Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

--> Profesör Alımları <--

+43
Albus Dearborn
A. Ramona Melanie Lavigne
Maria Jasen Creadle
Nina Teander
Cedric Michael Perkins
Albus Percival Hardbottle
James Daniel Black
William Ravenous
Lily Potter
Angelique Vico Boyer
Bonnie Kathleen Weasley
Rachel Summer Bilson
Melissa Ellyn Roviuné
Cho Weasley
Rodolphus Bilson
Rose Diana Gaunt
Aberforth Dumbledore
Sirius Black
Mélinda Angélique Ashley
Jack Sparrow
James Dreamx Potter
Samara Queen Simpson
Allegra Lilith Walker
Crystal Cong
Claire Weasley
Jennifer Love Dearborn
Keira K. Walker
Eloisé Melodie Roviuné
Melyssa Nelly Dearborn
Milo Ventimiglia
Jake G. Potter
Sean F. Walker
Drake Bell
Adam Brody
Anthony John Meyers
Drake Voldemort
Emma Binns
Ashlee Simpson
Gülçin E. Walker
Paris Hilton
Rupert Voldemort
Meropé Ivélyn S. Boyer
Paul Walker
47 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
Milo Ventimiglia
Muggle
Milo Ventimiglia

Erkek
Rp Sevgilim : Yok!!..
Savaş Tarafım : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Yaşım(Rp\'de) : 27
Asam : Anka Tüyü
Kan Saflığı : Safkan
En Belirgin Özelliği : Adaletli...

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Imgleft100/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 1:45 am

Ad : Milo
Soyad : Ventimiglia

Hangi profluk ? : Sihirli Yaratıkların Bakımı
Örnek RP :

-''UYAN!!''

Yine aynı kabus..Ne olduğunu tam çözemediği kabusu tekrar görmüştü Matthew .Ter içinde uyanmıştı.Olduğu yerden doğruldu.Bugün o rüyayı düşünmemeliydi.Çünkü hayatının en zor günü olacaktı.

Hogwarts tatile girdiği için geçici olarak bu küçük , biraz harabeleşmiş kulübede kalıyordu.Biraz su almak için dışarı çıktı.Hızlıca kuyudan su çekti.Biraz su içtikten sonra elini yüzünü yıkadı..Kendine gelmesi gerekiyordu..

Daha sonra içeri girip hazırlanmaya başladı..Yatağının altındaki pelerini çıkarıp büyük bir özenle giydi..Daha sonra asasını cebine koydu.Evet artık karargaha gitmek için hazırdı..Buradan karargaha pekte uzak bir mesafe yoktu..Hızlı ve büyük adımlarla pekte uzun olmayan ağaçların olduğu patikadan geçti..

Ve sonunda kısa bir süre sonra karargaha varmıştı..İki katlı pekte büyük olmayan bir evdi burası..Muggle Karşıtı büyülerle doluydu..Hızlı adımlarla gizli kapıdan geçti..İçeri girdiğinde Tom'un ellerini yüzüne kapamış bitkin bir halde düşüncelere dalmış olduğunu gördü.Yavaşça yanına yaklaşarak ;

''Merhaba Tom.'' dedi ...

Tom, Matthew'u görünce çok sevinmişti. Uzun zamandır Hogwarts'ta arkadaş olduğu kimseyi göremiyorduş. Ama Matthew gelmişti. Demek ki o da savaşta yanlarında savaşacaktı."Matt - Dostum,"dedi ve Matthew'a sarıldı..

Matthew'un gelmesiyle Tom'un düşünceli yüzü birazda olsun gülmüştü.Matthew Kate ve Justin'le tanıştıktan sonra Tom'la birlikte oturup konuşmaya başladılar.Tom;

"Görüşmeyeli nasılsın?''diye sordu içtenlikle Matthew'a.. Cevap olarak;

''Artık ne iyi ne de kötüyüm diyemem Tom.Herşey değişti.Yandaşlarımız azaldı.Ama şunu bilmeni isterim ki ben ölene kadar senin yanında savaşacağım.''dedi ses tonunu biraz düşürerek..Daha sonra cebinden orta boyda bir hançer çıkardı.Tom'a uzatarak;

''Bundan sonra bu hançer senindir Tom..Biliyorsun savaşta herşey mübahtır..''dedi...

BAŞKA BİR SİTEDEN RP'M..

En son Milo Ventimiglia tarafından Cuma Haz. 20, 2008 1:52 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Paul Walker
Admin/Durmstrang Okulu Müdürü/Düello Sanatları Profesörü
Paul Walker

Erkek
Nerden? : Londra
Rp Sevgilim : Keira Knightley
Yaşım(Rp\'de) : 25
Asam : Hipogrif Pençesi
Kan Saflığı : Melez
En Belirgin Özelliği : Aşırı İyimserimdir
Ruh haliniz : --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Hnkav01gl2hz9

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Imgleft100/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Emptybarbleue  (100/100)
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Haz. 20, 2008 1:51 am

Arkadaşın RP'sinden daha iyi RP yapan biri çıkmassa alınacaktır ...
https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com
Melyssa Nelly Dearborn
Tılsım-Muska Profesörü/Balyumruk Şekerci Dükkanı Sahibi
Melyssa Nelly Dearborn

Kadın
Nerden? : Evden
Rp Sevgilim : yok..
Savaş Tarafım : ZAY
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Anka Dokunuşu =) Dokununca ne olacaksa :/
Kan Saflığı : safkan
En Belirgin Özelliği : Canayakın , agresif , soğukkanlı
Ruh haliniz : --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Boupi31rp5of8

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Imgleft50/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 3:28 am

Ad :
Soyad :

Hangi profluk ? (bir kaç tane söyleyin lütfen) :SYB , Bştkibilim.. Sanırım boş ama pek emin değilim..
Örnek RP (Alıntı olabilir , ama çalıntı olduğu anlaşılırsa BAN uyarısı alırsınız) :
Sihirle hiçbir alakası olmayan bir rpdir..
Güneşim;

Bu mektubu sana yazıyorum , çünkü hastalığın çok ilerledi ve senin karanlık güçleri öğrenmenin vakti geldi.Şimdiye kadar yani yaklaşık altı sene boyunca benden başka bir arkadaşın olmadıç Yanında hep ben vardım. Bu mektubu yazma amacımı sakın yanlış anlama , ben ölümden değil. Benim ölümümü fırsat bilen bazı güçerin seni ele geçirmesinden korkuyorum..

Seninle ne zaman tanışmıştık hatırlıyor musun? Tabi o zaman ne ben damarıma verilen serumla bu hastahane odasında yatıyordum , nede sen adını söylemek istemediğim o uzak yerde yaşıyordun. Biz anne karnında tanışmıştık. Aynı anda doğan ama birbirine hiç benzemeyen ikizlerdik. Sadece fiziğimiz mi? Herşeyimiz farklıydı. Sen çok kırılgan ve parlaktın , bense senin korumandım. O zamanlar biz hiç ayrılmazdık. İkimiz de temiz çocuklardık . Yinede ben doğduğum anda bile senin kadar temiz olamadım. Ama senin temiz ,hayat dolu kalman için karanlığa batmayı kabul ettim. Belkide karanlık güçlerin yanında olmamalıydım. Karanlığın ışıktan nasıl nefret ettiği çok geç anladım. Onları durdurmak mümkün değil , anla.. Senin kalbinle , gözlerindeki ışıltıyla yaptığın sihiri , onlar elelriyle yapıyor ve inan daha güçlü oluyorlar. Onların söyledikelri hiçbirşeye kanma olur mu? Hep kaç onlardan , hep uzak dur..

Sen hep aydınlıktın kardeşim , gülüşünle , güneş gibi parlayan saçlarını savuruşunla. Bizler , diğer insanlarınsa içinde hep karanlık bir yüz vardı. Kimseye anlatamadığımız , anlatmaktan utandığımız yada saklamak istediğimiz bir yüz. Benim karanlığımsa bütün karanlıklardan farklıydı. Ben soyu şeytana dayanan kötülerin dostuydum. Bazen düşünüyorum da bende karanlıktan köşe bucak kaçsaydım senin kadar temiz olur muydum? Hayır , ne yaparsam yapayım olamazdım. Şimdi sana bu mektubu yazarken ellerime bakıyorum da .. Ne kadar kirliymiş , üzeri kin ve nefretin kanlarıyla kaplıymış. Oysa sen hiç kin tutmazdın , tutsanda kısa sürerdi , onun pisliği ellerine sıçramazdı. Ondandır bembeyazdı ellerin ..

Tabi sende o zaman benim yaşımda bir çocuktun , ne kadar iyi kalpli olsanda beraber bazı yaramazlıklar yapardık. Bazen yaptığımız şakalar çok kötü sonuçlara mal olurdu. O zaman yalan söylerdim. Söylerdik demiyorum! Çünkü sen söylemezdin.. Ben sana söyletmezdim.. Sen benim güneşimdin , ışığını yitirmene izin veremezdim. Ben yanında olamasam bile yalan söyleme olur mu? Bırak senin yerine başkaları yalan söylesin.

O zamanlar çevrede o kadar karanlık yüzlü insanlar vardı ki! Işıktan korkarlardı. Gündüz bile sokaklar onların simsiyah nefesleriyle kaplanırdı. Yolumu yitirmemek için sana sığınırdım. Güneşe muhtaç çiçekler gibiydim , hep senin ışığınla dimdik dururdum. Hiçbir zaman dışta bembeyaz , ama içi sahte sevgilerle süslenmiş bir hatura defteri olmanı istemedim.Etraf o kadar karanlık ki! Sen ışıksın çevren hep aydınlık göremezsin onları. Yalan söyleme söndürme ışığını , ışıktan kaçanlar yaklaşamasın yanına. Sen ışık ol , ışık ol ki yolumuzu bulabilelim.Sen ve senin gibielr olmasa iyice sahteliğe gömülürüz. Konu dağılmadan anlatmaya devam edeyim..

Biz birbirimize bu kadar bağlıyken karşı dairemize bir oğlan taşınmıştı. O senin ilk aşkındı. Ona baktığında etrafımızı biraz daha aydınlatırdın. Bense o çocuğu hiç sevmezdim. O karanlığın seni yok etmek için gönderdiği pis bir ajandı. Ama senin üzülmeni istemediğim için hep sustum. Bir gece karanlık güçler sen uyurken benimle konuştu. Seninle konuşmamam gerektiğini söyledi. Ben onu dinlemeyecektim , bunu onlara da söyledim. Ama o bana seni yasakladı. Başka birşeyi yasaklasaydı yanına yaklaşamazdım . Aam bana seni yasaklamıştı. Bu kadarı fazlaydı. Ve o çocuk tam tahmin ettiğim gibi bir ajan ve karanlığın şapşallarındandı. Güneşin içinde erimekten korkan meteor gibi hızla bana doğru ilerliyordu.Seni ağlatmıştı , çok üzülüyordun. Gözlerinden akan her damla yaşta ateşin küçülüyor , sönüyordu! Ben buna dayanamazdım! O casus mutlaka yok edilmeliydi. Hani filmlerde hep olur ya insan görünümünde canavarlar.. O da onlardandı.. Ama maskesinin arkasındaki yaratık onlardan daha korkunçtu.
Ve birgün çocuğun üzerine yürüdüm. Çok sinirlenmiştim. O çocuk güçlerini kullanıp benim bilincimi kaybettirmişti. Son olarak elime parlak birşeyi aldığımı hatırlıyorum. O zaman ne olduysa olmuştu , annem çok ağlamıştı. Casus çocuğun annesiyle tartışmış , çocuk karşı dairemizden taşınmıştı. zafer bizimdi ve sen eski parlaklığınla geri dönmüştün.

Ama bu uzun sürmemişti. Ben sana taparken sana bu kadar bağlıyken birgün çok hastalanmıştın ve seni benden uzak biryere götürmüşlerdi. En son biryere yatırıldığını duydum , benim yanımdan başka biryere. Çökmüştüm , yapayalnızdım. Dibine kadar karanlığa batmış ve bu hastalığa yakalanmıştım. Etrafım ışıklarla çevriliyken biranda karanlığa düşöüştüm. Artık seninle yada başkasıyla değil sadece karanlık güçlerle konuşuyordum. Bu güçler sadece onlarla konuşmamı istiyordu. Çok yalnız ve acizdim. Korkuyordum! Onlara boyun eymiştim. Yakalandığım hasatalık beni sık sık krizlere sokmaya başlamıştı. Bu krizler esansında bilincimi kaybediyor, kendiem geldiğimde vücudıumda yaralar açılmış olduğunu görüyordum. Ailemden sadece güneş istiyordum. Senin güneşini ama onlar beni deniz kıyılarına götürüyordu. Bu güneş hiç içimi ısıtmıyordu. Hatta beni daha beter hale getirmeye başlamıştı.

Vee bir sabah ısındığımı hissettim. Evet.. Sen gelmiştin. Ranzanın altındaki yatakta , yani herzamanki yerinde yatıyordun.Çok mutluydum. Krizler geçmese de artık yanımda sen vardın. Bir sorunumuz daha vardı , ailem artık diğer kızlarını yani seni eskisi gibi sevmiyorlardı. Seni yok sayıyorlar , bir de salakmışım gibi senin burada olmadığını iddia ediyorlardı. Oysa sen yanımdaydın. Neden böyle yapıyorlardı? Niye karanlıkta kaybolmak istiyorlardı ki! Bunu hiç bilemedim , sanırım bilemeyeceğim de..

Karanlık güçler bir ara o kadar çoğalmıştı ki, karşı dairede oturan casus çocuktan kurtulmuşken , bus efer casuslar annemiz ve babamız oluvermişti.Hatta karanlığın imparatorlarından olduğunu sandığım bşr adamı eve alıp beni ona göstermişlerdi. adam yanımda yarım saat kadar durmuştu.Anladığım kadarıyla beni senden uzaklaştırmak için planlar tasarlıyordu. Bana bir form verdi ve doldurttu. Birkaç da resim çizdirdi. Onlara inat olsun diye resimlere pis imparatorluklarının nasıl aydınlandığını ve onların nasıl öldüklerini çizdim. Bana dşkatle baktı ve birkaç kutu ilaç verdi.

Hergün düzenli olarak sabahları ve akşamları o ilaçtan içiyordum. Krizlerim geçmişti , yaralarım iyileşiyordu. Ama içimde o ayaralardan daha önemli yaralar açılıyordu , senin yokluğunun yaralrı. O ilaçlardan içtikçe sen kayboluyordun. Bende seni görmek için yeni yöntemler geliştirdim. Mesela ilaçları dilimin altına sakladım. Tabi senle krizlerde geri dönmüştü. Ufak tefek bu krizler başta umrumda değildi. Ama son krizden sonra kendimi bu hastahane odasında buldum. Vücudumun büyük bir kısmı kesiklerle ve tırnak izleriyle kaplıydı. Nr zaman çıkacağımı doktoruma sorduğumda artık çıkma ümidimin azaldığını , ama onalrın dediklerini yaparsam eve gidevbileceğimi söyledi.

Sanırım bu hastalıktan hiç kurtulamayıp öleceğim Sana bu mektubu bütün olanları haber vermek ve karanlık güçlerden benim yokluğumda nasıl kaçacağını anlatmak için yazıyorum.

On iki yaşından beri hergece yanımda değil de başka biruerde yatman beni çok üzüyor. Bazı günler gündüzleri yanıma gelip geceleri o yattığın yere geri dönüyorsun. Oysa geceler gündüzlerden daha soğuk kardeşim. Bazen düşünüyorum da o yattığın yer yanımdan daha mı rahat? Ben oranın ismini hiç beğenmedim. Sanırım ismi "Zincirlikuyu".. Annem orada yatan birinin birdaha geri yanıma dönemeyeceğini söyledi. Sen geçen gün yani son krizimden önce geldiğin gibi yanıma bir kez daha gel. Bu arada hasatalığımın ne olduğumu bilmiyorum. Doktor anneme "Bakırköy" adında biryerde kalacağımı söyledi. Anneme "Zincirlikuyuya" yani senin yanına yatıp yatamayacağımı sordum ama annem bunun mümkün olmadığını söyledi. Bu hastalık herneyse beni krizlere sokuyor ve vücudumda yaralar açıyor. Eğer gelirsen odama girmeden doktoruma bir sor , bulaşıcımıymış.. Eğer bulaşıcıysa yanıma gelme olur mu? Sonra ben güneşim olamadan ne yaparım?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 6:50 am

Melyssa Nelly Miller Tılsım-Muska olur mu?
Melyssa Nelly Dearborn
Melyssa Nelly Dearborn

Kadın
Nerden? : Evden
Rp Sevgilim : yok..
Savaş Tarafım : ZAY
Yaşım(Rp\'de) : 21
Asam : Anka Dokunuşu =) Dokununca ne olacaksa :/
En Belirgin Özelliği : Canayakın , agresif , soğukkanlı

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Imgleft50/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Emptybarbleue  (50/100)
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 1:06 pm

Elbette..
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 1:08 pm

Tamam kankiş Tılsım-Muska profesörümüzsün ... :D
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 22, 2008 11:45 pm

Erik Bana ---> Eski Yazılar
Milo Ventimiglia ---> Sihirli Yaratıkların Bakımı derslerine kabul edilmiştir .
Eloisé Melodie Roviuné
Muggle
Eloisé Melodie Roviuné

Kadın
Nerden? : Fransa...
Rp Sevgilim : Yoks daha bir dur xD
Savaş Tarafım : ^^Death Eaters^^
Yaşım(Rp\'de) : 23
Asam : Daha almadım xD
En Belirgin Özelliği : Dipsiz bir kuyuya benzeyen mavi gözleri | Kibirliliği | Sevecenliği

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 5:33 pm

Ad : Eloisé Melodie
Soyad : Roviuné
Hangi profluk ? : SYB ilk tercihim ama dolu galiba o yüzden Bitkibilim...

Örnek RP :

Eloisé, koyu mor gökyüzünde, ufkun alacakaranlığı içinde güneşin neredeyse batmak üzere olduğunu fark etti… Kahverengi saçları dalgalanıyor, soğuk bir rüzgâr ise yüzünü yalıyordu… Tek duyulan derin bir şekilde nefes alışı ve arkasında duyulan rüzgârın sesiydi… Mezarlığa gelmeyeli uzun zaman olmuştu... Yüzünde yayılmaya başlayan fakat kimsenin göremediği sinsi bir sırıtış vardı... Siyahlara bürünmüştü ve bu ona matem havası verdiriyordu… Oysa zevkten dört köşe olmuştu… Hogwarts’ı basmak her ne kadar babasının şerefine layık bir zevk olsa da, şimdi o gerçekleştirecekti… Kollarını kapatan pelerinini sıyırdı ve karanlık işarete dokundurdu parmağını… Her ne kadar acı hissetse de, yüzündeki sırıtış hala silinmemişti… Öğrencilerin çığlıklarını duymak, profesörlerin onları kurtarma çabasını görmek için sabırsızlanır olmuştu… Birkaç saniye geçtikten sonra etrafına cisimlenen ölüm yiyenlere saygıyla baktı… Hogwarts’ı basacak kadar cesaretli olmaları onu şaşırtmamıştı… Fakat bu işi başarabilir miydi bilmiyordu… Ablası Melly ondan daha tecrübeliydi… Onun önder olarak gitmesi daha doğru olurdu… Fakat ablası tarafsızlığı seçmişti, bundan utanmıyor fakat huzursuz oluyordu… Ölüm yiyenlerin maskeli yüzlerine sinsi bir bakış attı… Hepsi ne yapacaklarını biliyorlardı… Söze gerek yoktu… Vişneçürüğü rengini almış dudaklarını büktü ve küçümseyen bir bakış attı onlara… Onu bir hiç gibi gördüklerini hissedebiliyordu… Fakat Lord’un kızı olarak bir güce ve üstünlüğe sahipti… Bu üstünlük onu özel ve dayanılmaz kılıyordu… Tek kaşını kaldırdı ve sinir bozucu bir kibirle ölüm yiyenleri süzdü… Tek konuşan rüzgârdı… Hepsi biraz sonra gidecekleri yerde duyacakları çığlıkları düşler gibiydi… Yüzlerini maskelerle kapatmış olsalar bile hepsini tanıyordu… Hiçbiri maskesini çıkarmaya tenezzül etmemişti… Sol elini nazikçe kaldırdı ve siyah cüppesinin altına sokarak:

-“Sanırım, artık gidebiliriz” dedi sükûnetle…

Siyah kadife bir eldiven giydiği elini nazikçe yüzüne değdirdi… Yüzünde oluşmaya başlayan siyah maskeyi sol eliyle yokladı… Kimliği onun her şeyiydi… Fakat onu korumak için böyle bir maskenin yükünü omuzlarında taşımak, rahatsızlık veriyordu ona… Bir şey söyleyecek gibi oldu fakat kendini tutarak sustu… Ne söyleyeceğini bilmediği için sustu… Melly her zaman babasının gözünde birinciydi… Eloisé ise yerinin neresi olduğunu hiçbir zaman bilememişti… Lady’liğe uyacak o kadar az özelliği vardı ki… Melly ise sanki Lady olmak için yaratılmıştı… İkizine benzemesi gerekirdi fakat o onun tam tersiydi… Fizikleri her ne kadar aynı olsa da davranışları eşleşmiyordu… Pelerinine rağmen içine işlemiş olan, bir kılıç kadar keskin soğuk onu titretmeye yetiyordu… Şişkin yanakları kızarmıştı… Başkaları görmüyordu fakat o hissediyordu… Sanki bu düşünceler onu zayıf düşürmek için yankılanıyordu aklında… Babasını özlemiyor değildi… Onun arkasından hiç ağlamamıştı fakat yine de onu severdi… Herkes kaçtığını sanırken babası öldürülmüştü… Zaten Roviuné soyuna yakışmazdı her şeyi bırakıp kaçması… Ayaklarındaki siyah botları bir süre huzursuzlukla taradıktan sonra kafasını kaldırarak gökyüzünde yükselmiş olan aya baktı… Ay dolunay şeklini almış bir şekilde, havada parlıyordu... Bir ağacın yapraklarını sallayan rüzgârın uğultusu bir ninni havası vermişti kendine… Eloisé, etrafına bakındığında onun cisimlenmesini bekleyen ölüm yiyenlerden ve rüzgârın oynattığı küçük ağaç dallarından başka bir şey göremedi… Gittiğinde orada bir zafer kazanmadan geri dönmeyecekti… Eva ile omuz omuza olsaydı söyleyeceği her sözün arkasında olurdu, fakat o yanında yokken kendini savunmasız hissediyordu… Savunmasızdı… Elindeki asası dışında korunacak her hangi bir şeyi de yoktu… Kendine güvenemiyordu… Bu duygulardan kurtulamazken nasıl bir lider olabilirdi bilmiyordu… Terlemiş ve eldivenin içinde olan ellerini cüppesinden çıkardı ve asasını sıkıca tuttu… Hogwarts arazisine cisimlenemedikleri için, yasak ormanın yakınlarına cisimleneceklerdi… Ağırlaşan göz kapakları, zümrüt yeşili gözlerinin üstüne doğru bir vaha gibi yavaşça kapanırken derinlerden gelen bir “pof” sesiyle yok oldu…

Zümrüt yeşili gözlerini açtığında Yasak Orman’ın yakınlarında buldu kendini… Ayın ve yıldızların gümüş parıltılarıyla aydınlanmış serin, bulutsuz bir geceydi… Ormana sessizlik hâkimdi, derin nefes alış verişlerini bile duyabiliyordu... Sadece hafif rüzgâr, orman ze&shy;mininde dolaşıyor, yılların birikintilerini hafifçe ittiriyor ve düşmüş çam iğnelerini hışırdatıyordu… Eloisé vişneçürüğü rengindeki dudaklarını yavaşça yaladı ve cüppesinin araksına gizlenmiş olan bir tutam kahverengi saçı önüne aldı… Yasak ormanın içinden yükselen hırıltılar ve iniltileri hasretle dinledi bir süre… Küçükken anneannesinden yasak ormandaki yaratıklar hakkında hikâyeler dinlerdi… Bu hikâyeler sadistleşmese de her zaman dinlemekten zevk alırdı… Yüzündeki maskeye götürdüğü narin elini cüppesinin içine soktu tekrardan… Asasını yavaşça kavradı ve karanlıkta etrafına bakındı… Karanlık tarafta bulunan profesörlerden biri onlara kapıyı açacaktı… O küçük suratsız veletlerden yükselecek olan çığlıkları düşünmek bile onu keyiflendiriyordu… Yüzünde yine kıvrılmaya başlayan küçük bir sırıtış düşüncelerini dünyaya aktarır gibiydi… Hava iyice soğumuştu… Yaz günlerinden biri olmasına rağmen bu soğuğu anlayamıyordu Eloisé… Tabiat ana, sanki soğuktan dondurmak istiyordu onları… Fakat Eloisé çevresine baktığında kimsenin soğuktan haberdar olmadığını fark etti… Neler oluyordu ona böyle? Hava diğerlerine göre soğuk değildi fakat onun içini delen bir keski gibiydi… Soğuk ve karanlıkta bitmeyen dakikalar boyunca bekledikten sonra, uzaktan eski demir kapının sürgülerinin açılırken çıkardığı metal çınlamasını duydular… Eloisé yere diktiği yeşil gözlerini isteksizce kaldırdı ve açılmış olan Hogwarts kapısına dikti… Karanlık bir sulietin onlara doğru baktığını görmesi uzun sürmedi… Cüppesinin kapüşonunu başından sıyırdı ve çokbilmiş bir tavırla dudak büktü… Adımlarını atarken içinde alevlenen nefret duygularını bastırmak istercesine, ellerini sinirle ovuşturdu… İstemsizce bir hareket sonucu kalkan elini diğerlerine doğru gelin anlamında salladı ve ilerlemeye devam etti…

Uzun ve sessiz bir yürüyüşün ardından Hogwarts avlusuna vardıklarında karşısındaki kadına minnet dolu gözlerle baktı… İçindeki bu çocuksu duygular durdurulamaz gibiydi sanki… Yüzünden asla eksik olmayan bir gülümseme vardı bir kere… Acımasızdı fakat yapabilecekleri sınırlıydı... Ablası Melly’e ve küçük kardeşi Lilith’e hiç benzemiyordu… Küçüklüğü dersliklerin köşelerinde pinekleyerek veya bulanıklarla dalga geçerek geçmişti… Bundan memnundu… Profesörlerinin gözünde hep bir melekti… Arkadaşları arasında da Yeşil Şeytan olarak anılırdı… Bu düşünceler aklına geldiğinde küçük bir gülümseme ile kıvrılmış dudakları normal halini almıştı… Siyah, topuklu botunu daha içeri atmadan içine bir hüzün duygusu yerleşti… Eskiden elinde kitapla dolaştığı koridorlar şimdi çığlıklarla dolacaktı… Küçükken ne kadar saf ve temizdi… Belki o kadar da değildi fakat yine de bir çocuktu… Sorumlulukları altında ezilen bir çocuk… Eloisé bir balonu patlatırcasına elini saçına attı ve onu boğan baloncuğu patlatırmış gibi bir hareket yaptı… Hogwarts koridorları uzadıkça uzuyordu… Sessiz ve boğum boğum olmuştu içi… Ne yaptığını bilmeden yürüyordu… Sinirle dudak büktü ve bir süre daha ilerledi… Ta ki duvarlarda yankılanan çatal bıçak ve öteberinin sesini duyana kadar… İçini durdurulamaz bir heyecan kaplamıştı… Büyük salonun önüne gelmişlerdi… Eloisé içeriden yükselen kahkaha ve sevinç çığlıklarının biraz sonra, çığlıklara dönüşeceğinden emin bir tavırla kapıya doğru ilerledi… Bir dakikalık kısa bir duraklamanın ardından asasını kaldırdı… Amacı öldürmek değildi birçok kişinin yapacağının tersine… Fakat arkasındaki karanlık taraf mensuplarını fazla bekletmiş olacaktı ki, bir ölüm yiyen bir adım öne çıkarak “İzninizle Lady’im” diye mırıldandı… Eloisé onun geçmesine izin verdi bir ve birkaç adım geriye gitti… İşte başlıyordu… Kapı açıldığında yükselen korku ve panik dalgası çabucak tüm öğrencilere yayıldı… Eloisé yüzüne yerleştirdiği sadist ve çarpık gülümsemeyi yüzünden silmeyerek etrafına bakındı… Asasını kaldırdı ve kafasını sinsice eğerek öğrencilere bakındı… Hepsi yüzlerindeki korku ifadesiyle ağlıyordu… Profesörler ise olayı geç farkına varmışlardı ki hemen ayağa kalkıp öğrencileri dışarıya çıkarmaya çabalıyorlardı… Asasını kaldırdı ve kime gittiğine önem vermeden “Sectumsempra!” diye mırıldandı… Bir ölüm yiyene gitse yine de zevkle izlerdi fakat aydınlık taraftaki birine gitse içinde depreşecek olan duygulardan haberdardı… Bir tanıdık arıyordu gözleri… Lilith’i bulmalıydı… Eğer bulamazsa ve ona bir şey olursa, yapacaklarını düşünemiyordu… O en küçük bir yara alsın hiç umursamadan büyü yollayıp duracaktı… Gözleriyle Lilith’i ararken bir yandan da gelebilecek büyülere karşı “Protego” diye mırıldandı… Olduğu yerde onu aramanın aptallığını sonradan fark ederek etrafına bakındı ve hafifçe doğruldu… Büyüler havada uçuşuyordu… Asasını tetikte tutarak etrafına bakındı… Onu göremiyordu, nereye gitmiş olabilirdi ki… “Merlinin sakalı” diye mırıldandı öfkeyle… Gözlerini yere dikerek birkaç kere daha
“Sectumsempra!” diye mırıldandı… Ardından küçük bir öğrencinin yere düştüğünü gördü hayretle… Bir Slytherin öğrencisiydi… Öfkeyle arkasına döndü ve hangi ahmağın büyü attığına baktı… Eragon… İçinden bir lanet savurarak küçük kıza yöneldi… Fakat yanına üşüşen birçok kişiyi görerek durakladı… Neden boş boş duruyordu? Bir şeyler yapmalıydı… Affedilmez lanet kullanamazdı… Birden salonda duyduğu keskin bir çığlık ile nutku kesildi… “Lilith” diye tiz bir çığlık attı… Ne yapacağını bilemeden etrafına bakındı… Lilith Ravenclaw masasının yanına çömelmişti… Eloisé korkuyla etrafına bakındı ve kaosun içinden çıkmaya çalışırcasına kalabalığı öfkeyle yararak onun yanına koştu… Lilith’in kolundan akan kanlara öfkeyle baktı… Sinirle Lilith’in konuşmasına izin vermeden onu bir köşeye çekti… Zaten kanayan koluna iyice elini bastırarak:

-“Lilith, büyü yapmaya kalkma sakın… Ortamın halini görüyorsun” dedi ve ona orda kalmasını tembihleyerek yanından ayrıldı…

Hışımla asasını kaldırdı ve dağılmış saçlarını arkasına atarak etrafına bakındı… Küçük Slytherin’li kızın cesedine baktı… Kan gelmeyen beyni artık zonklama derecesine gelmişti… Vişneçürüğü dudakları, onun tabiriyle simsiyah olmuştu… Gözlerinden alev saçarak etrafına bakındı tekrardan… Profesörler masalarından inmiş onlara doğru saldırıyordu… Hiçbirini tanımıyordu… Belki de insanların yüzüne doğru düzgün bakmadığı için tanımadığını sanıyordu… Asasını sıkıca kavradı ve kime gittiğini umursamadan “Sectumsempra!” diye haykırdı dört bir köşeye… Gözlerini sakinleşmek için bir süreliğine kapadı fakat sakinliği uzun sürmedi… Tam yanından geçip, onu yok etmek istercesine cüppesinin yanmasına sebebiyet veren bir büyüye karşı savunmasız kalan Eloisé, hışımla kendini yere attı… Büyü cüppesini kolunu delerek geçti ve duvara çarparak büyük bir zarar verdi… Eloisé sinirle kaşlarını kaldırdı, ardından eline dayanarak doğruldu… Hafifçe tozlanmış üstünü silkeledi… Tetikte olmalıydı… Küçücük hatalar ölümüne yol açabilirdi… Sırtını çıkışa doğru döndü ve profesör masasında gezdirdi gözlerini… Yemekler dağılmış ve çok mutlu geçmesi gereken bu gece bir kargaşaya dönmüştü… Yüreğinde en küçük acıma duygusu bile yoktu… Zaten öyle bir duyguya yer de yoktu… Kalbinin teklemesine yol açan bir çığlığın ardından büyük salonun kapısı açıldı ve içeriye seherbazlar girdi… Eloisé, oraya ilk geldiğinden beri ilk kez yüzünde maskesi olduğunu fark ederek sinsice sırıttı… Asasını tuttuğu elini gevşetti ve Lilith’e son bir kez bakındı… Yerinde yoktu… Gözleri sinirle kısıldı ve “Merlinin sakalı o kızı bir elime geçirirsem” diye mırıldandı… Fakat onunla uğraşacak zamanı yoktu… Yerinde sabit kalarak “Carpe Retractum“ diye haykırdı nereye gideceğini bilmeden… Büyüler havada uçuşuyordu… Kimse kimsenin büyüsünün kime çarptığını bilemez haldeydi… Eloisé maskesinin ardından dudak büktü ve hala ayakta gibi görünen bir masaya sakince dayandı… Küçük sınıflardan bazısı ağlıyor, bazısı ise feryadı basıyorlardı… Eloisé bu görüntünün karşısında memnuniyetle gülümsedi ve pelerinini de arkasından savurarak, asasını elinden ayırmadan kendini savaşın içine attı…

Başka bir sitedeki rp'm... Umarım konuyla alakasının olmaması sorun olmaz :D
http://sanal-hogwartsrpg.forumg.biz/index.htm
Keira K. Walker
Admin&İksir Prof.&Ravenclaw Sorumlusu
Keira K. Walker

Kadın
Nerden? : Paris
Rp Sevgilim : Paul Walker
Yaşım(Rp\'de) : 22
Asam : Kedi Pençesi
En Belirgin Özelliği : Paranoyaklığı

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 5:35 pm

Alındın!..
Jennifer Love Dearborn
Biçim Değiştirme Profesörü/Slytherin Bina Sorumlusu
Biçim Değiştirme Profesörü/Slytherin Bina Sorumlusu
Jennifer Love Dearborn

Kadın
Nerden? : California xP
Rp Sevgilim : ARIYORUM xD
Savaş Tarafım : Z.A.Y.
Yaşım(Rp\'de) : 20
Asam : ~Karanlığın Gücü~
En Belirgin Özelliği : İnatçı | Çılgın | Duygusal(bensel xP) | Haa bi de alınganım bee |

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 5:51 pm

Jennifer Love Hewitt
Biçim D. - Astronomi

Jenni yere bakarak yürüyordu... Ellerini ceplerine sokmuştu. O günün ağır temposu altında ezileceğini düşünüyordu , birkaç saat dinlenmenin onun yararına olacağını hissediyordu...

Jenni başını kaldırdı ve gökyüzüne baktı. Güneş dik vuruyor ve , deyim yerindeyse , canlarına okuyordu. Arada bir önüne geçen bulutların gölgesi serinletiyordu onları , ama bulutlar geçtikten sonra yine kızıl kıyamet... Jenni Diagon Yolu'na özgü , hemen yanındaki , iksirler için baharat satan dükkandan gelen kekik kokusunu duydu. Bu koku huzur verdi ona. Hiç değilse günün yoğun sitresi altında biraz huzur bulabiliyordu...

Aslında sadece kendisi değil , herkesin üzerinde vardı bu bitkinlik. Sıcak da birşeyler katıyor ve günü dayanılmaz hale getiriyordu...
Jenni biraz gölge bulma umuduyla etrafındaki dükkanlara göz gezdirdi. Hemen yakınında Flourish ve Blots vardı. Jenni canlandığını hissetti ve ağır adımlarla dükkandan içeri girdi.

Jenni'in küçüklüğünden beri kitaplara zafı vardı. Kalın , eski ve bilğilendirici kitaplar okurdu hep . Annesi ona profesör olmasını söylerdi , ama o , olmak istememişti...

Jenni dalgınlıkla kitap raflarının arasında gezinerek kitapları inceledi , tam bu sırada gözü birine takıldı. Yandaki kitap raflarının önünde durmuş ve kitaplığa dayanmıştı. Bayıldı bayılacak bir hali vardı.

Jenni endişeyle yanına gitti ve

'İyi misin? Solgun görünüyorsun!'

dedi kısık bir ses tonuyla...Bir an cevap vermeyeceğini zannetti , ancak silik bir ses tonuyla konuşmaya başladı ,

''Y-yok bir şeyim , sadece başım döndü , b-birazdan geçer...''

Jenni , durumun sadece bundan ibaret olmadığını biliyordu elbette , kadının yüzü anormal derecede solmuş , gözlerinin etrafı morarmıştı , yüzünde yer yer çıbanlar çıkmıştı , Jenni bundan iğrenebilirdi , ama şu an bunu yapamayacak kadar yorgundu...

Jenni omuz silkti ve bir kitabı eline aldı . Yorgun bir sesle

''Sanırım sen de yorgunsun bugün , herkes darmaduman zaten! Bu kitabı daha önce okumuştum sanırım... Ne yaparsın , okuduğum kitapları aklımda tutam-''

Jenni şaşkınlıkla karışık bir endişeyle , yanındaki kadına baktı. O konuşurken , Jenni'yi iğrendiren bir ses çıkarmıştı ve yere yığılmıştı. Jenni bir şaşkınlık nidası koyverdi ve yere eğilip kadının nabzını kontrol etti , hala yaşıyordu ,ama kalp atışları çok kuvvetliydi. Ateşi de vardı üstelik. Jenni soğuk soğuk terlediğini hissetti ; boş gibi görünen kitapçıda , aniden yere yığılan biriyle uğraşmak kolay değildi herhalde. Jenni ne yapacağını biylmiyordu , doğruldu ve dükkan sahibinin duyması umudu ile seslendi:

' Burada hasta biri var! Bayıldı , acil müdahele edilmesi gerek!'

Jenni yeniden bayılan kadının üstüne eğildi , nefes alışları hafif ve kesik kesikti. Jenni , yaklaşan , telaşlı ayak sesleri duydu. Dükkana girerken gördüğü , hafif kelleşmiş kafası olan tıknaz adam hafifçe topallayarak onlara yaklaşıyordu. Adam kadının üzerine eğildi ve telaşla konuşmaya başladı.

'Durumu kötü görünüyor , siz burada bekleyen , birini çağırıp geliyorum.'

Jenni , adamın topallayarak uzaklaşmasını seyrederken , neden kadını alıp St. Mungo'ya cisimlenmediğini merak ette , sonradan aklına adamın kofti olabileceği geldi.
Jenni tekrar kadına baktı. Daha fazla bekleyemeyecek gibi görünüyordu. Belki de son nefesini veriyordu.Jenni , kadını ayağa kaldırdı ve kolundan tuttu. Hızlı bir şeklide dönerek karanlığa adım attılar , yoğun ve soluksuz bir aradan sonra gözlerini açtı Jenni. Kalabalık bir yerdeydiler şimdi. Jenni , St. Mungo'nun kendine has gürültüsünün bir anda kulaklarını doldurduğunu hissetti. Üzerindeki yük yüzünden bir an sendeledi. Sonra tekrar dengesini buldu ve etrafına bakındı. Bir şifacı koşarak ona geliyordu.Jenni onun bağırdığını duydu.

''Çabuk bir oda hazırlayın , burada durumu kötü olan bir hasta var!''

Jenni , kadını şifacının kollarına bıraktı. Sorumluluğunu yerine getirmiş , onu buraya kadar getirmişti. Ancak yine de merak ediyordu nesi olduğunu. Beklemeye karar verdi...
Jenni , omzuna düşen başını kaldırdı ve gözlerini ovuşturduktan sonra etrafına bakındı. Bekleme salonunda uyuyakalmıştı. Jenni , zorlukla oturduğu yerden kalktı ve son durumu öğrenmek için gözleriyle bir şifacı aradı. Salonun ortasında , ilk müdaheleyi yapan şifacıyı gördü ve hızlıca adımlarla yanına gitti.Neler olduğunu çok merak ediyordu.

'' Afedersiniz , ben bugün bir hasta getirmiştim buraya , nesi olduğunu öğrenebilir miyim?''

Jenni , şifacının yüzünde hüzünlü bir ifade oluştuğunu gördü.

'' Malesef , bütün çabalarımız onu bu durumdan kurtaramadı. Hastamız öldü. Nesi olduğuna gelince...''

Şifacı etrafa bir göz atarak Jenni'ye yaklaştı.

''Hastanın , büyücüler arasında daha önce görülmemiş bir hastalığa yakalandığını düşünüyoruz...''

Jenni büyük bir şok geçirdi. Böyle birşey olabileceğini düşünmüştü. Yanılmamıştı da.....
Ertesi gün gazetelerin 1. sayfası şöyleydi.

'' YENİ BİR HASTALIK ORTAYA ÇIKTI ''

Dün St. Mungo yetkililerin yaptığı açıklamaya göre , ortaya çıkan yeni hastalık , kanında büyü olan herkes üzerinde etkisini gösterebilir . Jennifer Love Hewitt ismindeki büyücünün hastahaneye getirdiği hasta , tüm çabalara rağmen kurtulamadı. Büyücülük dünyası bu haber ile çalkalanıyor!

Jenni evinde oturup kahvaltısını yaparken Gelecek Postası'nda yazan bu haberi okuyordu. Yine , başından geçen her olaydan sonra geçirdiği gibi , Garip olaylar hep benim başıma gelir zaten... diye geçiriyordu içinden...
http://buyuzamani.turkproforum.com/
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 6:07 pm

Alındın ... :D
Claire Weasley
5. Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Claire Weasley

Kadın
Nerden? : Godric’s Hollow'un yerlisiyiz. Merkezde oturuyoruz,buyrun gelin =)
Rp Sevgilim : Rp sevgülüm gibi davranmazsan davranırlar gülüüüm..
Savaş Tarafım : Z.A.Y
Yaşım(Rp\'de) : (artık) 15
Asam : Zekanın Gücü (zeküyüm demiştim x))
En Belirgin Özelliği : Çok zeküyüm ben

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Imgleft10/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Left_bar_bleue95/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 6:13 pm

Tamam amaaa Biçim değiştirmemiiii Astronomi miiiiiiii. Bi öğrencisi olarak bana sorarsanız(biliyorum sormayacaksınız, siz kızmadan ben yazıyım) ben kendilerini Biçim Değiştirme Profesörüm olarak görmek isterim :69: Hemide o zorunlu ders :lol:
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 6:17 pm

Zorunlu ders yok ... :D
Claire Weasley
Claire Weasley

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Imgleft10/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Emptybarbleue  (10/100)
Rp Gücü:
--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Left_bar_bleue95/100--> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 8:05 pm

Paul Walker demiş ki:
Hogwarts İçin Zorunlu Dersler :

1-KSKS

2-Tılsım – Muska

3-Biçim Değiştirme

4-İksir

5-Düello Sanatları (2. Yıldan İtibaren)

*Diğer dersler seçmelidir .

Ben mi yazdım bunu? ıı
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 8:37 pm

Sen en son yazdığım duyuruyu geçerli say herzaman . O kural değiştirildi , son duyuruma bakarsan görebilirsin . :D
Claire Weasley
Claire Weasley

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 30, 2008 8:56 pm

Uraşmayım şimdi buraya alıntı yapsana ıı (Dayak istiyorum)
Keira K. Walker
Keira K. Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 06, 2008 10:04 pm

https://sanal-sihir-alemi.yetkin-forum.com/ders-belirleme-f211/

Yeterince açıklayıcı olmuştur umarım :)
Claire Weasley
Claire Weasley

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 9:08 am

:D Evet teşekkür ederim ama sonuçta yine zorunlu ders var sadece bunları siz değil biz belirliyoruz o kadaaarr :sunny:
Keira K. Walker
Keira K. Walker

Kadın

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 9:09 am

Aynen öyle :D
Crystal Cong
Muggle
Crystal Cong

Kadın
Yaşım(Rp\'de) : 23
Asam : yhoq...
En Belirgin Özelliği : Zeki,İyimser

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 3:01 pm

Ad :Crystal
Soyad :
Cong

Hangi profluk ? (bir kaç tane söyleyin lütfen) :Sihir Tarihi :P
Örnek RP (Alıntı olabilir , ama çalıntı olduğu anlaşılırsa BAN uyarısı alırsınız) : Ahmet sen biliyosun rp'mi...Örnek yollamama gerke yok sanırım :)
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 3:03 pm

Tamam Sihir Tarihi Profesörümüssün ... :D
Allegra Lilith Walker
Muggle
Allegra Lilith Walker

Kadın
Nerden? : ~Londra~
Rp Sevgilim : ~İstemiyorum~
Savaş Tarafım : ~Zümrüdüanka~
Asam : Az Kaldı xp
En Belirgin Özelliği : Sigara bağımlılığı[Lanet olsun]

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 12:35 pm

Ad ~ Allegra Lilith

Soyad ~ Widmore

Hangi profesörlük ?~Bitkibilim

Örnek RP ~ Gerek yok dediydin
http://thelostrpg.forumakers.com
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 12:36 pm

Tamamdır ... :D
Adam Brody
Durmstrang/ Firentoad 5.Sınıf Öğrencisi
Adam Brody

Erkek
Nerden? : diyagon yolu
Rp Sevgilim : aranıyo isteyen pm atsın
Savaş Tarafım : ölüm yiyen
Yaşım(Rp\'de) : 11
Asam : Eğlencenin Gücü
Kan Saflığı : SAFKAN!!!!!!!!
En Belirgin Özelliği : cesaret

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 3:45 pm

ad:fred
soyad:voldemort
hangi prof:astronomi
rp: gerek yokmuş
http://star-1143.turkforumpro.com/
Paul Walker
Paul Walker

Erkek

Kişi sayfası
Büyü Gücü Büyü Gücü:
Rp Gücü:

MesajKonu: Geri: --> Profesör Alımları <--   --> Profesör Alımları <-- - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 4:14 pm

Artık öğrenciler profesör yapılmayacaktır ...

--> Profesör Alımları <--
3 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-