Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)

+20
Drake Voldemort
Ronald Bilius Weasley
Sirius Black
Drake Bell
Mary Potter
Rachel Summer Bilson
Helen Beatrice Tyler
William Ravenous
Claire Weasley
Melyssa Nelly Dearborn
Milo Ventimiglia
A. Ramona Melanie Lavigne
Mischa Barton
Jake G. Potter
Tonks Walker
Jack Sparrow
Keira K. Walker
Bonnie Kathleen Weasley
Mai Yumi Kuraki
Paul Walker
24 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Jake G. Potter
Kehanet Profesörü&Dırdırcı Yazarı&Hufflepuff Bina Sorumlusu
Jake G. Potter

Erkek
Nerden? : GoDriC^s HoLLoW-İsT :)
Rp Sevgilim : YoKKKK !!!!!!
Savaş Tarafım : zAy
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : -Aslan Kürkü-
Kan Saflığı : melez
En Belirgin Özelliği : EmO^YhUm YhA
Ruh haliniz : Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Imgleft50/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 8:26 pm

Jake Milo'nun sorduğu soruya evet der gibi kafasını salladı...O sırada Mischa lafa girdi ve

-İçecek almaya giderken sana yardım edebilirim aslında Milo...

Milo bu teklifi kabul etti ve Mischa ile beraber içecek birşey almaya gittiler...

-Hım galiba Mischa Milo'ya aşık oldu ne dersin?

-Bencede öyle ama eğer ikisinide tanıyorsam birbirlerine açılamazlar...Ama eğer biz yardımcı olursak belki olur...dedi

Biraz sonra 2 ateş viskisi ve 2 kaymak birasıyla Milo ve Mischa geldi...

-Ateş viskisini ben istiyorum ateş viskisini bana verin...

Jake ateş viskisini kaptığı gibi içmesi bir oldu...Biraz sonra güzel bir dans müziği çalıyordu...

-Acaba bu güzel bayan benimle dans etmeyi kabul eder mi?...dedi

Mischa

-Tabi ki asla böyle yakışıklı bir beyefendiyi geri çevirmem...dedi

Beraber dans ederken Tonks ve Milo'nun dans ettiğini gördüler...Dansın ortasında birden eşler değişti ve Tonks'la Jake dans etmeye başladılar...Pistte sadece Milo ve Mischa tek duruyordu...

Mischa

-İstersen biz dans edelim...dedi

Milo ve Mischa dans ederken birbirlerinin gözlerine bakıyolardı...Jake ve Tonks işi başarıyla tamamladıkları için birbirlerine gülüp dans etmeye devam ettiler...
Ama Mischa ve Milo'ya yapacakları daha bitmemişti...Böyle giderse çıkışta Milo ve Mischa sevgili olacaklardı...Bu Tonks'u ve Jake'i çok mutlu ederdi...

[Out:Kusura bakmayın uzun yazamdım konu aklıma gelmedi :D ]
Helen Beatrice Tyler
3. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Helen Beatrice Tyler

Kadın
Nerden? : Floransa/ İtalya
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 13
Asam : Cesaretin Gücü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Yardım severliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Imgleft10/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue80/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 9:55 pm

Mary Kate yaptığı resimden başını hafifçe kaldırarak göz ucuyla tekrar göle baktı. Resmine bir kaç fırça darbesi daha attıktan sonra gururla yaptığı resme baktı. Saatlerdir üstünde çalıştığı resmi tamamlamıştı. Saatine baktığında vaktin epeyce ilerlediğini gördü. Hızlıca boyalarını toparladıktan sonra resim defterinide kapattı ve koltuğunun altına sıkıştırdı. Ayağa kalktı gözü Gryffindor kulesine takılmıştı. Oraya çıkmak gözüne çok yorucu gelmişti. Ama yapacağı bir şey yoktu. aeli mahkum hızlı adımlarla odasına doğru yürüdü.

Nefes nefese kalmıştı. Elindeki eşyaları sandığına yerleştirdikten sonra biraz dinlenmek için yatağının üzerine oturdu. Nefesi normale döndüğünde oturduğu yerden kalktı ve dolabının yanına giderek kapağını açtı. Kapak açılırken Mary'in artık aşina olduğu gıcırdama sesini duydu. Artık eskisi kadar rahatsız etmiyordu bu ses kapaklar açılınca askıda asılı olan şarap rengindeki elbisesi ortaya çıkmıştı. Okula gelmeden bu balo için annesiyle ne kadar çok aramıştı istediği gibi bir elbise bulabilmek için. Tam vazgeçtikleri sırada görmüştü. Mary elbiseyi, üstüne giydiğinde tam kendi bedeni olan özel dikilmiş bir elbiseydi. Tek bir tane olduğu için başkasıyla pişti olmak gibi bir şansıda yoktu. Parmaklarının ucunda yükseldi ve elbiseyi askısından çıkardı. Bustiyer ve etekten oluşan iki parça elbisesini hemen üstüne giyindi. Aynanın karşısına geçip kendini izlemeye başladı. Elbisesi gerçekten çok güzeldi. Ama harika gözüküyordu, bu elbise içinde de kendisi. Kabarık, büzgülü, dizinin hafif üstünde olan eteği ona ayrı bir hava katmıştı.

Saçlarını ve makyajını tamamlaması çok fazla sürmemişti. Saçlarını elbisesinin renginde firketelerle dağınık bir şekilde topladı. Geri kalanını da açık bıraktı. Uygun makyajıda yaptıktan sonra evet işte hazırdı. Balonun en güzel kızı kendisi olacaktı. En azından böyle olacağını tahmin ediyordu. Balonun yapıldığı salona indi.

Balo salonu harika gözüküyordu. İçerisinin kalabalıklığı insana ayrı bir duygu veriyordu. İçeriden yükselen müzik ve kahkaha sesleri Mary'i de sarmalamıştı. Yüzünde hiç eksik etmediği gülümsemesiyle salona girdi ve arkadaşlarının arasına katıldı.
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın
Nerden? : Diagon Yolu
Rp Sevgilim : Daniel Radcliffe
Savaş Tarafım : Zay...
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ::çıLgıN ZeKa::
En Belirgin Özelliği : Delü:)

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Imgleft100/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 11:25 pm

Ginny öylece put gibi oturmaktan çok sıkılmıştı.Paul ve Keira da gidinci zaten az olan masadaki kişi sayısı daha da azalmıştı.

"Bu masaları ayrı yapmaları iyi olmamış keşke bütün yetişkinleri aynı masaya oturtsalarmış!"dedi Avrıl'a sıkıntıyla.

"Baksana ben profesörlerin yanına gidiyorum hem daha onlarla tanışmadık bile istersen sen de gel canım tamam mı ben oradayım..."diyerek masadan kalkıp

Tonks ve Jake'nin yanına doğru yürümeye koyuldu.İkisi bir kenarda durmuş gülümseyerek konuşuyorlardı.

"Selam"dedi yanlarına yaklaşarak,
"Ben Ginny,Ginny Weasley Dumstrang okul müdüresiyim tanıştığıma çok memnun oldum...Aslına bakarsanız o masa çok sıkıcıydı...Bir kaç kişiyi bir araya oturtmuşlar..."dedi gülümseyerek...Daha sonra yanlarına iki kişi daha yaklaştı ve Ginny bir tebessümle onlara da gülümsedi.
Keira K. Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Keira K. Walker

Kadın
Nerden? : Paris
Rp Sevgilim : Paul Walker
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Asam : Kedi Pençesi
En Belirgin Özelliği : Paranoyaklığı
Ruh haliniz : Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Imgleft100/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 11:54 am

Keira, balo salonunu gerçekten çok beğenmişti.. Farklı ama hoş dizayn edilmişti.. Zaman ilerlemeye başladıkça davetlilerde teker teker geliyorlardı.. İnsanlar gerçekten mutlu görünüyorlardı.. İşallah gece boyunca bu mutluluğa gölge düşürebilecek bişey olmaz diye söylendi içinden Keira.. Avril gelmişti.. Keira, gülümseyerek Avril'in söylediklerine karşılık verdi

"Seni bugün Hogwarts'ta aradım alışveriş yapmaya gidelim diye ama bulamadım malesef.. Bakıyorum da sende mükemmel olmuşsun.."

Keira, tekrar etrafındaki insanları inclemeye başlamıştı.. Saat ilerledikçe herşey şimdikinden daha da güzel olacaktı.. Bu balo, asla unutulmayacak gibi görünüyordu.. Sözde Keira, etrafındaki insanları izliyordu.. Aslında göz ucuyla Paul'e bakıyordu.. Tam o sıra da romantik bir müzik çalmaya başlamıştı.. Keira, kendini müziğin büyüsüne kaptırmış bir şekilde Paul'u izlerken Paul konuşmaya başlamıştı..

'' Güzel bayan benimle dans etmeyi kabul eder mi acaba ? ''

"Bi düşüneyim en iyisi.. Karşımdaki kişi bu kadar büyüleyici olmasa kabul etmezdim.. Madem bu kadar çok dans etmek istiyordunuz bana da teklifinizi kabul etmek yakışır.."

Keira, oturduğu yerden Paul'un elinden tutarak kalktı ve dans pistinin ortasına doğru ilerlediler birlikte.. Dans etmeye başlamışlardı.. Keira, şuanda sadece Paul'e konsantre olmuştu.. Onun gözlerine bakarak gelecek hayalleri kuruyordu..
Milo Ventimiglia
Muggle
Milo Ventimiglia

Erkek
Rp Sevgilim : Yok!!..
Yaşım(Rp\'de) : 27
Asam : Anka Tüyü
En Belirgin Özelliği : Adaletli...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:07 pm

Gece uzun olacak gibi bir his vardı içinde..Belki de daha önceden yaşamadığı hisleri yaşıyordu..Daha sonra da aşkın nasıl birşey olduğunu öğrenebilirdi belkide..Mischa'ya karşı içinde kuvvetli hisler oluşmuştu..Nedenini kendisi de bilmiyordu ama olmuştu işte..Mischa ile Milo içecekleri masaya getirdikten sonra yanyana oturdular..Jake'in ateşviskisini kapıp nasıl bir anda bitirdiğini izledi hayretle..Daha sonra bir dans müziği çalmaya başladı..Jake oturduğu yerden kalkıp Mischa'ya;

-''Acaba bu güzel bayan benimle dans etmeyi kabul eder mi?''diye sordu..Buna karşılık Mischa gülümseyerek;

-''Tabi ki asla böyle yakışıklı bir beyefendiyi geri çevirmem...dedi..Bunun üzerine Milo da Tonks'un yanına giderek elini uzattı ve;

-''Peki siz benimle dans etmeyi kabul eder misiniz güzel hanımefendi?'' diye sordu gülümseyerek..Tonks da onaylarcasına kafasını salladı ve Milo'nun elini kavradı..

Şimdi iki dost salonun ortasında dans ediyorlardı..Kısa bir süre sonra ne olduğunu onlamadan eşler değişmişti..Artık Milo'nun dans ettiği kişi Mischa'ydı..İçten içe de bunun devam etmesini istiyordu aslında..Uzun bir dansın ardından her ikisi de yorulmuştu artık..Öyle ki Mischa ;

-''Artık oturalım mı?''diye sordu dans pistinin orta yerinde..Milo;

-''Tabii ki sen nasıl istersen..''dedi ve ekledi ''İstersen sen masamıza geç ben de içecek bir şeyler alıp geleyim..''dedi gülümseyerek..Mischa masaya doğru yöneldikten sonra Milo hemen iki ateşviskisi kapmaya gitti..İçten içede düşüncelere dalmıştı..Mischa'dan hoşlandığını anlayabiliyordu..Ama bunu ona ne zaman söyler onu bilemiyordu..Çünkü çok utangaç birisiydi..Bundan nefret ediyordu..Eğer ona bunu açıklarsa sık sık bakanlığa gitmesi gerekiyordu artık..Atesviskilerini kaptıktan sonra masaya geldi..Ve Mischa'nın yanına oturdu..Tonks ile Jake hala dans ediyorlardı..Sonra Mischa'ya döndü ve;

-''Micha biliyorum daha bugün tanıştık ama..''dedi dondu kaldı Mischa şaşırmış halde ona bakıyordu..Sonra devam etmesi gerektiğini düşündü ve;

-''Biliyorum bugün tanıştık ama içimde sana karşı bazı hisler beliriverdi..Yani anlayacağın senden hoşlandım..''dedi yüzü çok kızarmıştı..Yerin dibine girmişti , söylememeliydi bunu..
Mischa Barton
Esrar Dairesi Başkanı
Esrar Dairesi Başkanı
Mischa Barton

Kadın
Nerden? : Godric's Hallow
Savaş Tarafım : !!_Z.A.Y_!!
Asam : Ankanın Sadâkati
En Belirgin Özelliği : Cesareti ve Asiliği

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Imgleft80/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Emptybarbleue  (80/100)
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue3/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (3/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:36 pm

Herşey o kadar hızlı gelişiyordu ki Mischa hiç bir şey anlamamıştı. Önce farkına bile varmadan Mila ile dans etmişti ve şimdi Milo ona:

-''Biliyorum bugün tanıştık ama içimde sana karşı bazı hisler beliriverdi..Yani anlayacağın senden hoşlandım..

Demişti Mischanın aklında bu ses sürekli yankılanıyordu.Aşağı doğru tuttuğu kafasını kaldırarak Milo nun gözlerinin içine baktı o eşsiz mavi gözleriyle. Ve:

-Ben hmm ne diycemi bilemiyorum..

Dedi Mischa gerçekten şaşırmıştı kendini içlerinde bulundukları ana kadar Milodan hoşlanmadığı konusunda inandırmaya çalışırken şimdi bunu sesli bir şekilde söylemek istiyordu Milo bende senden hoşlanıyorum diye. Ama bir türlü o kelimeler ağzından dökülmüyordu çünkü yaklaşık 5 sene önce kaybettiği sevgilisi aklına gelmişti sadece Mischanın kendini attığı bir macera yüzünden bir ölüm yiyen saldırısında ölmüştü ya aynı şeyler tekrar ederse diyo çok korkuyordu..
Mischa herkesden çok kendinden korkuyordu...
Ve dayanamadı masada duran bir ateş viskisi kadehini eline alıp bir dikişte bütün viskiyi bitirdi içi sıcacık olmuştu ve milonun ellerine uzandı Mischa nın elleri ve Milo nun elini tutup Mischa:
-Bende senden hoşlanıyorum Milo ama dedi yakınlarımın çoğu ölüm yiyen ve ben zümrüdü anka yoldaşlığındanım ve beni bu şekilde zor kabul ediyorlar çevremdeki yoldaşlık üyelerine zarar gelmesini istemiyorum bu bir defa başma geldi

dedi ve mavi gözleri bir anda dolu verdi artık sesi daha kısık çıkıyordu Mischa'nın

-Yaklaşık 5 yıl önce sevgilimi bu sebeple kaybettim ve şimdi seni seviyorum eğer başına bir şey gelirse..

dedi ve duraksadı

-Ben seni seviyorum
dedi ve gözünden damlayan yaş Milo nun elinin üzerine düştü.
Mischa kendini ilk defa bu kadar aciz hissetmişti ve bunu kendine yediremiyordu aşk nasıl bir şeydi böyle...
http://dumbledores-army-hp.tr.gg
Admin& Hogwarts Müdiresi& Bitkibilim Profesörü& Gryffindor B.S
Admin& Hogwarts Müdiresi& Bitkibilim Profesörü& Gryffindor B.S

Kadın
Nerden? : Londra !
Rp Sevgilim : Finrod Voldemort
Savaş Tarafım : Tarafsız...
Asam : ~ Hayaller Çıkmazı ~
Kan Saflığı : ~Safkan~
En Belirgin Özelliği : Cesareti !!

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 1:51 pm

Etraf yavaş yavaş dolarken, Avril içine nedenini bilmediği bir mutluluk duygusunun yayıldığı hissedebiliyordu. Bir an hiç kimsenşn gelmeyecek olduğunu düşününce nasıl içine karamsarlık çöktüyse şimdide içine mutluluk yayılıyordu. Gözleri parıldayarak Keira'ya baktı.

-Ben bugün aslında dışardaydım. Yani işlerim dışardaydı... Keşke okulda olsaydım, kesin gelirdim...

Keira'ya sıcak bir şekilde gülümseyerek cevap verdi. İltifatlarına sevindiğini belirten birkaç hareket yaptı. Ve Paul'un onu dansa kaldırışını, Keira'nın komik cevabını yine aynı şekilde gülümseyerek izledi. Paul ve Keira'da gidince Ginny ile ikisi yalnız kalmışlardı. Ginny kızıl saçlarıyla bu durumdam hoşnut olmadığını ifade eden birkaç şey söyledi. Ve profesörlerin olduğu masaya doğru ilerledi. Avril ise tamamen yalnız kalmıştı.

-Heyy beni bekle.. Dedi bir çocuk edasıyla... O sırada Ginny oraya gitmiş çoktan kendini tanıtmaya başlamıştı. Avril ayağında topuklu ayakkabılarla düşmemeye çalışarak zorla oraya ulaştığında Ginny sözlerine devam ediyordu. Durmstrang Müdiresi... Vs... Vs...

O da tanıdığı birkaç profesöre gülümseyerek bakarak tanımadıklarına kendini tanıtmayı düşündü. Ginny sözlerini tamamiyle bitirmişti şimdi...

- Hmm.. Bende Avril Ramona Lavigne.. Hogwarts Müdiresiyim.

Tanımadığı birkaç kişiye elini uzatırken gözleri dans pistine doğru kaydı. Paul ve Keira hariç bir iki kişi daha dans ediyordu. Bütün çiftler aslında mükemmeldi.. Hiç olmaz hepsinin gözleri gayet güzel bir şekilde parlıyordu. Avril içinden hayranlık dolu sözler söyledi...
Rachel Summer Bilson
Muggle
Rachel Summer Bilson

Kadın
Nerden? : Los Angeles
Rp Sevgilim : ♥Adam Seth Armstrong♥
Asam : KéDî PéNÇéSî
Kan Saflığı : Safkan!
En Belirgin Özelliği : Sert Çıkışları
Ruh haliniz : Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Imgleft50/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 2:19 pm

Bugün çok güzel bir gündü... Kalkar kalkmaz perdeleri açarak güneşin tenine değmesine izin verdi Rachel. Ne kadar yaksa da en önemli gezegendi. Güneşin önünde, balkonda biraz esneyerek ve hareketler yaparak uyklusunu açmaya çalışıyordu. Sabah sabah yoga çok iyi olurdu aslında. Ama bir aksilik çıkarıp baloya geç kalmak istemezdi. Güneşe göz kırparak banyoya yöneldi. Görüntüsünü yansıtan aynaya göz ucuyla önünden geçerken baktı. Çok geçmeden bir şey farketti ve geri gitmeye başladı.

Aynada ki sanki başka biriydi. İlk defa doğal hali bu kadar güzel görünüyordu. Aynaya iyice yaklaşarak yüzüne dokunmaya başladı Rachel. O kadar pürüssüz o kadar narin görünüyordu ki bir bebek teni kadar güzeldi.

" Buda nereden çıktı? "

Demeden alamadı kendini. Bugün şanslı günüydü anlaşılan. Bunun böyle devam etmesi çok güzel olurdu. Aynadan nihayet kendini ayırmayı başarıp soğuk bir duş aldı. Çıktığında bunun bir göz yanılması olmadığını daha iyi anlamıştı. Artık keyfi yerindeydi ve bunu bozacak bir şey pek çıkmayacak gibiydi. Dolabını açar açmaz o mükemmel parıl parıl parlayan elbiseyi bulmuştu karşısında. Mükemmel bir tuvaletti ve Rachel için özel yapılmıştı. Elbise siyah tüllerden oluşuyordu ve Rachel'in boyundan daha uzundu. Yerlere değiyordu ve rüzgar olduğu zaman üstteki tüller uçuşuyordu. Üstelik üstünde binbir çeşit değerli taş vardı. Hepsi pırlanta gibi gümüş rengindeydi.

Balo mekanına gelene kadar hiç bir şeyi hatırlamıyordu. Tek düşündüğü bu hediyenin neden ona aniden bahşedildiği? Buna bir cevap bulmuştu aslında. Tanrı ne zaman bahşedeceğini belli eder miydi ki? Laf!.. Yüzünden hiç eksik etmediği gülümseme ile Balo mekanına giriş yaptı Rachel. Tanıdığı kişileri ayırt etmeye çalışıyordu. İleride iki çifti, Paul ve Keira'yı görmüştü. Burada Müdire ve Müdür olduklarını biliyordu ama yeni geldiği için onlarla görüşme şansı olmamıştı.

Yavaşça ve nazikçe ilerlerken onların farketmemeleri içinde çabalıyordu. Acaba görünce ne yapacaklardı. Okul biteliden beri görüşememişlerdi. Acaba Neler değişmişti? Paul ona açılmayı başarabilmiş miydi? Keira ile dans ederken gördüğü için fikri olumluydu. Daha fazla bekleyemerek hızlı adımlarla gitti yanlarına. Gülerek :

" Romantizminizi bozmak istemem ama... Ben geldim!.. "

http://karanlik-okul.niceboard.net/
William Ravenous
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Imgleft10/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 4:45 pm

Sirius yalnızlıktan sıkıldı ve balonun olduğu devasa salona gitti.Rasgele bakınırken öğrencisi,profesörü,Bakanlık Çalışanı herkes oradaydı. Dans edecek bir eşinin olmaması üzücüydü.Gidip kendine bir içki almaya karar verdi.İçkisini almak için salondakileri rahatsız etmekten başka yolu yoktu.Yavaş yavaş ve özür dileyerek içki bölümüne geldi.Büyük bir bardak Balkabağı Suyu aldı.Aynı yolu bu sefer dans edenleri rahatsız ederek geçti.Bir kenara oturup içkisini içiyordu.Bir an asla kendine göre bir arkadaş bulamayacağını düşündü.Sonra kafasını bacaklarının arasına koydu ve sessizce ağlamaya başladı...
Mai Yumi Kuraki
Beauxbatons/6. Sınıf Unicornwit Öğrencisi
Mai Yumi Kuraki

Kadın
Nerden? : Japonyaa!
Rp Sevgilim : Arıyorum mümkünse çekik gözlü :D
Savaş Tarafım : Yokk!
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Almadım daha
En Belirgin Özelliği : Tatlılığı

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 9:19 pm

Mai artık bunun böyle olmayacağını anlamıştı. Gidip birileriyle konuşması gerektiğini düşünüyordu. Biraz etrafı süzdü. İleride birini görmüştü ve onun yanına gidebilir miyim diye aklından geçirdi. Gitmemesi için hiç bir nedne yoktu. Anlaşılan oda yalnızdı ve .. Galiba ağlıyordu. Acaba neden ağlıyordu? Mai hiç bir zaman ağlayan insanlara dayanamazdı. Bazen içinde ki melek birden ortaya çıkar, onu her zaman doğruya götürürdü. Kalabalığın arasından sıyrılarak geçerken sürekli Pardon diyordu.

Çocuğun yanına geldiğinde ona şöyle bir baktı. Acaba hangi okul, hangi binadandı? Bunlar bir yana, acaba neden ağlıyordu? Acaba Mai'nin tahmin ettiği şey yüzündne miydi? Bir eşinin olmaması mı üzmüştü onu? Ama bunda üzülecek bir şey yoktu ki. Mai'de tek gelmişti.

- Bakar mısın? Neden ağladığını sorabilir miyim?

Çocuk kafasını kaldırdığında yanılmadığını, gerçekten de onun ağladığını görmüştü Mai. İşte bu çok üzerdi onu. Hiç bir zaman ağlayan insana dayanamazdı.
http://hershey-burada.niceboard.net/index.htm
Mary Potter
Durmstrang/ Firentoad 1.Sınıf Öğrencisi
Mary Potter

Kadın
Nerden? : Diagon yolu
Rp Sevgilim : yok-aranıyor
Savaş Tarafım : ZAY
Yaşım(Rp\'de) : 11
Asam : Mürver asa(ölüm yadigarı)
Kan Saflığı : Saf kan
En Belirgin Özelliği : Cesur

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue30/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 9:35 pm

Saatlerdir giyecek bir şey bulamamıştı.Hem bulsa bile saçlarını düzeltmek saatlere mal olacaktu."Acaba baloya gitmesem mi?"diye düşündü."Zaten kavalyem de yok!En iyisi gitmeyeyim.".En yakın koltuğa oturdu.Hala büyük bir kararsızlık ve üzüntü içerisindeydi.Ayağa kalktı ve dolaşmaya başladı.Birden beyaz bir baykuş ona doğru yöneldi.Annesi onun çok uzun süredir istediği pembe kıyafeti almıştı.Üzerinde bir de not vardı "Balonun en güzel kızına!" en güzel kız olduğunu düşünmüyordu.Ama baloya gitmemesi için bahane değildi bu.Hemen kıyafetini giydi,asasının bir hareketiyle saçlarını topladı,hazırdı.Balo salonuna doğru yola koyuldu.Etraf çok kalabalıktı.Boş bir yere oturdu.Çalan şarkılar sanki ruhunu deşifre ediyordu.İçi parçalandı.Bir kadeh kaymakbirası alıp içmeye başladı.Solgun görünüyordu.
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 9:42 pm

out:Marry avatarındaki ünlü var kend,ne başka ünlü bul...Ayrıca rp'lerinde renk kullan...
Mary Potter
Mary Potter

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue30/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (30/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 9:58 pm

Saatlerdir giyecek bir şey bulamamıştı.Hem bulsa bile saçlarını düzeltmek saatlere mal olacaktu."Acaba baloya gitmesem mi?"diye düşündü."Zaten kavalyem de yok!En iyisi gitmeyeyim.".En yakın koltuğa oturdu.Hala büyük bir kararsızlık ve üzüntü içerisindeydi.Ayağa kalktı ve dolaşmaya başladı.Birden beyaz bir baykuş ona doğru yöneldi.Annesi onun çok uzun süredir istediği pembe kıyafeti almıştı.Üzerinde bir de not vardı "Balonun en güzel kızına!" en güzel kız olduğunu düşünmüyordu.Ama baloya gitmemesi için bahane değildi bu.Hemen kıyafetini giydi,asasının bir hareketiyle saçlarını topladı,hazırdı.Balo salonuna doğru yola koyuldu.Etraf çok kalabalıktı.Boş bir yere oturdu.Çalan şarkılar sanki ruhunu deşifre ediyordu.İçi parçalandı.Bir kadeh kaymakbirası alıp içmeye başladı.Solgun görünüyordu.
(Oldu mu?:D)
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 10:03 pm

out:Hayır olmadı aynı rp'i iki kere yazmasaydın bir dahakine öbürünü editle yeter bu bir,renk kullan derken kastetdiğim bu değildi sadece konuşmaları renkli yapsanda olurdu lütfen başkalarının yaptığı rpleri inceler misin? :P
Mary Potter
Mary Potter

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 10:17 pm

Tamamdır:D :(
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek
Ruh haliniz : Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Friendssx91pb8of0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 12:00 am

Jake Tonks'la Milo ve Mischa'nın birbirlerine açıldıklarını görünce rahat bir ohh çekip yerlerine geçtiler...
Mischa ve Milo hem dans pistinde konuşuyor hemde dans ediyorlardı...Biraz sonra Mischa bie bardak ateş viskisini fondip yapıp Milo'nun tekrar yanına döndü...
Jake Tonks'la aralarında konuşurken birden yanlarına Durmstrang'ın müdiresi geldi ve kendini tanıttı...Milo ve Mischa dansın ardından yanlız kalmak için başka bir köşeye gittiler...Jake,Tonks ve Ginny kendi aralarında bazen gülüşerek bazende konuşarak sohbet ediyorlardı...
Biraz sonra yanlarına sarışın,mavi gözlü,üzerinde mavi elbisesi olan ve topuklu ayakkabılarla zor yürüyen bir bayan geldi...

-Hmm.. Bende Avril Ramona Lavigne.. Hogwarts Müdiresiyim...dedi

Biraz sonra Jake,Tonks,Avril ve Ginny aralarında konuşuyolardı...
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 2:19 pm

Ginny gülümseyerek konuşmaya başlamıştı.Masada o kadar sıkılmıştı ki Avril ile ikisinin çenelerine vurmuş olmalıydı.Sanki sadece ikisi anlatıyor Jake ve Tonks dinliyorlardı.Ginny iki tane ateşviskisi taşıyan 3.Sınıf bir çocuğun elinden viskileri aldı ve gülümseyerek:

"Hey!Yaşın için uygun değil oradabalkabağı suyu var onlardan al!Bunları da bize ver..."dedi ve çocuk hiç birşey demeden oradan uzaklaştı.Oldukça kpmik görünen çoçuk neredeyse ağlıyacaktı.

"Benim dersimde sanırım ceza alacağından korktu."dedi halinden memnun bir tavırla...

"İsteyen var mı?"dedi elindeki ateşviskilerini göstererek...

Herkes öylesine eğleniyor gözüküyordu ki Ginny bunun arkasından ölümyiyenlerin gelip de ortalığı darma duman etmemesi için belki de ilk defa dua edip duruyordu.
Üstte süzülen Gryffındor'un hayaleti Neredeyse Kafasız Nick Ginny'nin yanına gülümseyerek indi...

Merhaba Ginny...Ne kadar da değişmissin...Okul Müdüresi olduüunu duydum Hogwats'ta olsan daha iyi olurdu."

Ginny küçüklüğünden beri sevdiği bu hayalete öyle içten gülümsemişti ki...Ona eskiden beri hep saygı duyardı...

"Evet efendim...Öyle ben de Hogwarts'ta olmayı çok isterdim ama bakanlık orayı uygun gördü...Siz nasılsınız?"

"Ah tatlım gayet iyiyim burası hala rahat iyi akşamlar" dedi ve başını boynundan kopararak selam verdikten sonra oradan uzaklaştı.

Ginny birden medesi baş aşağı dönmüş sandı bu selamlaşma şekline bir türlü alışamamıştı.
"Yo hayır bu oldukça iğrenç" dedi fısıltıyla yanındakilere "Bu selamlaşmöa şekline hala alışamadım!"
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın
Nerden? : Antakya xD
Rp Sevgilim : Chris Evans
Asam : Baykuş Uçuşu
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue75/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 10:06 pm

Tonks balodan sıkılmaya başlamıştı artık Jake’le olmak eğlenceliydi ama keşke Chris’te burada olsa diye düşünmekten alamıyordu kendini.Biraz havadan sudan konuştuktan sonra yanlarına kızıl saçlı çok hoş bir bayan geldi.Kendini tanıttıktan sonra konuşmaya başladılar.Ginny çok komik ve eğlenceli biriydi…Biraz konuştuktan sonra yanlarına bir bayan daha yaklaştı o da çok güzeldi..Tonks ikisini görünce kendini sanırım tüm müdireler güzel oluyor diye düşünmeden alamadı…Avril’de çok cana yakın ve konuşkandı…Tonks kendini tanıttıktan sonra konuşmaya başladılar…Hemen kaynaştılar ve sohbeti ilerlettiler.Tam sohbetin can alıcı yerince arkasından yaklaşan biri sırtına vurdu.Tonks o an bunu kim yaptıysa kötü ödeyecek diye düşünürken kankisi Nelly olduğunu gördü.Gülerek;

"Bende kim bu diyordum başkası olsa kötü öderdi biliyorsun bunu değil mi.Selam canım bu arada bize katılmak iste misin?"

Tonks bir süreliğine Chris’i unutmuştu bile…Ama Paul’la Keira’yı görünce aklına geldi acaba gelmeyecekmiydi…

“Jake, Chris’i gördün mü?Son zamanlarda görüşemiyoruz da?Acaba gelecek mi?”

Out:koparken anca bu kadar oldu kusura bakmayın :D
http://goblet-of-fire.foromotion.net/index.htm
Melyssa Nelly Dearborn
Tılsım-Muska Profesörü/Balyumruk Şekerci Dükkanı Sahibi
Tılsım-Muska Profesörü/Balyumruk Şekerci Dükkanı Sahibi
Melyssa Nelly Dearborn

Kadın
Nerden? : Evden
Rp Sevgilim : yok..
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Anka Dokunuşu =) Dokununca ne olacaksa :/
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : Canayakın , agresif , soğukkanlı

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 4:28 am

Mely sırıtarak arkadaşının boş sorusuna cevap vermek için hazırlandı. Mely kendini bildi bileli Tonks'la arkadaştı ve kendini bildi bileli doğru dürüst hiç ciddi olmamıştı. Bu yüzden onların başını da az derde sokmamıştı. Ve ne zaman Tonks'la Paul'u görse böyle çocukça tepkiler veriyordu. Bazen öğrencilerinin yanında bunu yapması otoriteyi zayıflatıyordu ama bir kere bağırıp yerine oturtmasını neyseki beceriyordu. Elinde tuttuğu ateş viskisinden birkaç yudum alıp etrafa göz attı. Bu tür balolarda da Mely'nin hiç tipi olmazdı. Zaten bu da çok umrunda değildi. Son bir kez etrafa göz atıp Tonks'a döndü.

-"Eğer bunu her yaptığımda sonuçları kötü olsaydı , heralde ölmüş olurdum.."

dedi ve göz kırptı. Birkaç yudum daha alıdığı ateş viskisi kalp atışlarını biraz hızlandırıp midesini yakmıştı. Ama bu hoşuna gitmişti. Bu tatlı acı olmasaydı ateş viskisi sevilir miydi? Tonks'un yanındakiler o anda dikkatini çekti;

-"Elbette bu beni memnun eder.. Bu arada ben Melyssa Nelly Roviuné.. "
William Ravenous
William Ravenous

Erkek
Nerden? : Bilgisayarın başından..
Rp Sevgilim : Tanışma sürecindeyik.. :D
Asam : Zekanın Buğusu
En Belirgin Özelliği : Trip,Espri,Ezik Hissetme.. Yetmezmi :D

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue55/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (55/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 4:13 pm

Sirius kafasını kaldırdığında sesin sahibini tam göremiyordu.Gözyaşlarındaki tuz gözlerini yakıyordu.Ellerinin tersiyle gözlerini sildi.Ama hala biraz bulanık görüyordu.Sese göre bu bir kızdı.Gözlerini tekrar sildi ve sesin sahibine baktı.Tahmininde yanılmıyordu.Bu bir kızdı.Çekik gözleri Sirius'un onun Uzakdoğulu olduğunu düşünmesine yol açtı.Artık onun sorusuna cevap verebilirdi.

'Yalnızım.Ve biraz da dertliyim.' dedi Sirius.
Mai Yumi Kuraki
Mai Yumi Kuraki

Kadın
Nerden? : Japonyaa!
Rp Sevgilim : Arıyorum mümkünse çekik gözlü :D
Savaş Tarafım : Yokk!
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Almadım daha
En Belirgin Özelliği : Tatlılığı

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 5:38 pm

Mai yine acıma duygusunu bastırmaya çalışıyordu. Ama gerçekten üzülmüştü. Yalnızlığın ne olduğunu tam olarak biliyordu. Belki bir yararı dokunabilirdi onunla konuşarak. Moralini daha da bozmamak için sürekli gülümsüyordu Mai. Ama onun gözleri hala doluydu.

- Hıı .. Artık yalnız değilsin. Konuşabiliriz istersen. Ben Mai. Senin adın nedir?

Gülümsemeye devam etti ve 2 bal kabağı suyu alıp bir tanesini ona verdi.c Henüz adını bilmiyordu ama Avrupa ya da Batılı gibiydi.
http://hershey-burada.niceboard.net/index.htm
Drake Bell
Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi Ve Denetlenmesi Dairesi Başkanı
Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi Ve Denetlenmesi Dairesi Başkanı
Drake Bell

Erkek
Savaş Tarafım : Zümrüdü Anka Yoldaşlığı
Asam : ::Asiliğin Kuralsızlığı::
En Belirgin Özelliği : Asi
Ruh haliniz : Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Yaeh71kj9bx5

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue50/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (50/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 7:38 pm

Daniel gece araştırma yapmaktan uyuyamamıştı. Sabah kalktığında çoktan kalkması gereken bir saatte kalktığını fark eder etmez hızla hazırlanmaya başlamıştı. Önce yarı uykulu halini başından atacak soğuk bir duş aldı. Üstüne gelen her damlayla uykulu hali azalıyordu. Duş sonrası hızla hazırlanmaya başladı. Siyah bir takımı beyaz gömleğin üzerine hızla geçirdi. Öyle hızlıydı ki bir an takım dümdüz halini kaybetmiş; sonra hızı nedeniyle tekrar dümdüz olmuştu. Hazırlandıktan sonra aceleyle balo salonunun giriş kapısının önüne cisimlendi.

Aceleyle çıktığı için aynada kendini kontrol edememişti. Her zamanki gibi saçının bir bölümü havadaydı. Geçmişte de çok çekmişti saçının bu özelliğinden. Hızla bir büyü yaparak aşağı inmesini ve uzun süre orada kalmasını sağladı. Rahat bir nefes aldı ve kapanmış kapıları açtı.

Düşündüğü kadar geç kalmamıştı. Gerekenden daha az kişi vardı. Hızla Profesörler' in masasına gitti. Yeni bir profesör olduğu için fazla tanıdığı yoktu. Ancak orada konuşan birkaç kişi vardı. Yanlarına gitti. Onlara dönüp :

'' Konuşmanızı böldüğüm için özür dilerim. Ben yeni Eski Yazılar profesörü Daniel Radcliffe henüz fazla tanıdığım yok. İlk önce meslektaşlarımı tanımak istedim. ''
dedi.

O an çok geveze biri gibi göründüğünü düşünüyordu. Karşısında duranların birkaçı okullarda dolaşırken gördüğü profesörlerdi. Ancak daha onlarla tanışma fırsatı bulamamıştı.
Bonnie Kathleen Weasley
Muggle
Bonnie Kathleen Weasley

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 7:48 pm

Bonnie Tonks ve Avril ve Jack bir köşede durmuş koşuyorlardı.
Gece hızla ilerliyordu.Duvardaki saat 12'ye vurduğundan gonglayıp duruyor,kulakları gıcık eden birses dolduruyordu.Ama insanların aldırdığı felen yoktu,
herkes artık dansa kendini iyice kaptırmıştı,sadece dans edenler dışında havaya yükselen kahkaha sesleri,konuşma gürültüleri de vardı.

"Aslına bakarsanız son günlerde kayıp sayısı o kadar fazla ki ölümyiyenlerin buraya gelmesinden korkmuyor değilim çevreye koruma büyüleri yaptık ama bilmiyorum..."

Yanlarına yirmili yaşlarda Bonnynin daha önce okulda görmediği yakışıklı bir çocuk yaklaştı.
Olduğu yerden gülümseyen Bonny kendini ve yanındakileri tanıtmaya koyuldu:

"Ben Bonny,Tonks,Avril ve Jack memnun oldum..." dedi en içten gülümsemesiyle ve tanışmak için elini uzattı.

En son Bonnie Kathleen Weasley tarafından Çarş. Tem. 02, 2008 12:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Tonks Walker
Tonks Walker

Kadın
Nerden? : Antakya xD
Rp Sevgilim : Chris Evans
Asam : Baykuş Uçuşu
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Geveze , takıntılı , uyuşuk,uykucu veeeeeeeeeeee ŞEBOİST var mı dahası...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Left_bar_bleue75/100Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 8:32 pm

Tonks Nelly’in de onlara katılmasına çok sevindi.Ne de olsa çocukluktan bu yanma arkadaştılar şu ana kadar birbirlerine hiç darılmamışlardı.Her sevincinde, kederinde Nelly vardı….Nelly her zaman sevincini paylaşabileceği veya omzunda ağlayabileceği biri olmuştu…

Sohbete Nelly’in katılmasıyla daha da eğlenir olmuşlardı..Ama Tonks’un aklı hala Christeydi…Jake bile cevap verememişti sorusuna…Ya başına kötü bir şey geldiyse…Biraz etrafına baktı hala gelmemişti…Kendini kötü şeyler düşünmeye zorluyordu ama yapamıyordu işte....Birde Bonnie kayıp sayısından bahsedince daha çok enşelenmişti Chris için...

"Evet ya kaç gündür Gelecek postasında kayıp haberlerinden başka bir şey yok..."
Bir süre sonra yanlarına doğru gelen birini fark etti arkasından yaklaşıyordu bu kişi…Tonks bir an heyecanlandı kesin Chris olmalıydı bu gelen..Ama sevinci arkasından yaklaşan kişinin kendisini tanıtmasıyla yerini hüzne bıraktı…Gelen okulun yeni Eski yazılar Profesörüymüş…Tonks hayal kırıklığını gizlemeye çalışırken Ginny önce kendini sonra da sırayla herkesi tanıttı….Ve hep beraber yine sohbete başladılar…Bu sırada Tonks'un aklına Nelly'e uzun zamandır sormayı düşündüğü soru geldi...Acaba yerimiydi...Bir süre etrafına baktı Jake'le Avril,Ginny'le de Daniel konuşmaya dalmıştı zaten...

"Şey Nelly canım sana uzun zamandır bir şey soracaktım... Sawyer'den neden ayrıldınız?"
http://goblet-of-fire.foromotion.net/index.htm
Jake G. Potter
Jake G. Potter

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)   Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 02, 2008 12:24 am

Jake iyice konuşmaya dalmıştı...Bonnie,Tonks,Avril ve Jake konuşurlarken,Yanlarına Melly geldi...Jake Melly'i küçüklükten tanıyordu...Melly Tonks'un hem çocukluk hemde okuldan arkadaşıydı...Melly'de konuşmaya katıldı...Konuşmalar bazen okuldan bazen çevreden ve bazen özel hayattan oluyordu...Jake saate baktığında saaatin 12'yi vurduğunu gördü...İlk geldiğinde bomboş olan yerler şimdi öğrenci ve öğretmenlerle dolmuştu...Biraz sonra Bonnie

-Aslına bakarsanız son günlerde kayıp sayısı o kadar fazla ki ölümyiyenlerin buraya gelmesinden korkmuyor değilim çevreye koruma büyüleri yaptık ama bilmiyorum...

Jake bunun ardından Bonnie'ye dönüp

-Merak etme Bonnie profesörler ve müdürler en güçlü koruma büyülerini yaptık...Ölüm yiyenlerin bu büyüleri yıkacaklarını sanmıyorum...Tabi okuldaki bazı öğrenci ve profesörler yardım etmezlerse...Benim de korktuğum tek şey bu yoksa bu gece çok güzel geçer...Yani kafana takmana gerek yok...
Kayıp sayıları için bende çok endişeleniyorum...Aslında Z.A.Y'ın toplanma vakti geldi bence...Bu insanların çoğu öldürülüyor...Buna bi çare bulunması gerekmez mi?...

Bu sırada Jake Tonks'a bakıyordu...Tonks telaşlı bir şekilde kapıyı gözlüyordu...Jake bunun nedenini biliyor gibiydi...Chiris,Tonks sevgilisi Chiris'in bi Seherbaz olduğu için kaçırılacağından korkuyordu...Korktuğu başına gelmesin diye söylenip duruyordu...
Biraz sonra içeri takım elbiseli bir adam girdi...Tonks yerinden fırladı...Ama bu Chiris değildi...Tonks ümitsiz bir şekilde yerine oturdu ve düşünmeye devam etti...Gelen eski yazılar profesörü Daniel'di...Jake Daniel'i birkaç defa okulda görmüştü...Dersliklere koşarlarken karşılaşmışlardı...Bonnie hayranlıkla onun gelişini izliyordu...Daniel'de bu masaya doğru geliyordu...Daniel gelip kendini tanıttı ve Bonnie

-Ben Ginny,Tonks,Avril ve Jack memnun oldum...

Artık tanışmışlardı...Daniel masaya oturdu ve Bonnie hemen onla konuşmaya dalmıştı...Bonnie-Daniel,Tonks-Melly,Avril-Jake kendi aralarında konuşuyorlardı...Daniel ve Bonnie gülüşürken Melly ve Tonks ağlayacak gibiydiler...Bu sırada Jake Avril'e

-Siz görüşmeyeli nasılsınız...Umarım iyi vakit geçiriyosunuzdur...

Birinci Dönem Açılış Balosu (Tüm Okullar Ortak)
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-