Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

--> Profesör Alımları <--

+43
Albus Dearborn
A. Ramona Melanie Lavigne
Maria Jasen Creadle
Nina Teander
Cedric Michael Perkins
Albus Percival Hardbottle
James Daniel Black
William Ravenous
Lily Potter
Angelique Vico Boyer
Bonnie Kathleen Weasley
Rachel Summer Bilson
Melissa Ellyn Roviuné
Cho Weasley
Rodolphus Bilson
Rose Diana Gaunt
Aberforth Dumbledore
Sirius Black
Mélinda Angélique Ashley
Jack Sparrow
James Dreamx Potter
Samara Queen Simpson
Allegra Lilith Walker
Crystal Cong
Claire Weasley
Jennifer Love Dearborn
Keira K. Walker
Eloisé Melodie Roviuné
Melyssa Nelly Dearborn
Milo Ventimiglia
Jake G. Potter
Sean F. Walker
Drake Bell
Adam Brody
Anthony John Meyers
Drake Voldemort
Emma Binns
Ashlee Simpson
Gülçin E. Walker
Paris Hilton
Rupert Voldemort
Meropé Ivélyn S. Boyer
Paul Walker
47 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : --> Profesör Alımları <-- Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Imgleft100/100--> Profesör Alımları <-- Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Left_bar_bleue100/100--> Profesör Alımları <-- Empty_bar_bleue  (100/100)

--> Profesör Alımları <-- Empty
MesajKonu: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 3:52 pm

Sitemizde baz proflar görevlerini yapmadığı bazılarının ise RP seviyeleri düşük olduğu için yeniden prof . alımları açılmıştır . Aranan özellikler ;

- Online olmalı ( en azından dersini aksatmadan sürdürebilecek kadar) ,
- RP seviyesi yüksek olmalı (derslere baktığımızda profluğa yakışmalı en azından ) ,
- Yaratıcı olmalı ( konu belirleme profların sorumluluğunda olduğu için bu özellik özellikle gerekli ) ...

Not : Herkes başvurabilir (öğrenciler dahil) , ama örnek RP ile bizi ikna etmelisiniz .
Not 2 : Şu an yazacağım derlerin profesörleri örnek RP bırakarak tekrar başvuru yapmalıdır ...

KSKS ----> Meropé Ivélyn Gaunt
Sihir Tarihi ----> Anthony John Meyers
Muggle Araştırmaları ----> Keira Knightley
Eski Yazılar ----> Erik Bana
Biçim Değiştirme ----> Jennifer Love Hewitt
Tılsım-Muska ----> Melyssa Nelly Miller
Kahanet ----> Jake Gyllenhaal Potter
Astronomi ----> Rose Diana Gaunt
İksir ----> Ashlee Simpson
Bitkibilim ----> Eloisé Melodie Roviuné
Sihirli Yaratıkların Bakımı ----> Milo Ventimiglia

Ad :
Soyad :
Hangi profluk ? (bir kaç tane söyleyin lütfen) :
Örnek RP (Alıntı olabilir , ama çalıntı olduğu anlaşılırsa BAN uyarısı alırsınız) :

En son Paul Walker tarafından Ptsi Haz. 30, 2008 2:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com
Meropé Ivélyn S. Boyer
Muggle
Meropé Ivélyn S. Boyer

Kadın
Nerden? : Fransa
Rp Sevgilim : Aran(m)ıyor (Hiçkimseyi istemiyorum)
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyen
Yaşım(Rp\'de) : 19
Asam : ~Sonsuzluğun Sonu~
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Tanıdıkça anlarsın xP

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Imgleft50/100--> Profesör Alımları <-- Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Left_bar_bleue100/100--> Profesör Alımları <-- Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 3:58 pm

Ad: Meropé Ivélyn
Soyad: Gaunt
Hangi Profesörlük: Karanlık Sanatlara Karşı Svaunma derisni istiyorum ama eğer uygun görmezseniz Bitkibilim de olabilir...
Örnek Rp: [ Başka bir sitede yaptığım Rp kesinlikte çalıntı değildir... ]

Geçmiş Bazen Acıtır (Gecenin Sır Perdesi)

Kabuslar... birbiri ardına sıralanmış kabuslar Amy'i uyutmuyordu. Nefes nefese kalmış bir biçimde uyanıyordu her defasında çığlık çığlığa. Beyazımsı geceliği terden nemlenmişti. Açık pencereden gelen sert rüzgar ıslak teniyle temas edince titriyordu bedeni aniden. Yavaşça yataktan kalkarak aynasının karşısına oturdu.İzledi bir süre... öylece kendini izledi. Beyazımsı sarı saçlarına artık eskisi kadar iyi bakmıyordu. Her sabah özene bezene taradığı ve bir şekil verebilmek için belki saatlerce odasından çıkmadığı saçları, şimdi süpürge telinden farksızdı.

Bir ses... evet merdivenden çıkan bir çift ayak sesi duymuştu sanki. Tedirginlikle aynanın başından kalkarak kapıya doğru yaklaştı. Sesler gittikçe daha da netleşiyor, her kimse odaya geleceği de daha iyi anlaşılıyordu. Kapı birden sonuna kadar açıldı ve içeri giren kişinin abisi Boyd olduğunu görerek afalladı.

" Odamda ne işin var Boyd ? Bu saatte beni rahatsız ede- "

" Annem ve babam... onlar... "

Boyd'un dolu dolu olmuş, ay ışığında parlayan gözlerini görünce içini ani bir telaş kaplamıştı. Eveleyip gevelemesi ise Amy'i daha da meraklandırarak içine binbir türlü kurt düşmesine sebep olmuştu. Gözlerini Amy'den kaçırıyor ve nedense devam etmek istemiyordu kendince.

" Ne oldu onlara ? "

" Baskın... birkaç Seherbaz tarafından Azkaban'a tıkılmışlar. "

Duyduklarına inanmak istememişti o anda. Bir kez daha, bir kez daha nefret etmişti iyi insanlardan.Karanlık tarafta bulunma arzusu içinde tekrar tekrar alevlenirken gördüğü kabusların nasıl doğru çıktığına şaşırdı. Adeta ona haber verilmesini istercesine yalvarıyorlardı rüyasında.

Ona iyi geceler dileyip giden Boyd'un arkasından, açık bıraktığı kapıyı yavaşça kapattı. Çekmecesinde birbirine dolaşmış saçlarını toplamak için toka arıyordu ki, bir zarf yığını koleksyonunu andıran mektup kutusu eline geçmişti. Yatağın üzerine oturarak mektupları incelemeye başladı. Hiçbirinin üzerinde kimden gelmiş olduğuna dair ipucu ve isim yazılı değildi. Bir tanesinin içini açtı ve okumaya başladı. Fakat dolu dolu olmuş gözlerinden boşalan yaşlar, mektubu epey bir ıslatmıştı.

Sevgili Amy;

Tatilim sensiz çok ama çok sıkıcı geçiyor. İki gün sonra Diagon Yolu'na birkaç kitap ve yeni bir süpürge almak için gideceğim. Eğer bir bahane uydurup kaçabilirsen Floran Fortescue Dondurmacısı'nda seni bekliyor olacağım.

Not: Beni habersiz bırakma, seni çok seviyorum.

Draco Lucius Malfoy

Kağıdı yırtarcasına zarfa tıkıştırarak mektupların olduğu kutuya koydu. Daha sonra kutuyu alıp bilinçsizce camdan dışarı fırlattı. Evleri bir gemi misali denizin üstüne inşaa edilmişti ve çok büyüktü. Açık olan camdan gelen su sesi Amy'e ara sıra ninni gibi gelirdi. Camdan attığı kutunun denize düşüşünü izlerken sanki o kutuyu değil de Draco'nun ona ettiği her sözü, her dokunuşunu, her öpüşünü ve her sarılışını kendi elleriyle sulara bırakmış gibi hissetti.

" Neden ? Neden bıraktın sanki beni ? Sensiz yapamıyorum, sensizlik ölümden betermiş, sensizlik beni asıl öldüren nedenmiş desem, diz çöksem karşında yine eskisi gibi beni sever misin ? "

Kendini yatağa atarken hıçkırıklarına sahip olamıyordu. Kan çanağına dönmüş gözlerinden yaşları silmeye bile uğraşmıyordu artık. Tek yaptığı şey; yatağın üzerine oturup, dizlerini beline doğru çekip ve başını dizlerine yaslayıp hıçkırarak ağlamaktı. Bu acımasız hayatın, kalleş oyununa ağlamak...
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Imgleft100/100--> Profesör Alımları <-- Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:02 pm

RPlerin çok güzel , sana güveniyorum . KSKS profesörüsün , rütben en kısa sürede verilecek ...
Rupert Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Rupert Voldemort

Erkek
Rp Sevgilim : Paris Hilton..
Savaş Tarafım : sır..
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ejderha yüreği
Kan Saflığı : Muggle Doğumluyum...
En Belirgin Özelliği : yakışıklıyım

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Imgleft50/100--> Profesör Alımları <-- Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Left_bar_bleue90/100--> Profesör Alımları <-- Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:11 pm

Ad :Rupert
Soyad :Voldemort

Hangi profluk ?:Sihirli Yaratıkların Bakımı/Bitkibilim/Biçim Değiştirme
Örnek RP :Rupert Hogwarts koridorlarında yürüyordu.Son dersten yeni çıkmıştı ve karnı durmadan gurulduyordu.Halsiz bir biçimde, Hufflepuff
Yemek Masası ' na doğru ilerlerken omzuna bir baykuşun konduğunu fark etti.İlk başta ürkmüştü birden bire ne oluyor diye , ama sonra gördükü biri baykuş postasıyla birşeyler göndermiş Rupert’ae. Rupert mektubun ailesinden geldiğini düşünerek mektubu merakla açtı.Fakat gelen mektup ailesinden değildi.

" Son zamanlarda neler oluyor sana , düşmanına sarıldın bakıyorumda.Ben seni sen beni bilmesende izliyorum.Dikkatli adım at bundan sonra.Bu dünyada kimin ne olduğu belli olmaz. "

" -Bir Dost- "

Yazılarını okudu Gülçin mektuba baktığında.Bir şaka işte diyip önemsemedi mektubu ve yırtarak çöpe attı.Ürkmüştü ama önemsememesi gerektiğini düşündü.Bu aralar bir öğrenci durmadan Rupert’ı takip ediyordu." N'oluyor söyler misin? Neden her zaman peşimdesin? Bana ne kastın var? Seni tanımıyorum bile ve sen bana mektup yolluyorsun üstelik isimsiz ve saçma sapan konuların olduğu neden bunu yapıyorsun? "

Diye ardı arkası kesilmeyen sorular sordu.

" Bak inan bana ne dediğini anlamıyorum.Ben kimseye dediğin şeyleri yapmam.Zaten bu okula yeni geldim neyin ne olduğunu yeni yeni öğreniyorum , insanları yeni yeni tanıyorum.Senin peşimden gelmemin sebe... "
Rupert çocuğu konuşturmadı ve :

" Haa sen sana inanmamı söylüyorsun.Ama neden beni takip ettiğini hâlâ söylemedin. "

Dedi.Çocuk güldü ve:

" Söylettin mi? "

Dedi.Rupert sustu ve dinledi.

" Ben seni aynı binada olduğumuz için takip ediyorum örnek alıp ona göre davranmaya çalışıyorum. "

Diye konuştu çocuk.Rupert çocuğun dediklerine sevinmişti.Örnek olmak güzel şeydi sonuçta ama korkmuştu yani.Şimdi korkusu daha da artmıştı ama bu çocuk değilse kim mektubu yollayan kişi diye düşünceler meşgul etti beynini.Sonra bir baykuş ağzında bir mektubu Rupert’a bıraktı.Rupert da mektubu okumaya başladı:

" Benden bu kadar erken bıkamazsın daha çok meşgul edeceğim seni.Bir önceki mektubumu yırtmana çok kırıldım bunu söyliyim.Şu anda erkekler yatakhanesindeyim..Kız olsam oraya giremezdim değil mi? Haydi koş erkekler yatakhanesinde beni görecek ve benimle yüzleşeceksin. "

" Bir Önemsiz Dost "

Rupert düşündü " Gitmeli miyim , yoksa gitmemeli miyim? diye.Gitmeye karar verdi.Merdivenlerden çıkarken neden ilk mektubunda dost diğerinde önemsiz bir dost yazdığını merak etti ama sonra buna bir cevap buldu.Mektubu okuduktan sonra önemsiz olmuştu çünkü.Rupert bunu cevapladığı için kendiyle gurur duydu.

Yatakhaneye gelmişt..iRupert .İçerde sadece Tom’uı gördü.Büyük bir hışımla yanına gitti ve :

" Sana inanamıyorum Tom! Bana o mektupları gönderen ve üstüne üstlük şimdi karşımda dikilen sen..Ya ne diyim sana ya inanamıyorum!Bir daha karşıma çıkma ve şu eşşek şakanı kes artık beni endişelendirmek seni çok mu mutlu ediyor? Ama bir ders aldım senin ilk mektupta yazdığın gibi bu dünyada kimin ne olduğu belli olmuyor "

Diye haykırdı Tom tam ağzını açıyordu ki içeri bir kız girdi.Rupert’ da Tom’da da bu kızı daha önceden hiç görmemişlerdi.Kız Rupert’a ve Tom’a bakıp saatlerce kahkahalar attı.En sonunda Rupert dayanamadı ve :

" Kimsin sen ya ? Ne gülüyorsun , komik bir şey olduğunu sanmıyorum? "

Dedi kabaca.Kızın cevabı :

" Ortada daha ne kadar komik bir durum olabilir.O mektupları sana yollayan ben yolladım yani herkesin değimiyle –Şakacı Lara- yolladı.Çok komiksiniz ya.Nasıl da birbirinize girdiniz ama.Sabahtan beri seni izlediğimi nasıl anlamadın şaştım doğrusu gittin başkalarından şüphelendin. "

Olmuştu.Rupert bir şok geçirdi ve Tom’dan özür diledi.Şimdi ise Tom veRupert bir özür bekliyordu.Kızın bunu anlamış olması lazımdı ki alçak ve mahçup bir ses tonuyla:

" Özür dilerim "

Dedi…
.

Dışarıda sağanak yağmur vardı.Rupert yatakhaneden buğulu camlara çarpan iri yağmur tanelerini izliyordu.Elinde bir kitap vardı fakat okuyacağa benzemiyordu.Orta ve işaret parmağını kitabın arasına ayraç niyetine koymuştu kitabıda kucağına..Sanki yağmurun yağışına nispeten gözlerinde bir yağmur başlayacaktı.Gözleri kapandı ve evini düşündü annesinin yaptığı zeytin yağlı dolmalar,babasının saçlarını okşaması evlerinin önünde arkadaşı Fred ile oynadığı oyunlar...Yüzünde bir tebessüm vardı bunları hayal ederken ama hüzünlü bir tebessüm. " İnsan çok sevdiği bir yerde de olsa özlermiş ailesini " dedi Rupert..Bunu söylerken ağlıyordu.Özlüyordu.Rupert evini,ailesini ve geride bıraktığı dostlarını.Yüzünü sildi ve hazırlandı artık kahvaltıya inmesi lazımdı..

" Merhaba Josh! " diye seslendi
Hufflepuff yemek salonunda gördüğüJosh’a .Rupert’ın yüzü hafiften gülüyordu ama içinde bir acı vardı ve bugün onu kimse sakinleştiremezdi. " Rupert merhaba! soluk görünüyosun bir şey mi var? " diye soruyla karşılık bir yanıtta bulundu Rupert’a "Yok bişey" diye geçiştirdi Rupert ama sonra dayanamadı ve " Aslında evet var... " dedi bunu söylerken yere bakıyordu. "Anlatmak ister misin? " diye sordu Josh. " Hayır istemiyorum " diye cevap verdi Rupert .Kendini yanlız hissetmeye başlamıştı bile. " Sen bilirsin " dedi Josh ve " Hadi kahvaltıya geçelim yanıma gelsene. " diye ekledi.Rupert ve Josh birlikte kahvaltılarını yaptılar.Rupert enerjisini alınca yine eski neşesini geri almıştı.

Rupert karmakarışık duygular içindeydi. 2 Yakın arkadaşının bu aralar araları hiç de iyi sayılmazdı. Bu durum ister istemez dikkatini çekmişti. Derslerde arkadaşı Hermione , Kate’' e çok ters bakıyordu.Bu Rupert’ın gözünden kaçmış değildi.Ders çıkışında Rupert artık dayanamayıp Hermione 'nin yanına gitti. " Derslerde olsun, bahçede olsun, yatakhanede de öyle her yerde Kate ile bir çekişmedesiniz sanki.Ters ters bakıyorsunuz birbirinize neler oluyor Hermione öğrenebilecek kadar değerim varmı? " Rupert’ın ses tonunda bu sözcükleri söylerken bir yükselme olmuştu. Hermione tam ağzını açacakken güzel gözlerinden allıklarla kızartılmış yanaklarına doğru akan inci tanesi büyüklüğünde göz yaşları onu tuttu..Rupert Hermione 'nin arkasından koşuyordu ve bu sırada sesini duyurmak için " Hermione" diye sesleniyordu. Bu sırada " Ahh Hermione Kate ne yaptı sana n'oldu bir anlatsan " diyerek sırtını sıvazlıyordu Hermione’nin " Anlatıyorum iyi dinle o zaman Rupert kimseyle konuşmadım bunu daha bunu bilecek olan tek kişi sen olacaksın kimseye demek yok tamam mı? " " Sen bana söyle derdine derman olurum ben beni bilirsin Hermione sırrını çok iyi bir şekilde saklayacağımdan emin olabilirsin. "

" Geçen gün büyük salon'a iniyordum.Acelem vardı biraz hızlı iniyordum o sırada Kate’i i gördüm beni görünce telaşlanmış gibiydi.Kıpkırmızı oldu birden beni görünce.Bende ateşi var ya da bir şey olmuş olabilir diye korktum.Kate’i bilirsin ateşi fazla olduğunda bayılır.Bende korktuğum için hiç bırakmadım peşini. " YeterHermione çocuk gibi peşimdesin yeter! " diyerek beni tersledi ve dışarı çıktı.Dışarıda bardaktan boşalırcasına yağmur yağıyordu.Üstünde de bir şey yoktu zaten hasta iyice kötü olacak diye bir koşu yatakhaneden hırkasını aldım ve dışarı çıktım.Her yerde onu arıyordum Göl Kenarı'na gitmek geldi aklıma ve gittim. Vee vee.. " Hermione tekrar ağlamaya başlamıştı. " Yapma Hermione hadi söyle söylede bitsin ağlama bir daha. " " Sonrada Kate’ yanında birini gördüm hallerinden çok menundular bedenleri yağmurdan sırlsıklam olmuştu.Ve çok geçmeden Kate yaklaştı oda Kate tabi öpüştüler Rupert düşünebiliyor musun? Öpüştüler.. "

Kate Rupert’a sarıldı Hermione’nin bir dosta ihtiyacı vardı.Aradığı dost Rupert’dan başkası da değildi.Rupert Hermione’yi yatıştırdı ve ders zilinin çalmasıyla sınıfa girdiler
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:43 pm

Tamam ilk tercihin SYB herhalde , rütben en kısa sürede verilecek ...
Rupert Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Rupert Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Left_bar_bleue90/100--> Profesör Alımları <-- Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:44 pm

İlk tercihim biçim değiştirmeydi..
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:48 pm

Tamam Lütfen öncelik sırasına göre yazın ... Biçim Değiştirme ...
Paris Hilton
Beauxbatons/Phoenixfeather 1.Sınıf Öğrencisi
Beauxbatons/Phoenixfeather 1.Sınıf Öğrencisi
Paris Hilton

Kadın
Nerden? : İstanbul
Rp Sevgilim : Aranıyor!!!
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyen
Yaşım(Rp\'de) : 18
Asam : Büyü Güzeli
En Belirgin Özelliği : Çekici , ZEKİ
Ruh haliniz : --> Profesör Alımları <-- Evilgrin0007qd81ru5gp5

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 4:53 pm

Ad :Paris
Soyad :Hilton

Hangi profluk ? (bir kaç tane söyleyin lütfen) :İksir
Bitkibilim

Örnek RP (Alıntı olabilir , ama çalıntı olduğu anlaşılırsa BAN uyarısı alırsınız) :
Paris ilk defa bir derse girecek olmasının verdiği heyecanla o gün erkenden uyanmıştı.'Bugün çok güzel ve bakımlı olmalıyım' diye geçirdi içinden çünkü öğrencilerine güzel gözükmek istiyordu. Uzun saçlarını taradı önce. Sonrada dolabını açıp kendine kıyafet bakmaya başladı. Sonunda klasik bir giyimi tercih etti. Üzerine çizgili gömlek altına da siyah kumaş pantolon giymişti. Üzerine de prof. cüppesini geçirip kendini bir hışım sokağa attı[/b]

Yolda gördüğü profesör arkadaşlarına selam verdi. Onlarda karşılık verdiler. Onlarında tıpkı onun giydiği gibi kıyafetler giymiş olmaları Paris'i rahatlatmıştı. Çünkü onun bu ilk deneyimiydi ve nasıl giyileceği konusunda bir fikri yoktu. Ama anlaşılan yanılmamıştı.

Okulun kapısından içeri girdi. Öğretmenler odasına doğru yola koyuldu. Kapıdan içeriye girdiğinde öğretmenler odasının çok şık döşenmiş olduğunu fark etti. Deri kaplamalı koltuklarsa içlerinde en beğendi idi.

"Herkese günaydın."dedi. Profesörlerde ona “günaydın” diye karşılık verdiler. Aslında profesörlerin çoğunu tanımıyordu ama ortam çok sıcak görünüyordu. Herkes birbiriyle hemen kaynaşmış gibiydi. Bu nedenle onlara günaydın demenin bir mahsuru olmadığını düşündü.
Artık ilk dersine girmenin vakti gelmişti. Paris'in heyecanı şimdi dahada artmıştı. Derslikten içeri girdi. Şimdi tüm öğrenciler onu izliyordu. İlk önce uzun sarı saçlarını tarıyor daha sonrada ne giydiğine bakıyorlardı. Öğrencilerse çok sevimliydi Paris öğrencileri hep severdi zaten.
Kısa bir sessizliğin ardından "Merhaba arkadaşlar ben yeni BitkiBilim profesörünüz Paris Hilton” dedi. Demesiyle beraber tahtaya ismi parlak harflerle yazıldı."Bugün sizleri tanımak istiyorum lütfen sırayla kendinizi bana tanıtın" dedi gülümseyerek. Öğrenciler onu sevmiş gibi gözüküyorlardı. Tek tek kendilerini tanıtmaya başladılar...
http://hogwartsakademisi.forum2.biz
Gülçin E. Walker
Sihirli Hayvan Evi Sahibi
Gülçin E. Walker

Kadın
Nerden? : EyfeL kuLesnden
Rp Sevgilim : JosH Holloway geLse =)
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : BayanLaRa Yaş SoRuLmaz :D
Asam : YıLan SaLdıRısı
Kan Saflığı : Safkanın Leyn :D
En Belirgin Özelliği : Rock
Ruh haliniz : --> Profesör Alımları <-- Hmbl71ki2zx0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Left_bar_bleue0/100--> Profesör Alımları <-- Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 5:03 pm

Ad :Amy Lee
Soyad :Walker

Hangi profluk ? (bir kaç tane söyleyin lütfen) :Muggle Araştırmaları Prof.

Amy O sabah çok yorgun argın kalkmıştı.gece çok şiddtli yağmur yağdığı için
yağmur ve şiddetli çakmalardsan dolayı uyuyamamıştı.Sabah kahvaltıda bile
gözünden uyku akıyordu.
Biraz hava almak için bahçeye çıktı ve uyku sersemi olduğu için taşa takılıp düştü.
Dizi kanıyordu.Hemen revir^e doğru koştu.
Şey dizim kanıyorda bi bakarmısınız.!! Önemli bir şeyi varmı??
diyerekten hemşireye mağrur olaraktan baktı.
Dizindeki yara derinde içinde birkaç tane küçük taş parçaıkları kaçmıştı
dizini iyice sardılar ve
2 günde bir pansuman yaptırmaya gel dizindeki yaralara bakalım' dediler.
Amy Peki.. Diyerekten odadan çıktı.
Amy diğer öğrencilerin garip bakışları arasında yavaş yavaş kaplumbağa gibi yürüyordu.Etrafındakilerin bakışından dolayı
Neden bakıyorsunuz bende bir anormallik mi var??
Eğer bende varsa sizden geçmiştir diyerek diğerlerina aldırmayıp odasına doğru yürüdü.
Yağayına uyandığın an gözlerinden yaşlar boşaldı çok kötü olmustu bir yandanda dizi sızlıyordu
Amy o an geç kaldığının farkına vardı.
Derse doğru hızlı hızlı koşmaya başladı dizi kanıyordu aldırş etmedi
sınıfa vardığında bayılmıştı.
Arkadaşları Amy'i hemen revire götürdüler.Hemşireler
'ben sana söylemiştim fazla kasma bacağını diye ama dinletemedim
en iyisi sana bir rapor vermek ve bir kaç gün ıstırat etmeni sağlamak dedi.
Amy kızkın kızgın oturuyordu.Ne olduğunun farkına varmadın bir çığlık kopardı.
ayhhh...
Korkma sadece pansuman yaptım birazdan acısı gecer merak etme :)
dedi.

NoT:Kendimi burada bir öğrenci yerine koydum eğer RP im olmadıysa baştan yazabilirim :)
http://hogwartstr.forumf.biz/index.htm
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 5:04 pm

Paris , Bitkibilim Profesörlüğünü veriyorum ama RP'nden pek tatmin olduğumu söyleyemem . Alındın ama deneme sürecindesin RP'lerine dikkat et ...
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 5:07 pm

Amy , seni ne yazık ki alamıyorum , RPlerini geliştirmelisin ...
Gülçin E. Walker
Sihirli Hayvan Evi Sahibi
Gülçin E. Walker

Kadın
Nerden? : EyfeL kuLesnden
Rp Sevgilim : JosH Holloway geLse =)
Yaşım(Rp\'de) : BayanLaRa Yaş SoRuLmaz :D
Asam : YıLan SaLdıRısı
Kan Saflığı : Safkanın Leyn :D
En Belirgin Özelliği : Rock
Ruh haliniz : --> Profesör Alımları <-- Hmbl71ki2zx0

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Left_bar_bleue0/100--> Profesör Alımları <-- Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 5:14 pm

Sorun diLL =)
http://hogwartstr.forumf.biz/index.htm
Ashlee Simpson
6.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Ashlee Simpson

Kadın
Rp Sevgilim : Aranıyor..!
Savaş Tarafım : ~~Ölüm Yiyen~~//Death Angel\\
Yaşım(Rp\'de) : 16
Asam : Karanlığın Gücü
En Belirgin Özelliği : Çılgındır.Maceraya bayılır...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 7:15 pm

Ad :Ashlee
Soyad :Simpson

Hangi profluk ? (bir kaç tane söyleyin lütfen) :İksir veya Kehanet

~~YATAKHANE~~

Ashlee günün ilk ışıklarıyla birlikte uyanmıştı.Bugün kendisini garip hissediyordu.İçinde patlamaya hazır bir enerji vardı sanki.Esneyerek,yavaşça yatağından kalktı.Camdan dışarıya baktı,henüz güneş yeni çıkıyordu.Saate baktığında saatin henüz 6 olduğunu fark etti.Saat daha çok erkendi.Ama Ashlee uyanmıştı bir kere,bir daha uyuyamazdı.Oyalana oyalana üstünü değiştirdi.Üstünü değiştirirken sürekli bir şeyler mırıldanıyordu.Daha doğrusu bazı şarkı sözleri.Ama garip olan böyle bir şarkı yoktu.Şarkı söylediğinden kendisinin bile haberi yoktu,doğaçlama yapıyordu.Ashlee böyle şarkı söylemeye devam ederek yatağını ve kıyafetlerini topladı.Saatine baktığında saatin 6.30 olduğunu fark etti.Gerçekten çok yavaş yapmış olmalıydı.Biraz daha yatakhanede oturmaya çalıştı.Bugün Nae ile buluşacaktı ama saat çok erkendi.15 dakika oturduktan sonra dayanamadı ve kimseyi uyandırmamaya çalışarak yatakhaneden çıktı ve bahçeye doğru ilerlemeye başladı.

~~KORİDORLAR~~

Ashlee kimseyi uyandırmadan yatakhaneden çıkmayı başarmıştı.Koridorlarda neredeyse kimse yoktu.Sadece birkaç kişi Ashlee gibi erkenden uyanmıştı.Ashlee’nin dilinde hala aynı şarkı vardı.Ashlee artık şarkıyı yüksek sesle söylemeye başlamıştı.Çevreden geçenler sürekli Ashlee’ye dönüp bakıyorlardı.Ashlee de artık şarkı söylediğini fark edebilmişti.Ama kafasında bir soru oluşmuştu.Acaba insanların ona dönüp bakmasının sebebi neydi?Yani sesi o kadar berbat mıydı?Oysa ki Ashlee’nin tanıdıkları onun sesinin güzel olduğunu söylerlerdi.Ashlee hiç bozuntuya vermeden şarkı söylemeye devam ederek bahçeye çıktı.

~~BAHÇE~~

Ashlee şarkı söyleyerek bahçede yürümeye devam etti.Sanki kuşlar da ona eşlik ediyorlardı.Ashlee şarkı sözlerini mırıldanırken kuşlarda arkadan melodi veriyorlardı.Ashlee bunun üstünde gülümsedi.Şarkı söylemekten yorulmuştu.Sonunda şarkı söylemeyi bıraktı ve göl kenarına doğru ilerlemeye başladı.Saat 7 olmuş olmalıydı.Çok yavaş gelmişti bahçeye.Bahçede 5dakika dolaştıktan sonra göl kenarına vardı ve çimenlerin üstüne oturdu.Çevreden bulduğu taşları göle atmaya başladı.Yakında Nae de bahçeye gelirdi zaten.Ashlee birkaç gündür Nae’yi göremiyordu.Özlemeye başlamıştı artık.En yakın arkadaşı Nae sayılırdı.Onunla tanıştığı gibi gerçekten iyi arkadaş olmuşlardı.Bunları düşünürken yüzünde gerçekten sıcak bir gülümseme belirdi.Nae’yi tekrar göriceği anı beklerken sabırsızlıktan çimenleri yolmaya başlamıştı.Kısa bir süre sonra Ashlee ayak sesleri duydu.Hemen kafasını döndürdü.İşte beklediği kişi gelmişti.Ashlee hemen ayağa kalktı.

”Nae!”
dedi.O kadar özlemişti ki biraz abartmıştı karşılaşmayı.Sonra bunu fark ederek biraz kızardı.Gülümseyerek ekledi:

”Özür dilerim,biraz abarttım.Ama ne yapayım çok özlemişim seni…”dedi.Nae de gülümsüyordu.İlk başta ki tepkiye şaşırmıştı ama şaşkınlığını atmış bir biçimde:

”Bende…Eee neler yapıyorsun görüşmeyeli?”

Ashlee ve Nae böyle sohpet başladılar.Konu bir süre sonra yeni çıkan sanatçılara geldi.Nae:

”Duydun değil mi?Okulda iki tane şarkıcı varmış.Hatta biride Evan!”

Ashlee gülümsedi.Evet,duymuştu.Keşke kendiside şarkıcı olabilseydi.Ama sesi o kadar güzel değildi,en azından Ashlee’ye göre.Ama şansını denemeliydi.Nae’ye sorsaydı sesinin nasıl olduğunu?Nae daima Ash’e karşı dürüst olurdu.Tüm cesaretini topladı.

”Evet duydum.Nae sana bir şey sorabilir miyim?”

Nae,Ash’in ne soracağını merak etmiş gibi gözüküyordu.Kafasını evet anlamında sallayınca Ash hemen sorusunu sordu:

”Şey,sana bir şarkı söyleyesem sesimin nasıl olduğunu söyler misin acaba?Ama gerçekçi olacaksın”

Ashlee bunu sorarken yere bakıyordu.Cevabı almak için kafasını kaldırıp Nae’ye bakınca onun gülümsediğini gördü.Ash gülümseyerek:

”Bu evet mi oluyor?”
diye sordu.Nae sıcak bir tavırla karşılık verdi.

”Tabiî ki Ash.Hem merak etme sana karşı adil bir cevap veririm.”

Ash Nae’nin bu tavrına karşı tüm cesaretini toplamıştı.Sesi düzgün çıksın diye bir kere öksürdü ve kendi başına doğaçlama yaparak oluşturduğu şarkıyı söylemeye başladı:

"What you've been doing?
What you've been doing?
oh oh
Haven't seen you round
How you've been feeling?
How you've been feeling?
Oh Oh
Dont you bring me down
All that stuff
About me
Being with him
Can't believe
All the lies that you told
Just to ease your own soul
But I'm bigger than that,
No you don't have my back
No No (Ha)

Hey how long till the music drowns you out
Don't put words up in my mouth,
I didn't steal your boyfriend
Hey how long till you face whats going on
Cause you really got it wrong?
I didn't steal your Boyfriend

Well I'm sorry
That he called me
And that I answered the telephone
Don't be worried
I'm not with him
And when I go out tonight
I'm Going Home alone
Just Got Back
From My Tour
I'm a mess girl for sure
All I want is some fun,
Guess that I'd better run
Hollywood sucks you in
But it won't spit me out
Oh Oh (Ha)

Cause you really got it wrong?
Hey how long till you look at your own life
Instead of looking into mine?
Hey how long till your leaving me alone
Don't you got somewhere to go?
Oh, Oh, Oh, Ha
Oh, Oh, Oh, Ha

Please stop telling all your friends
I'm getting sick of them
Always staring at me
like I took him from you

Cause you really got it wrong
I didn't steal your Boyfriend
Hey how long till you look at your own life
Stead of looking into mine
Hey how long till your leaving me alone
Don't you got somewere to go

Oh, Oh, Oh, Ha
Oh, I didn't steal your boyfriend
Oh, Oh, Oh Ha
Oh, I didn't steal your boyfriend"

Ash şarkısını söylerken yine kuşlar aynı şekilde ötüyordu.Ash bu duruma iyice şaşırmaya başlamıştı.Ama şuan bundan daha önemli bir şey vardı;Nae’nin fikri.Nae biraz şaşkın gibiydi.Ash bunun üstüne kötü söylediğini düşündü.Suratı asıldı.Ama Nae bir anda alkışlayınca şaşkınlıkla ona baktı.Nae:

”Tahmin ettiğimden de iyimişsin.Sesin güzel.Bu arada bu şarkıyı önceden duymamıştım.Kimin şarkısı?”

Ash bunun üstüne sevinç çığlığı atmaya başladı.Demek güzeldi,hemde kendi yazdığı bir şarkı…Ash heyecanla:

”Çok teşekkür ederim Nae.Ayrıca duymamış olman doğal.Çünkü bu sabah ben yazdım…”

Ash şuan o kadar mutluydu ki.Belki ilerde o da şarkıcı olabilirdi.Ölümyiyen bir yıldız…Aslında kulağa komik geliyordu ama neden olmasın…Ash sevincinden Nae’ye sarılmıştı.Nae gülmeye başlamıştı.Ash’te Nae’nin ardından gülmeye başladı.Şuan yaptıkları gerçekten komikti.Gülmeleri bitince Nae:

”Şarkının sözleri güzelmiş…Umarım ilerde şarkıcı olabilirsin…”

Ashlee de “Umarım” diye iç geçirdi.Saat artık 9’u vurmuştu.Ashlee’de Nae’de çok acıkmışlardı.Biraz daha orda oturup sohpet ettikten sonra birlikte büyük salona doğru yürümeye başladılar…

~~SON~~

Not:Başka bir sitede yaptığım rp'dir...

Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 7:17 pm

Bu RP'nin asıl sahibi geldi galiba . :D
İksir profesörümüzsün . :D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 7:25 pm

Rp Chalıntıdır! Bu Cléméncé'nin Rpi! İlk uyarını aldın! Rütbn alındı!
Ashlee Simpson
Ashlee Simpson

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 7:31 pm

Hayır benim rp*mm!!Paul'da şahidimdir!
Rupert Voldemort
!!! O ArTık BanLı !!!
!!! O ArTık BanLı !!!
Rupert Voldemort

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 7:38 pm

Ozaman sen Clemence Jamie Calientesin dimi...!
Ashlee Simpson
Ashlee Simpson

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 7:41 pm

hayır değilim...adminler isterlerse ip adresimi kontrol edebilirler..daha siteye yeni üye oldum
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 7:43 pm

İşi uzatmayın , sadece başvuru için mesaj atın , ben olayla ilgileniyorum ...
Emma Binns
5. Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
5. Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
Emma Binns

Kadın
Nerden? : İST
Rp Sevgilim : yokkkkkkkkkkkkkk
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : Sessizliğin Zekası
Kan Saflığı : SAFKAN
En Belirgin Özelliği : Çabuk sinrlenirim
Ruh haliniz : --> Profesör Alımları <-- Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Imgleft10/100--> Profesör Alımları <-- Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 8:43 pm

Ad: Katie
Soyad:Leung
İstediği Ders: MUggle Araştırmaları
Örnek RP:

Sıcak bir gündü. Güneş ufuktan gizlice bakarken kor gibi parlıyordu. Kuşlar sabah ötüşlerine başlıyor, havada çam ağaçlarının ve toğrağın kokusu hissediliyordu.

Katie böyle güzel bir güne yavaş yavaş uyanıyordu. Gözlerini zar zor araladı ve ovuşturmaya başladı. Biraz yatakta uyanık halde bekledikten sonra yatağın içinde doğruldu. Etrafına bakındı. Derli, toplu antika eşyalarla dolu bir odası vardı. Yatağın solunda Katie aynaya bakmayı sevdiği için duvarın büyük bir kısmını kaplayan ayna vardı, sağında ise güneşin yeni yeni perdeleri delerek ısıtmaya başladığı antika bir masa , üzerinde de tomar tomar parşömenler, mürekkepler ve Katie'n eski sevgilisi tarafından kendisine hediye edilen çok güzel bir saat duruyordu. Katie'n gözleri bir süre saatte takılı kaldı. Gözleri dolmuştu. Ancak hemen elinin tersiyle sildi ve yataktan kalktı. Banyoya gitti elini yüzünü yıkadı, üstünü değiştirdi çantasını hazırladı ve odadan çıkmadan önce aynadan kendisine son bir kez bakıp odadan dışarı çıktı....

Aslında neden bu kadar erken kalktığını bilmiyordu. Bugün öğleden önce dersi yoktu. İçinden '' Neyse erken kalkmanın bir zararı olmaz.'' diye geçirdi. Büyük salona doğru ilerledi. Geldiğinde herkesin kahvaltıya başladığını gördÜ. O da Profesörler masasına doğru ilerledi, başıyla tüm profesörlere selam verip, kahvaltısını yapmaya başladı. Kahvaltıyı yaptıktan sonra biraz yürüyüşe çıkmak istedi. Okulun ihtişamlı ve güzel binasından ayrılıp yasak ormanın kenarına doğru ilerliyordu. Bu arada da düşündüğü şey biten ilişkisiydi. Bill'le ilişkileri çok güzel giderken, Bill birden Katie yarı yolda bırakmıştı.

Katie bunları düşünürken yasak ormana değil göl kenerına geldiğini farketmemişti. Düşüncelerinden sıyrıldığında göl kenarına geldiğini anladı. Ayakları onu buraya sürüklemişti. Çünkü burası Bill'le ilk tanıştıkları yerdi. Katie'n yanaklarından aşağı göz yaşları süzülmeye başladı. Dayanamıyordu artık onsuzluğa ama gururluydu Katie. Bu düşündüklerini kimse bilmeyecekti , ona geri dön diye yalvarmayacaktı.

Biil'in ayrılışının sebebini öğrenememişti Katie. Zaten mektupla bitirmişti herşeyi. '' Sevgili Katie, '' diye başlayan mektupla herşey bitmişti ve bir kalp paramparça olmuştu.

O mektuptan sonra ne bir haberini alabilmişti Bill'in nede kendisini görebilmişti. Katie ummuyordu zaten görceğini, Bill'in o mektuptan sobra bir daha karşısına çıkmayacağını anlamıştı. Bir süre daha yanaklarından göz yaşları aşağı akmaya devam etti. Daha sonra gözyaşlarını silip '' Artık hayatında yeni bir sayfa açmanın zamanı geldi. '' dedi kendi kendine ve gözyaşlarını silip bir süre gölün güzelliğini seyretti......

--------------

out: biliyorum klasik bi konu kusra bakamyın aklıma başka birşey gelmedi.

En son Katie Leung tarafından Paz Haz. 15, 2008 8:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Drake Voldemort
Durmstrang/5.Sınıf Slithersnake Ö.&Gelecek P.Yazarı
Durmstrang/5.Sınıf Slithersnake Ö.&Gelecek P.Yazarı
Drake Voldemort

Erkek
Nerden? : düşler sokağından
Rp Sevgilim : Cho Chang
Savaş Tarafım : karanlık taraf
Yaşım(Rp\'de) : 15
Asam : karanlığın aynası
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : espirikli olması

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Imgleft10/100--> Profesör Alımları <-- Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- Left_bar_bleue58/100--> Profesör Alımları <-- Empty_bar_bleue  (58/100)

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 8:48 pm

Ad :Drake
Soyad :Voldemort
Hangi profluk ? (bir kaç tane söyleyin lütfen) :Muggle araştırmaları,astronomi,tılsım-muska,sihir tarihi
Örnek RP:

Drake Damstrang'ın güzel ve bir o kadar da yeşil bahçesinde gezintiye
çıkmıştı.Ne yapacağını bilmeden bahçede öylesine dolanıyordu, üzerinde
büyük bir acı hissediyordu sanki kendini dev bir piton yılanı sıkıyordu
tabii bunda sabah erken kalkmasınında bir payı olmuştu.Aslında
sabahları erken kalkmayı pek sevmezdi ama o akşam hiç uyuyamamıştı.Btün
gece ailesini düşündü ailesine çok düşkündü aslında,bir taraftan
okulunun bir an önce bitmesini diğer taraftan ise hiç bitmemesini
istiyordu.çok karışık durumlar içerisindeydi ve bu da bütün
özelliklerine yansımışa benziyordu.bahçede dolandıktan sonra içeri
girerek Dumstrang'ın soğuk mermerlerinin üzerinde dolanmaya
başladı.Dalaşırken karşısına daha önce görmediği bir hayalet çıkmıştı.
Yanına yalklaşıp;

"merhaba"
dedi.

Hayelet eğilip Drake'nin kulağına doğru

"merhaba"
diye söylendi.

Daha sonra hayeletle daha fazla haşır neşir olmak istemeyen Drake
ordan
hızla uzaklaştı.Ama daha sonra ortak salona doğru giderken hayalete adı
sormadığı aklına geldi.Ne yapacağını bilemeyen Drake uykusuzluktan olsa
gerek hafif bir başdönmesi yaşadı.Daha sonra ortak salona gitmekten de
vazgeçen Drake yatakhaneye doğru yürümeye başladı.Anlaşılan biraz
kestirmek istiyordu.
Yatakhaneye gelen Drake kapıda uykusuzluktan
şifreyi hatırlamayınca biraz sinirlenmişti ama biraz kafasını
topladıktan şifreyi hatırladı ve içeri girdi.
Tablonun arkasından
"lanet olsıca tablo" diye söylendi ve yatağına uzandı.
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePaz Haz. 15, 2008 8:58 pm

RP'n fena değil ama profesörlük için yeterli değil . Daha çok RP yaparak kendini kolayca geliştirebileceğini düşünüyorum . Güzel RP'lerinin devamını diliyorum ...
Anthony John Meyers
Muggle
Anthony John Meyers

Erkek
Nerden? : Godric's Hollow
Rp Sevgilim : Ashlee Simpson
Savaş Tarafım : Ölüm Yiyenler
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Hipogrif Tüyü
En Belirgin Özelliği : Zeka

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 12:56 am

Ad: Anthony John
Soyad: Meyers
Hangi profluk ?: Sihir Tarihi, Astronomi
Örnek Rp:
Anthony, Knockturn Yolu'na girmişti. İhtiyacı olan malzemeden yalnızca Borgin & Burkes'te bulunuyordu. Bu yüzden Knockturn Yolu'nun dar ve karanlık sokaklarından geçmek zorundaydı. İlerlerken etrafındaki gizemli insanlar, ona küçümser gözlerle bakıyorlardı. Ama Anthony, onlara aldırış etmiyordu. Biraz daha ilerleyince birbiriyle kavga eden büyücüler, gözüne ilişti. Anthony'i gören büyücüler, kavga etmeyi bırakıp Anthony'e kin dolu bir bakış attılar. Bunları umursamayan Anthony, sonunda dükkanın önüne gelebildi.

Dükkandan içeriye girebilmek için kapıyı yavaşça araladı. Etrafına göz gezdirdi. Ama dükkanın sahipleri içeride yok gibi görünüyordu. Bir süre dükkanın içinde dolandı. Tam çıkacakken dükkanın sahibi, durmasını söyledi. Bu sözleri duyan Anthony, arkasına döndü ve adamı gözden geçirdi. Pasaklı kıyafeti ve şapkasıyla gerçekten bakımsız biriydi. Adam, Anthony'e şaşkın bir bakışla ne istediğini sordu. Anthony, istediği malzemeyi satın alarak hızla dükkandan ayrıldı.

Bir süre sonra Knockturn Yolu'ndan çıkıp Diagon Yolu'na girdi. Diagon Yolu, okul alışverişlerini tamamlamak için gelen anne-baba ve çocuklarla doluydu. Haliyle bu kalabalık, epey bir gürültü çıkarıyordu. Anthony, kalabalığı delercesine ilerlemeye başladı. Almak istediği bir kitap için Flourish & Blots'a gidecekti. Kısa zaman sonra dükkana ulaştı ve içeriye girdi.

İçerisi de dışarıyı aratmayacak kadar kalabalıktı. Aradığı kitabı bulabilmek için uzunca bir süre dolaştı. Ama bir türlü kitabı bulamıyordu. Bu yüzden kitapçıdan, almak istediği kitabı bulmasında yardımcı olmasını istedi. Çok geçmeden kitabı bulmuşlardı. Anthony, kitabın tutarını ödedi. Dışarıya çıkıyordu ki karşısına öğrencilik yıllarındaki en değer verdiği arkadaşı Michael çıkmıştı.

Michael'i gören Anthony, Michael'a sarıldı. Ardından Michael'a döndü ve "Merhaba Michael. Uzun zamandır seni görmüyordum. Nerelerdeydin?" diye sordu. Soruyu duyan Michael, gülümseyerek "Biliyorsun ki şu anda Sihir Bakanlığı'nda bir çalışanım. İşim sebebiyle de uzun süredir yurtdışında kalmak zorundaydım. Nihayet geri döndüm. Ama tekrar yurt dışına gideceğim. Kısa süreli bir dönüş anlayacağın." dedi.

İki arkadaş bir süre sohbet ettiler. Ardından Anthony, saate baktı. Saat bir hayli geç olmuştu. Michael'a dönerek "Michael, istersen kalkalım. Saat epey geç oldu. Ama bir teklifim var. Eğer kabul edersen bugün benim evimde kal. Öğrencilik yıllarımızdan bahsederiz. Geçmişte yaşadığımız o güzel anıları yad ederiz. Ne dersin?" diye sordu. Michael, bu teklifi kabul etti ve birlikte dükkandan ayrıldılar.

Dükkandan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Anthony ve Michael, eve gidebilmek için müsait bir yerde cisimlendiler. Nihayet eve vardılar. Anthony'nin çok yorgun bir hali vardı. Gün boyu yaşadığı maceralardan sonra rahat bir uykuya daldı.
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 1:09 am

Cümlelerin bozuk değil , tek eksiğin duygu betimlemesi yapmamak , bunu da yaparsan RP'lerinin çok güzel olacağını tahmin ediyorum ...

Sihir Tarihi profesörümüzsün ... :D
Adam Brody
Durmstrang/ Firentoad 5.Sınıf Öğrencisi
Adam Brody

Erkek
Nerden? : diyagon yolu
Rp Sevgilim : aranıyo isteyen pm atsın
Savaş Tarafım : ölüm yiyen
Yaşım(Rp\'de) : 11
Asam : Eğlencenin Gücü
Kan Saflığı : SAFKAN!!!!!!!!
En Belirgin Özelliği : cesaret

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 10:22 am

Ad :Fred
Soyad :Weasley

Hangi profluk Tılsım-Muska/Muggle Araştırmaları/Eski Yazılar
rp:

Fred geç kalkmıştı. Kalkamamıştı desek daha doğru olur aslında. Dağınık bir şekilde yatağından kalktı. Yüzünü yıkadı. Bir şeyler atıştırmak için buzdolabını açtı. İçinde kileri görmüyordu. Çünkü gözleri hala açık değildi. Eline geçen bir meyve suyunu aldı. Mutfak dolabından sıcak kurabiye aldı ve bunları balkonda yedi. Uyur gezer gibiydi. Guguklu saatin ötüyşüyle birazcık olsun irkildi. Biraz düşünmeye başladı. Guguklu saat her zaman derse girmesine 20 dk kala çalardı. Yavaş yavaş gözleri açıldı.
"Tanrııııııııııııııııım!!!" Malikanede büyük bir ses yankılandı. Hatta Weasley Malikanesi bile bunu duymuştu. Hemen sınıfa koştu. Evden nasıl çıktığını anlayamamıştı zaten. İçeri girdiğinde sınıfta Profesör Hayley yoktu. "Ohhh! Ucuz atlattık." Hemen sırasına geçti. Parşömen ve tüylü kalemlerini hazırlyıp Profesör'ü bekledi.

Profesör Hayley sınıftan içeriye girdiğinde her zaman ki gibi şık ve güleryüzlüydü. Her zaman onun gibi olmak istemiştii Clarie. İyi olmak dışında. Halbu ki kötü bir Müdür olsa nede güzel olurdu. Müdire Ariana'dan sonradan Z.A.Y olup büyük bir yanlış yapmıştı. Ama mutlaka bir gün kötülüğün değerini anlayıp Ö.Y'e katılacaktı oda. Diğerleri gibi... Yazılanları not almaya başladı. Yağmurlu bir gün olması bekleniyordu. Muggle uydurması işte!

"Ders : Muggle Araştırmaları
Konu : Mikroskop

Mikroskopun Tanımı ;

Mikroskop, çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük cisimlerin birkaç mercek yardımıyla büyütülerek görüntüsünün incelenmesini sağlayan bir alet. Öncelikle isminden de anlaşılacağı üzere, mikro, yani çok küçük hücrelerin incelenmesinin yanısıra, sanayi, metalurji, genetik, jeoloji, arkeoloji ve kriminoloji adli bilimler alanında da büyük hizmetler görmektedir.

Mikroskobu, ilk önce Hollandalı Zacharias Janssen'in, 1590 dolaylarında bir teleskobu tadil etmek suretiyle meydana getirdiği kabul edilmektedir. Ancak bu sıralarda başka Hollandalı, Alman, İngiliz ve İtalyan bilginleri de, mercek sistemi tersine çevrilmiş bir teleskobun, cisimleri büyütmek için kullanılabileceğinin farkına varmışlardır.

Nitekim dünyanın güneş etrafında döndüğünü açıkladığı için engizisyon işkencesine tabi tutulan ve dünyayı güneş etrafında döndüğünü iddia etmekten vazgeçmesi şartıyla Papa tarafından serbest bırakılan meşhur İtalyan bilgini Galilei Galileo (1564-1642) iki mercek kullanarak bazı tecrübelerde bulunmuştu. Bugünkü mikroskobun ana prensiplerini ise 17. asırda Hollandalı Anton van Leeuwenhoek ve İngiliz Robert Hooke bulmuşlardır.

İnsan gözü tabii bir mikroskoptur. Uzaktaki cisimler ufak gözükürler. Cisimler yaklaştıkça teferruatı daha iyi seçilmeye başlanır. Göz, sonsuz bir uyum özelliğine sahip olsaydı mikroskoba ihtiyaç olmazdı.

Genel olarak mikroskop iki büyük kısma ayrılarak incelenir: mekanik kısım ve optik kısım."
...
http://star-1143.turkforumpro.com/

--> Profesör Alımları <--
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-