Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

=====Masa 8=====

2 posters
YazarMesaj
Tonks Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Tonks Walker

Kadın
Nerden? : Antakya xD
Rp Sevgilim : Chris Evans
Savaş Tarafım : zAy
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : Baykuş Uçuşu
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...
Ruh haliniz : =====Masa 8===== Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
=====Masa 8===== Imgleft50/100=====Masa 8===== Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
=====Masa 8===== Left_bar_bleue75/100=====Masa 8===== Empty_bar_bleue  (75/100)

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 3:31 pm

Rp in...
http://goblet-of-fire.foromotion.net/index.htm
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın
Nerden? : Newcastle
Rp Sevgilim : yanlızlığın habercisi...Belki...
Savaş Tarafım : Neyaşam Neölüm;)
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : ~Karanlığın Çağrısı~
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Dağınık

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
=====Masa 8===== Left_bar_bleue2/100=====Masa 8===== Empty_bar_bleue  (2/100)

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 5:23 pm

Leona Diagon yoluna özel bir kolye aramak için gelmişti. Havanın o kadar sıcak olacağını tahmin edememiş öğle vakti dolaşmaya çıkmıştı. Üzerine ince bir elbise giymiş olsada güneş yakmaya yetiyordu. İyice ısınmış ve susamıştı. Bir anda gözleri dondurma dükkanına kaydı. Aklından;

" Tonks" ismiyle birlikte gülümsedi. Onu uzun zamandan beri görmüyordu. okul açıldığında görmeyi düşünmüştü ama onu yakalamk mümkün olmamıştı. Leona genelde Beauxbatons' da duruyor o ise Hogwarts'da zamanını geçiriyordu. Hogwarts'a ders için geldiğinde Tonks okulda değildi ve bir işi vardı ve kimse konuyu açmak istemiyordu.

Dükkanın yanına koşar adımlarla yaklaştı, bir an önce içeri girmek ve özlediği dondurmayı yemek istiyordu. Ama bir yandan Tonks'un içeride olmasını ümit ediyordu. Kapıyı yavaşça arladı. Tonks'un mor saçları üzerindeki lila elbisesi ile uyumlu gitmekte olan bir müşteri ile konuşuyordu. Leona cama yakın olmayan masaya oturarak Tonks'un konuşması bitince ona bağırdı;

" Genç bayan bana da bakmayı düşünüyor musunuz?" Tonks kim bu densiz diye bakmıştı ama onu görünce yüzüne gülümseme yayılmıştı.

Rp Out: Okula geldiğimde seni bulamama nedenim özel bir randevu olsun olur mu? Salla bir şey...
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com/lejant-f9/leona-l-daly
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 5:51 pm

O gün havalar çok sıcaktı.Bu yüzden dondurmacı tıklım tıklımdı.Hem okulların açılmasın hem de sıcakların başlamasıyla birlikte insanlar kendilerini dışarı atmıştı. Gelen insanların çoğu ya oturacak bi yer yok diye geri dönüyorlar ya da ayakta yiyip gidiyorlardı.Tonks'da tüm masalar dolu olduğundan çok yoruluyor hatta bazen siparişleri karıştıyordu..O ne kadar alttan almaya da açılşsa bazı müşterileri çok sinirliydi...Ve ufak tefek sorunlar yaşıyordu yüzden...

Dondurmacının yoğunluğundan okula da pek uğrayamıyordu.Bir keresinde bir öğrencisi ona Leona'nın kendisini ziyarete geldiğini söylemişti.O gün özel bir randevusu vardı ama bunu kimseye söylememişti.Sevgilisinden ayrılacaktı ve bunu onunla bir öğle yemeğinde konuşmak istemişti...Leona'nın onu ziyarete gelişinden sonra sadece bir kez görmüştü.Ama neden o gün okulda olmadığını söyleyememişti.Zaten ayrıldığı için üzgündü bir de o konu hakkında konuşmak onu daha kötü yapıyordu.

Bir müşterisi ondan çikolatalı dondurma istemişti ama kafası Leona'da olduğundan yanlış sipariş getirmişti.Leona'ya o gün neden okulda olamadığını açıklamalıydı..Müşteriye dondurmasını verdikten sonra tanıdık bir ses;

" Genç bayan bana da bakmayı düşünüyor musunuz?" Diye seslenmişti.Tonks bu lafa çok kızmıştı.Kim ona bu şekilde seslenmeye cesaret edebilirdi ki...Hızla arkasını döndü.Ve gözzlerine inanamadı Leonaydı bu...Tam görmek istediği kişi.Gülümseyip;

"Tabi ki ilgileceğim hanımefendi" dedi ve yanına gitti.
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:03 pm

Tonks'un yanına gelmesi ile pozitif enerjide etrafa yayılıyor gibiydi. Bu kızı bu yüzden çok seviyordu. Çok doğal ve içtendi. Dükkan çok kalabalık gözüküyordu ve tüm bu kişilerle uğraşmak zor olmalıydı. Yinede Tonks gülüyordu, sabırlı oluşu işi yürütüyordu. Yanına gelen Tonks'un elinden tutarak ;

" Oturmadan önce bana kahveli dondurma ver bakalım." dedi ve onun yanağından öpmek için eğilmesin diye ayağa kalktı. Tonks 'la sıkıca kucaklaştılar. Birbirlerini çok özlemiş gibiydiler. Tonks hemen dondurmaların yanına gitmiş ve ona kahveli dondurmayı bir kasede takdim etmişti. Leona önce dondurmanın tadına bakarak;

" Yine müthiş." dedi ona gülümseyerek. Ardından elinden kaşığı bırakarak kollarını birbirne dolayıp masaya koydu. Ona gözlerini dikip ciddi bir tavırla;

" Okula geldiğimde yoktun ve sonra ki karşılaşmamızda hiç iyi görünmüyordun. O zaman ısrar etmemiştim ama şimdi ediyorum. Ne oldu? En azından şimdi iyi gözüküyorsun, anlatacaksın değil mi?" dedi. Tonks'un bu sözlerle yüzünün düştüğünü hissetti. İçinden kötü bir şey olamasın diye dua ederek ona bakmayı sürdürdü. Leona hatırlatarak onu üzmek istemezdi. Ama bazı olaylar dostlarla paylaşılarak ,unutulmasalarda yok sayılıyordu.
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:17 pm

Leona dondurmasından biraz yedikten sonra;

" Okula geldiğimde yoktun ve sonra ki karşılaşmamızda hiç iyi görünmüyordun. O zaman ısrar etmemiştim ama şimdi ediyorum. Ne oldu? En azından şimdi iyi gözüküyorsun, anlatacaksın değil mi?" dedi.

Tonks bu konunun açıldığıığına üzülmüştü ama Leona'ya bir özür ve açıklama borçluydu.Bu yüzden;

"Evet Leona anlatacağım...Ama öncelikle o gün okulda olmadığım ve önceki soruşunda cevap vermediğim için özür dilerim..Ben o gün erkek arkadaşımla daha doğrusu artık eski erkek arkadaşımla buluşmaya gitmiştim...Uzun süredir ilişkimiz çalkantıdaydı zaten...Monotonlaşmışştı,artık hep kavga ediyoduk önceden hep aşk sözcükleri fısıldıyan dudaklarmızda şimdi suçlayıcı sözcükler vardı...ve ben de en doğrusunun birbirimizi daha çok yıpratmadan bu ilişkiyi bitirmek olduğuna inandım..."

Tonks bunları bir solukta anlatmıştı.Bu yüzden masanın öbür tarafına uzanıp bardaktaki suyu içte ve içiden işte güzel bir aşkın üstüne içilen soğuk su dedi.
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:30 pm

Sevgili olmak çok fedakarlık isteyen bir durumdu ve bir taraf gösterip de diğer taraf göstermeyince bir yerden kopup gidiyordu işte. Leona uzun zamandır bir ilişki yaşamamıştı. O zamanı yıllar önce olarak görüyordu. Yirmi yaşında hızlı bir aşk yaşamış ve iki yıl etkisinden çıkamamıştı. Ama şimdi daha olgundu ve aynı hataları yapmaya niyeti yoktu. Bir an Tonks'a onu hatırlattığına pişman oldu. Genelde böyle olaylar çabucak unutulmak istenen birşeydi.Tonks suyu bir dikişte içmişti. Düşüncelerinin ne olduğunu tahmin edebiliyordu.

" Bunu hatırlattığım için üzgünüm onunla ilgili olduğunu tahmin etmemiştim. Çünkü sizi beraber gördüğümde gayet iyiydiniz. Gerçi tahmin etmeliydim. Sizi göreli uzun zaman olmuştu ve bir daha hiç görememiştim. " dedi. Şimdi tüm karşılaşmalarının hatırlayarak...

O anlatırken dondurmasından bir kere daha da aldı. Soğuk tüm boğazına etki ederken konuşmaya devam etti.

" Canım,seni üzmek istemem ama sevgilin bana çok yapmacık geliyordu ve seni hak ettiğini düşünmüyordum. Bu düşünce belki erkeklerden haz etmemeden kaynaklanıyor ama ideal gördüğüm erkeklerde var yani..." dedi. En son lafı biraz alaycı söylemişti ki Tonks'un biraz olsun eğlenmesini istiyordu. Çünkü bu konunun onu sıktığına emindi.
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:44 pm

Tonks Leona'nın konuyu değiştirmesine sevinmişti.Çünkü biraz daha konuşursa ağlayacaktı.Gözlerinin yanmaya başladığını hissetmişti çünkü.Bir süre ikisi arasındaki sessizlik yaralanıp onu düşünmeye başladı...Gözleri ne kadar da güzeldi,yemyeşil gözleri vardı.Biraz onu düşündükten sonra Leona'nın;

" Canım,seni üzmek istemem ama sevgilin bana çok yapmacık geliyordu ve seni hak ettiğini düşünmüyordum. Bu düşünce belki erkeklerden haz etmemeden kaynaklanıyor ama ideal gördüğüm erkeklerde var yani..."

sözüyle kendine geldi .Yoksa gerçekten de öylemiydi Leona boş yere böyle bir şey söylemezdi .Aslında söylediği sözler bazen Tonks'da abartı geliyordu ama hoşunada gidiyorduOrtama kendisi yüzünden gelen hüznü kovmak için;

"İdeal erkek mi?Bunu sen mi diyorsun? dedi ve sonra;

"Bak bu konuyu konuşmadan önce sana yeni dondurmalarımdan getireyim mi sümükküböcek kabuklarıyla süslenmiiş mi ister yoksa kuru fasulyeli mi" dedi.Muzurca güldü.
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:57 pm

"Bak bu konuyu konuşmadan önce sana yeni dondurmalarımdan getireyim mi sümükküböcek kabuklarıyla süslenmiiş mi ister yoksa kuru fasulyeli mi"

Leona Tonks'un gülüşene karşılık vererek;

" Gül bakalım prenses, ama ben onları almayayım. Sümüklü böcekmiş." dedi tiksintiyle. Leona sümüklü böceklere uyuz olurdu. Tonk'un bunu bilidiğine emindi.

" Bak sana ideal erkek tiplemesi sunayım ister misin? " dedi ama sonra " Yok bence kalsın şimdi dayanamayacağım." dedi. Leona erkeklerden konuşmak istemiyordu. Öğrenmişti nede olsa Tonks'un derdini onunda bu konu hakkında konuşmaya hevesli bir hali yoktu. Tonk'un saçları ile uyumlu elbisesine geçmek istiyordu. Üzerinde çok hoş durmuştu. Gözleri ile elbiseyi işaret ederek;

" Merak etme bu endam ve elbise ile yeni birilerini bulursun." dedi. Yine aynı konuya döndüğünü fark ederek ama yine uzaklaşmayı bildi

" Üzerinde çok güzel durmuş, tabi içinde ki güzel olunca nerden aldın? Ama onu anlatmadan önce bana bir tane daha kahveli dondurma çok özlemişim." dedi. Tonks hemen getirmek için ayağa kalkmıştı bile...
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 9:14 pm

Leona'nın konuyu değiştirmesine sevinmişti.Bunu kendisini üzmemek için yaptığını biliyordu.Sonradan söylediği sözde çok hoşuna gitmişti.Bu elbiseyi bulmak neler çekmişti çünkü.Kaç saat Diagon yolunda dolaşmak zorunda kalmıştı.

Leona kahveli dondurma istemişti.Tonks sümüklüböcekleri sevmediğini bildiği için;

"Bak valla sümüklüböcekli dondurmam çok güzeldir.Hem de taze daha bu sabah topladım sümüklüböcekleri sonra teker teker ellerimle ayıkladım." dedi.Ama Leona'nın bakışlarını görünce hızla mutfağa gidip kocaman bir tabak kahveli dondurma getirdi.

"Canım biliyorsun insan sevgilisinden ayrılınca ilk iş saçlarını değiştirir sonra da alışverişe çıkarmış.Düşündüm ki ben her zaman saçlarımı değiştiriyorum önceliği alışverişe vereyim.Ve yemekten sonra kendimi Diagon Yoluna attım,6 mağaza gezdim ve sonunda bunu aldım.Yani anlayacağın bu elbise bana kötü bir ayrılığın hatırası."

Sonra da yine aynı noktaya gelmemek için;

"Aman boşver canım ya tek ayrılan çift bizmiyiz.Bu arada gözümden kaçmadı sen de bugün çok şıksın."
Leona L. Daly
Muggle
Leona L. Daly

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

=====Masa 8===== Empty
MesajKonu: Geri: =====Masa 8=====   =====Masa 8===== Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 9:21 pm

"Aman boşver canım ya tek ayrılan çift bizmiyiz.Bu arada gözümden kaçmadı sen de bugün çok şıksın."

Leona bunu üzerine biraz kıkırdadı.Yeni dondurması önünde beni ye der gibi gözüne takılıyordu. ona gülümsyerek kaşığı yine ele geçirdi ve ağzına hızlıca götürdü. O mühteşem tat ve soğukluk onu yine titretmeye yetmişti. çikolata gibi mutluluk hormanı salgıladığından emindi. Tonks'a tekrar dönerek;

" Şık olmak elimde değil kendiliğinden oluyor." dedi tatlı tatlı konuşmasını yayarak aslında kendinle dalga geçiyordu. Kendini hiç güzel ve şık bulmazdı. Üztüne göz gezdirerek gülümsedi. Kendini incelemk komik gelmişti.

" Bu aralar özenli giyinmeyi deniyorum." dedi ve aklına bir anda alması gereken bir eşya geldi. Eve lazımdı ve evde bunu sıklıkla dile getiriliyordu. Leona eve her geldiğinde bütün gözler ona çevriliyordu. Dondurmasını hızlıca bitirip;

" Ohh, çok güzel. Tonks herşey için çok teşekkür ederim. Konuşmamız iyi oldu." dedi ve ayağa kalktı. O ödemesine izin vermeyeceğini bildiği için yanıda çalışan çocuğun yanına koşturdu ve yeteri kadar Galleonları ona uzattı. Tekrar Tonks'un yanına giderek onu yanaklarından öptü ve sarıldı.

" Kendine dikkat et canım olur mu? Daha otururdum ama bir dükkanda ev için lazım eşyaları alacaktım kapanmadan gideyim." dedi gözlerinin içine gülerek ve ardından el sallayarak oradan ayrıldı.

Rp out: ayrılayım artık dedim.

=====Masa 8=====
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» =====Masa 2====
» Masa 2
» =====Masa 4====
» =====Masa 4=====
» Masa-1