dışarıya çıktı.Biraz göl kenarında oturdu ,bahçeyi gezdi.Hava kararmaya
yakınken kristal salona gitti.Akşam yemeğini yiyip binasına çıkmaya
başladı.Binasının girişini kapatan tabloya parolasını söyleyip ortak salonuna ayak bastı o anda arkadaşları:

-İyiki doğdun Cho,iyiki dğdun Cho…

Cho o anda şaşırıp kaldı.Arkadaşları ona sürpriz doğum günü partisi hazırlamıştı.Bunu nasıl tahmin edememişti.Hiçbiri ortalıkta görünmediklerine göre…

-Çok teşekkür ediyorum hepinize.Beni çok mutlu ettiniz.

Cho o gün hiç eğlenmediği kadar eğlenmişti.Doğum günü partisi saat on birde son bulmuş,Cho yine bütün arkadaşlarına teşekkür edip ve hediyelerini toplayıp yatakhanesine çıkmıştı.Yatağına uzanıp bugünü düşündü.Gününün başı pek iyi olmasada sonu çok
güzel bitmişti.Son kez yatağından başını uzatıp hediyelerine baktıktan sonra nasıl olduğunu anlamadan uyuyakalmıştı.
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın
Nerden? : Diagon Yolu
Rp Sevgilim : Daniel Radcliffe
Savaş Tarafım : Zay...
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ::çıLgıN ZeKa::
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Delü:)

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Cho Chang Imgleft100/100Cho Chang Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Cho Chang Left_bar_bleue100/100Cho Chang Empty_bar_bleue  (100/100)

Cho Chang Empty
MesajKonu: Geri: Cho Chang   Cho Chang Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 12:16 am

2.Sınıf...
Cho Weasley
Beauxbatons/Lizardian 6.Sınıf Öğrencisi
Cho Weasley

Kadın
Nerden? : evimden (:
Rp Sevgilim : istemez
Savaş Tarafım : ..::ZaY::..
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Ejderha Yumurtası
Kan Saflığı : SaFkAn
En Belirgin Özelliği : Güzelliği ve Zekiliği
Ruh haliniz : Cho Chang Hmbl71ki2zx0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Cho Chang Imgleft10/100Cho Chang Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Cho Chang Left_bar_bleue60/100Cho Chang Empty_bar_bleue  (60/100)

Cho Chang Empty
MesajKonu: Geri: Cho Chang   Cho Chang Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 5:00 pm

Sabah yepyeni bir gün için hazırlanıyordu.Güneş yavaşça,tüm güzelliğiyle birlikte doğuyor,göle vuran yansıması Cho'nun gözünü kamaştırıyordu.Yuvalarından çıkıp cıvıldaşmaya başlayan kuşları dinlemekte olan Cho yerinden kalkıp yatakhanesinde bulunan aynanın önüne gitti ve hazırlanmaya başladı.Cho bugün sevgilisi Drake'yle Çatlak Kazan da buluşup konuşacaklardı.Bu konuşmayı Cho istemişti.Çünkü ayrılmak istediğini söyleyecekti.Nasıl söyleyeceğini bilemiyordu.Onu üzmek istemediği için sabahın köründen beri nasıl söylemesi gerektiğini düşünüp durmuştu.En iyisi işi dolandırmadan ve yalan söylemeden direkt doğruyu söylemekti.Bu kararından iyice emin olan Cho hazırlanması bitince saatin kaç olduğuna bakmak için yatağının yanında bulunan küçük masadaki saate doğru kafasını çevirdi.Saat daha çok erkendi.Buluşma zamanına kadar vakit geçirmek için bugün çok güzel görünen göle doğru ilerlemeye başaldı.Ortak salondan çıkıp merdivenleri inmeye başladı.Çoğu öğrenci kahvaltısını yapmak için kristal salona iniyordu.Ama Cho kahvaltı yapmayacaktı.Canı istemiyordu.O da diğer öğrencilerin ilerlediği yönün tam karşısında bulunan kapıya yönelip yürümeye devam etti.

Bahçeye varan Cho bugün tüm güzelliğini sergileyen doğaya iyice bakıp mis gibi kokusunu içine çekti.Daha sonra göl kenarında kimse var mı diye çevreye göz attıktan sonra kimseciklerin orada bulunmadığını gördü.Hızlı adımlarla gölün kenarına varıp kendine oturacak bir yer buldu ve gözlerini suyun derinliklerine dikti.Dalıp gitmiş olan Cho zamanın nasıl geçtiğini anlayamadan buluşma vaktinin geldiğini farketti.Hemen Çatlak Kazana varıp içeri girdi.

İçerisi pek de kalabalık değildi.Ama çok kötü kokuyordu.Yerler de çok pisti.Etrafa göz attıktan sonra Drake'yi gören Cho yanına gidip sandalyeye otudu.

"Merhaba,nasılsın?"dedi yüzü çok tuhaf görünen Drake'ye.Drake hemen cevap vermişti.

"İyiyim sen nasılsın?"dedi.Cho da asıl konuyu söylemek için tam zamanı olduğunu düşünüp cevabını verdi.

"Ben pek iyi değilim.Buraya seninle bir şey konuşmak için geldim."dedi ve Drake'nin elini tutup konuşmasına devam etti.

"Drake,ben senden ayrılmak istiyorum.Bilmiyorum senle birlikte olmaya başladığımdan beri kendimi çok kötü hissediyorum.Eğer karşı çıkmazsan ayrılalım yoksa içimdeki şey daha da kötüleşecek."dedi.Drake'nin ne diyeceini merak ederken Drake üzgün bir biçimde konuşmaya başlamıştı.

"Eeee ımmmm sen bilirsin eğer artık beni istemiyorsan ayrılalım."dedi ve çok tozlu görünen masadan hızlıca kalkıp Çatlak Kazandan çıktı.

Onu çok üzdüğünü düşünen Cho kafasını kollarının arasına alıp masaya kapandı.Cho hiç kimseyi üzmek istemezdi.Ama kendisini çok kötü hissediyordu.Ayrılmasaydı böyle de devam edeceğini biliyordu.Kendisi de Drake gibi masadan hızlıca kalkıp Çatlak Kazanı terketti.Hemen okuluna gidip kendisini yatağına attı.Geceye kadar yatağında oturan Cho arkadaşlarının yatakhaneye gelmesiyle birlikte uyumak için kendini zorladı ama olmuyordu işte uyuyamıyordu.Uyuyamayacağını iyice anlayıca eline bir kitap alıp okumaya başladı.Bu onu birazcık da olsun rahatlatabilmişti.

Out:Tekrar sınıf derecesine başvurmak için Paul Walker'den izin aldım lütfen itiraz etmeyin.
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Cho Chang Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Cho Chang Imgleft100/100Cho Chang Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Cho Chang Left_bar_bleue100/100Cho Chang Empty_bar_bleue  (100/100)

Cho Chang Empty
MesajKonu: Geri: Cho Chang   Cho Chang Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 7:33 pm

6. Sınıf

KİLİT
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com

Cho Chang
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cho Chang
» Cho Chang
» Cho Chang