Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cam kenarındaki masa

2 posters
YazarMesaj
Amy Hopeless
Durmstrang/3.Sınıf Slithersnake Öğrencisi
Amy Hopeless

Kadın
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Veela Saçlı Asa
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Metamorfmagus

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Cam kenarındaki masa Imgleft10/100Cam kenarındaki masa Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Cam kenarındaki masa Left_bar_bleue85/100Cam kenarındaki masa Empty_bar_bleue  (85/100)

Cam kenarındaki masa Empty
MesajKonu: Cam kenarındaki masa   Cam kenarındaki masa Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:26 pm

Amelia Hogsmeade de biraz daha dolaştı ve ailesinin bu trajik sonunu, halasıyla geçen yaşamını düşünmeye başladı.Napıcağına tam karar verememişti.Sabahtan beri çay içerek kitap okuyordu.Artık morali epey bozulmuştu.Biraz Kaymak Birasıyla kafa dağıtmak isteğiyle Üç Süpürgeye girdi.Cam kenarında sessiz sakin bir mada buldu ve oturdu."Bir kaymak birası lütfen" diye seslendi.Kitaplarını masanın üstüne bıraktı.En üstteki defteri açtı ve bir şeyler karalamaya başladı.Birası geldi.Birasından koca bir yudum aldı.Camdan dışardaki manzaraya bakarak bir süre daldı.Daha sonra deftere karalamalar yapmaya devam etti.
Mia Any Giovanna
Zonko'nun Şaka Dükkanı Sahibi
Mia Any Giovanna

Kadın
Nerden? : lodra
Rp Sevgilim : arıyorumm..............
Savaş Tarafım : şimdilik tarafsız
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Güllerin büyüsü
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : sıcak kanlılığı
Ruh haliniz : Cam kenarındaki masa Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Cam kenarındaki masa Left_bar_bleue60/100Cam kenarındaki masa Empty_bar_bleue  (60/100)

MesajKonu: Geri: Cam kenarındaki masa   Cam kenarındaki masa Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:40 pm

Anahi bu aralar çok farklıydı. Bunu kendiside çok iyi biliyordu ama mutlu olmak gelmiyordu içinden.Hogsmeadeye gitti yine.. çay dükkanının önüne geldi. İçeri baktığında gözleri dolmuştu..yavaş adımlarla geriye doğru çekildi birden.Anahi gözlerini ovalayarak üç süpürgenin yolunu tuttu.Yolda çok düşünmüştü...Hiç gitmek istemiyordu artık oraya.Çümkü;en son remus'u orda görmüştü...

Zaman geçmişti.Üç süpügeye gelmişti anahi. Çevreye baktı ve her yer doluydu...
Cam kenarında bir masa vardı.. doluydu ama orda oturan kız iyi birisine benziyordu.Anahi hiç vakit kaybetmeden hemen yanına gitti ve konuşmaya başladı...

''merhaba,oturabilirmiyim.'' dedi.
http://hogwartsakademisi.forumzen.com/
Amy Hopeless
Amy Hopeless

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Cam kenarındaki masa Left_bar_bleue85/100Cam kenarındaki masa Empty_bar_bleue  (85/100)

MesajKonu: Geri: Cam kenarındaki masa   Cam kenarındaki masa Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:46 pm

Amelia defterinden kafasını kaldırarak Anahi'e baktı " Evet.Tabi.Tabiki oturabilirsin" dedi.Sonra tekrar kafasını defterine gömdü.Arada bir kafasını kaldırıp Anahi'e bakıyor bir yudum bira içiyor daha sonra yine defterine gömülüyordu.Daha fazla dayanamiyarak Anahi'e döndü "Şey... Bu kadar suskun olduğum için özür dilerim ama bu gün pek iyi bir sabah geçirmedim ve hırsımı bu defterden çıkarıyorum.Sende bir kaymak birası ister misin?Ben ısmarlıyorum." dedi.Bardağına baktı.Gülümseyerek "Bak benimkide bitti zaten " dedi.Kalktı ve bara iki kaymak birası almaya gitti.
Mia Any Giovanna
Zonko'nun Şaka Dükkanı Sahibi
Mia Any Giovanna

Kadın
Nerden? : lodra
Rp Sevgilim : arıyorumm..............
Savaş Tarafım : şimdilik tarafsız
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Güllerin büyüsü
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : sıcak kanlılığı
Ruh haliniz : Cam kenarındaki masa Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Cam kenarındaki masa Left_bar_bleue60/100Cam kenarındaki masa Empty_bar_bleue  (60/100)

MesajKonu: Geri: Cam kenarındaki masa   Cam kenarındaki masa Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 3:11 pm

Anahi masaya oturdu ve amy bekledi.Kaymak birası alamaya gitmişti...Anahi çevreyi inceledi ve insanlara baktı.Hepsinin ayrı bir mutluluğu vardı..Bunları düşünürken amy elinde iki bardak kaymak birasıyla masaya geri dönmüştü.Anahi amy bakarak

''Saol.Bende kendimi iyi hissetmiyordum zaten ,iyi gelir bu.'' dedi

Anahi bardağı eline aldı ve bir yudum içti birasından. Yüzündeki hafif bir gülümsemeyle sözüne devam etti.

''Daha önce seni hiç görmemiştim.Hangi okuldasın.''
http://hogwartsakademisi.forumzen.com/
Amy Hopeless
Amy Hopeless

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Cam kenarındaki masa   Cam kenarındaki masa Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 3:35 pm

Amy defterlerini toplamaya başladı. Defter toplaması bitince Anahiye döndü:
"Ben Durmstrangdayım.Bende seni daha önce görmemiştim.Sen kimsin? Nerde okuyorsun?" dedi. Kaymak birasından bir yudum aldı.Dışarıya baktı.Gün artık başlamıştı insanlar alışveriş yapmak için koşturuyorlardı.Saatine baktı.Saat 12.50'i gösteriyordu.Amy kendi kendine bu saatte kafa dağıtmak için içtiğine inanamadı.Anahi'e "Sen hiç bu saatte sarhoş olmak istemişmiydin? Herşeyi unutmak ne güzel olurdu değil mi?" diye sordu.

Cam kenarındaki masa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» -Masa 1-
» masa-2
» -Masa 2-
» Masa-3