Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

=====Masa 5=====

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Tonks Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Tonks Walker

Kadın
Nerden? : Antakya xD
Rp Sevgilim : Chris Evans
Savaş Tarafım : zAy
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Baykuş Uçuşu
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...
Ruh haliniz : =====Masa 5===== Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
=====Masa 5===== Imgleft50/100=====Masa 5===== Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
=====Masa 5===== Left_bar_bleue75/100=====Masa 5===== Empty_bar_bleue  (75/100)

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 8:51 pm

rp in....
http://goblet-of-fire.foromotion.net/index.htm
Mischa Barton
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Mischa Barton

Kadın
Nerden? : Godric's Hallow
Savaş Tarafım : !!_Z.A.Y_!!
Asam : Ankanın Sadâkati
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Cesareti ve Asiliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
=====Masa 5===== Imgleft80/100=====Masa 5===== Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
=====Masa 5===== Left_bar_bleue3/100=====Masa 5===== Empty_bar_bleue  (3/100)

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 6:20 pm

Mischa'nın aklı epey karışmıştı ve bakanlıktada fazla yoğun bir gün olmadığı için nefes alıp dinlenmek ve aklını toparlamak için buraya gelmişti. Üzerinde lacivert straplez bir elbise vardı ve saçları gene salıktı gözlerinin mavisi elbisesinin rengi nedeniyle her zamankinden çok belli oluyordu. Ama Mischa çok dalgındı çünkü yaklaşan bir olay kapıda bekliyordu söylenenlere göre ölüm yiyenler bir kehanetin peşindeydi ve tabiki aklından çıkmayan bir şey daha vardı Ignotus Peverell kendini ister istemez onu düşünmekten alamıyordu. Acaba bir daha görüşmeleri gerekirmiydi...
http://dumbledores-army-hp.tr.gg
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek
Nerden? : Rüzgarın Beni Attığı Yerden
Rp Sevgilim : Samara Queen Simpson
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Asam : Aslan Tüyü
En Belirgin Özelliği : Cesurluğu

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
=====Masa 5===== Left_bar_bleue2/100=====Masa 5===== Empty_bar_bleue  (2/100)

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 6:27 pm

Ignotus bakanlıkta uzun uykunun ardından güzel bir dondurma yemek için buraya gelmenin iyi olacağını düşünmüştü.Kapıda karşılayan garsonun hemen ardından seyahat cüppesini garsona verip muhteşem kaslı vücudunu belli eden çekici mavi kıyafeti ve ışıldayan mavi gözleriyle dondurmacıdaki masaların arasında ilerlerken daha geçen gün öpüştüğü,Mebella'ya ihanet ettiği bayan'ı yani Mischa'yı görmüştü hızla onun yanına gitti dün olanalrı konuşmalıydı.Ama Mischa daha güzeldi özellikle üzerindeki straplez onun muhteşem vücudunu çıkarmıştı.Ignotus biraz diklendikten sonra onun masasına giderek

"Merhaba,Mischa oturabilirmiyim?" dedi gerçekten yüzsüz bir soruydu bu ama şansınıda denemeliydi.Sonuçta geçen gün ki olayları kimse bilemezdi.Mischa'nın kimseye söylemediğine emindi.
http://www.reelhogwarts.net
Mischa Barton
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Mischa Barton

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 6:50 pm

Mischa bir an için şaşırmıştı ve adamın ışıldıyan gözlerinin içine bakarak Neden olmasın açıkcası sizi gördüğüme şaşırdım dedi ve gülümsedi Dün dün olanlar yani ben üzgünüm umarım eşiniz.. dedi ve duraksadı bu Yada sevgiliniz.. dedi bu saçma kelimeyi kurmasının tek sebebi Ignotus sevgilisi olup olmadığını öğrenmek içindi Her neyse her şeyi olmamış varsaya biliriz dedi ve gülümsedi. Ignotus bu gün ilk gördüğünden daha yakışıklı gözüküyordu ama artık bunu düşünmemesi gerektiğini düşündü ve işine kenidini tamamen vermeliydi ayrıca yarın Hogwarts'a gitmesi gerekiyordu bunun için düşünecek daha önemli işleri olduğuna kendini inandırmaya çalıştı...
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 6:58 pm

Ignotus kendine gösterilen masaya yavaşça oturdu sevgili cümlesi kurulmasından hoşlanmmaıştı."Evet bir sevgilim var,ancak siz çok alımlı birisiniz dün yaptığımız şeyden pişmanlık duymuyorum,siz gerçekten çok güzel ve alımlı bir hanımefendisiniz ve sanırsam siz de benden hoşlandınız".dedi Ignotus resmen iş arkadaşlarından birine sarkıyordu ve Mebella'ya ihanet ediyordu ama Mischa'nın güzelliğinden çok etkilenmişti."Bu umarım aramızda kalır..."diyerek bitirdi sözünü şimdi ise karşı tarafın tepkisini bekliyordu.
Mischa Barton
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Mischa Barton

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 7:40 pm

Mischa şaşırmıştı böyle bir cevap beklemiyordu başını masadan kaldırıp Ignotus'ın gözlerinin içine baktı ve Ben siz sizin bir sevgiliniz varken benim duygularımın pek önemi olduğunu düşünmüyorum ayrıca ben kendimi henüz bir... dedi ve gözleri sulandı ama şimdiye kadar kimsenin önünde ağlamamıştı ve gene ağlamıyacaktı güçlü durcaktı Ben sevgilimi 3 sene önce kaybettim acı bir ölüm yiyen saldırısı sonucu ve ben ona ihanet etmek istemem sizinde bir başkasına ihanet etmenizi istemem genede... dedi ve tekrar duraksadı Sizden hoşlanıyo.. cümlesini tamamlayamadan gümüş rengi tavşan biçiminde bir patronus içeriye daldı ve konuşmaya başladı Sayın Barton bir an önce Esrar dairesine gelmeniz gerekiyor ölüm yiyen saldırısı çok acil efendim dedi ve gümüş rengi patronus yok oldu Mischa Ignotus bakıp gitmem gerekiyor ancak, hmm şey ben gitmeliyim dedi ve ofisine cisimlendi. Eğer konuşa bilseydi sizden gerçekten hoşlandım derdi...
Ignotus Walker
Sihir Bakanı
Sihir Bakanı
Ignotus Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 7:46 pm

Ignotus acaba ne diyecekti diye düşündü kendi kendine ama saçmalıyordu.Mabella'ya ihanet edemezdi evet bunu yapmamalıydı.Az önce istediği dondurmasını yemeye başladı karşısındaki boş sandalyeye bakıyordu.Tam o sırada gümüşi bir kurt içeri doğru hızla giriş yaptı "Sayın efendim Esrar Dairesi'nde saldırı var,size haber vermeyecektik ancak iş büyüyor"dedi ve buhar oldu Ignotus bir anda duygusallığı kenara bırakarak Kehanet Odasına cisimlendi
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın
Nerden? : Newcastle
Rp Sevgilim : yanlızlığın habercisi...Belki...
Savaş Tarafım : Neyaşam Neölüm;)
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : ~Karanlığın Çağrısı~
En Belirgin Özelliği : Dağınık

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 3:14 pm

Leona için çok güzel bir gündü. Herşey düzene girmişti. Keşfettikleri ile benliğini öğrenmişti işte. O kadına anlattıkları için borçluydu. Bu zamana kadar ulaşmak istediklerinin hepsine onda kavuşmuştu. Artık benliğini ,kimliğini biliyordu. Ölen anne ve babasına ne olduğunu...

İçinde buruk bir acı olsa da yine de mutluydu işte. Onların ölü olduğuna alışmıştı zaten. Öyle olacağını düşünerek kendini buna hazırlamıştı. Eğer yaşadığını da öğrenseydi büyük bir mutluluk olurdu ama bu dayeterdi.

Kadim dostuda onun bu uğraşında ona yardım etmiş hatta sevgilisi Chris'i bile bu yol uğruna görevlendirmişti. Ona haberi vermekte gecikmemeliydi. Dükkanının kapısına varınca heyecanını dindirmeye çalışıyordu. Kapıyı araldı vegözleri Tonks'u aradı. Karşıda tezgahın arkasında o sevecen bakışlarını sunuyordu. Yavaşça ona doğru ilerledi. Onu fark edenlere parmaklarıyla sus işareti yaptı. Tezgahın arkasına geçerek ona aniden sarıldı.

" Ahh Tonks çok mutluyum! Neler oldu bilemezsin."
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com/lejant-f9/leona-l-daly
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 3:28 pm

Tonks o gün dondurmacıda yeterince yorulmuştu..Ve artık günün bitmesini evine gidip ayaklarını uzatmayı hayal ediyordu.Yanına üç tane yardımcı almasına rağmen çok yoruluyordu….Daha az önce beş yaşındaki bir çocuk dondurmasını önce masaya dökmüştü sonra da dondurmacı alıp yere atmıştı…Sinirlenmişti ama belli etmemeye çalışmıştı ne de olsa bunu yapan beş yaşındaki bir çocuktu…Tonks asasıyla önce masayı sonrada yerleri temizlerken annesi özür üstüne özür diliyordu.Gitmeden önce bile yüzü kıpkırmızı bir şekilde özür dilemişti.Tonks ona kaç kez sorun değil çocuktur olabilir demişti ama kadın hala çok utanıyordu..Çocuk ve annesi gittikten sonra neredeyse tüm dondurmacı derin bir nefes almıştı çünkü gerçekten yaramaz bir çocuktu…Biraz sandalyede oturduktan sonra kendine bir top dondurma koymaya karar verdi,hava çok sıcaktı çünkü kan ter içinde kalmıştı…Tezgaha ilerledi kendine çikolatalı dondurma koyarken arkasından biri sarıldı.Tonks arkasından biri sarılınca korkmuştu ama sesin Leona’ya ait olduğunu anlayınca korkusu rahatlamaya dönüşmüştü..Uzun zamandır görüşemediği arkadaşına doğru dönüp;;

“Merhaba canım hayırdır çok mutlusun...”

dedi ve birlikte Masa 5’e doğru yürümeye başladılar…
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 3:42 pm

" Mutluyum, evet hemde çok mutluyum."

Tekrar sarıldığında onu boğacaktı neredeyse. Tonks'u bıraktığında gözü tezgahtaki dondurmaya takıldı. Kendine günün son keyfini hazırladığına emindi. Zaten Tonks'un zor ayakta duruyor gibi bir hali vardı. 'Garibim çok çalışıyor.' diye aklından geçirdi. parmağı ile dondurmayı gösterdi ve sonra yanaklarından tutarak çekiştirmeye başladı. Bir yandan Tonks'a laf yetiştiriyordu.

" Benim için mi hazırlıyordun, yoksa? "

Göz kırparak gülümsedi. Tonks onu beş numaralı masaya doğru itekledi, ellerinde kurtularak tekrar konuşmaya başlamıştı bile içi içine sığmıyordu.

" Tonks çok konuşmaya başladım. Garip geliyor bu durum bana. Chris buluduğu kadın bana her şeyi anlattı. İkinize de çok teşekkür ederim.."
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 3:51 pm

Tonks arkadaşının mutlu olmasına çok sevinmişti ama keşke ona da anlatsaydı onun mutluluğuna ortak olmaktan sevinç duyardı…Leona tekrar sarılmış ona sonrada yanaklarını sıkmıştı.Tonks,Leona yanaklarını sıkarken yanaklarının kopacağını zannetti.Daha ne olduğunu soramadan Leona tekrar konuşmaya başlamıştı heyecanını fark ediyordu ama nedenini bilse daha çok sevinirdi….Önce ayağa kalkıp iki tane dondurma getirdi.

“Buyur canım afiyet olsun.” Dedi ve beraber dondurmalarından birer kaşık aldılar.Tonks sanırım Leona benim meraktan çatlamamı istiyor diye düşündü.

“Hayatım bu mutluluğunu neye borçlusun acaba.Yani biraz daha beklersen anlatabileceğin bir Tonks olmayacak çünkü meraktan çatlayacağım….”
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 4:11 pm

" Ailem hakkında herşeyi öğrendim Canım nasıl öldüğünü, son dakikalarını, beni neden bıraktıklarını..."

Bir an tüm bu olanlar çok kötü gelmişti. Bazen onu bıraktıkları için lanet okumuştu. Bazen ise onların gerkeli bir açıklaması olduğunu düşünmüştü. Evet gerekli bir açıklamaları vardı ama ona söyleyemeden ölmüşlerdi. Kötü tarafı veya iyi tarafı seçtikleri için değildi tüm olanlar. Bir şansızlık, belki de kaderdi olanlar.

Dondurmadan yavaş hareketlerle yemeye başladı. Biraz önceki mutluluğu yerini hüzne bırakmıştı. Onlarla büyümek o kadar çok isterdi ki. Belki o zaman bu kadar gaddar ve sert görünüşlü olmazdı. Tonks'un elini tutarak gözlerine baktı.

" Onlar hakkında herşeyi öğrenmek beni mutlu etti, Tonks."
Chris Evans
Seherbaz
 Seherbaz
Chris Evans

Erkek
Rp Sevgilim : Tonks Walker
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 23
Asam : Karanlığın Aydınlığı
En Belirgin Özelliği : Uyuşuk

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
=====Masa 5===== Left_bar_bleue100/100=====Masa 5===== Empty_bar_bleue  (100/100)

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:09 pm

Chris tüm günün nasıl geçtiğinden habersiz bitirmişti. Diagon yoluna uprayıp sevgilisine selam vermeye karar vermişti. Sokaktan dükkana çıkarken onu özlediğini fark etti. Bugün kü karmaşık işler sonunda onu görmek çok iyi gelecekti.

Dükkanın cam kapısından girmeden gözlerini onu aramıştı bile... İçeri hızlı adımlarla girdi ve tezgahın yakınlarında Tonks'u aradı. Ama umduğu gibi yerinde değildi. Kısa bir an onu görürü gibi oldu. Sonra tekrar aynı yöne kafasını döndürdüğünde Leona ile kıyı masada sohbete daldığını fark etti. Tonks'un ifadesiinden yorgun olduğu, Leona'nın ise sevinçliydi. Sevgilisine ve Leona'ya doğru sessiz adımlarla ilerledi. Tonks'un arkası ona dönüktü ama Leona onun gelidiğini görebilecek konumdaydı. Tonks'a arkadan yaklaşarak omuzlarından tutu ve yanağına eğilerek onu öptü.

" Selam kızlar , ne kaymatıyorsunuz bakalım?"
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:29 pm

Tonks bunu duyduğuna çok sevinmişti Konu hakkında az çok bir bilgisi vardı çünkü Chris bir şeyler anlatmıştı…Bunun sevinciyle ayağa kalkıp Leonaya sımsıkı sarıldı…Arkadaşı sabahtan beri onu ele geçirmiş olan mutluluğu sonuna kadar hakkediyordu.Kaç aydır bunun için araştırma yapıyordu..Sonunda gerçeği öğrenmişti işte anne babasının kim olduğunu nasıl öldüğünü…Acaba anlatmak istermiydi Tonks’a.Belki özelim olarak kalsın isterdi kim bilir…

“Leona şey canım anlatmak ister misin nasıl öğrendiğini,şu an neler hissettiğini .Eğer anlatmak istersen seve seve dinlerim biliyorsun…” dedi..Leona cevap vereceği sırada sustu ve Tonks’un arkasına bakmaya başladı.Tam arkasını döneceği sırada bire çift el omuzların tuttu ve yanağından öptü…Chris’ti bu şu sıralar sesini duymayı en çok istediği kişiydi..Ayağa kalkıp ona sarıldı…

“Hoş geldin Chris.Ne kaynatabiliriz ki öyle konuşuyorduk.Bize katılmak ister misin” dedi ve Leonaya baktı.Ne de olsa olanları Chris’te biliyordu.Sanırım onlara katılmasına bir şey demezdi…
Chris Evans
Seherbaz
 Seherbaz
Chris Evans

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
=====Masa 5===== Left_bar_bleue100/100=====Masa 5===== Empty_bar_bleue  (100/100)

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 4:18 pm

Chris ona sarılan sevgilisine daha da sarıldı. Kolları arasına almayı özlediğini fark etti. Kendi işleri yüzünden onu görememek çok kötü olmuştu. Bakanlıkta işler kızışmıştı ve herkes birbirinin kuyusunu kazmaktan geri kalmıyordu. Ama Tonks'u görmek ile tüm bunlar uçup gitmişti. Leona'ya bakıp sonra Tonks'a döndü ve konuştu.

" Elbette,size katılmak için geldim."

Sözlerini söylerken Tonks'a göz kırptı ve burnuna dokundu. Gülümseyerek Tonks'un yakınına bir iskemle çekti. Leona karşılarında kalmıştı. Onun mutluluğunun kaynağını biraz olsun tahmin edebiliyordu. Ailesinin hakkındaki bilgilere ulaşmış olmalıydı. Ama ona sormaya nedense korkuyordu. Belki de farklı bir şey için mutlu olmuştu.
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 5:41 pm

Leona kumruları seyrederken onlara dalmıştı. Öyle bir mutluğu bulabilecekmiydi. çok merak ediyordu. Hayata yanlız başlamıştı ve öyle devam edecekmiş gibi geliyordu. İkisinin sarılmalarına ve yanyana oturmalarına gıpta ile baktı. Chris'e doğru konuşmalarını sürdürdü.

" Hoş geldin Chris, Umarım iyisindir. Ben ikinizin sayesinde iyiyim! Ailem hakkında herşeyi öğrendim. İkiside aynı benim yollarımdan geçmiş iki insan. Annem de tek bonuzlu at sihrinden mezunmuş. babam ise Hogwarts Slytherin mezunuymuş. karışık hayatlar yaşamışlar şimdi sizide sıkmayım. Ben de onlar gibi ölüme mahkum olmayayım diye bırakmışlar. Bir kaç ay sonrda ölüm haberi Chris'in beni gönderdiği kadına ulaşmış. O da beni aramış ama bulamamış. Ne işlere karıştıklarını bir bilseniz."

Tüm bunları bir solukta söylemişti. Gözleri bir Chris'e bir Tonks'a yöneliyordu. Chris kolunu Tonks'un sandelyesine doğru atmış bir eliylede onun elini kavramıştı. Bir an Leona onlar kadar iyi birilerine rastladığı için mutlu olduğunu düşündü. Onlar hep dostu olarak kalacaktı.
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 2:34 pm

Chris,Tonks’un yanına bir sandalye çekip yanına oturdu.Tonks biraz Chris’e baktıktan sonra gülümseyip başını Leona’ya çevirdi.Neler öğrendiğini neler yaptığını ve şu an neler hissettiğini bilmek istiyordu.Leona biraz Chris’le Tonks’a baktıktan sonra jet hızıyla anlatmaya başladı….O kadar heyecanlı anlatıyordu ki bir kaç masa dönüp onlara bakmıştı.Leona umursamamıştı onları umursamamalıydı da zaten…Konuşmasını bitirdikten sonra bir süre Chris’le bakıştılar böyle bir zamanda ne denirdi ki….

“Canım bak yaşa diye bırakmışlar seni ailenle gurur duymalısın bence…”

Tam bu sırada Angel'le göz göze geldi ve yanına gelmesini işaret etti.Tonks beş dakika misade isteyip Angel'in yanına gitti...

"Özür dilerim Tonks ama ben bugün erken çıkabilir miyim?" Tonks bir süre Angel'e baktıktan sonra "Tamam çıkabilirsin Angel." dedi ve Leona'yla Chris'in yanına döndü...

"Özür dilerim.Eee ne konuştunuz ben yokken"
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 5:53 pm

Tonks'un kısa yokluğunda hiçbir şey konuşmamışlardı. Chris gözleri ile Tonks'u takip etmişti .Onu çok sevdiği her halinden belliydi. Zaten Tonks'tan daha iyi birisin bulamazdı. Tonks hızlı hareketlerle ikisine doğru ilerleyip ne muhabbet ettiklerini sorduğunda kısa bir omuz silkti.

" Ne yapabiliriz ki güzel bayan siz yokken ?"

Bu sözleri söylerken sevecen bir gülümseme yayılmıştı suratına onu Chris kadar oda çok seviyordu. Şuan için tek arkadaşlarıydı. Keira ne yapıyor acaba diye düşündü bir an. Ona da bu haberi vermeliydi. Kim olduğu konusunda onunda iyi dileklerini almıştı.
Chris Evans
Seherbaz
 Seherbaz
Chris Evans

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 11:27 pm

Chris Tonks onları yanlız bıraktığında tek kelime dahi etmeden onu seyretti. Tonks'un hızlı ve zarif hareketlerini seyretmek çok hoştu. Onun gibi birini daha önce tanımamıştı. Şuan tanıdığına şükrediyordu. Uzun renkli saçları ve masum yüzü herkesten ayrılıyordu. Tonks'un görünüşünden çok güçlü kişiliğine aşık olmuştu.

Onu seyrederken Leona'nın böyle bir şeyden rahatsız olmayacağını umarak izlemeye devam ediyordu. Zaten Leona ile o olmadan konuşacak pek birşeyleri yoktu. Tonks yanlarına gelip ne konuştuklarını sorduğunda Leona çok güzel bir cavp vermişti. Onsuz hiç bir şey yapamazdı artık... Bu düşünce yüzüne büyük bir gülümseme yaydı ve sonra fark edip toparladı. Sevgilisine takılarak konuşmaya başladı.

" Ama bir tanem sen bana en sevdiğim dondurmayı getirmemişsin."

Sözlerini söylerken elinden tutmuş ve bitincede nazikçe öpmüştü.
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 11:54 pm

Tonks onlara ne yaptıklarını sorunca aldığı cevaba çok sevinmişti...Zarifce yerine oturdu ve onlara gülümsedi.Leona bitkin ama mutlu Chrisin ise yüzünde nedenini bilmediği bir gülümseme vardı..Tonks onun gülümsemesini çok seviyordu.Öyle masum gülüyordu ki.Aslında Chris tanıdığı hiç kimseye benzemiyordu bazen onsuz bir hayatı düşünüyordu.Ama o kadar kötü hisediyor ki kendini hemen başka şeylerle uğraşmaya başlıyordu.Onu tanıdığından beri hep güülüyordu herkes farkındaydı ondaki değişiklğin.Ve bu değişikliğin nedeni şu an yanındaydı ellerini tutuyordu...Ve az önce ona takılıp dondurmasını sormuştu.Tonks o an kendine kızmıştı nasıl böyle bir şeyi unutabilmişti ki...

"Aşkım özür dilerim konudan unutmuşum hemen getiriyorum."

Ve masadan kalkıp Leona'nın dondurmasına baktı daha bitirmemişti.Hızla mutfağa doğru ilerleyip sevgilisinin sevdiği dondurmadan kocaman bir kase hazırladı...Ve hızlı adımlarla yanlarına gidip oturdu.

"İşte dondurman aşkım .Afiyet olsun." dedi ve Chris'in dondurmayı yemesini izlemeye başladı...
Chris Evans
Seherbaz
 Seherbaz
Chris Evans

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 2:04 pm

Chris dondurmadan bir yudum aldıktan sonra Tonks minnet duyduğunu ifade eder biçimde gülümsedi. Onu çok seviyordu. Gözlerinin içine baktı ve dayanamayıp dudaklarını dudaklarına götürüp küçük bir öpücük kondurdu belki Leona'ya ayıp olmuştu ama onu çok özlemişti.

" Eline sağlık, Sevgilim. Yine çok güzeller."

Onun gözlerine bir kez daha bakıp uzaklaştı. Dondurmasından bir kaşık daha aldı ve Leona'ya dönerek konuşmaya devam etti. Onunla konuşmaya başlarken masanın altında Tonks'un elini sıkı sıkı kavramıştı. Leona'ya bu ayıp olmazdı. Yumuşak eller o kadar narindi ki...
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 2:13 pm

Leona iki çifte rahatsızlık vermekten çok korkuyordu. Gerçi Chris artık ondan utanmadığını göstererek Tonks'u öpmüştü. Öpsündü zaten onların ayrılmamasını dua etti. Chris onunla kısa bir sohbete tutuşmuştu. Sohbetin sonuna geldiğinde ayağa yavaşça kalakarak konuşmaya başladı.

" Sanırım sizleri artık yanlız bırakmalıyım. İkiniz birlikte bir gün bana gelin olur mu? "

Onlarında iyi dileklerini almıştı ve geleceklerine söz vermişlerdi. Leona onlara sevecen bir şekilde gülümsedi. İkisini de kucakladıktan sonra ödeme yapmaya gitti ama arkadaşı Tonks ödeme yapmayacağını kesin bir dille söyledi. Teşekkür ederek orada ayrıldı. Dışardan onlara son kez gülümseyerek gözden kayboldu.
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 3:51 pm

Tonks Chris'in Leona karşısında onu öpmesinden biraz utanmıştı ama Leona yabancı değildi...Bir süre sohbet ettikten sonra Leona kalkaması gerektiğini söyledi.Tonks bir süre biraz daha oturması için ısrar etti..Kalkarken bir gün de kendine gelmeleri söyledi ve Tonks'u şaşırtarak kasaya doğru yürüdü.Tonks ne olduğu anlamadan Leona elini çantasına geçirmişti bile..Hızla kasa doğru gidip saçmalamamasını ve ödeme yapmayağını söyledi.Bir süre şakayla karışık tartıştıktan sonra Leona'ya son bir kez ssarıldı ve dışarı çıkmasını izledi....Dışarıdan bir kez onlara bakıp el salladıktan sonra gözden kaybolmuştu Leona.

Bir süre olduğu yerde durduktan sonra Chris'in yanına döndü.Chris dondurmayı bir yana bırakmış onu izliyordu Gülümseyerek yanına oturdu ve başını Chris'in omzuna koydu .. Bir süre sessiz kaldıktan sonra

"Eeee canım ne yaptın bugün?"
diye sordu...
Chris Evans
Seherbaz
 Seherbaz
Chris Evans

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 4:09 pm

Chris omuzunu hafifçe silkti Tonks'un başını sarsarak. Ona gülümseyerek baktı. Ne yapmıştı ki bugün. Koşturma içinde geçmişti. Ölüm yiyenlere karşı toplantılar ve birkaç sonuçsuz karşılaşma yaşamıştı. Zor bir günde denilebilirdi. Başına az daha kötü bir sihirle dert alıyordu ama son anda arkadaşı sayesinde kurtulmuştu. Ama Tonks'a bunu anlatarak üzmek istemiyordu.

" Hiç, birkaç olay dışında toplantılar vardı."

Elini yüzüne götürdü ve yanaklarında gezdirdi. Onun yanında olmak günün sonunda çok iyi geliyordu. Gözlerine sonsuza kadar bakmak isterdi.

" Ya senin günün?"
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 5===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 5=====   =====Masa 5===== Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 4:57 pm

Tonks biraz durdu bugün pek bir şey yapmamıştı o da..Bir masadan ötekine koşturmuştu sadece....Bir de küçük bir çocukla uğraşmıştı gün boyu.Ama bunlar önemsiz şeylerdi.Artık monotonlaşmıştı hayatı.Kendini tek mutlu hissettiği yer Chris'in yanıydı.Yani şu an... Hiç kıpırdamadan saatlerce onu izleyebilirdi.Günlerce hiç durmadan onla konuşabilirdi...

"Benim de günüm sıkıcı geçti.Bir masadan öbürüne aynı şeyler yani.Tek güzel şey Leona'nın ve senin gelmendi..."

Bir süre öyle durduktan sonra Chris'in omzundan başını kaldırdı ve dondurma kasesini parmaklarıın arasına aldı ve kaşıkla dondurmayla oynamaya başladı...

=====Masa 5=====
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» -Masa 1-
» masa-2
» -Masa 2-
» Masa-3
» Masa-4