Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tom Voldemort

2 posters
YazarMesaj
Tom Voldemort
3.Sınıf Slytherin Öğrencisi
3.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Tom Voldemort

Erkek
Nerden? : Berlin
Rp Sevgilim : ~Emma Watson~
Savaş Tarafım : Karanlık Büyücüler {Ö.Y}
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : ~Hırsın Gücü~
Kan Saflığı : SAFKAN
En Belirgin Özelliği : Çatal Dil

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Tom Voldemort Imgleft10/100Tom Voldemort Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Tom Voldemort Left_bar_bleue80/100Tom Voldemort Empty_bar_bleue  (80/100)

Tom Voldemort Empty
MesajKonu: Tom Voldemort   Tom Voldemort Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 2:34 am

Ad : Tom
Soyad :
Voldemort
Bina : Slytherin
Okul : Hogwarts
Kaçıncı sınıfı istiyorum neden? : 5. Okuldan hemen mezun olmak istemiyorum ama 7 yılda çok uzun 3 yıl yeter diye düşünüyorum.

RP :

Tom elinde kitaplarla Hogwarst'ın karanlık koridorlarında hızlıca koşuyordu.Birden dengesini kaybedip yere düştü. Canı çok yanıyordu.Yerde "Lanet olsun canım çok yanıyor." diye sızlanıyordu.
Yerden kalkmak istiyordu ama kalkamıyordu. Birden tüm meşalelerin söndüğünü ve kendine doğru yaklaşan pelerinli birini gördü. Adam yaklaştı yaklaştı. Tom "Acaba bu adamda kim!?" diye düşündü .Adam Tom'a doğru elini uzattı. Tom adamın yüzünü görmeye çalışıyordu. Adamın kapşonlu pelerini yüzünü kapattığı için hiç birşey gözükmüyordu. Tom adamın elinden tutunarak ayağıya kalktı. Adamı şöyle bir süzerek "Sen kimsin ve neden ayağıya kalkmama yardım ettin?" dedi. İçinden de "Bu anı daha önceden yaşamış gibiyim" diye geçiyordu. Tom hayale dalınca adam ortadan kaybolmuştu. Tom biraz düşündündükten sonra "Tabi ya bu rüyama giren adam, peki ne istiyor, ne yapmam gerekiyor ?" diye düşündü.

Yerden kitaplarını topladı. Büyük adımlarla Profesör Ceza Walker'in odasına doğru ilerledi. Profesör Ceza'nın çalışma odasına gelmişti. Üstünü başını düzelttikten sonra kapıyı yavaşça çaldı. İçeriden kaba bir ses "Geeell!!!" dedi. Tom yavaşça kapıyı açarak "Merhaba Profesör nasılsınız?" dedi. Profesör "Buraya nasıl olduğumu öğrenmek içinmi geldin!?" diyerek Tom'u tersledi.
"Profesör sizinle bir şey paylaşmak istiyorum ". Profesör
"Çabuk acelem var!
"

Tom anlatmaya başladı.

"Profesör bugün çok ilginç bir şey oldu. Koridorda hızlıca koşuyordum. Ne olduğunu farkedemeden yere düştüm. Yerden kalkmaya çalıştım ama kalkamadım çünkü canım çok yanıyordu. Sonra birden tüm meşaleler söndü. Birisi hariç... Meşalenin oraya doğru baktım kapşonlu bir adam. Yüzünü göremedim. Adam birden elini bana doğru uzattı. Bende kalkmak için adamın elinden tuttum. Yerden kalkmıştım. Sonra adama kim olduğunu, neden beni ayağa kaldırdığını sordum. Ben bunları söylerken adam birden kayboldu. Daha da ilginç olan ben bu olayı rüyamda görmüştüm" dedi.

Profesör Ceza, Tom'u küçümser bir şekilde dinliyordu. Tom'a kendinden emin gözlerle bakan profesör
" Sen bugün çok yorulmuşsun Tom. Baksana kabuslar görmeye başlamışsın
" dedi. Tom itiraz edercesine "Hayır kabus falan görmedim bunların hepsi gerçek" dedi.

Profesör Ceza Tom'un söylediği herşeye inanırdı. Çünkü Tom ona asla yalan söylemezdi. Profesör sadece Tom'u korkutmamak için öyle söylemişti. Ama Tom'un (zaten) korkmayacağını düşünememişti.

Tom Profesör'ün buna inanmamasına çok sinirlenmişti. Eşyalarını toplayıp Profesör Ceza'nın odasından hızlıca ayrıldı.
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : Tom Voldemort Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Tom Voldemort Imgleft100/100Tom Voldemort Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Tom Voldemort Left_bar_bleue100/100Tom Voldemort Empty_bar_bleue  (100/100)

Tom Voldemort Empty
MesajKonu: Geri: Tom Voldemort   Tom Voldemort Icon_minitimeC.tesi Haz. 14, 2008 10:09 am

Renlerin daha uyumlu olmalı ,
Konuşmalar paragraf içinde değil de ayrı olsa daha iyi olurdu ,
Konu fena değil ,
Betimleme hiç yok gibi ,
Anlatım fena değil ....

3. Sınıf ...
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com

Tom Voldemort
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Drake Voldemort