Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Masa 3

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Willhelmina Jane E. Black
Beauxbatons/5. Sınıf Unicornwit Öğrencisi/Bina Başkanı

Kadın
Nerden? : Godric's Hollow
Rp Sevgilim : Aranıyor sahibi ruhumun xD
Savaş Tarafım : ZAY
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : Baykuş Tüyü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Cesareti ve zekası

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Masa 3 - Sayfa 2 Imgleft10/100Masa 3 - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Masa 3 - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Masa 3 - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 10:25 pm

Dediğim gibi annemle babam öldü.Bir tek kuzenim ve ailesi var.Onlarla yaşıyorum.Ve onlarla mutluyum.Okulun bitmesi bana çok uzak birşey gibi geliyor.Sana da oluyor mu böyle şeyler?Bu renkler ne anlatıyor daha anlamadım.Nedense sürekli değişiyor.Biliyor musun daha önce Metamorfmagus arkadaşım olmamıştı.Sen bir ilksin.Tam aradığım gibi bir arkadaşsın.Biraz sen ailenden söz etmek istersen ben buradayım.

Will, Sirius'un bu söylediklerine hem çok şaşırmış, hem de içi rahatlamıştı.Kendi ve ailesi hakkında ne anlatabilirdi ki? Kafasında birkaç şeyi topladı ve konuşmaya başladı:

-Okulun bitmesi bana da çok uzak geliyor.Ben okula 5 yılımı verdim.Sanki bütün hayatım orada geçecekmiş gibi geliyor bana da...Ama bir yandan dış dünyaya hazırlanıyor, 7.Sınıf düzeyinde bilgilerle donatıyorum kendimi.Bu sayede Seherbazlık sınavlarından rahatlıkla geçebileceğim.Ayrıca bu renkler duygularımı ifade ediyor.İstersem saçımın veya gözümün rengini, vücudumun şeklini değiştirebilirim, mesela bak şimdi, saçlarımı sarı, gözlerimi mavi yapacağım.

Gözlerini kapattı ve içinden bunları diledi.Gözlerini açınca Sirius'un hayranlık dolu gözleriyle karşılaştı.Birkaç saniye böyle bakıştılar ve Will, gözlerini ayırıp yapmacık bir gülümsemeyle konuşmaya başladı:

-Tam aradığın gibi bir arkadaş olmana çok sevindim.Neyse ailemden söz edeyim.Annem, Joanne Liesolette Black, bakanlık çalışanıdır.Babam, Tom Cris Black de Seherbaz'dır.Zaten aileden geriye bir tek onlar kaldı.İkisini de çok seviyorum.Söylesene, Hogsmade'i seviyor musun??, arkadaş kelimesinin altına basarak söylemişti ve Sirirus'un bunu fark etmesini umuyordu.
William Ravenous
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D
Ruh haliniz : Masa 3 - Sayfa 2 Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Masa 3 - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Masa 3 - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 11:09 pm

Will'in kendini değiştirince Sirius ona hayran hayran baktı.Will ile göz göze geldiler.Sirius gözlerini çevirdi ama hala ona bakmak istiyordu.İçinde bir duygu vardı ama Sirius bu duyguyu açıklayamıyordu.Sonra Will yeniden konuştu.Ve konuşması bitince Sirius onun sorusuna yanıt verdi.

''Evet severim buraları.Hogwarts'a geldim geleli severim.Arkadaşlarla fazla takılmadım.Aslında hiç takılmadım ama iyi bir yer'' dedi Sirius

'' Sen sever misin peki?Bir de.. neden Londra'ya taşındınız?'' diye sordu Sirius.

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Masa 3 - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Masa 3 - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 11:50 pm

-Sen sever misin peki?Bir de.. neden Londra'ya taşındınız?

Sirius, bunu söyleyince Will'in yüz ifadesi değişti ve gözleri ateş kırmızısı oldu.Fakat, Will, kendini çabucak toparladı ve sakin bir ifadeyle:

-Aslında, bunu anlatmak biraz zor...Olayın tümünü ben de bilmiyorum, fakat galiba babamla bir bakanlık çalışanı arasında tartışma çıkmış.Tartışma büyüyünce bizi buraya sürmüşler.Aslına şu an bundan mutlu olduğumu bile söyleyebilirim.Çünkü seninle tanıştım.Ve evet ben de Hogsmade'i çok severim.

Bunları söylerken saçları yeniden pembeleşmeye başladı fakat, saçları tamamen pembe olmadan öncee, Will onu engelledi ve yeniden gülümseyip Siriu'un gözlerinin içine bakmaya başladı.İnsanların gözlerinin içine bakmak çok hoşuna giderdi.Bir süre öylece kaldılar.
William Ravenous
William Ravenous

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 1:45 am

Sirius,Will ona birşey anlatırken hayran hayran baktı.Konuşmasını dinlemiyordu.Çünkü onun gözlerine bakarken duygu seline kapıldı.İçindeki o duygu o kadar ağır basıyordu ki eğer Sirius kendine hakim olmasaydı ondan hoşlandığını söyleyecekti.Ama içindeki başka bir ses de yapma diyordu.İçindeki muhalefeti dinlemeye başladı.

''Yapma oğlum Sirius,o senden büyük,bu iş olmaz,diğerleri gibi içine at..'' diyordu içindeki.Sirius da ona cevap verdi.''Haklısın.Bu iş olmaz.Buradan bize ekmek çıkmaz'' dedi Sirius içindekine.
''Will,sana birşey söyleyeceğim ama buna cesaretim yok.Senin için bir sakıncası yok değil mi?Yani kırılmazsın değil mi?'' diye sordu Sirius.

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:21 pm

-Will,sana birşey söyleyeceğim ama buna cesaretim yok.Senin için bir sakıncası yok değil mi?Yani kırılmazsın değil mi?

Will, Sirius böyle söyleyince afallamıştı.Yani, ilk dfa bugün tanışmışlardı, fakat tam 3 saattir aralıksız konuşuyorlardı.Nazik bir ses tonuyla:

-Tabii ki bana istediğini söyleyebiirsin Sirius, neden kırılacağımı düşündün ki?

Will, bunu söylerken bir yandan da Sirius'un ne söyleyeceğini düşünüyordu.Merakllı gözlerle ona bakmaya başladı
William Ravenous
William Ravenous

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 2:44 pm

Tabii ki bana istediğini söyleyebiirsin Sirius, neden kırılacağımı düşündün ki?''deyince Sirius 3 saat önce tanıştığı birine karşı olan bu garip duygusunu açıklayamayacaktı.Bu yüzden onu da kırmamak için birşey söylememeye karar verdi.

''Şey,Will.. Ben sana bunu söyleyemem.Yani çok üzgünüm ama bunu yapamam.Senin için bunu yapamam.İstersen bağır,çağır ama sana söyleyemem.'' dedi Sirius.Bunu söylerken gözlerinden yaşlar akıyordu.

''Umarım bana kızmaz,umarım bana kızmaz.'' diye içinden tekrar ediyordu Sirius.

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 6:58 pm

-Şey,Will.. Ben sana bunu söyleyemem.Yani çok üzgünüm ama bunu yapamam.Senin için bunu yapamam.İstersen bağır,çağır ama sana söyleyemem.

Will, Sirius'un dediğinin bir kelimesini bile anlayamamıştı.Şaşkın bir yüz ifadesiyle:

-Söylediğinden bir şey anladıysam kofti olayım Sirius.Lütfen ne söyleyeceksen, ağzında gevelemeden söyler misin?

Fakat Will, Sirius'un ağladığını görünce eli ayağına dolandı.Ne yapamayacağını bilemeyerek, o da ağlamaya başladı.Kendini toparlayamadan hıçkırıkları arasında:

-Her ne söyleyeceksen söyler misin artık?Dayanamayacağım
William Ravenous
William Ravenous

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 8:42 pm

''-Söylediğinden bir şey anladıysam kofti olayım Sirius.Lütfen ne söyleyeceksen, ağzında gevelemeden söyler misin?''
Sirius'un dişleri takırdıyor,ayakları titriyordu.Nasıl söyleyeceğini bilmiyordu.Ama bir şekilde söylemeliydi.Tek sorun,bunu söylediğinde onun cevabı ''Hayır'' olursa ne yapacağı idi.Onu ebediyen unutucak mıydı? Yoksa herşeyi silip onunla arkadaşlığa devam mı edecekti?Bütün bunları kafası kollarının arasında ağlarken düşünüyordu.Bunları düşünürken,ağlamayı unutmuştu.Kafasını kaldırdı ve göz yaşlarını sildi.Will yeniden konuşunca cesaretini topladı ve gerçeği söyledi.
''Will,şey.. Ben.. B-ben senden... Ben senden hoşlandım.Ama sen benden daha iyilerine layıksın.Ve sen 5. sınıfsın.O yüzden olmaz.Hayır dersen anlarım.Anlayışım yüksektir..'' dedi Sirius.Sanki üstünden bir yük kalkmışçasına.

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 9:02 pm

-Will,şey.. Ben.. B-ben senden... Ben senden hoşlandım.Ama sen benden daha iyilerine layıksın.Ve sen 5. sınıfsın.O yüzden olmaz.Hayır dersen anlarım.Anlayışım yüksektir

Will, ağzı açık Sirius'a bakıyordu.Gerçekten çok şaşırmıştı.Hemen kendine geldi ve düşünmeye başladı.O da ondan hoşlanıyordu fakat yine Sirius'un söylediği gibi aralarında yaş farkı vardı.Gerçi aşkın yaşı olmazdı ya neyse...Biraz düşünceli bir tavırla:

-Bak Sirius, seni gerçekten çok iyi anlıyorum ama...Üzgünüm bu olmaz....

Onu kandırmaya karar vermişti.Biraz Sirius'u izledikten sonra:

-Şaka yapıyorum!Ayrıca ben de senden hoşlanıyorum.Hem de bunun yaşı olmaz, deyip Sirius'a bakmaya başladı.

O kadar sevinmişti ki buna...Ona sarılmak istiyordu, fakat bir şey bunu engelliyordu.Daha birbirlerini iyi tanımıyorlardı ve bunun için biraz zamana ihtiyacı vardı.Ne yapacağını bilemeyerek bir süre öylece oturdu ve Sirius'a baktı.
William Ravenous
William Ravenous

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 9:29 pm

-Bak Sirius, seni gerçekten çok iyi anlıyorum ama...Üzgünüm bu olmaz....

Sirius yıkılmıştı.Tüm cesareti neredeyse ortadan kalkmıştı.Ağzı bir karış açık kaldı ve boş boş Will'e bakıyordu.Sonra içindeki o haklı olan ses yine konuştu.

''Gördün mü?Bak kendin ettin kendin buldun.Beni de bir kere dinlesen olacak.Hayatında bir daha bu kadar cesareti toplayamazsın.'' dedi.Sirius da ona cevap olarak
''Uyardığın için sağol.Hem sen insana moral verirsin,moral bozmazsın'' dedi.Ama tam o sırada Will yeniden konuştu.Sirius onu dinlemeden önce veda edip ebediyen gideceğini düşündü.Ama o öyle yapmadı.O konuştu.

-Şaka yapıyorum!Ayrıca ben de senden hoşlanıyorum.Hem de bunun yaşı olmaz.

İçindeki adam yine araya girdi.
''Şaka yapıyor.Bak kendi de dedi.Oğlum Sirius,sen bu kızı bırak.'' dedi.Ama Sirius ona aldırmadı.
- İyi de Will,daha birbirimizi tam olarak tanımıyoruz.Ne bileyim,biraz zaman gerekecek sanırım.Aslında sana bir itirafta bulunacağım.. Seni gördüğüm ilk andan itibaren içimde birşeyler vardı.

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 9:43 pm

-İyi de Will,daha birbirimizi tam olarak tanımıyoruz.Ne bileyim,biraz zaman gerekecek sanırım.Aslında sana bir itirafta bulunacağım.. Seni gördüğüm ilk andan itibaren içimde birşeyler vardı.

Will, Sirius'un bu söylediklerine hem kırılmış, hem de sevinmişti.Ne bekliyordu ki?Sirius'un boynuna atılmasını mı?Ağlamamaya çalışıyordu.İçinde bir savaş veriyordu.Ya çekip gidecekti, ya da konuşup uzlaşmaya çalışacaktı.Uzun düşüncelerin sonucunda oturmaya karar verdi.Fakat asla ağlamayacaktı Will... O kadar güçsüz değildi, cesurdu ve bunu ona gösterecekti.Gülümsemeye çalışarak:

-Neden senin yanına oturdum, sanıyorsun?Senin yerinde başka biri olsaydı bunu yapmazdım, emin ol.Evet, birbirimizi tanımıyoruz , her zaman biraz zamana ihtiyaç vardır.Seni anlıyorum...

Tüm bunları söylerken içi kan ağlıyordu.Ondan o kadar çok hoşlanmıştı ki...Fakat bunu çine gömmeliydi ve oturmaya devam etmeliydi Wil..,
William Ravenous
William Ravenous

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 06, 2008 9:55 pm

-Neden senin yanına oturdum, sanıyorsun?Senin yerinde başka biri olsaydı bunu yapmazdım, emin ol.Evet, birbirimizi tanımıyoruz , her zaman biraz zamana ihtiyaç vardır.Seni anlıyorum...

-Üzgünüm,belki hayallerini yıkmış olabilirim.Yani hani o atlama sahneleri olurdu ya.. Bu arada yanıma oturup ben dinlediğin için tekrar teşekkür ederim.Benim yerimde birisi olsa yine de oturur muydun?Yani ne bileyim,ben olmasam hiç tanımadığın biri olsa..

Sirius bunu söylerken aklında o hayaller vardı.Onun üstüne atlamak ya da el ele tutuşmak gibi.. Ama o 5. sınıftı.Pek uygun kaçmazdı.İçindeki ses bile onu artık rahatsız edemezdi.Sirius bunu düşünürken o ses başladı yine.
''Ah oğlum Sirius.. Gryffindor'da o kadar güzel kız,Hogwarts'ta o kadar güzel kız varken..'' dedi ama Sirius ona aldırmadı..

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 12:19 am

-Üzgünüm,belki hayallerini yıkmış olabilirim.Yani hani o atlama sahneleri olurdu ya.. Bu arada yanıma oturup ben dinlediğin için tekrar teşekkür ederim.Benim yerimde birisi olsa yine de oturur muydun?Yani ne bileyim,ben olmasam hiç tanımadığın biri olsa..

Sirius, yine onun kalbini kırıyordu.Acaba bundan zevk mi alıyordu?O olmasaymış, başka birisi olsamış, Will, yine otururmuymuş, Will'in hayallerini yıkmak istemezmiş.Bu sözlerle onun kalbini ne kadar kırdığının farkında değil miydi acaba?Ağlamak istemiyordu, bu onu güçsüz gösterirdi.Dişlerini sıkarak konuşmaya başladı:

-Bak,bana ba Sirius!Benim hayallerimi bu sözlerinlle yıktın.Belki arkadaş olabiliriz diye düşünüyordum, ama bu düşüncmi de yıktın lanetolası!Eğer sen olmasaydın, oturmazdım, tamam mı?!Ama şimdi de oturmuyorum, kalkıyorum!Zaten istediğin de buydu belki, kalbimi kırmak ha!Eğer istediğin buysa, seni alkışlıyorum!Hedefine ulaştın!

Son cümleyi söylerken, gözlerinden yanağına inci gibi gözyaşları süzülmeye başlamıştı.Hışımla ayağa kalktı ve çantasını almaya çalıştı, fakat Will'in hışmından nasibini alan ve ağzı açık olan çanta, yere doğru savruldu ve içinde ne varsa dört bir yana döküldü.Will, bir yandan bunarı toplamaya çalışırken bir yandan da gözyaşlarını silmeye çalışıyordu.

William Ravenous
William Ravenous

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 12:49 am

-Bak,bana ba Sirius!Benim hayallerimi bu sözlerinlle yıktın.Belki arkadaş olabiliriz diye düşünüyordum, ama bu düşüncmi de yıktın lanet olası!Eğer sen olmasaydın, oturmazdım, tamam mı?!Ama şimdi de oturmuyorum, kalkıyorum!Zaten istediğin de buydu belki, kalbimi kırmak ha!Eğer istediğin buysa, seni alkışlıyorum!Hedefine ulaştın!

-Eğer isteğin buysa git! Git ama sonsuza kadar bir daha gelme.Şimdi seçimini yap: Sonsuza kadar beni unutmak ya da sonsuza kadar dost hatta daha ileri birşey kalmak.Ah tabii.. 3-4 saatlik biriyle taklımak istemezsin eminim.Ama şunu bil ki,kalbimde her zaman bir yerin olacak.Bu arada yaptığım tüm hatalar için üzgün olduğumu söylemeliyim.Ama kusura bakma ben böyleyim.Bana Lanet Olası dediğin halde seninle arkadaş olmak istiyorum.İstersen yine bir düşün.

dedi Sirius.O da Will gibi ağlıyordu..

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

Masa 3 - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Masa 3   Masa 3 - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 3:53 pm

-Eğer isteğin buysa git! Git ama sonsuza kadar bir daha gelme.Şimdi seçimini yap: Sonsuza kadar beni unutmak ya da sonsuza kadar dost hatta daha ileri birşey kalmak.Ah tabii.. 3-4 saatlik biriyle takılmak istemezsin eminim.Ama şunu bil ki,kalbimde her zaman bir yerin olacak.Bu arada yaptığım tüm hatalar için üzgün olduğumu söylemeliyim.Ama kusura bakma ben böyleyim.Bana Lanet Olası dediğin halde seninle arkadaş olmak istiyorum.İstersen yine bir düşün.

Will, yere yığılmış, ağlıyordu...Sadece ağlamak...Tek istediği buydu ve gururu kırılmıştı.Ve asla burada kalmayacaktı.İçindeki nefreti boşaltarak:

-Senden hoşlanmıştım Sirius Black!Ya da sadece öyle sanmışım.Evet!Sen şu andan itibaren hep bir yabancı olarak kalacaksın hafızamda!Sana inanmıştım Sirius!Bir de özür mü diliyorsun?Kalbimi kırdın Sirius, ve o kadar kötü kırdın ki tamir edilemez bir durumda.Seninle bir daha ne görüşmek, ne de karşılaşmak istiyorum.Senden nefret ediyorum!!!!

Bir yandan ağlıyor, bir yandan bunun sadece bir kabus olmasını diliyorduHışımla dükkanın kapısını açtı, dışarı çıktı ve nefesinin yettiği kadar koştu.Ölmek istiyordu...Sadece ölmek ve huzura dalmak...Her yerin insan dolu olduğuna aldırmayarak:

-Senden nefret ediyorum Sirius Black , diye bağırdı ve tekrar koşmaya başladı.

Masa 3
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» =====Masa 7=====
» Masa 4
» =====Masa 8=====
» Masa 1
» =====Masa 2====