Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Laurence Lestrange~

2 posters
YazarMesaj
Thomas Helmut Waldemar
3.Sınıf Slytherin Öğrencisi
3.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Thomas Helmut Waldemar

Erkek
Nerden? : Sana ne?
Rp Sevgilim : Aranıyor..! :D
Savaş Tarafım : Death Eaters
Yaşım(Rp\'de) : Yaşınız rpdeki
Asam : Bekleniyor!
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Sinsi
Ruh haliniz : Laurence Lestrange~ Evilgrin0007qd81ru5gp5

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Laurence Lestrange~ Imgleft10/100Laurence Lestrange~ Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Laurence Lestrange~ Left_bar_bleue70/100Laurence Lestrange~ Empty_bar_bleue  (70/100)

Laurence Lestrange~ Empty
MesajKonu: Laurence Lestrange~   Laurence Lestrange~ Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 3:44 pm

*Ad:Laurence
*Soyad:Lestrange

*Bina:Slytherin
*Okul:Hogwarts
*Kaçıncı sınıfı istiyorum neden?: 4. VEYA 5.sınıf
*Örnek RP :

[color=green]Laurence’ın en son girdiği dersten beri canı çok ama çok sıkılmıştı.

—derslerden fazlasıyla keyif almış olmasına rağmen-

Ayrıca normal şartlarda Laurence’in bu kadar uslu durduğuna da neredeyse kimse şahit olmamıştı ancak Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulunun o tarif edilemez büyüsüyle bir müddet yaramazlıkları sona ermişti.-tabii bu durum daha fazla sürmeyecekti-

Canı son derece sıkılmış olan Laurence derslerden sonra Slytherin Ortak Salonuna gitmiş ve orada kimseyi bulamayınca can sıkıntısından bir nebze kurtulmak amacıyla kendini bahçeye atıvermişti-ancak bu sıralarda da kendini beğenmiş bir-iki ‘‘bulanık’’ Gryffindor’a haddini bildirmesi gerekmişti.-

Daha sonra birkaç Slytherin’in bahçede konuştuklarını gördü ve yanlarına giderek her zamanki o asi havayla — ‘‘Merhabalar, Tanışalım mı?’’dedi tereddütlü bir halde(ancak bunu belli etmeme çabasıyla hayli ciddi bir tavır sergileyerek söylemişti tüm bunları) daha sonrada ona bakan çocuklara konuşma fırsatı bile vermeden

— ‘‘Ben Laurence’’

dedi sonra kibirli bir şekilde — ‘‘Laurence Lestrange’’ diye adını tekrar etti(Laurence Lestrange safkanlıklarıyla gurur duyan en aristokrat İngiliz ailelerinden biri olan Lestrange ailesindendi) ve beklemeye başladı…

Çocuk adını bir çırpıda söyleyiverdi…

‘‘-Jack Feinol Black’’

[color:ff35=magenta ]-‘‘Memnun oldum Jack’’ dedi yüzü hafiften sararmış çocuğa doğru bakarak daha sonra da

‘‘Sahi sen hangi ailedensin? Umarım safkansındır çünkü almış olduğun görev ancak asil bir aileden gelenlerin yapabileceği ya da daha doğru bir tabirle üstesinden gelebileceği türde bir şey!’’

dedi.

Ve bir müddet çocuğu söyle bir inceledi ardından da Jack’in yanındakine bakara

‘‘-Seninle de tanıştığıma çok memnun oldum’’dedi ve cevap vermelerini beklemeye koyuldu…

Not:[b]Acaba buradaki rpmi Hogwartsta da rp olarak kullanabilirmiyim?
[b]2:
Rp kapasitemin altına düştüm biraz daha yeni yazdım aceleyle her neyse umarım beğenirsiniz..
Keira K. Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Keira K. Walker

Kadın
Nerden? : Paris
Rp Sevgilim : Paul Walker
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Kedi Pençesi
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Paranoyaklığı
Ruh haliniz : Laurence Lestrange~ Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Laurence Lestrange~ Imgleft100/100Laurence Lestrange~ Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Laurence Lestrange~ Left_bar_bleue100/100Laurence Lestrange~ Empty_bar_bleue  (100/100)

Laurence Lestrange~ Empty
MesajKonu: Geri: Laurence Lestrange~   Laurence Lestrange~ Icon_minitimePtsi Ağus. 25, 2008 3:48 pm

3. Sınıf!..

Evet kullanabilirsin..

Laurence Lestrange~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Laurence Lestrange~~
» Bellatrix Lestrange
» Narcissa Lestrange
» Lorie Lestrange
» Narcissa Lestrange <3